Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

p.e.t.u.l.k.a
15. zář 2009

Dobré ranko holky 🙂

Hehenko a cat máte krásné bříško 😵

Nuki a manžovi kup ty kotvičníkové kapky 😉

Jinak u nás je hnusně ale zatopím v krbu a budem asi vegetit

prosteja
15. zář 2009

ahoooj CAT 😵 užijte si utz 😉

ahooooj BLAHUŠKO 😵 já bříšánko dodám asi zítra, respektive zítra budu po delší pauze fotit, jsem to teď nějak flákonila 😀 a zítra jdu taky na kontrolu, tak třeba budu mít další fotečku našeho mrňouska 😉

prosteja
15. zář 2009

ahoooj PETUL 😵 jak se máte s Vítkem 😉

BLAHU story s tvojí tchýní opravdu neberou konce zvonce....... já teda nevím co se stalo s pejskem, to jsem tu asi nebyla, ale i tak, tchýně je prostě neuvěřitelná 😔

prosteja
15. zář 2009

já hlavně vůbec nevím, co bych si s takovou tchýní počala...... 😖 u nás už by to asi vygradovalo k nějaké hádce jak se znám 😀

verled
15. zář 2009

ahoj holky.-)
cat:no nekecej tobě narostlo břicho🙂)paráda, moc pěkný🙂
hehe:jsem ti říkala že to tak kolísá , ale neboj teď bude už fakt jen růst.-)
zdravim maminky jak vám to jde, ale koukám že fajně🙂

p.e.t.u.l.k.a
15. zář 2009

Cat tak si pěkně užij ten UZ 😉

Blahu a Ondrášku ahojky 😉 Mě třeba nevadí když dají malému pusu, ale aby nerespektovali co řeknu tak to ne

Prostej máme se dobře, Vítek právě spinká tak já snídám a M jede za chvíli na rehabko a ty máš zítra kontrolu tak to se určitě moc těšíš 😵 Já bych měla jít na gyndu po šestinedělí. Minulý týden jsme tam jela , ale měl dovolenou, ale pořád nejsem rozhodla jak se chránit. Prezervativ nějak nemusíme ale do prášku se mi taky nechce ☹ . No domluvím se z Dr

prosteja
15. zář 2009

ahoooj VER 😵

PETUL antiko se tady řešila včera... do prášků už asi nechce nikdo 😀 domluv se s doktorem, určo ti něco poradí 😉

blahovka.cz
15. zář 2009

Prostwejko uz jsem to tu psla,tyka se to opbou tchanovcu,kdyz byla Nelly stene,ucili jsme ji od zacatku poctive,ze lidske jidlo ne,mela jen granule,konzervy a psi dobroty....no a kdyz jsem chodfila na nocni amanza chodil ke tchanovcum hrat na pc,protoze jsme ho jeste nemeli,tak ji tam vzdycky cpali lidskym jidlem tchyne udela oci na manzu a uz to bylo (/svuj dil na tom nese i manza teda),no a ja si postupem casu vsimla,ze kdyz tam manza jde,sam,ze druhej den Nelca loudi u stolu coz jinak vubec nedela,takjsem na nej uhodila a on mi to rekl,ke vsemu ji davala treba polivku,coz nechapu
jednou na oslave jsme se bavili o detech a oni rekli neco ve stylu,ze babi a deda muzou delat si co chtej a rozmazlovat a ja jim nejak opnovala,ze by snad meli dodrzovat urcity pravidla jako u psa,no a pak jsem jim rekla,ze vim,ze psovi davali lidsky jidlo,ze jim dela problem dodrzovat dve pravidla(to druhe bylo,nebrat do postele - samozrejme jakmile ji prvne hlidali,tak ji tam vzali,pry aby videli jestli dycha 😒 )
no nejlepsi na tom bylo,ze tchan se na me s tchyni podivali a pry at jim reknu kdy presne ji to dali a ja na to kdykoliv jasem byla na nocni a manza byl tam,a ni mysleli,ze manza bude drzet basu s nima a zatlucou to,jenze se sekli a manza jim rekl,ze tu snad nebudou hrat divadlo a ,ze vi,ze to tak bylo

