Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

blahovka.cz
21. zář 2009

Teda hehenko to je slusnej skok,vy rostete rychlosti svetla 😀 😀 😝 😝

prosteja
21. zář 2009

HEHENKO 😵 😵 😵 to je úžasný bříško, já chci taky takový 😅 😅 😅 já mám furt jen ten svůj těhušpek 😀 ... tý jo, fakt se hodně vylouplo....... jéééééé, na to se nemůžu vynadívat 😵 😵 😵

prosteja
21. zář 2009

a HEHE zítra jdeš na kontrolu co? jsem zvědavá jestli třeba naznačí pohlaví... já teda tipuju pořád toho kluka... 😀 bříško na něj máš ukázkový 😀

BLAHU no fakt je, že to chování je od tchýně hodně sobecký...... nebere malýho jako lidskou bytost, ale jako něco, s čím si může pohrát..... no a to je samozřejmě špatně... 😖

jj, polštář je fakt parádní už teď....... 😀

hehena
autor
21. zář 2009

no já to nechápu holky.. takhle ten pupík vypadal vždycky večer a teď je to najednou furt... :-O a jídlem to fakt není, bo o víkendu jsem toho teda moc nesnědla... mám pocit, že pár dní do sebe to jídlo tlačím nějak víc násilím... no jsem z toho ouplně paf... takhle je vlastně od soboty... 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

no fakt, že rychlostí světla... 🙂)) nedořeknu ještě ani větu a už je zase větší 🙂))))) 😀 😀 😀

PROSTEJ díky 🙂 😵
se neboj, se jednou probudíš a břicho bude venku 🙂)))) 😀 😀 😀

hehena
autor
21. zář 2009

vůbec normálně nedokážu pochopit ten pohled směrem k nohám.... se vždycky kouknu a leknu se 🙂))) 😀 😀 😀

blahovka.cz
21. zář 2009

prostejko uz se nebudu rozcilovat,proste tomu zatnem tipec

jinak holkyx konecne pristi vikend nastane klid navstev,zamykame dvere a po 12 tydnech budeme mit vikend jen sami pro sebe,jen zfouknem v sobotu vitani obcanku 😀

prosteja
21. zář 2009

HEHE no ale já bříško mám, ale ne tak krásný jako ty ☹ ...... ty máš prostě nádherný těhu bříško, já velkýho špeka....... 😅 vypadáš fakt úžasně, tak na ostatní prď.... 😀

prosteja
21. zář 2009

BLAHU rozčilovat se fakt nemá smysl 😉 .... tý jo, po 12 týdnech budete mít víkend sami pro sebe? 😲 😲 😲

hehena
autor
21. zář 2009

jj PROSTEJ zítra... v 10 hodin lezu na kozu a chci vidět toho pinďolína...
ale jinak mi teda tipujou lidi celkem vyrovnaně 50 na 50.... 🙂)) ale já teda myslím, že je tam fakt ten bimbásek .))))

šmarjá ženy... my jsme fakt v tom... já to nechápu... 😲 😲 😲

BLAHU tvojí TCH bych asi ubezdušila... fakt to popisuješ, jako by si vážně myslela, že si s vnukem může dělat co chce, bez ohledu na to, jestli je vzhůru nebo jde spinkat... a na olíbávání se asi musíme psychicky připravit... to dělá každej. kamarádka takhle trpěla u tchána... a to mám děsivýho býbra a často mu zrovna z pusy nevoní no... :(((( a si představte jak vám líbá někdo, kdo má nějakej ten zbyteček jídla ve vousech... ale ustála to výborně... tam to dost nedokázal rozdejchat tatínek (jeho vlastní syn) a tak si to s ním vyříkával....

prosteja
21. zář 2009

HEHE 😀 😀 😀 podívej na SAC, té jsme kluka tipovali všichni, jak jí to slušelo a bříško měla vyloženě na kluka a pak ejhle, je z toho Janička 😀 😀 😀 takže ono je vždycky 50 na 50.... světlo do toho vnese snad gynekolog.... 😀 a na kozu nepolezeš ne? nebo on ti dělá utz na koze? 😉

jo HEHE tak těhulenství jsem si fakt asi poprvé úplně naplno uvědomila (a ten pocit taky od té doby nepřešel) na tom minulým utz, kdy ten náš drobek, opravdu vypadá jako človíček a dělá tam kotrmelce... už se mooooc těším na tvoje zítřejší vyprávění 😉 😀 doufám, že budeš minimálně tak nadšená jako my 😀

