Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
30. zář 2009

HEHE to je postavička co? 😀

prosteja
30. zář 2009

VER tak já tady v kanclu mám teplo 😀 a nepřišlo mi, že by ráno byla až taková kosa, ale na pantofle to není, no to ne.... 😀 já jsem hlavně trošku ráda za ty mraky a za ten déšť, nesvítí na mě celej den, to mě ubíjelo hrozně a navíc se aspoň trošku pročistil ten vzduch 😉

ANGE no vidíš, je to normální....... máš asi fakt sytý mlíko 😉

hehena
autor
30. zář 2009

VER já zas s marmoškou a taky s pudinkem, ale ty jsem sehnala jen na pražskýho povstání, od tý doby jsem je nežrala... buééé ...

jo je to dilina 😀 😀 😀

PROSTEJ :((((( no je to dosti...

svoja
30. zář 2009

No tak vzledem k tomu, ze se nemusim nikam kodrcat a muzu byt hezky doma a delat si co chci, tak me to pocasi taky nevadi🙂

HEHE me to prislo jako citronada takova...fakt me to chutnalo...jako treba vypit zvetralou kofolu nebo jinou limo bych se asi pob*...dat pullitr najednou...tohle slo.

ANG nektery miminka jsou vylozene blinkaci...nektery blinkaj po jidle...nektery vubec...mas holt vyzivny mlicko no🙂

VER to brisko...no asi...ale me neprijde nejak obrovsky...jako jsou mensi, to je jasny...ale zase jsou i mnohem vetsi...to me neva...spis ta prdel a stehna 😀 😀 😀 ...ale to uz se zase dostavame do ozehaveho tematu 😀 😀

hehena
autor
30. zář 2009

ANGE kamarádce taky malá pořád blinká.... nedávno mi psala, že už má fakt snad ouplně všechno svoje oblečení poblinděný...

svoja
30. zář 2009

Jeee, pudink...jdu ho udelat...

hehena
autor
30. zář 2009

tak citronáda, to by šlo... snad to tady nemíchaj nějak jinak... jinak jedu k vám 🙂)))

prosteja
30. zář 2009

hmmm, no je to dost HEHE, ale co už že..... jinak teda jsem četla i názory, co na to říkají i lidi, co se jich to nedotkne a holky, nesouhlasí s tím vůbec nikdo, to jsem docela čučela, že jsou takový názory..... já myslela, že jedině těhule kterých se dotkne budou proti a jinak ostatní,že budou pro 😅 ..... hodně lidí má podobnej názor jako já..... progresivní daň z příjmů (tzn. aby ti co berou víc taky víc platili) to nechtějí, ale tohle je úplně to stejný..... prostě ten, co si vydělá víc a má šanci mít větší mateřskou, tak tomu taky víc seberou.... je to zlodějina 😔 ale jak říkám, co už.... já to sem hodila spíše pro zajímavost koho se to bude týkat a koho to zajímá 😉

hehena
autor
30. zář 2009

jéééé SVOJI... já chci takýýýý 🙂))) 😀
ty jooo pudink... mlaáááásk... pičkotečky... nahoru bych si dala jahůdky, tak jak to dělají v ikea, no dobrotká!!!

verled
30. zář 2009

svoja.jo já nasadim brzo dieta.-)....
hehe:hmm a ikea kuličky masový by taky nebyly marný🙂)

holky já jsme zas nasraná!!!

hehena
autor
30. zář 2009

progresivní daň je opravdu zlodějina.... studuješ, hledáš lepší místo, aby ses měla líp a nekonec ti víc seberou a pak jen čteš kolik z tvých peněz využívají sociálně slabí - spíš bych chtěla říct nemakačenka... taťka vždycky strašně nadává... má živnost a ještě stálou práci... a on se strašně rozčiluje, že platí dvojí socku, zdravotní, nemocenskou.... a nakonec to završí tím, že vlastně živí jednoho cikána a že zavolá na pracák, ať mu ho pošlou, že ho za ty prachy zaměstná 🙂))))

hehena
autor
30. zář 2009

VER teď tam mají nějaký nový jídlo, gulášek či co... a taky toho jejich lososa s brokolicovýma plackama... no mlask teda. a taky jsem čučela, že zavedli polední menu 🙂)))) 😀 asi tam chodí dost lidí na oběd.

copa se stalo?