proto jsem rekla,ze kdyz jsou schopny ti laht do oci,ze tu duveru k nim nemam a maleho jim dam,az uvidim,ze jim nedela problem dodrzovat nase pravidla,coz je zatim obrovsky problem,takze kdy ho dostanou je pouze na nich,ikdyz zatim maleho samotneho nedavame nikomu,takze je to pase,ackoliv zrovne tchanovci se ptali uz trikrat

prosteja
15. zář 2009

BLAHU aha, tohle s pejskem...... už jsem v obraze, já myslela, že se třeba něco stalo, o čem nevím 😉 no je to strašný, co na to říct, když nejsou schopní dodržovat určitý pravidla tak ať si jednoduše řečeno huknou 😀 na to už fakt nejde co říct........ nejdůležitější je, aby jste stáli při sobě ty a manža 😉 ...... a taky se divím, jak se pořád angažují a chtějí malého hlídat sami....... většina starších lidí se bojí, přijedou se na vnouče podívat a tak, ale aby hned iniciativně chtěli sami hlídat a starat se, to se jim většinou o tak malé mimi nechce 😖

blahovka.cz
15. zář 2009

Ahojky peti a viteku,tak me by nevadila obcas nejaka,ale tchnae nema hranice absolutne,takze v sestinedeli jsem to nechteli as pak jsme v tom pokracivali,onop kdyz jsem videla,ze tchyne a to nekjecam behem 10 minut asi 5x malymu ocucala ruce ktery,si pak strka do pusy,tak to teda ne,nehlede na to neni to hracka jeji,ale dite

prostejko ,tak to se tesim na brisko,vsak ono to k hadce smeruje postupne,ale zatim uvidime,ted o sobotu mame oslavu s tchyninou stranou a jejich trio tchyne,jeji sestra a mataka,ktery me diky tchyninym pomluvam uz davno odsoudili,to bude ale parada,az se vrhnou na malyho a my je budem krotit,protoze jsou u manzovo sestrenky zvykli si delat co chteji a ignorovat co jim jako mam rika

nuki
15. zář 2009

Prostej: zítra si začnu dělat ovu testy a pak uvidíme..🙂 děláme teď střechu tak je manža dost unavený, tak snad bude mít někdy náladu, musí...))))))

svoja
15. zář 2009

Dobre ranko, prvusky🙂

Tak dnes uz me je o trochu lip nez vcera...zitra mame jet na ten 4D (mas pravdu, CAT), tak se snad vypravime🙂

BLAHU jeeezis...uprimne: me by asi nevadily ty pusinky, chapu, ze i tchyne muze sveho vnuka milovat, at je jakakoliv...a davat to najevo muze taky po svym...to delame kazdy jinak. Takze to by me nevadilo...a ze heka pri koupani...to by me snad taky nevadilo...jediny, co by me vadilo by bylo to, kdyby nekdo nerespektoval me prani jako matky ditete. Vim, ze mate mezi sebou porad neco a fakt ti to nezavidim. Ale myslim si, ze od toho je tady tvuj manzel, jeji syn, aby si s ni promluvil.

PETUL taky nechci prasny uz nikdy...pak dej vedet, co ti dr poradil....

VER ahojky kocko🙂

PROSTEJ teeeda, ze zrovna ty budes takhle flakotit foceni briska...styd se🙂

blahovka.cz
15. zář 2009

prostejko ja ti reknu proc ho porad chteji,aby si snim mohli delat co chteji,libat ho po obliceji a tak,tchyne by si ho navlikla do oteplovacek,jelikoz ma neustale pocit,ze kdyz ma maly rucicky studeny,ze je mu ukrutna zima,jenze on je mel studene i v tech tricitkach v lete,ona proste nebere,ze dneska meris miminku teplotu hlavne v zatylku

to me presvedcila sestricka v porodnicui,chtela abych maleho slunila,ale bylo zatazeno a celkem byla zima a ja rikala,ze mu musi byt zima jen v pline u okna a ona na to,tak zmerte teplotu v konecniku a sahnete za zatylek a opravdu to bylo vse v poradku,ale stejen jsem mu nechala ponozky 😀

