Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

sacvi
1. říj 2009

malá mně spinká v náručí a úplně se z toho spaní řehoní 😀 😵

verled
1. říj 2009

svoja.barča se mi líbí víc🙂a ty chceš Báru nebo Barborku??nekecam, fakticky jsem se zvedal a mam tu na stole vodu🙂a piju🙂
sac:hmm ahaaaa.-),,,teda to s tim ohřívačem je hnus☹

svoja
1. říj 2009

VER me to je jedno a manzel chce Baru....ze jako original...a je to kratsi, my mame dlouhy prijmeni
A nestaci ji mit na stole...musis to i vypit🙂 I kdyz...prvni krok mas za sebou🙂

verled
1. říj 2009

svoja.a však to piju neee?? 🙂 ......aha🙂mě se jako zas líbí víc Barbora.-)přijde mi to jako taková holka co si jde za svym.-)a má zrzavý vrkoče🙂
sac:plavání taky určitě budu chodit, je to sranda.-)

sacvi
1. říj 2009

holky tak já mizím..mějte se krásně pááá 🙂

prosteja
1. říj 2009

SAC díky za tip a s tím ohřívačem je to teda fakt naprd 😖

taky se mi víc líbí Barbora 😉 ale to je na vás s manžou, stejně jí budete říkat Barborko a Bára je kratší, to je fakt, když máte dlouhý příjmení...... a ta Dora je taky hezká tý jo, možná by se mi i líbila víc jak Bára 😵

prosteja
1. říj 2009

SAC papa a pozdravuj maličkou 😀 😵

svoja
1. říj 2009

SAC hojky

PROSTEJ no, tos me pomohla 😀 😀 😀 😀

VER ze? takova rostanda jakoby...

prosteja
1. říj 2009

SVOJI promiň 😅 ..... ale však jde hlavně i o tvýho manžu ne? my tady jen říkáme svůj názor.... ta Dorka se mi ale fakt líbí 😉 😵

svoja
1. říj 2009

Prostej 😀 😀

Ja si jdu na chvili lehnout k tv holky....tak pic zas zejtra🙂

verled
1. říj 2009

svoja:nooo barborka je krásný.-)))...a Dorka mi přijde zas takový vesnický, vidim v pohádce samý zlý Dory🙂))...ale samo je to tvoje volba.-)...papa:-)

cat79
1. říj 2009

Ver krásnej kocík, teda to mě zase zozhodilo🙂))ne, ale kytičky se mi líbí o trošku víc🙂))

Barunka je kráásnýý!!!!Barbara🙂)

angetha
1. říj 2009

Ahoj holky...zdravím vás 🙂 Mám za sebou kontrolu po šestinedělí a naše premiéra se ještě odkládá..mám zánět a kvůli antikoncepci musím ještě na jaterní testy..
Vendulka to šestinedělí taky oslavila, usnula až před druhou ráno, byla vzhůru od půl deváté, dostala napapat dvakrát z obou prsů, plínky čistý, prděla celkem bez problémů, zima jí snad nebyla, horko taky ne, na boku nechtěla ležet, na zádech taky ne, v postýlce i na přebalováku řvala..tak už jsem nevěděla co, tak dostala tak 50 ml Beby, pak už ani to nechtěla, po krmení vždy odkrkla, tak já fakt nevím, co jí bylo, teplotu taky neměla, v náručí mi taky řvala..manžel samozřejmě v práci 😝 😝

K tomu kojení na veřejnosti, já bych se tolik nestyděla, nějaký skrytý koutek se vždy najde, ale ze začátku máte dítě u prsu i hodinu, tak jako někde sedět a držet jí jen v ruce - to bych nedala..když jí kojím doma v sedě, tak s polštárem nebo jí mám opřenou o svojí zvednutou nohu a Vendulka musí být v zavinovačce...Do toho mi tam strká ručičky, otáčí se, občas se pustí, tak mlíko stříká všude kolem, kucká, občas ublinkne..radši kojím někde doma v klidu

prosteja
1. říj 2009

holky mizím domů, mějte se krásně a zítra papa 😵 😵 😵

cat79
1. říj 2009

Prostěj pa.
Ange to mě mrzí☹i zánět i že malá nespinkala☹

Já pořád studuju ty kocíky a ještě jsem našla chico v bílé barvě

http://www.slune-cz.cz/chicco-sada-trio-s3-a-fi...

co mu říkáte?Na bezpečnost bude asi lepší, ale nevím..já se asi picnu🙂))))

hehena
autor
1. říj 2009

CAT myslím, že tenhle CHicco má BAESZINKA... tak se jí pak můžeš optat, jak se s tím jezdí 🙂 😵

taky všechny zdravím 🙂 a těm co odcházejí přeju pěknej zbytek dne 🙂

mě se zase líbí TEODORA, ale říkala bych jí TEA... 🙂))

hehena
autor
1. říj 2009

ANGE škoda, že ty prcci nemůžou říct, co je trápí....... bylo by to vyřešený :(

amallie
1. říj 2009

ty jo holky, já nějak vytuhla na gauči 😀

by mě ještě zajímalo s tou odsávačkou...........když to mlíko odsaju, tak jak rychle se udělá nové na papání? a to tamto dám jako do ledničky na potom???

