Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cat79
18. zář 2009

Hehe celulitida je o zásobácch podkožmího tuku a o lymfě, teď ti nic neporadím, až po porodu, ono se to trochu po porodu zlepší a pak to chce nasadit zdravou pestrou a pravidelnou stravu a vyhladí se to jak ti bude ubývat tuk, jinak my tíím teda netrpíme celá rodina, ale mám kamarádku a ta snad dala milion za všechny masáže, přípravky, kůry a seance a nic a pak začala profi fitness a díky stravě jí to úplně zmizelo...asi tak ale teď nesmíš hehe hubnout, páč s dietama se čistí organismus a vše by šlo miminku a dokud kojíš tak je to totéž, po kojení už se dá tělo čistit a i ty pravidelné lymfodrenáže pomáhají, ale POZOR jen ty celkové, ty nohavice jsou na prd, jen to posune ten bordel z nohou výš a zase se to usazuje tam, na to pozooor!!!

svoja
18. zář 2009

od toho pana 😀 😀 😀 😀

HEHE jeee, ja ji tam taky mam....🙂 Snad uz od kotniku me prijde🙂 😉 😀

Holky, nosite veci od vietnamcu??? A podprdy treba?

CAT moje rec s tim mimacem...i kdyz ja tam taky nektery kousky objednala, ale vzdycky vic veci od jedne maminy...ale jen z kraje, ted jsem si oblibila to tesco...a ted mam utrum, pac uz mam vsechno🙂

cat79
18. zář 2009

hehe 🙂)))jojo pánové z KV tady je to asi epidemije oparová🙂)hihihihihihiihihi

Heřmánek zkusim a herpesin taky🙂))sichr je sichr🙂
Jojo, my už máme na mimi taky všechno, jen pár nutností, ty radosti už jen vyprat, vyžehlit a složit do nové skříněčky🙂)))

hehena
autor
18. zář 2009

jasný herpesin rozhodně též.. ten heřmánek je prostě ještě na podporu 🙂))) jj epidemie oparová... 🙂)) 😀 😀 😀

SVOJI prádlo jsem si u vietnamců nekupovala, teda krom kalhotek a většinou dvakrát vyperu a buď se to zdrcne 🙂)) nebo rozpadne 🙂)) ale oblečení sem tam kupuju.... ono je to fuk. všechny ty odevní firmy šijou v číně a používají podobný matroše. třeba teď jsem si koupila v HM tepláky, párkrát jsem si je vzala na sebe a šíleně se mi vytáhly v kolenou.... no fakt bomba! grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

holky díky za rady!!!! zahájím aspoň boj s lymfou a dermacolem! 😉 😵

svoja
18. zář 2009

No jak rika CAT...asi to je o celkovym ziv.stylu...jako strava, pohyb treba i a tak...si myslim...a az dokojim, tak zacnu jist jako rozumnej clovek, slibuju...ne jako cune...ktery do sebe zase tlaci JESENKU🙂 😀 😀

carculka
18. zář 2009

holky papa..jdu na pilates-po trech mesicich 😀

prosteja
18. zář 2009

tak holky a já se taky loučím... letím tady ještě s jedním papírem a pak domů... mějte se krásně, krásný víkend a papa v pondělí 😵 😵 😵

svoja
18. zář 2009

car cao

svoja
18. zář 2009

prostej hoj

svoja
18. zář 2009

...kde ste vsici? To mam jit jako zehlit jo? To vam teda dekuju 😀 😀

cat79
18. zář 2009

Jedu do lékárny, bo se uškrábu🙂)
A nechat vyvolat fotečky ze sardinie🙂)budeme mít 3 zvětšeniny v kanceláři (jedna je s bříškem🙂)
Carcul užij si pilates, to je v těhu prej super když už teda znáš co a jak🙂
Prostěj papa
Hezký víkendíček všem!!
Svoji já mám dneska taky kopec prádla na žehlení, miláček jde dooslavit své narozky s klukama..párty od 7 do 7🙂))

nuki
18. zář 2009

Ahojyk holky, tak testím na ovu a stále nic..jsem13DC ..tak uvidíme..🙂

vubec nestíhám tak snad chvilku večer..🙂 Svoji krásný obličejík..🙂

hehena
autor
18. zář 2009

holky ahooooooooooooj...... hezkej víkend 🙂

jasný, že je to o životním stylu, pohybu, stravě... ale tak před těhu jsem nebyla prasátko, téměř nejíme smažený jídla... používám jen olivovej olej... hustím minimálně... český zahuštěný jídla jsme nejedli vůbec (zato teď na ně mám hrozně často chuť 😅 😅 😅 ) místo kávy jsem pila Caro... no nechápu to!
samo tak ta pravidelnost dělá hodně no. a procházek s Rozulí bylo taky dost... teď je to s domečkem a zahrádkou horší... hlavně tu taky nejsou kafky - tam byla tuna psů a bylo to boží no...

