Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
24. zář 2009

CAR to vis ze jo...manzel me ale vyhrozuje, ze ho schova k rodicum a do porodu ho neuvidim....ale musim ho ted vyzkouset zejo🙂

PROSTEJ no bude muset dumlat tyhle🙂🙂🙂 ale je to pry dobra znacka, tak snad...

svoja
24. zář 2009

KOjici polstar ja ani nemam a asi ani objednavat nebudu...me to prijde zbytecny...muzu pouzit i normalni ne?

prosteja
24. zář 2009

a ty věci z toho obchodu baby dráček jak tu psala SVOJI mi nepřijdou až tak drahé.... docela dobré ceny, samozřejmě, že tam, kde je to značkové, tak se platí hlavně za tu značku.... ale vždycky existuje i jiná varianta pro toho, komu se to zdá moc 😉 jinak ceny mi tam nepřijdou tak hrozné 😉

svoja
24. zář 2009
prosteja
24. zář 2009

značka je to dobrá SVOJI, však se ptám zkušených maminek na názor... 😉

SVOJI tak třeba já kojící polštář fakt doporučuju, podle mě daleko užitečnější věc než sterilizátor 😀 já se po něm válím pořád, pak hodně prý usnadňuje kojení i miminko do něj můžeš položit a ono tam může spát.... jen bych do něj nevrazila takový prachy no, to už se mi zdá zase moc, za polštář 😅

carculka
24. zář 2009

ahoj prostej,mame se dobre..a co vy??jakpak je??

svoji...no my kocarek mame az do porodu v obchode ☹ takze se potetelim az pak

svoja
24. zář 2009

To je jak ty hracky...me se treba libi hracky od LAMAZE, je to znacka, u ktery za to proste platis, i kdyz bys sehnala levnejsi variantu...ale zas tyhle znacky jsou overeny a testovany zejo....no je to na kazdym, samozrejme.

prosteja
24. zář 2009

tak jedinou funkci, kterou nemá ten můj polštář, tak je ta hrazdička a tu můžeš podle mě kdykoliv koupit samostatně a nad ten polštář postavit anebo si třeba spíš koupím tu hrací deku s tou hrazdičkou, to mi přijde lepší....... jako jestli oni za funkci považují to, že na něm žena může spát, pak že v něm leží miminko a pak že se na něm kojí..... 😀 😀 😀 to je úsměvný.. na to, že to dokáže polštář za 200,- 😀 holky, tak se vydělává 😀

prosteja
24. zář 2009

jj SVOJI třeba do takových věcí jako jsou dudlíky nebo pak hračky určo souhlasím raději investovat do značky... ale třeba ten kojící polštář už mi přijde moc... já mám taky značkovej a nestál mě tolik...... já zase v tomhle věřím ověřeným českým značkám a zkušenostem maminek... myslím si, že na tom polštáři NATTOU a na tom mým bys nenašla rozdíl, jen tu hrazdičku 😉

carculka
24. zář 2009

prostej,ja si treba myslim ze stelirizator je dobra vec...

cat79
24. zář 2009

No svoji, ten kojící polštář 6v1 jsem si objednala, nechci už pak tu hrací deku, takže si myslím, že je to OK, ale mě se to prostě líbí, tak což🙂))

S tímm aventem ještě počkám, asi koupím 1 lahvičku a uvidím, dokoupit se to dá i v tescu, tam to mají taky kdyby něco....

Jé, Carcul ty už jsi 19tt, to už za chvilku budete vědět pohlaví!!!🙂)))a hehe to ještě neví?U Prostěj říkal, že kdyby chtěli, tak už jim to řekl, že jo???

svoja
24. zář 2009

Nojo, stejne tak se muzu valet po perine a dite kojit na normalnim polstari zejo...ale to je na kazdym, to je jasny...

CAR jeee, tak se s nim chodis mazlit? ja bych tam byla porad🙂

prosteja
24. zář 2009

CARCUL taky se máme dobře, chystala jsem se žehlit, ale nějak se mi do toho nechce 😀 😀 😀 ale asi mě to nemine.... 🙄 a vy už víte pohlaví?

CARCUL stelirizátor jsme tu řešili odpolko, mrkni pár stránek dopředu...... jsem naznala, že je to zbytečný 😀

cat79
24. zář 2009

Prostěj on má 6 fonkcí, je fakt dobrej, ale to je zase otázka názoru...a my na to prostě máme, tak co.-)

prosteja
24. zář 2009

CAT tak jasně, když se ti zrovna tenhle líbí tak proč ne, to je každého věc 😉 jen mě trošku spadla čelist nad tou cenou, ale toho si nevšímej, mě takový věci ještě pořád překvapují 😀 .. jinak nám by doktor pohlaví řekl asi, i když ne nastopro, ale my jsme nechtěli... a HEHENCE nedělal utz, takže ta pohlaví neví ☹

jj SVOJI to můžeš, já jen říkám svou zkušenost, že je to něco úplně jiného a dávám za pravdu maminkám, že normálnímu polštáři se to nevyrovná....... ale taky jsem dlouho špekulovala jestli jo nebo ne... ale 400,- mi nepřišli tak hrozný, tak jsem do toho šla a jsem za to ráda 😉

prosteja
24. zář 2009

jo CAT, říkám, na mě nehleď, mě jen zarazila ta cena... a kojící polštář fakt doporučuju 😉 takže jsem jedině pro, jdi do něj 😉

svoja
24. zář 2009

CAT vsak jo, to je na kazdym...to je jak u nas s tema lahvickama...ja jsem chtela tak opatrne jednu objednat, na zkousku a manzel to tam soupnul do kosiku cely...stejne tak tu hraci decku, mela jsem vybranou za 700 nejakou obyc znacku a kdyz to videl manzel, objednal vsechno nattou...je to Barunky celej hotovej a chce, aby mela vsechno...tak co...penize jsou od toho, aby lidem zprijemnovaly zivot, ne? a zvlast, kdyz je to pro deticky...Ja teda musim priznat, ze jsem po tom polstari taky posilhavala🙂 Ale kdyz to videla moje mamka, protocila panenky a povidala neco o tom, co je ted zbytecnosti 😀 😀 Tak jsem se musela smat...

