Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

zuzka.o
16. zář 2009

Achuuuj Prvušky....tak jak to dneska jde?

Mám asi těhu demenci čičo.... vůbec si nepamatuju, že by mi švagr min.týden pro manžu dával složenky a SIPO! Asi už magořím. Naštěstí se to dá zachránit a na poště mi vystaví nové..... ach jo!

zuzka.o
16. zář 2009

PROSTEJKO: krásný zážitek, moc ti gratuluju ke všem prstíčkům 😵

zuzka.o
16. zář 2009

HEHE: paráda, že už máš pičítačík..... a teda ty kaťata jsou naprd, co?

hehena
autor
16. zář 2009

NUKI huš se to blíží 🙂)) držím paluchy....

dneska mi zrovna psala kamarádka, s kterou jsem povídala asi před 14 dny, že se snaží už třetí měsíc a furt nic 🙂 byla z toho zklamaná, tak ať jí prej koukám dát rady jak na to... 🙂))) a ona našla // 🙂))))
tak doufám NUKI, že tě to taky brzo čeká! 🙂

ZUZI ahoooooooj 🙂)) jj už mám pičitačííík 🙂)))
a kaťata mě štvou... :(

CAT psala, že v HM mají největší výběr... tak se asi rozjedu na václavák, bo jinak v těch nák.centrech to teda není žádná sláva... :( 😖

zuzka.o
16. zář 2009

Jsem zvědavá na sebe, kdy budu ty kaťata kupovat., už teď mám celý den v kanclu rozepnutý nejenom knoflík, ale i celý zip! 😅 😀 😀 😀

nuki
16. zář 2009

Zuzi: to se stává na začátku asi skoro každé, jak tak slyším...)))

Hehe: moc díky za držení paluchů...) joo na víkend jedem na chatu, tak myslím, že to bude tak akorát...))))

nuki
16. zář 2009

holky, tak jsem dostala smsku, že bych měl jít na pravidelnou ontrolu na gyndu, tak nevím jestli mám jíti, nebo to nechat třeba až na říjen, co kdyby se zadařilo.🙂)))

hehena
autor
16. zář 2009

já myslím NUKI, že kdybys tam šla za dva měsíce, tak se nic neděje 🙂

ZUZI no já taky trpím na nadýmání i normálně, natož teď... to je teprva sranda, takže s tím knoflem opravdu chápu!!! 🙂

cat79
16. zář 2009

Ahoj holky, jsem zase tu🙂
teda nevím čím to je, ale mám strašnou chuť na sladký, ježiš, no tak jsem rozmrazila cukroví z Vánoc🙂)hihihihhihi a baštim tu rohlíčky a hvězdičky🙂)

Bae tak v pátek budu držet palečky, a´T TO MÁŠ CO NEJDŘÍVE ZA SEBOU🙂)
Orostějko krásně jsi to popsala ten utz, úplně ti rozumím, my z toho taky jsme pokaždý úplně hotový🙂))

Jdu něco dodělat na netu a pak si asi dáchnu, je to tlakem, udělalo se tu nádherně, tak jsem ráda🙂

svoja
16. zář 2009

Ahoj prvnicky,
tak jsme se vratili....spojili jsme to s objednanim kocarku a nejakym tim nakupem, obidkem a navstevou u kocicek. Reknu vam ale...s tou virozou nic moc...docela jsem se uz tesila domu.