hehena
autor
21. zář 2009

ješmarjá no joooo.. já nepolezu na kozu 🙂))))) 😀 😀 😀 😀 😀

prosteja
21. zář 2009

HEHE 😀 😀 😀 no já nelezla.... 😀 vlastně poprvé od té doby, co tam chodím, protože ze začátku mi dělal vnitřní utz a na tom screeningu mi ho pak udělal na konci taky, aby mimi ještě omrknul........ takže minule poprvé jsem si užívala opravdu jen na takovém tom lehátku 😉 jinak pro manžu (a vlastně i pro mě) je to zatěžkávací zkouška, protože už 2x mi dělal ten vnitřní utz docela nečekaně a manža v té místnosti byl taky, poprvé se na to chudák nestihl připravit a pak to trošku rozdejchával, že si vůbec nedokázal představit, že tam jako my ženský tam ležíme a ukazujeme úplně všechno 😀 😀 😀 takže k porodu má fakt dobrou průpravu.... 😀

hehena
autor
21. zář 2009

PROSTEJ jj taky doufám, že už mi to konečně dojde, že tam ten prcek je.... ještě k tomu pohyby - zatím je to pořád takový hemžení, jakoby si prcek dělal místo a otíral se zevnitř o břuško... a nejvíc to bylo po tý 2,5 hodinový cestě, kdy jsem ho pěkně natřásala, nebo když se hodně směju, tak se mu to asi nelíbí... 🙂)))
zatím jsem ve fázi zděšení, co mi to místo břicha roste... 🙂))) a jak mi každej říká těhule nebo mamino... taky mě na oslavě osahával jeden osazenec... tak to je něco, když mi chvílema fakt dojde, že je tam fakt asi dítě 🙂))))))

tehulka.cv
21. zář 2009

ahoj holky, jsem tu nová, můžu mezi Vás? 😝

blahovka.cz
21. zář 2009

tak jsem sla uspat malyho,tak jsme to zvladly,pobrekaval a pes mu do toho knourak,tak jsem psa okrikla at je ticho a ona po me uplne vyjela a vrcela,tak dostala novinama a dal na me vrcela a to uz se ji Ondrasek i bal,ja vam nevim,holky co se malej narodil je strasna,ja jsem si ji pred trema rokama prosadila,ze ji chci a mam ji strasne rada,ale v kombinaci s miminkem to proste nejde,chapu,ze zezacatku zuarlila,ale ted lasku ji davame kdyz je volna chvile,takze na to nemuze zarlit,ale absolutne neposloucha,myslim,ze jsem hooodne trpeliva,kdyz ji reknu povel,treba jdi na misto 4x v klidu a po pate uz proste musim zvysit hlas,ale to taky nejde,furt,protoze malej se pak boji a Nelly teda laskave na popate odejde a asi za dve minuty se vrati a je to nanovo,kdyz neco provede a je trestana,tak po nas jeste vyjizdi,nevim,vazne nevbim jestli mam krizi ,ale ja to s ni nedavam,nejradsi bych vratlila cas a psa poridila po diteti,kdyz bude takhle vyjizdet jednou na maleho nebo pred malym,tak se ji bude bat

blahovka.cz
21. zář 2009

jasne tehlko vitej tu 😀

prosteja
21. zář 2009

HEHE já myslím, že ti dojde..... když tam vidíš ty prstíčky a nožičky a ručičky a jak se tam ten prcek šmidlí..... 😵 😵 😵 no co ti budu povídat...... 😀 zítra budeš snad vyprávět 😀

jinak já hemžení necítím.... občas cítím takový cosi v bříšku..... spíš něco jako bublinku, ale zatím to spíš pořád přisuzuju zažívání a tak.... 😀 teď ve středu jdu na kafo s kámoškou, co je asi tak o 10 - 14 dnů dál než já a už prý cítí regulérní kopance, ale jen ona, okolí ne, když si šáhne na bříško.... no nevím, možná to krapet přehání a cítí přesně to hemžení co ty 😀 já se prostě těším na kopanečky, až opravdu kopne a nebude pochyb, co to bylo 😀 .......

blahovka.cz
21. zář 2009

no hehenko nic jako s tchyni si to vyrikame a tentokrat dost durazne na to,aby to opakovala a normalne ji snad reknu,ze jestli to tak pujde dal,tak si malyho za chvilku ani nepochova,jako muze si za to sama

prosteja
21. zář 2009

BLAHU a jéjej.... pejsek žárlivej 😖 to mě mrzí, ale tak snad to nějak překonáte...... my jsme si taky říkali, že pokud někdy pejska (jakože vůbec nevím, do toho našeho bytečku 😀 ), tak až budou děti větší 😉 .... snad to nějak zmáknete BLAHU 😉

TEHULKO vítej 😵

hehena
autor
21. zář 2009

BLAHU s pejskem vydrž. je to pro ní nový a asi těžký. doteď jste byly jen pro ní a ona si prostě zvyká. nezměnilo se teď výrazněji něco? že už třeba nesmí někam, kam předtím normálně mohla???

my pro jistotu zavedli opatření už teď. už před přestěhováním jsme jí zamezili přístup na sedačku a teď tam smí, jen když jí zveme a to jí na to roztahuju takovou dečku a ona už ví, když beru tu dečku, tak může nahoru... do postele už taky nesmí... tak to pak nebude ráz naráz...