no ja spis rikal,ze tchane ma plnou pusu rad a reci ,ale kdyz prijde cinny,tak to nezvlada,kdyz malyho koupala,tak jsem teda cucela,jako kdyby nikdy deti nemela,moje mamka ten tyden malyho taky koupala a bylo bez jediny problemu a taky nekoupala miminko 20 let

svoja
15. zář 2009

BLAHU manzovy rodice taky rozmazluji vnoucata, tedy zejmena jedno...ja si teda myslim, ze babicky a dedeckove maji rozmazlovat a rodice vychovavat🙂 Samozrejme v rozumne mire!!!!! Na druhou stranu...tak k nim proste nechodte a pokud ti jsou neprijemne i jejich navtevy, tak by to mel manzel nejak zaridit...si myslim.

NUKI jeee, ahoooj🙂

prosteja
15. zář 2009

BLAHU to věřím, u nás už by to asi k hádce vygradovalo...... já z tohohle mám taky strach, i když ne tak velkej, páč tchýni a celou její rodinu mám hrozně daleko.... ale i tak, už vidím, jak tam přijedeme, nebo oni sem se podívat a hned mi budou mimi rvát z ruky a dělat něco podobného jako tvoje tchýně..... mě to stačí když vidím, jak tchýně pořád dlachme 10ti letou vnučku od své sestry...... pro mě bude problém u prvního dítěte vydejchat i prababičku, které je 80 a vím, že za to nemůže, ale už nemá ty reflexy a když jsem viděla jak chovala 3 měsíce starou holčičku, tak ve mě trnulo docela....... měla jsem pocit, že ji bere hrozně neopatrně a hrozně s ní hází, no jak říkám, stará paní, ta už za to až tak nemůže, ale už se vidím, jak se na to dívám s vlastním dítětem........

nuki
15. zář 2009

Petul. díky za radu..🙂

prosteja
15. zář 2009

ahoooj SVOJI 😵 no flákám to flákám, mám fůru jinejch činností a běhání a vždycky na to zapomenu 😀 ale ono je přibližně pořád stejný, jen trošku povyskočilo 😀

BLAHU je fakt, že oni jsou ze staré školy, že dneska se všechno dělá úplně jinak, ale nechápu proč ti do toho tak kafrá... i když na druhou stranu, jako bych slyšela svoji tchýni 😀 😅 a z toho mě krapet mrazí 😲

NUKI tak pěkně nechte chvíli střechu střechou a šup na snažení 😀 😵

svoja
15. zář 2009

BLAHU mimochodem...Ondrasek se krasne smeje!!!

blahovka.cz
15. zář 2009

ahojky svoji,jo ja taky chapu,ze ho miluje,ale moje tchyne je tat trochu psychicky labilni osoba,to by bylo silene na dlouho onni vse psat,proste jsem poznala,ze to neni me blizky clovek,a ze s tim nemam sama problem,ze neco na tom bude,ze nemaji pratele a taky za tech 6 let jsem s ni zazila spustu sptaneho i pred svatbou a mockrat jsem udelal vstricny krok,ale uz ne,ono to nejde porad dokola a manza,ten uz moc ke tchanovcum ani nechce,ted maleho videli po trech tydnech,manza proste nechce protoze porad desne radi a co delali oni ,takze uz toho ma manza dost,no a ja ho prece nebudu dokola nutit,aby jsme tam sli,protoze mi prijde v poradky,kdyz maleho vidi alespon jednou tydne

svoja
15. zář 2009

BLAHU tak se od toho oprosti, neber si to, co dela osobne. Ber to tak, ze je to jeji vnouce, ma pravo ho vidat a milovat ho a urcite ho miluje. Domluvte se s manzelem urcite casove intervaly kdy tam budete chodit a kdy naopak budou chodit oni k vam a je to. Vim, zes tady kolikrat psala, jak te to vysava, ale prece se nenechas v nejstastnejsim obdobi zivota takhle nervovat. Zkus se nad to povznest, jak rikam, neber si to osobne...ona to holt asi jinak neumi no...