svoja
30. zář 2009

Jako me to teda neprislo sladky 😅 😅

hehena
autor
30. zář 2009

SVOJI krásný pupíno.. jsem zkoukla až teď... no mám jen o trochu menší než ty 🙂))) ze mě fakt bude lochnes... aúúúúúú 🙂))) 😀

verled
30. zář 2009

hehe:kvůli tý mateřský:-/.........
asi mam zas hlad🙂)

svoja:páč ti tam dali tu kyselinu to u nás nedávaj
😖

prosteja
30. zář 2009

HEHE jj souhlas, ale když není progresivní daň tak proč je tohle ☹ ☹ ☹ to je to, co mě na tom štve..... když zavedli společnou daň pro všechny, říkala jsem si jak je to super, že nedělají teda rozdíly a snažit se musíme všichni.... hmmm, tak teď se mi to vrátilo jako bumerang..... zrušení progresivní daně mě nijak neovlivnilo, naopak mi z platu ještě ubrali, protože mi daň navýšili 😀 no a teď mi seberou víc, protože si vydělám víc jak 10.000,- za měsíc..... takže progresivní daň je zlodějina a proto ji stáhli a udělali rovnou daň a tohle zlodějina není 😔 teda podle některých.......

kdo dělá ten pudink, šup sem s ním 😀

prosteja
30. zář 2009

VER ale tebe se ta mateřská nedotkne 😉 mě uteče přesně o 4 dny 🙄 já jsem si to počítala, jestli by nešlo s doktorem domluvi dřívější odchod na mateřskou, ale můžu jít maximálně 8 týdnů před porodem a to je 4.1.2010 😀 dobrý ne?

hehena
autor
30. zář 2009

no tak ty 4 dny jsou fakt k nasrání... :(((( 😠 😠 😠 😠 😠 mě tyhle souvislosti vůbec nedocházejí.....
teď jen řešíme tu naší firmu a tak, takže na tohle jsem nějako zapomněla...

prosteja
30. zář 2009

holky hlavně že krabičku cigaret zvýší v průměru o 3 kačky.... já asi začnu kouřit nebo co 😀

romik84
30. zář 2009

aholky, koukám, že probíráte papáníčko a politiku. Z politiky je mi zle a už mám docela hlad, za chvíli půjdu dělat obídek. Mám hrozný dilema z kočárků. zalíbil se mi houpací bebecar, problém je v tom, že pořizovací cena je 14 tis. ne že bysme na to neměli, ale zdá se mi to stejně dost peněz a když se tomu něco stane, tak mi to bude líto. Včera jsme viděli bazarový bebecar za dva tisíce, je na ně, sice vidět, že není nový, ale je plně funkčí. Korbička je dost opotřebovaná, holky já nevim

hehena
autor
30. zář 2009

ROMI s kočárkem si taky nevím rady... buď to bude X-lander XA 2008, a nebo taky nějakej "lepší" z bazáče.... a taky mám hlad... :(

angetha
30. zář 2009

Ahoj Romiku, tak se juknětě ještě do jiných bazarů pokud máte tu možnost..
Hehenko a volal ten tvůj taťka na ten pracák, by mě zajímalo, co by mu řekli 😎 😀

prosteja
30. zář 2009

HEHE ale nasírat se nemá smysl 😀 😀 😀 jako kdyby to toho 4.1. bylo 6 týdnů před porodem, tak určo apeluju na doktora, ať mě na mateřskou pošle dřív, protože to může... ale víc jak 8 týdnů nemůže, takže mám hold peška ☹

ahoooj ROMI, tak zkuste z jiného bazaru, třeba dražší, ale méně použitý.... 😉

nuki
30. zář 2009

prostej: to jsou teda věci to je děs.. ☹ škoda slov..:(

romik84
30. zář 2009

u nás asi jiný bazar není, nebo o něm nevim, přes inzerát se mi to kupovat nechce

prosteja
30. zář 2009

NUKI teď jsi to vystihla.... škoda slov 😔

svoja
30. zář 2009

A je to...dvoubarevnej...jen nemam piskoty (ty jsem snedla pri sracim vikendu) a mame doma jen dve plechovky ananasu, kterej nejim...tak jsem tam dala cokoladu a vzdala jsem se mych sumavskych jahudek 😀

S kocikem neporadim...nam nasi plati ten nas a vyjde to i s fusakem, taskou a plastenkou na 26tis. 😅 😅

romik84
30. zář 2009

prostěj, nezbývá, než se s tím smířit, já jsem ted taky doplatila na svoji nevědomost. Kčemu mi bylo, že jsem při studiu chodila na brigády....teď jsem zjistila, že polovina prací byla na dohodu o pracovní činnosti a druhá půlka na dohodu o provedení práce, ze který se nic neodvádí, tudíž nemám nárok ani na mateřskou ani na podporu v nezaměstnanosti, a od rodičů s ukončením studia samozřejmě nic nechci

nuki
30. zář 2009

prostej: bohužel ano🙂

Romi: asi by bylo lepší se ještě někde kouknout..🙂

hehena
autor
30. zář 2009

SVOJI no pěkná suma.. a rodiče jsou zlatý!!! 😵 😵 😵