Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
15. zář 2009

Holky, já nečetla, že je to škodlivé, nýbrž, že to není moc dobré, že méně znamená lépe 😉
To máte jak třeba rentgen, taky není škodlivý, ale raději když se nemusí dělat 😉

Pojišťovna fakt hradí jen tři v těhu, ale dá se udělat víc a napsat to jako vyšetření nutné 😉

prosteja
15. zář 2009

AMAL ať si to doktor píše jak chce, že? 😀 tak já četla, že je to přímo škodlivé, když by ti třeba opravdu dělali každý den hodinu utz...... může to snad dokonce poškodit plod nebo co...... ale myslím si, že jeden utz za měsíc ti nemůže nic udělat 😉

carculka
15. zář 2009

no holky,si rikam kdyby to jednou za cas vadilo dr by to fakt delali jen 3,pokud by nebyl utz treba....ale jsem rada ze zas broucka uvidim 😀

zuzka.o
15. zář 2009

Ahoj PIPINKO ....teda, to je ale náhodička, zrovna včera večer jsem si na tebe vzpomněla a chtěla jsem ti v nejbližší době napsat, jak se máš....teda! Nějaká telepatie či čo.. 😀

verled
15. zář 2009

holkyyy tak cukr je v normě.-)

verled
15. zář 2009

amal:mě tak dělá utz v každý poradně už mi to říkal i na začátku, že bdem v každý poradně kontrolovat srdíčko.-))ale já zas chodim jen jednou za měsíc....
carcul:jeee to sní fajn že mě miluje, já ho taky moc miluju...

holky škodlivý je relativní pojem v míře v jaký ho dělaji nám, většinou to trvá minutu řekněte samy a konec.....to je fakt v pohodě.-)

carculka
15. zář 2009

holky letim...paa

hehena
autor
15. zář 2009

mě téže dělal dr. UTZ pokaždý... zezačátku kvůli tomu krvácení asi. ani nevím, kolik těch UTZ už jsem měla...
a vždycky je to fofr, i ten screening netrval dlouho. minule ho při tom špinění v 16tt jen rychle zkouknul a bylo, ani neměřil, ani nefotil...

PROSTEJ mě nedělal dr. na začátku těhu ani tu cytologii - on mi jí možná dělal už dřív, jsem u něj už přes 4 roky, takže to asi nebylo potřeba. a minule pro jistotu stěr, jestli nejde o nějakej zánět nebo něco.... a koukal na čípek.
nevím jak to bude s kontrolováním čípku teď....

PIPINKOOO ahoooj... poď sem ještě.... 🙂

zuzka.o
15. zář 2009

Ver: gratulujuuuu 😵

hehena
autor
15. zář 2009

VER super, gratuluju.)

CARCUL páá

hehena
autor
15. zář 2009

jsem už věčnost neaktualizovala tabulku snažilek... :(

zuzka.o
15. zář 2009

Holky, poraďte. Rádi bychom s manžou na konci září někam letěli k moři. Myslíte, že takhle v začátku těhu můžu, že to mimi nemůže ublížit?Jsem po sezoně unavená a ráda bych si prohřála kostičky.

hehena
autor
15. zář 2009

mno ZUZI to se radši poraď s dr.!

zuzka.o
15. zář 2009

To se určo zeptám, já jenom jestli jste o tom některá třeba nečetla a tak. Ať jsem vyzbrojená informacema.

verled
15. zář 2009

zuzka:já myslim že ti to dr dovolí.-)

prosteja
15. zář 2009

tak jsem zpět, něco jsem tu musela vyřešit..

VER gratuluju, že je vše ok, můžete dál mlsat 😀

HEHE cytologii mi doktor dělal, protože jsem zrovna v tom období na ni měla jít a doktor mi říkal, že ji stejně musí minimálně jednou za celé těhotenství udělat, tak ať to máme z krku 😉 no a jinak jen utz... uvidíme, jak to bude dál 😉

ZUZI upřímně si myslím, že pokud nemáš žádné problémy, tak doktor ti řekne, že jemu to jedno, jen tě asi poučí o nějacích rizicích a tak..... 😉 vím, že to tak měla kámoška, doktor jí to ani nezakázal, ale ani nedovolil... řekl, jí, že podle něj je to zbytečný risk, ale že problémy nemá, tak ať se rozhodne sama.... záleží asi na doktorovi 😉

hehena
autor
15. zář 2009

já bych třeba neletěla ZUZI, ale to proto, že by mě ten let silně vystresoval, takže by to byl risk a hodně velkej...

a když tak koukám na naše silnice, tak si myslím, že jízda v prvním trimestru po D1 (i jiných komunikacích) je mnohem nebezpečnější no...