prosteja
24. zář 2009

SVOJI to asi všechny maminky 😀 😀 😀 copak za nás byly hrazdičky a hrací deky a takový blbosti? dítě se hodilo na deku a kolem něj hračky a bylo 😀 😀 😀 ale tak já některý tyto vymoženosti vítám, mnohdy usnadní život 😉

prosteja
24. zář 2009

a já už budu mít na cestě ty TOTS BOTS FLUFFLE plenečky... ANGE? už je máš doma a vyzkoušený? 😀

carculka
24. zář 2009

svoji..my ho objednavali nedavno a je tam 14tt dodaci lhuta vis a hlavne pry pak stopujou tu kolekci a novou by jsme nestihli tak jsme museli objednat vcas..a pak nam ho tam nechaj do porodu...takze nez se dockam bude trvat ☹

no prostej,my pohlavi tusime uz dyl,ale dr nam to nemohla potvrdit ani vyvrati jelikoz nas mazel mel furt nozky pres sebe a ne a ne ukazat...

cat...tim jsem vlastne odpovedela i tobe...snad se priste ukaze,stydlinek nas

prosteja
24. zář 2009

CARCUL já vím, to jsi říkala, že to nevíte ještě jistě, ale ptala jsem se, jestli už v tom máte jasno.... takže pořád nic 😀 ale tipuju teda kluka,když tak brzo tušíte pohlaví 😀

cat79
24. zář 2009

🙂my taky máme věcičky že se tchýňka divila🙂)ale ona měla mimi před 35lety a to byl 1n druh kočárku a kojící polštář byl scifi🙂))
No u druhého mimi už budeme vědět, já na ty lahvičky nespěchám, ještě máme 3 měsíce a nechám si poradit od kámošek co mají teď měsíční miminka, tak snad pochytím ňáké rady, polštář nebo hrací deka, ono je to jedno, hlavně že mimi bude jištěné a nebude ležet na holé zemi, my máme ještě tu sedačku a budeme mít v obýváku i ohrádku, tak se pak uvidí co bude chybět a řekne se babičkám, ty jsou celé natěšené, že neví co nám koupit kdyý všechno máme🙂))

prosteja
24. zář 2009

CAT scifi... 😀 to jsi vystihla...... no a co vám teda babičky budou kupovat, když všechno máte? 😀 jste opravdu dokonale vybavení..... a CAT když chceš kupovat ten stelirizátor, tak v některých už sady lahviček jsou, tak na to kdyžtak mrkni, protože pak to vychází samo levněji 😉

prosteja
24. zář 2009

no já jsem vyřídila mejly a asi půjdu kuknout na to žehlení, pomrkává to tady na mě a ne ne se to samo vyžehlit 😀

cat79
24. zář 2009

Carcul aha🙂 tak se snad příště už předvede v plné kráse,nás Denísek taky napínal lumpík mrňavej, teď se akorát probudil a začíná kopat o 106🙂)))

Jo a Carcul vy jste si objednali ten hnědej kocík, viď?
Já se jdu zítra mrknout na ten Čerňák do Malvíku a pak to tady v Sokolově obkednáme, ale času dost, o barvě ještě není definitivně rozhodnuto...tu bílou prostě už neseženu a tu stříbrnou chci vidět na živo...

angetha
24. zář 2009

Odsávačku bych si pořídila asi od aventu nebo medely..
A myslím, že miminku vyhovuje ten dudlík, který dostane jako první... 😕

svoja
24. zář 2009

CAT taky si vsechno porizujem sami🙂 akorat kocarek nam plati nasi...a je fakt, ze mamka me treba rikala, ze nam ani nic nekupuje, protoze je lepsi, kdyz si to vyberem sami a ze toho ted je....

CAR nam vyhrozovali, ze si treba 2 mesice pockame na kocik a nakonec byl za tyden a kousek🙂 sem docela cucela...🙂

carculka
24. zář 2009

no prostej,mame stydlinka,delal tam vsechno mozny ale z tureckyho sedu nozky nedal...takze jsme moooc napnuty 😀 a to jsem uz chtela zacit nakupovat a zas musim cekat 😠

svoja
24. zář 2009

CAT a nejaka jina barvicka je favorit? stale casual?

prosteja
24. zář 2009

tak letím na to žehlení...... ANGE taky jsem to slyšela.... ale pak jsem zase slyšela názory, že mimi dudlík odmítá a když mu dáš trošku jinak tvarovanej, tak ho vezme.... tak nevím... vám teda vyhovuje to, co jste koupili? 😉 to je super, díky za info... a já už fakt jdu... mějte se krásně a hezký večer 😵