Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
25. zář 2009

jo a četla jsem, že ti praská zadek 😀 HEHE mě taky.... na bříšku nic, ale z boků na zadek a na vnitřní strašně stehen se mi prostě ty strie dělají 😉 ale já teda mažu bříško, prsa a boky i trochu se zadečkem.... aspoň pro dobrý pocit, že jsem pro to něco udělala....

jo a HEHE nedostala jsi u doktora ten Prenatal box?

verled
25. zář 2009

no holky měla jsem bramboráky, ale byli hnusný 😝
Hehe noo to byl teda blbej nápad.-(...normálně ti vám mě bolí jakoby stydká kost, ale jako kdyby mě do ní někdo budšil kladivem☹ au au....už nikdy to neudělam.-/....hezký bříško, už je mimi vidět.-)...hehe ale to bambucký máslo je prej fakt dobrý na strie🙂ale jinak stačí detskej olejíček, jestli ti praká tak máš suchou a ta potřebuje hodně mastit, olej nejlepší, klidně stolní🙂)

hypo
25. zář 2009

ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla tak docitam co se da 🙂 jak krasne tehulite 🙂 blahopreji
k tem strijim ja mam zadek a stehna taky desnej i kdyz mazu, ale ja je mela vlastne i pred tehu 🙂 brisko a prsa poctive mazu a a tam zatim neni nic....... tak snad to vydrzi 🙂

verled
25. zář 2009

prostej :a tak to je jasný, já se stejně mažu po koupání🙂

hehe:a co si budem povídat, někomu se udělaj stejně i když maže a někdo se nemaže a nemá nic🙂

hehena
autor
25. zář 2009

PROSTEJ já taky mažu - zadek, stehna až ke kolenům, boky, břicho i prsa samozřejmě... nejvíc ten zadek a ten mi praská 🙂))) vtipný! .)
prenatal box jsem nedostala.... to já dala dr. zase 700.- 🙂))))

HYPO ahooooooooooooooooj... jak se vám daří??? 🙂

fuj bramboráky ble... :(((

hehena
autor
25. zář 2009

no tak já to budu mazat asi tím bambuckým... holt tím strávím zas o něco víc času... ale snad to pomůže...

prosteja
25. zář 2009

zdravím HYPO a VER 😵 jo, někdo maže a má strií plno a někdo nemaže a strii nemá ani jednu 😀

HEHE to nevadí, maž pěkně dál a hlavně pamatuj, ono to vybledne... 😉

já jen že v tom Prenatal boxu jsem měla vzorek toho olejíčku od HIPP pro těhulky 😉

prosteja
25. zář 2009

HEHE já ti nebudu ani brát iluze ani ti taky vychvalovat nějakej výrobek 😀 já myslím, že někdo k tomu má prostě sklony...... já jsem třeba taková, že pokud bych viděla, že mi na to bambucký máslo nepomáhá, tak bych zkusila něco jinýho, nějakej olejík nebo nějakej krém...... mě třeba po tom olejíčku krásně vybledly strie co se mi udělaly na prsách..... 😉

hehena
autor
25. zář 2009

mno snad to vybledne 😉 ... se mi v pubertě už udělaly strie... ale ty jsou takový tenký a ani nebyly červený, takže když se dělaly, tak jsem si toho ani nevšimla... no tak snad tohle nebudou mega lochny 🙂))))

prosteja
25. zář 2009

HEHE vyblednou určitě 😉

hypo
25. zář 2009

ahojky, my se mame dobre,. kupodivu se vse uklidnilo a ted mame klasicke tehu s klasickymi obtizemi jako je paleni zahy, nespavost, bolesti zad apod 🙂
jinak chodim na tehu cviceni a tehu aquaerobic 🙂

hehena
autor
25. zář 2009

PROSTEJ já ani iluze nemám. je mi jasný, že můžu mazat čím chci a stejně to bude k prdu...
každopádně to máslo je to stejný jako olej... akorát je to tuhý... v podstatě to vypadá jako sádlo...

hehena
autor
25. zář 2009

HYPO a odkdy chodíš na cvíčo??? a líbí se ti to???

prosteja
25. zář 2009

HYPO mrkala jsem do albíčka a máte úúúúúúúúúúúžasnou postýlku 😵 😵 😵

prosteja
25. zář 2009

HEHE jj, vím jak to vypadá..... mě by sežralo to roztírání se přiznám 😀 😀 😀 i když já nenatírám, natírá manža 😅

hehena
autor
25. zář 2009

ty jo pejska mi hodila pod nohy kořen... 😀 😀 😀 udělala tu bordýlek a eště si stěžuje 😀 😀 😀

hypo
25. zář 2009

dekuji, postylka je jeste po me, vyrabel muj deda 🙂 bude u taty na baraku doma mame sdedenou po neterich klasickou jaky se ted delaji 🙂 aspon ma polohovatelne dno .....
cvicit jsem zacla chodit ted pred 14 dnema..... plavani nebo teda aquaerobic je lepsi tam nemam problem zvednou zadek 🙂

mizim na chatu paaaaaaaaaaaaa

hehena
autor
25. zář 2009

HYPO kdepa jsi???? 😖

hehena
autor
25. zář 2009

za bukem 🙂))

hehena
autor
25. zář 2009

tak pááááááááááááá 😵

verled
25. zář 2009

vemte mě taky na chatu🙂

prosteja
25. zář 2009

HYPO postýlka fakt úžasná, děda šikovnej 😉 užij si chatičku, papa 😵

hehena
autor
25. zář 2009

my budeme mít zas postýlku po tchánovi... akurát jsem jí ještě neviděla... 🙂)

já chci taky na chatu... nebo kamkoliv jinam... :(

angetha
25. zář 2009

Ahoj holky, máme objednanou myčku, tak jsem ráda 🙂
Prostějko my jsme dostali to hrací houpací lehátko i cestovní postýlku, takže problém vyřešen..Je to Bolo od Babypointu a má takové závěsné lůžko s takovou "matrací" pro nejmenší mimi, takže se nemusíš ohýbat dolů...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

prosteja
25. zář 2009

ahoj ANGE 😵 gratuluju k myčce 😀 a na postýlku jsem mrkala, ta vypadá dobře 😉 no ale jak říkám, to všechno se může zařídit až po porodu že....

prosteja
25. zář 2009

HEHE v IKEA je teď akce, když si koupíš pohovoku u nich za víc jak 9 tisíc, tak tu tvoji starou ti buď odvezou, nebo jim ji přivezeš ty a ještě dostaneš 2000,- 😉

verled
25. zář 2009

holky🙂)

http://ekonomika.idnes.cz/jednani-poslancu-o-ja...

takže to asi zůstane🙂

prosteja
25. zář 2009

VER jj zůstane... balíček je schválen, s tím že porodné, rodičák a mateřská zůstávají, tak jak jsou teď 😉

angetha
25. zář 2009

To je fajn, že to zůstane a se zbytkem balíčku souhlasím..jako zvýšení DPH, spotřební daně 😎
Prostějko upravila jsem albíčko s výbavičkou, budu tam dávat plínky 😉

hehena
autor
25. zář 2009

vážně i porodný??? mno nestačím se divit......

teda zajímavá akce v Ikea..... :-O

ANGE taky gratuluju k myčce. postýlka je parádní. by nám jí taky někdo mohl dát. tuším, že takhle komplet totiž stojí kolem 2500.- :(