VERLI nejsi zas nejaka ostrihana? Mas krasny brisko🙂

blahovka.cz
15. zář 2009

prostejko snad to tak strasne nebude u vas,to bych ti neprala,ale zavidim kazdemu,kdo ma tchyni dalekooooo 😀

svoji diky,ale porad jsme ho poradne nezachitili - ten usmev,je to nase culidlo obecny 😀 rozmazlovani beru,ale jde o to jak,me treba nevadilo jednou za cas mu prinest hracku,nebo tak neco kdyz treba nic neslavi,nebo pozdeji ho rozmazlovat,ze ho vezmou do kina,nebo divadla na pohadku,ale oni rozmazluji stylem,ze kdyz reknes ne cokoladu pred obedem,tak oni by mu ji dali a rekli,a mamince a tatinkovi to nerikaj,chapes,proste jdou proti tchym pravidlum,to prave bylo isespsem

jinak pocasi,u nas je teda hnus fialovej,zadny velky teplo

teda holky ja se rozwepisuju,ale honim cas - prijde kamaradka s holcickama a odpoledne jedu ik nasim na pedikuru 😀 uz se tesim

verled
15. zář 2009

blahu:to je těžký soudit, musíš se s tim nějak poprat, nejspíš jsi stejně tušila že to takhle bude vypadat..... 😒
proste:ahooj
svoja:ahoj mamčo🙂

prosteja
15. zář 2009

BLAHU no já si tchýni daleko taky závidím 😀 😀 😀 i když u nás by to prostě už spělo dávno k nějaké hádce 😅

a tady je taky hnusně, brrrrrr 😖 😔

blahovka.cz
15. zář 2009

svoji,vzdyt pisu,ze mi prijde naprosto normalni aby videli alespon jednou tydne,ale kdyz se vlastnimu synovi tam nechce,tak ho nemuzu nutit porad,na tu posledni navstevu pred trema tydnama jsem ho taky musela nutit

milovat anio,ale dite neni hracka na libani a chovani,natoz kdyz spinka,ja k sezrani,ale kdyz se mi rodice dokazem ovladnout a nesahat na nej a doprat mu pohodlny spanek,tak snad muze i ona a nelibat ho kdyz spi na telicko a podobne,proboha vzdyt je to clovicek a ma pravo na svuj klid,kdyz je vzhuru,tak nevadi,ze se pri navseteve chova,to zase nejsem blazewn

prosteja
15. zář 2009

BLAHU to by mi asi taky vadilo, furt miminko dlachmat a nenechat ho chvíli v klidu...... 😖 a jinak mýmu manžovi se k rodičům nechce už teď..... 😅

verled
15. zář 2009

svoji:díky, ale už mi docela překáží🙂)...neee naopak si to nechávám dorůst zas, abych byla hezká maminka🙂

prosteja
15. zář 2009

VER taky ti musím bříško pochválit 😵 😵 😵 mooooc krásný 😵

verled
15. zář 2009

svoja.díky....no bodejď když už mam 7 kilo nahoře🙂)))a musim říct že tipuju tak 3 že mam na prdeli a nohách🙂)

nuki
15. zář 2009

Svoji: Ahojky 🙂

blahovka.cz
15. zář 2009

ver brisko krasny a ke komentari posledni fotky_ a to jeste porostes a jak,ted jeste miminko tolik nepribira 😀 a ostrihana opravdu vypadas,slusi ti to tam,a jinak no prave,ze jsem vedela,ze to takove bude,porad se uklidnuju,ze tu navsetevu jednou tydne vydrzim

ja to treba soudim i podle svoji maminky,to je naprosto uzasnej a naprosto objektivni clovek,za kazde situace,dokaze mi treba i rict,ze jsem neco vuci manzovi udelal spatne,muj manza ji naprosto zboznuje a rika ji mamko,uprime holky jednou bych chtela byt,alespon zpoloviny tak dobra tchyne jako ona a ta uz nad moji tchyni zlomilas hul davno a to chodivali nasi rodicove spolecne parit pomalu kazdy vikend a muj ledove klidnej tatka po stehovani uz prohlasil,ze tam,.kde je ona,uz on nebude,coz je skoda,prostoze spolecne oslavy narozenin uz jsme zrusili (bylo to utrpeni,tchyne byla jako ledova kralovna a nase nebavilo uz zacinat nove temata),ale tesial jsem se,zer Ondrasek bude mit oslavu s obema prarodici,ale i manza prohlasil,ze to nema cenu a radsi oddelene