Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

sacvi
24. zář 2009

prostej nemám 😅 Chtěla sem koupit (taky od Aventu) ale nakonec nemám žádnej ale nevím esi je to dobře..já ty lahvičky a dudílky nejdřív vyvářela ve vodě ale to sou pak celé od vod.kamene tak teď vždy pořádně vypláchnu fakt vřelou vodou a až je to pořádně umytý vypláchnu kojeneckou..no malé nic není (ťuk,ťuk nerada bych to zakřikla) tak snad jí to tak stačí..Víš jak já byla zezačátku rozhozená tak mě to ani nějak nenapadlo nebo sem na to nemyslela..já nevím..ono to bylo dost složité a teď když sem ho chtěla koupit tak muž říkal že si myslí že to potřeba není že to stačí takhle tak nevím no..

svoja
24. zář 2009

VER no zejo...jako pardon, ale ja treba "opalenym" jedincum...to me vytaci primo dobela...a nebo ty poslanecky zadky...ale to proste normalni clovek neovlivni a muze se jen rozcilovat...a nebo nemusi...a nebudem se rozcilovat...mame krasny miminka🙂

zuzka.o
24. zář 2009

Holkýýýýýý......prďte na to 😉 Užívejte si těhulení a buďte rádi, že čekáte zdravá míma. A na váhu, cm a vše ostatní se vykašlete. Tak třeba moje spolužačka už před těhu nebyla žádná křehule a když jsem jí viděla v 8.měsíci, typovala jsem jí na minimálně trojčátka. Vypadala obrovsky - všude. A čekala jenom jedno. Teď je 4měsíce po porodu a je zase jak před otěhu. Takže jakkoli přiberete, po porodu to půjde dolů. NEBOJTE! A že má někdo kecy? Si myslete o ho..ě a je to! Vždyť stresy nikomu neprospějou 🙂

(co mám říkat já .... už teď si připadám jako koule 😅 )

prosteja
24. zář 2009

SAC no já právě nevím..... samo jak se prolízají obchody a tak, tak jsem narazila i na sterilizátory a říkala jsem si, jestlipak je to opravdu tak důležitý a potřebný....... tak jsem si říkala, že se zeptám maminek... vím, že snad BLAHU tady psala, že má nějaký do mikrovlnky, nebo se pletu? 😅

amallie
24. zář 2009

Holky, na mě například nemá nikdo kecy ve zlým slova smyslu, jen mi říkají, ABYCH DÁVALA POZOR, ŽE JE TO NEBEZPEČNÝ TOLIK PŘIBRAT 😲 Jako bych si snad mohla vybrat, nebo co 😀 Dávám pozor při přecházení ulice, ale jak na tohle??? 😀

cat79
24. zář 2009

Svoji tea tree oil super, jen potírej ty pupínky několikrát denně, ono to fakt zabírá.
A máš Bkomplex forte?To je na pleť super, jakmile to přestanu brát, hned se mi něco varyší, ale když to beru denně 1 tabletku tak je to OK

Sac krásně jsi to popsala🙂)))já chci taky hodný miminko!!!!!teď tady sebou mele jak o závod🙂)))

Jo a holky já byla od 18ti mezi modelkama, takže asi proto už ty řeči o váze, dietách, celulošce a striích nevnímám🙂)))asi už jsem imunní🙂)))

prosteja
24. zář 2009

a samozřejmě se všude píše, jak se má vyvařovat a sterilizovat a kdesicosi a já vím, že dřív, když byly miminka, tak se vyvařovalo ve vodě a to dost často...... 😉

svoja
24. zář 2009

Prostej dik, snad me ten olejicek pomuze, i kdyz...mozna spis plastika🙂 😀 😀 😀

VER 😀 😀 😀

No to me taky napadlo, ten sterilizator nebo co....to nestaci ty lahvicky vyplachovat dukladne teplou vodou?? V tomto mam znacne mezery 😅

sacvi
24. zář 2009

jo prostej taky sem o něm četla na netu.. 🙂

No já myslím že dyž tuto metodu Janička vydržela dyž byla malilikatá tak že teď už to snad vydrží takhle taky 😅

prosteja
24. zář 2009

no jenže to je tak se vším, když si někde něco přečteš, tak máš hned pocit, že to potřebuješ 😀

verled
24. zář 2009

svoja:přesně!!já bych nedala ani korunu těm co nikdy nemakali, možná jsem svině drsná, ale prostě podle mě se dá práce najít vždycky!!!nechceš maklat....nebudeš holt dostávat peníze a jdi se třeba napást s celou rodinou, protože je pak nechutný koukat na pošťačku co nese rodině složenku na 30 tisíc...a za co neví sama...a já pak dostanu 500 i na bydlení, by mě jeblo......od maturity makam a na pracáku jsem byla všehovšudy 3 měsíce.....z toho jsem si sama zaplatila 2 měsíce nemocenskou sama!!