ale tak s mimináčem to bude zase lepčejší 🙂)) to budem muset kočárkovat a chodit a trajdat... a tak vůbec! .)

hehena
autor
18. zář 2009

opravdu nemám ráda žehlení.... a taky mi chybí sušička... to to prádlo neschlo dva dny...bleeee 😀

NUKI ahoooj 🙂 a čárka na testíku žádná?

hehena
autor
18. zář 2009

achjo holky... dneska se nedaří ani pracovně... neustále se mi vrací práce, že s tím nejsou spokojení, přitom vždycky dodržuju zadání, ale prostě už nevím co dělám blbě... :(((( jako dělat návrhy je tak strašně subjektivní... achjo :((((

verled
18. zář 2009

svoja:jasně já jsem u viwetnamců jako doma🙂))

verled
18. zář 2009

holky já se zabiju
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

lezu po zdi....

verled
18. zář 2009

holkyyy já se chci taky podívat na carcul🙂))

verled
18. zář 2009
hehena
autor
18. zář 2009

holky zlatý, tak pádím... jedu do toho sekáče... a taky někam ještě jinam. musím v teplákách, bo všechno do čeho se vejdu od včera suším a ono je to furt mokrý :(((( achjo. už mi to leze krkem... to su dneska v náladičce... achjéééje...

VER taky bych tam nakupovala častěji, ale nemůžu narazit na dobrej obchod... :(

tak páááá 😵

hehena
autor
18. zář 2009

jj VER, krásná nevěsta, krásná postava, krásný šatičky... no nádhera.... 😉

hehena
autor
18. zář 2009

tohle album jsem viděla asi před týdnem a to jsem si říkala, že bych taky brala svatbu s bříškem a to se mi ta představa dřív nijak nelíbila... 🙂 😵

verled
18. zář 2009

hehe:no u nás toho taky je málo, ale já nesjem taková ta nakupovací dáma....takže mam poár hadrů co mi sedí a mam ráda a nový koupim jen když je třeba🙂........já bych se hned taky vdávala🙂

hehena
autor
18. zář 2009

jj i já nerada nakupuju.... a asi o to jsem náročnější... chci kousky, který můžu tahat do aleluja... a nějak ani nakupovat neumím! :( se mi tak nechce nikam...

verled
18. zář 2009

hehe:tak nechoď🙂)jojo já taky, trika si zásadně nezkoušim, co nemusim nezkoušim a kalhoty to je něco na mě vybrat, mam velkej zadek , ale hubeňouří břicho(normálně🙂) a to je děsný......mam prdel 40 a břicho 36 a to se nedá.-)))))vždycky mi to někde odstává a právě vietnamci mi občas najdou padnoucí🙂
holkky já mažu domu už🙂

svoja
18. zář 2009

Tak mam vyzehleno, vysprchovan...ufuf.-(

VER na ten klystyr ani nekoukej, me to taky desi....!!!! Ale treba nam ho ani nestihnou udelat🙂 😉 😀 Ale zas pry je to i dobry, ze ty maminky vzdycky uplne citi tu ulevu....

A ty svat. saticky krasa....takovy jsem chtela puvodne, chtela jsem neco cistyho, jednoduchyho...nakonec z toho byly korzetovy s vleckou🙂 😀 😀

Ja teda k vietnamcum taky nekdy zajdu. Nejradeji mam New yorker, CA, Takko nekdy...nebo cherokee...casto treba sekace- tam mivaji HM, next a tak...no a nekdy ti tamani...ale jak kteri...neco jsou fakt sileny hadry umelinovy....blee

moncicak3
18. zář 2009

ahojda kočandy, jdu dočítat....

moncicak3
18. zář 2009

teda Zuziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 véééééééééééélikananáská gratulace!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 to je paráda 🙂 🙂 🙂

nuki
18. zář 2009

Zuziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii moc moc gratulujiiiiiiiiiiiiiii a přeji at je vše jen nejlepšííííííííííííííííííííííííííííííííííííí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀

nuki
18. zář 2009

tak jsem zkusila jiý typ ovulačního testíku a slabá druhá čárk tam je...tak se nám to blíží...🙂))

Zuzi: ještě jednou to je nádhera...🙂))) něco úžasného 🙂)))