a tchýně si za to samozřejmě může sama..... ale bude to asi dost těžký než se to trošku srovná.

a vítám TĚHULKU!!! 🙂 něco nám o sobě napiš, ať víme 🙂 😵

blahovka.cz
21. zář 2009

prostejko prave ze sily dochazej a zacina to byt neslucitelny s malym,vcera zase stekala na lidi na chodbe jako zbesila a malej se lek tak,ze i v nas zatrnulo,rval strasne nahlas a nebyl absolutne k utiseni,protoze jsem vsichni spali a Nellyna zacala stekat

hehena
autor
21. zář 2009

BLAHU to se srovná........ nevzdávej to... ještě náročnější to může být s druhým dítětem... a to myslím ve vztahu mezi dětma...

prosteja
21. zář 2009

BLAHU jak píše HEHE nevzdávala bych to, ale na druhou stranu tě chápu, že to musí těžký 😖 nejhorší je, že jak píše HEHE o vztahu dvou dětí třeba (jako starších sourozenců), tak prostě je to jiný, dítě okřikneš nebo něco, ten pes je v tomhle horší.... ale určo to nevzdávej, snad se to brzy spraví.......

HEHE myslím, že je dobře, že pejsku připravujete už teď... 😉

blahovka.cz
21. zář 2009

holky manza si nejdriv s moji mamkou mysleli,jestli nejsem po porodu na ni jako nejak vysazena,ale pak sami videli,ze neposlou vsechno ji rikame stokrat a to s maly jako moc nejde,nemeni to nic na faktu,ze pes po svem panovi vyjet nesmi

hehe byli akorat zavedeny novy pravidla s prestehovanim,ze nesmi do detskeho pokoje,ale tam pokud neprebalujeme je stejne zavreno a nesmi na balkon

je to furt do kola naposloucha,das ji povel,ona zase neposlechne az ponekolikate,tak je na miste za 2 minuty je zpet,tak ji zase posles a kdyz neposlechne vic a je trestana,tak po nas vyjede,ze by pomalu rafla a jako kdyz zlobi,tak je jasny,ze za to chvalena nebude - a pozornist by prave od nas nemela,ikdyby nebyl Ondrasek,na to byla taky zvykla,ztlobis jdes na misto . . to je porad stejne . . . nevim pockame tri mesice jeste,jestli se nejak uklidni po te kastraci a pak se to bude resit,ale tady ji proste neni ani kam zavrit,kdyz treba steka,aby mel maly klid

prosteja
21. zář 2009

BLAHU to je právě to nejhorší, že jste na bytě a nemáte ji kam "vystrčit"... když to řeknu tak hnusně..... takže je ti pořád za zadkem a vypadá to, že si vyžaduje pozornost, já nevím, jestli proto, že vidí, že hodně času věnujete Ondráškovi, nebo já nevím....... ale mrzí mě to 😖

hehena
autor
21. zář 2009

PROSTEJ tak samozřejmě vím, že vztah mezi sourozenci je jinej.... 🙂))))))) bylo to jen přirovnání...
a add to okřiknutí... jsou maminy, který mají se staršíma dětma pěkný potíže, dítě začne bejt hodně trucovitý, ukřičený i agresivní.... takže bych i řekla, že ta situace může být často horší..... a tím, že v týhle fázi dítě okřikneš si nepomůžeš stejně jako u psa.

blahovka.cz
21. zář 2009

no premyslela jsem,az ji budu mit opravdu nad hlavu,tak pozadam mamku jestli by si ji treba na vikend nevzala k sobe . . . uvidime jestli se zklidni az dojedou ty hormony po kastraci 🙂

prosteja
21. zář 2009

HEHE jj, to je sice pravda, ale zase pravda, že na to dítě máš úplně jiný páky než na psa..... 😖 dítě ti asi těžko bude štěkat uprostřed noci a budit ti to menší a většinou když najdeš něco, co na to dítě platí, tak to většinou pomáhá 😉 já nechci být proti pejskům, ani nic takovýho, chce to třeba jen vydržet, najít taky něco, co na ni bude platit... nevím, nemůžu radit, pejska nemám, tak s tím ani nemám zkušenost 😖

hehena
autor
21. zář 2009

no určitě je to proto, že vidí, že věnujete čas Ondráškovi....
a samozřejmě, že by po pánovi vyjet neměla, ale přesto si myslím, že časem se to zklidní. prostě ona byla předtím vaše dítě a teď to jen nechápe!

prosteja
21. zář 2009

jj HEHE, to si myslím taky..... i když jí nebyla věnována taková velká pozornost, tak teď najednou vidí, že někomu jinýmu ta pozornost věnovaná je...... a snad se to časem ustálí 😉