prosteja
24. zář 2009

SAC právě se mi za to nechce zbytečně utrácet, když ty penízky můžu dát třeba za něco jinýho, co spíš budeme potřebovat..... a všude se ještě píše, jak dlouho to vydrží sterilní, no někde mě hodina po sterilizaci fakt hodně zaskočila 😲 😅 a já si zase myslím, že pak to mimi není vůbec na nic zvyklý a není vůbec odolný 😔 ale nevím, proto se ptám 😉

sacvi
24. zář 2009

prostej já tady právě četla nějakou diskuzi o sterilizovní apod. a maminky fakt třeba sterilizovali až do 1roku..

holky můžu si tu trochu postěžovat?? Nerada bych tu ale otravovala ale nemám si postěžovat komu 😅

prosteja
24. zář 2009

SAC postěžuj si 😉

no a já bych právě chtěla vědět, jestli je to fakt tak potřeba...... 😅

svoja
24. zář 2009

AMAL 😀 😀 😀 😀 Tos me rozesmala🙂 Me taky nikdo nic o vaze nerika...sem tam z prdele manzel....spis me ale stve, jak schovivave reaguji na muj oblicej...jako ti drsnejsi, me hned reknou, ze to bude urcite holka, ze ty vetsinou kazi plet a podobne...a ze vypadam na krasnou holcicku...ti mene drsni jen zkonstatuji a polituji...a nekdo se diva jinam 😀

CAT a ty jsi byla vzdycky takhle stihla? Nebo to mas namakany cvicenim?

PROSTEJ moje rec🙂

cat79
24. zář 2009

já chci ten sterilizátor kterej má Blahu, poslala mi to myslím do IP, mooc si ho pochvalovala, jinak teda budu brát všechno od Aventu nebo fisher price, s tě,ma jsem spokojená a slyšela jsem jen chválu, ale kdo ví, některé děti prej ty dudlíky od aventu nechtějí☹to zjistím až tu bude prcek s náma.-)))

svoja
24. zář 2009

SAC sem s tim🙂

PROSTEJ cooo?? 😲 Jaka hodina? 😲 Proboha...

svoja
24. zář 2009

CAT my mame objednanou tu startovaci sadu od aventu a stala dost penez, tak to proste bude dudlat a bude to 😀 😀 😀

hehena
autor
24. zář 2009

SVOJI já mám zkušenosti s tee tree... doporučuju... to je zázračnej olejíček! používá se na všechno možný... občas jsem si ho přidávala i do koupele - to pak totiž pomáhá CAT i na ty opary....

no tak samozřejmě, že mě ta váha nejvíc dostává od rodiny... pak právě už nejsem schopná rozdejchat to měření pupků... prostě mi pak jen příde líto, že i tady někdo řeší, jestli ten druhej má velký břicho...
a CAT má pravdu, jsme prostě těhotný, hormony pobouřený... nebudem se tu dohadovat, je to škoda... 😉 😵

VER jo já ti ráda polichotím.... taky je co chválit...
ale jinak já z toho fakt bohužel mám chvílema depky... :(((
co ti můžu s naprostou jistotou říct, tak rozhodně nevypadáš jak mastodont... moc ti to sluší.. no prostě jsi krásná...

ale je fakt, že každý to bříško nepříde nějak pěkný a přitažlivý... moje kamarádka mi taky říkala, že si na to neustále musela zvykat a to mi přišla, že to v těhu vůbec neřešila... ale vylezlo to z ní až teď kdy jsem to načla...

naštěstí mě má manža rád a líbím se mu, i ségra mi říkala jak je to krásný....... tak ono mě to časem přejde 🙂))

prosteja
24. zář 2009

HEHENKO kampak jsi nám zmizla????

se asi na to budu muset zeptat doktora nebo co..... nerada bych blbla 4x denně se sterilizátorem a pak zjistila, že stačí jednou před prvním použitím vyvařit a pak propláchnout vodou 😀 ..... ještě se zítra zeptám u zkušené maminy dvou malých dětí, jestli má nebo nemá 😉

svoja
24. zář 2009

Holky...do toho sterilizatoru davam uz mnou umyte lahvicky pred tim, nez je chci pouzit??? Nebo jak?