Ultrazvuk bozi, mame asi 11ti minutovy zaznam a nekolik fotek na usb a nejaky vytisteny. Barunka se zda byt opravdu holcicka a taky pekna potvurka🙂 Celou cestu s sebou mlela a jakmile pani doktorka zacala natacet, delala, ze spi🙂 Davala si rucicky pred oblicejik a dokonce nam chvili i neco rikala-klapala pusinkou🙂 Je ale nadherna, nejkrasnejsi a nejsikovnejsi🙂 Hned jsme neco nakoupili za odmenu...🙂 A mame objednanej kocik🙂

Jdu docitat...

angetha
16. zář 2009

Svoji krásný, těším se na fotečky....
Švagrová dnes byla taky na 4D, tak jsem zvědavá 😎

angetha
16. zář 2009

A vzpomněla jsem si na co jsem zapomněla..týkalo se to tý borový vody - já jí doma mám a úplně jsem na ní zapomněla, takže jí nepoužívám.. 😅

svoja
16. zář 2009

PROSTEJ gratuluju k utz...je to krasny na toho mimouse koukat...a obdivuju te, ze si to nedas rict...me by asi kleplo nedockavosti🙂

HEHE no konecneeee on-lineee

BAE jeee, bude Krystufek...hura hura!!!

NUKI ja bych neztracela ani den byt tebou🙂

No ten nas 4D...ukazovala nam chvilema jakoby normalni, pak ten prostorovej...bylo to bozi....potvurka si z nas delala soufky pekne🙂

amallie
16. zář 2009

ahoj holky!

hehe: já byla na EKG teď nedávno u obvoďáka, to je tvoje EKG

a na monitor první jdu už 1.10., tzn. někdy ve 33tt a pak už pravidelně každou poradnu 😉

Nuki: určo o víkendu na manžu skoč, páč ty testy taky nemusej bejt přesný, tak ať něco nepropásnete, držíme s Amálkou palce 😵

moncicak3
16. zář 2009

ahoj holky, tak jsem přidala do albíčka nové fotečky hraček co jsem objednala pro Terezku 😵

Svoji tak veliká gratulace ke krásnýmu utz 😵 😵 😵 jsi mi připomněla, zítra se musíme stavit zamluvit ten kočárek a zaplatit zálohu, už máme na čase teda.......

amallie
16. zář 2009

Holky, ještě nemám postýlku, si jí už musím objednat!!!

cat79
16. zář 2009

Jéé, Svoji krásná Barunka, je rozkošná!!!!
To jsem ráda, že sis to taky tak užila🙂))
A už máte kocík, no my jsme se tam ještě nejeli ani mrknout, ale zase máme už objednaný pokojíček🙂)
Tak já jsem normálně usnula na hoďku, total KO po tom cukroví🙂hihihihi

Jo a už se mi pomalu dělá ta pigmentová čárka od pupíku dolů🙂) jojo, už fakt vypadám těhotně na 1.pohled:-))
Amal tak šup šup ať to stihnete🙂)
Já ještě musím dokoupit od AVANTU celou výbavičku, pak ty věci na kojení a pár košilek a teplé ponožtičky, jinak z oblečení mám myslím všechno🙂))a to na celý rok🙂)))
Holky papa zítra, těším se na fotečky od Prostějky a taky na zprávičky od ostatních
papapapaapa

svoja
16. zář 2009

MONI koukala jsem na vecicky...ta soupravka je krasna, odkud ji mas?? A ta spiralka...mnam🙂 Taky jsem neco pridala...zase 😅

AMAL my objednavali pres net a prisla do tydne🙂 ...sme mysleli, ze to potrva dyl 😅 No tak nam uz stoji v loznici no... 😅 😀

...a s kocarkem nam vyhrozovali, ze to potrva dva mesice a nakonec asi bude nejdyl za 14 dni 😅 😀

svoja
16. zář 2009

CAT nojo, uz je objednanej...na posledni chvili nas jeste trochu zvyklal JANE, ale nedali jsme se🙂 a ten vas tam meli taky...hezkej....Jinak ja zas mam to brisko strasne chlupaty...jak opicka jsem🙂 No vecicky mas paradni, to jo...kolik mas treba bodycek a tak? A z toho AVANTU budes kupovat co konkretne? Ja porad doufam, ze budu kojit a lahvicky nebudou potreba... 😅

svoja
16. zář 2009

...holky ja porad doufam, ze to je opravdu holcicka...jsem koukala na Deniskuv pindik (to jsem hrozna🙂 😀 😀 😀 ) a nam to tam fakt vypada teda trochu jinak a zadnej pindik, ale porad si rikam, ze co kdyz tam byl nekde schovanej🙂 😀 😀