jinak PROSTEJ, jak jsi vlastně zvládla tu cestu? nebylas z toho drncání nervozní?

my byli minulej víkend v Poděbradech, což je z Phy půl hoďky a teda nebyla jsem z tý jízdy nadšená... tohle fakt prožívám nic moc! to máš fakt člověk pocit, že to dítě vyklepe... :(((

angetha
15. zář 2009

Hehenko moje kamarádka říkala, že to vibrační lehátko opravdu dítě zklidní, ale já nechci, aby si na to Vendulka navykla..

prosteja
15. zář 2009

HEHE cesta naprosto v pohodě.... už jsem to dokonce absolvovala i v autobuse a nemůžu si stěžovat 😉 jinak já bych třeba taky neletěla, ale myslím si, že je to věc názoru, jak kdo létání zvládá a tak 😉

hehena
autor
15. zář 2009

PROSTEJ tak to je fajn, že nejsi taková úzkostlivá jako já.... já mám chvílema pocit, že mi to dítko fakt vylítne... :( jsem asi magor nebo co. no každopádně o víkendu jedem až do Znojma, tak to bude zajímavé 🙂)) a na konci zátí frčíme do Jeseníků a snad si taky vyrazíme jen my. bo tyhle cesty jsou za rodinou a pak za kamarádkou a její holčičkou. bych pak ráda ještě do český švýcarsko nebo snad cokoliv, mě už je to fuk 🙂))) 😀

hehena
autor
15. zář 2009

no holky je fakt, že kdyby si dítě hodně zvyklo na vibrování, tak to pak může být problém...

cat79
15. zář 2009

Ahooj🙂
Tak jsme zpět z utz🙂 a máme Deníska nahranýho🙂 celých krásných 5minut🙂
Byl ale překvapivě hodnej, polykal plodovku, mnul si očíčka a otvíral pusinku🙂
Je taaak nádhernej🙂
Máme fotečku i pindíka🙂 hned to sem vložím🙂))

Jinak ahooj Pipinko, moc na tebe myslíme,aby se ti to už ňák pohnulo směrem k vytouženému mimískovi🙂))

Zuzi já myslím, že do toho 12tt teda do ukončení 3. měsíce není dobrý nápad někam letět, já bych se bála, je to risk, já minule potratila a letěla jsem tehdy do Paříže a zpět v 7tt, ale nevíme jestli je to tím, ale nikdy nevíš, ty první 3 měsíce jsou krizové..ale poraď se s Dr.🙂)

Carcul jakejs vybrala kocík?Já pořád tápu..je nich tolik🙂)))

jo a vibrační lehátko už máme doma, před tím jste to tu chválily, takjsem si ho koupila..myslím, že je to individuální a mimi si nemusí zvyknout, když to simuluje jízdu v autě..je to stejné jako když jezdíte na nákupy🙂)ne?

hehena
autor
15. zář 2009

mám dneska vařící den.... a i mě to baví... 🙂)) musím někde nasbírat nějaký skvělý rychlý receptíky 🙂 😵 😵 😵

hehena
autor
15. zář 2009

CAT tak jsem zvědavá na tvoje zkušenosti s vibračním lehátkem... já myslím, že tu holky chválily obecně lehátka, o vibračním se bavíme až dneska - teda jistá si samozřejmě nejsem.

hehena
autor
15. zář 2009

a sem s fotkama... i těma "hambatýma" 🙂)))) 😵 😵 😵

hehena
autor
15. zář 2009

AMALLI chtěla jsem se zeptat, kdy jsi se objednávala na ten 4D do Podolí? a kam jsi tam vlastně volala?

hehena
autor
15. zář 2009

CAT no krásnej Denísek a parádní pindííík 🙂))) 😵 😵 😵

zuzka.o
15. zář 2009

CAT: asi máš pravdu. Budeme tu dovču muser řešit nějak jinak....ale jak? Poraďte..... že by třeba Paříž?

Jůůů,....to jsou ale super fotečky Deníska...jenom teda s tím pindíkem asi nemám předestaviviost kde a co.. já ho v tý fotce prostě nevidim 😖

cat79
15. zář 2009

...tak fotečky tam máte🙂
Jo a testy na cukr budu vědět až za týden, páč tady informace po telefonu nezdělují☹((
Holky mě připadá, že mám to bříško po dovče teda o dost většína konečně takové kulaté🙂)

No jdu pracovat, za hodinu jedu na kurz ruštiny, to jsem zvědavá..na co jsem se to zase dala🙂))

prosteja
15. zář 2009

CAT krááááásný fotečky, i pindík jde krásně vidět 😵