cat79
1. říj 2009

Amal já nevím☹(

Hehe teda ty jsi hustá, ty si pamatuješ kdo jakej kocík má, jo??Já jsem ráda když se trefím do jména🙂)hihihiiihi

moncicak3
1. říj 2009

Ahoj holky 🙂 tak se hlásím od dr.....dneska proběhl opět monitor, Terezka se nechtěla vůbec nechat monitorovat, pořád do toho bubínku kopala a vrtěla se, ale nakonec se zadařilo, je to uličnice 😉 😀 dneska mi dr bral kultivaci na streptokoka, ale říkal, že to vypadá, že je všechno v pořádku 🙂 cervix score 2 nevím teda co to znamená, ale příští týden jdu k dr naposledy a pak už hurá jen do porodnice na sepsání porodopisu a tak.....

svoja
1. říj 2009

Neee, BAE ma cortinu!!!

CAT na to chicco jsme koukali v obchode, presne i tuhle barvu. Me to prislo cely takovy pohrkany, rozvrkoceny, plastovy...jako nic moc...sem cekala vic, na to, ze to je takova znacka....i prodavacka se na nej tvarila jako ze nee...aůe rikam jen svou zkusenost....

ANG jeee, to je skoda...zanet mrcha a jeste Vendelinka neco zlobi☹

MONCICI bude rodit, huraaaa🙂

carculka
1. říj 2009

ahooooj holky....vubec nedocitam...tak copak je noveho??sup pochlubte se....a jak se mate??

jinak s tim chicco-mooc se mi libil na netu a ve skutecnosti to samy jako u svoji

ahoj svoji,jak vam je?

moncicak3
1. říj 2009

tak jsem vás krapet dočetla....

Ange držím pěsti, ať se všechno brzo spraví, za chvilku budeš v pořádku neboj 😉 😵

Svoji néééé snad ještě né 😀 se docela bojím 😅 to bys měla vidět jak teď sekám latinu, aby to nebylo dřív 😉 😀 ségra má příští sobotu narozky, 30tiny, tak musím ještě vydržet a ona taky, protože má termín o týden předem mnou 😉

holky poraďte ségře k těm 30tinám, mám vybraný dvě věci a váhám, hodím sem odkázky tak jukněte a zkuste mi prosím poradit.....
buď parádu http://www.goldex.cz/ocelove-sperky/nahrdelniky... nebo http://www.goldex.cz/ocelove-sperky/nahrdelniky...
a nebo na zahradu něco takovýho http://www.vsekrasne.cz/produkty/Male-postavick...

mám hrozný dilema co jí mám koupit....a hlavně na to mám JEN týden!!!!

carculka
1. říj 2009

moni-me se nejvic libi ten s kristalem 😉

svoja
1. říj 2009

CAR ahojky...jo, je me fajn, mam ode dneska neschopenku, takze si uzivam vidimu toho, ze nikam nemusim a muzu odpocivat...parada🙂

MONCICICI no to doufam, ze sekas latinu!!! jinak me se libi taky ten s tim krystalem!!!

Jdu na ordinaci, cao

carculka
1. říj 2009

svoji..tak supeeeer 😉 ...paa

prosteja
1. říj 2009

přeju všem dobrý večer, kdo chce juknout, vyfotila jsem se v "krtečkovských" kalhotkách 😀 😀 😀
http://prosteja.rajce.idnes.cz/Budeme_rodina/

hezký zbytek večera 😵

sacvi
1. říj 2009

prostejíííí ty fotečky jsou úúúžasný!!!!!!!!! Hlavně kde ste aji s manžílkem..je úplně vidět jak ste šťastní 😵 Mám z Vás velkou radost 🙂

svoja
1. říj 2009

CAT jeste neco: dneska jsme ve meste potkali nasi znamou, ktera ma ten V-cross jak jsem psala...a mela ho s sebou. Vypada moooc hezky a zda se, ze se uzasne ovlada, rejdila s nim pekne🙂

PROSTEJ slusi vam to spolu moc!!!! A ty kalhoty jsou pekny...fakt!

SAC jo a tobe jsem nestihla pochvalit fotecky Janicky...moc ji to slusi, zejmena v novem svetriku🙂

hehena
autor
1. říj 2009

ahoooj 🙂

PROSTEJ paráda 🙂 jste krásný a ty gaťky jsou supr.

MONCI mě se taky nejvíc líbí to s tím křišťálem 🙂 😵