...AMAL co ty na to, jako maminka holcicky?🙂

cat79
16. zář 2009

Svoji🙂)schovanej pindik🙂))
Já se těším až ten kočárek uvidímna živo, tak řeším ještě jestli jANÉ, TEN MODREJ JE MOOC HEZKEJ, TEDA TEN Slalom, 3kolovej, ale asi casual vyhraje🙂)jen vybrat ty doplňky🙂

Jinak od Avantu ještě nevím, musím to omrknout a něco si nastudovat co a jak...bodýček mám zatím 6 s králkym, 3 dupky a ještě musím dokoupit košilky, až to všechno vyperu a dám do skříně tak pak dokoupím zbytek, ale říkám si když mám ty spací pytle a ty kombinézky a overaly, nebudu muset Deníska tak navlíkat, ale stejně pořád špěkuluju jak a co skombinovat a jaké ty ponožky a tak..ale myslím, že to vychytáme časem🙂))docela bych si to vyzkoušela na panence🙂)))

cat79
16. zář 2009

Moni, já bych chtěla taky tuhle spirálku odkud ji máš?🙂)

amallie
16. zář 2009

svoji: no, jestli jako myslíš, jestli tomu věřím, tak na 100%, neb nám to tedy řekli dva různí mudři a taky já jsem byla přesvědčená o holčičce 😉

Postýlku jsem objednala před chvílí, kočárek bude až po porodu

Já mám od Aventu jenom 4 dudlíky a dvě malé lahvičky, kdybysme nekojili, tak dokoupím zbytek. Jinak ty lahvičky se hodí i tak, neb třeba do nich leze odstříkat mlíko, když bude někdo hlídat, nebo se tam pak později dá čaj

angetha
16. zář 2009

To je neuvěřitelný, jaká holčička se v tom bříšku schovává 😵

amallie
16. zář 2009

anget: však ta tvoje už je venku 😉

angetha
16. zář 2009

Ale stejně je krásný na to koukat i u ostatních 🙂

cat79
16. zář 2009

Amal ty máš taky krásný ty spirálky, ale ty je máš z USA, že jo?

Ange jak často malou převlíkáš?Jen abych si tak ňák udělala obrázek kolik fakt čeho potřebuju🙂

A te´D PŘEMÝŠLÍM, že bych si mělapořídit ještě bodýčka s dlouhym rukávkem v 56, teda ve velikosti 50 nemám skoro nic, jen to co je 0-3měsíce a 2 newborn🙂)hihi
Ale říkám si, že v tom lednu budeme řevážně doma, neb tady bude tak -10 jako loni, takže to na ven moc nebude, a hodobožový k paní Dr máme krásný🙂))))

svoja
16. zář 2009

AMAL tak to je jak u nas...tak ja tomu teda taky budu verit🙂 Jestli ho tam ma ale nekde schovanyho...tak bude chodit v ruzovym🙂🙂 Porad okukuju pindiky a porovnavam s tou nasi🙂🙂🙂 ...ANGET taky jsi to delala?🙂

CAT jeee, tak ja toho mam teda daleko vic🙂 Nejmensi vel. mam 56 a to jen par kousku...

svoja
16. zář 2009

...HOLKY pomoooc...za 14 dni uz budu v sedmym mesici 😲 😲 ...to tak strasne uteklo az me to prijde neskutecny!!!! To jsem tady na zacatku brblala, jak to neutika...

svoja
16. zář 2009

CAT taky porad spekuluju a kombinuju a kombinuju🙂

....ja to snad pujdu spocitat....pripadam si trochu jak soupla🙂