Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
25. zář 2009

Dobré ráno 🙂 Dnes se jedem podívat na myčku, tak když to klapne, tak si nějakou odvezeme..jupí 😀

angetha
25. zář 2009

Monci tak gratuluju k prvnímu monitoru a trochu se ještě šetři, teď je na Terezku brzy 🙂
Prostějko třeba to přejde..

prosteja
25. zář 2009

ahoooj ANGE 😵 a myčku doma ještě nemáte? nebo se vám pokazila a jedete pro novou.... dobře vyberte, je to skvělý pomocník 😉

snad jo ANGE, není to nic hroznýho, ale měsíc nic a když si začnu plánovat nějakou návštěvu nebo něco, tak prcek jak kdyby to vytušil a bříško pobolívá no... ale drámo z toho nedělám, u nich si sednu na gaučík, pochovám si dvouměsíční miminko, dám čajík a něco dobrýho a bude mi ok 😀

prosteja
25. zář 2009

no a když budu moc unavená nebo bříško bude pobolívat, tak pojedu brzo domů si lehnout.... ale snad se prcek umoudří 😉

verled
25. zář 2009

ahojky

já měla holky včera bolesti☹(jsem si vzala džíny, moje netěhu ale nízký a tlačili mě celej den na podbřišku tak strašně, že mě to bolí ještě teď☹....už na to prdim, sice mi to nebude slušet, ale hlavní je pohodlí🙂

angetha
25. zář 2009

Ještě jsme myčku neměli ale díra v kuchyni na vestavěnou myčku nám tu straší už asi dva roky

prosteja
25. zář 2009

ANGE tak to fakt schvaluju, ušetří ti to hodně práce 😉 já bych se obešla bez mikrovlnky, bez trouby i bez rychlovarné konvice, ale být bez myčky, s tím bych se těžko smiřovala 😀 😀 😀

prosteja
25. zář 2009

VER teda ty toho svýho broučka pěkně trápíš... v 26tt obyč rifle 😅 pěkně šup do těhotenských, aby tě nebolelo bříško 😉

svoja
25. zář 2009

😵 Bre rano 😵

Me zas holky posledni dobou boli podbrisek....jakoze fakt boli...asi to je to roztahovani...a taky kycle a vubec nohy...je to zajimavy...si vzdycky vecer pripadam, jako bych mela za sebou maraton...

prosteja
25. zář 2009

ahoj SVOJI.... no asi se to tam roztahuje..... mě teda ten podbřišek dneska taky trápí... ale asi je to normální, prcek si dělá místo 🙂

cat79
25. zář 2009

Dobré ranko!!!
Teeda Svoji a Ver vy takhle trpíte☹((a pijete magnezizm?Já si denně dávám šumivé a strašně to pomáhá, nic mě nebolí a nemám křeče v lýtkách..
Jdu cvičit, odpo jedeme se ségruškama do Prahy, miláčka jsem ve 4 ráno odvezla na bus a už letí na Island, jsem normálně málem bulela, ale slzy mi fakt tekly..jsem těhule přecitlivělá🙂))

Chtěla jsem se ještě zeptat budete kupovat ohrátku do obýváku nebo cestovní postýlku???

verled
25. zář 2009

svoja:jo tak to já taky😀D........furt mě něco bolí a tahá a to břicho už cejtim že něco váží:-/

cat:já ho piju, ale nevidim účinek🙂........neumim si představit, že bych do toho ještě chodila cvičit.......jinak ohrádku nechci, když bude malej, tak bude v lehátku, pak když bude větší tak na dece..........když bude spaní, tak ho na gauči obložim polštářema a spíme🙂stejně ho nespustim z očí 😉

cat79
25. zář 2009

Asi jo, viď ver, taky nad tim pořád uvažuju, ještě uvidím, jestli mi nepadne neco do oka co by se sem super hodilo...

Já si teda teď v Praze chci kouppéit ty kalhotky co mají podporu bříška a ta tílka, ať se ta kůže tolik nenamáhá, je to praktické i na zimu že netáhne na záda...tak vám pak napíšu kolik stojía kde je mají

svoja
25. zář 2009

CAT ja bych bulela taky, z toho si nic nedelej!!! no, my zatim cest.postylku nee ani ohradku. Mame to lehatko a hraci decku, tak uvidime casem, jestli to bude potreba, tak dokoupime...zatim nee.

VER no tak aspon nejsem sama....jako me bolej i nohy...nevim tedas z ceho, protoze jsem doma a nic nedelam...a bricho me vzdycky boli jako pred mrchou, docela silne...

A ja nepiju magnezko klasicky, ale mam od mudra neco predepsaneho...

svoja
25. zář 2009

Jaky tilka? co?co?co?

svoja
25. zář 2009

Jooa vcera jsem si mazala ksicht tim olejickem a fakt to pomaha...uz to nejsou takove hroudy🙂 😀 😀 😀

cat79
25. zář 2009

http://www.slune-cz.cz/deka-na-zahradu-taf-toys...

to je praktické na zahrádku...

a ta tílka a pás sem hned vložím......
Svoji ta magnézka je fajn, stačí 1 denně vypít, je to vtěhotenství důležité..já mám šumivé tablety

svoja
25. zář 2009

Ten top se me moooc libi!!!

verled
25. zář 2009

cat:jo to bys pak mohla🙂)))...nop znáš mě já prostě nemůžu kupovat to co neni nutný🙂

cat79
25. zář 2009

6e jo?asi do něj půjdem ne?🙂))kouknu jestli ho nemají v tý pasáži Černá růže jak psala carcul a kdyžtak to objednám tady...no cena sice celkem high, ale nedá se svítit🙂))kdyby byly alespoň za tu cenu 2 v balení, že?

svoja
25. zář 2009

My dnes jedem pro ten kocarek a budu do nej kupovat jeste fusak. Myslite, ze ho unosim, kdyz mam jeste ten autosedackovej? Ale asi jo....mam v planu ten emitex combi a tomu se da odepnout dno a zas pripnout...takze to snad bude mit i na dalsi zimu treba...

verled
25. zář 2009

mě i ta podprsenka,ale nemam zbytečný prachy takže nic budu holt pupek tahat🙂))

svoja
25. zář 2009

Ja mrknu jestli ho nemaji nekde na prodejne dneska az budem v HK...ten top myslim.

verled
25. zář 2009

cat:jo to jo🙂ty by šlo.-)ještě černý🙂)

cat79
25. zář 2009

ta síť je krásná, ale nebude to nebezpečné???mimi se překulí a samy víme kolikrát jsme jako malé ze sítě slítly🙂)hihi, pode mnou se jednou i utrhla..hihihihi

Holky jdu něco dělat, napsala jsem dotaz na ten top jak velké je M a nešlo mi to odklepnout ve 2 barvách tak poéčkám co napíšou, ale asi do toho půjdu, nemusím pak kupovat ani podprďu, a tílka mi jsou všechna co mám krátká, páč mám ten pupajzník🙂))

tak zatím páček!!!

cat79
25. zář 2009

Jo Svoji tuhle značku znám, mají to v Kotvě, ale není to tak dobře anatomicky tvarované jako ta dražší, a mají blbý barvy🙂)hihihi jak do cirkusu, že?🙂)) 😀