prosteja
24. zář 2009

HEHE se schovávala za bukem 😀 a psala mega příspěvek 😀

no SVOJI různý sterilizátory to udrží sterilní různě dlouhou dobu, na každým je to napsaný... většinou jsem četla 12 hodin někde 8 hodin.. a na jednom dokonce hodinu 😀

hehena
autor
24. zář 2009

CAT no je fakt, že v KV je váha taky mor...... ta parta, ve který jsem se pohybovala.... no všichni ty chlapi měli opravdu jen modelky... si pamatuju živě, jak jsem šla jednou v šatech a jeden kluk se mě normálně zeptal, jestli jsem těhotná.....

a cvičením to fakt není (teda dá se to trochu ovlivnit to rozhodně nepopírám)..... moje kamarádka např. dělá závodně aerobick, ale břicho prostě plochý nemá... má to už tak prostě daný!!!

hehena
autor
24. zář 2009

nene, mě přišel manža a prudí víš... a něco jsme tu řešili 🙂))))

a já mám tak psavou a musím makat... buééé se mi vůbec nechce 🙂))) 😀 😀 😀

svoja
24. zář 2009

HEHENKO ale me z fotek taky pripadas krasna! Vypadas stihle a vykukuje ti tehu brisko trochu. Opravdu...a to nerikam proto, ze bych se ti chtela vlichotit, vsak jsem takhle reagovala i predtim. Ale je fakt, jak uz jsem ti taky rikala, ze me to srovnani se s tema zmenama taky trvalo a i ted nejsem uplne vyrovnana (teda jako to asi nebudu nikdy, ale s tou "vahou" myslim)...jsou to zmeny jak fyzicky, tak psychicky...a hormony dokazou moc. Jsi fakt kocka! 😉

svoja
24. zář 2009

Neeee, HEHE, bud tady s nama🙂

prosteja
24. zář 2009

HEHE skoro každej manžel prudí 😀 😀 😀 to jsou chlapi..... tak ať neprudí.... 😀 mě se taky dneska nechce nic dělat... naštěstí kvůli tomu rannímu incidentu ani nemusím 😅

sacvi
24. zář 2009

prostejko tak podlé mé zkušenosti to potřeba není..ale asi záleží jak je mimi odoloný apod.

Tak já si postěžuju 😅
Moje babička bydlí v družstevním bytě a oni je teď rozprodávají za super cenu. Babička na něho peníze nemá tak že by koupili byt naši ale taky nemají a půjčku by neutáhli. No tak my s mužem že byt koupíme. Jako i proto že babička tam chce zůstat na dožití a v dnešní době člověk neví kdo si byt koupí a pak ji bude chtít nějak třeba vystrnadit nebo já nevím..Taky ne že jo ale ta možnost tu je..My ten byt teď nepotřebujem takže s nama by byla babička v pohodě..No snad lepší než kdyby ho měl někdo cizí ne?? No ale milá babička došla s tím že po nás teda chce eště 150tis.odstupnýho..že ji to nabídl nějakej chlap a že esi ji to dá tak to prodá jemu 😲 😠 Chápete to jo!! Tak my že by sme jí je třeba taky jednou dali..No desekrát změnila názor (jednou že to dá chlapovi..pak zase že nám..pak zase chlapovi-hrůza) a nakonec že nám ten byt teda prodá ale chce těch 150tis.a hned. Teď když máme malou Janičku..budem potřebovat každou korunu a eště chce to najednou. Muž nechce aby o těch penězích někomu v rodině říkala že by se jinak pohádali tak sem to nikomu neřekla ale štve mě to a nemám to komu říct..Takže teď to víte aspoň vy a mně se trošičku i když ne moc ulevilo..

angetha
24. zář 2009

Prostějko já lahvičku na krmení vyvařuju, ale bylo to jen párkrát, protože kojím..a dudlíka jsme vyvařili poprvé, manžel ho "sterilizuje" v puse 😅 😅 ale oplachuju ho vařící vodou...jenže když si Vendulka občas cucá ruce, tak ty má stejně "špinavý" ne? Možná víc, jak dudlíka, když si s těma ručičkama hrajeme..

sacvi
24. zář 2009

my dudláme avent a jak nám chutná 😀