Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
2. říj 2009
verled
2. říj 2009

blahu:no to se obávám že ne když to budu mít nižší o 3000☹

blahovka.cz
2. říj 2009

Je nuki neves hlavu,bud dorazi,nebo si privezete mmi z dovolenky,tam budete krasne odpocinuty a vyrelaxovany 😉 ale uz by ses nam mohla sakrys presunout do druhe tabule 😀

prosteja
2. říj 2009

BLAHU no letí to šíleně...mě přávě přijde ta vanička z IKEA zatím největší co jsem viděla... a taky je nejlevnější 😀

VER asi tak... 😀 mám na to stejný názor..... já nepotřebuju ani postýlku značkovou... spíš se chci zaměřit na výběr kočárku a sedačky, tak aby nám to vyhovovalo..... tak nechci penízky vrážet do značkových drobností, který prcek využije 2 měsíce, ale spíš do toho, co budeme používat dlouho 😉 a ono mezi náma, když to nebude značkový a bude mi to vyhovovat, tak je mi to šumajs a kupuju to 😀

romik84
2. říj 2009

jestli můžu poradit z profesního hlediska, tak vitamínky bych papala jen pokud budete mít nedostatky v normální výživě, jinak si stačí doplňovat vápník a hořčík

verled
2. říj 2009

svoja:hodně dobrý🙂

nuki
2. říj 2009

ne má to přijít až v neděli..jasně, třeba je brzy.🙂))

tak já už musím, ale díky za palečky..🙂

blahovka.cz
2. říj 2009

ver to je desny,zrovny ty to budes potrebovat tolik snizovat,ze jo 😒 no hlavne,ze panove maji dost,nekde jsem cetla vyse jejich platu,no kde jakej poskok tam ma skoro 100 000 jen to fikne

ahojky romiku a mimi 😀

prostejko vid,silenost ta rychlost,my jsme tu levnejsi nez za 300 nenasli,ale reknu ti je to takovej zmetek,krouti se to v ruce kdyz neses vodu,opravdu desny

angetha
2. říj 2009

Ahoj holky..
Prostějko já ti včera ani nepogratulovala ke kopanečkům.. 😲 A ta vanička co máme je právě z Ikey..ale viděla jsem i delší..
A Vendulka dnes ráno zase blinkala, stejně jako včera odpoledne.. ☹ ☹

svoja
2. říj 2009

PROSTEJ sem si to spocitala teda...fuj...jeste se zeptam...jeste jednou pro ty, kteri tomu nerozumi(ja) i kdyz nastupuju v listopadu, tak se me to tyka???? od kdy teda to plati???nevis?

verled
2. říj 2009

prostej:no dyk jo, já nemam značkovej ani kočár...

prosteja
2. říj 2009

BLAHU tak nedělám si iluze, že vanička za 150,- bude nějak extra kvalitní, ale myslím, že 2 měsíce nebo co to vydržíme...... 😉 jak říkám, raději se zastavím u výběru kočárku, tu vaničku až tak řešit nebudu... ale je stejnak děs, jak teď všechno dělají takový lagricový co? mě přijde mnohdy jen na jedno použití 😀

svoja
2. říj 2009

My budem mit vanicku taky obyc...myslim, ze to bude v pohode stacit🙂 Videli jsme nejakou v tescu, zlevnenou asi na 120Kc, ale zdala se nam hodne malinka...i kdyz byla hezka, takova se trpytkama🙂

blahovka.cz
2. říj 2009

ahojky ange a co mudra na to caste ublinkavani?????koukla jsem na fotecky,paradni uz taky hezky radite,ale stejne prijde mi,ze Vendulka hrozne podobna tobe 😀 na to ublindavani znam jen,ze jsou spesl UM ,ale ty plne kojis,tak nevim co bych poradila

svoja
2. říj 2009

I kdyz zas...my se ve velke vane nekoupeme, my ji diky nasemu skvelemu kotli ani nenapustime....takze nevim nevim...asi budem schanet nejakou obr vanicku🙂

romik84
2. říj 2009

já jsem vaničku neřešila, dostala jsem ji v balíčku z druhé ruky, tak ani nevim, jaké jsou na trhu, včera jsem počítala kolik jsme už za výbavu zaplatili a kolik ještě vydáme. vyšlo mi to na 25000, ono se to nezdá

prosteja
2. říj 2009

ahooj ANGE.... 😵 děkujuuuu.... včera večer to bylo zase takový nesmělý, já bych ale řekla, že to je mimi 😀 😵 ...... a jak jste s tou vaničkou spokojený ANGE? s Vendulkou mě to mrzí? nechceš si zajít nebo aspoň zavolat k doktorovi, co s ní? ☹ chudinka

SVOJI no podle toho článku to vypadá, že normálně do konce roku ti budou vyplácet to co platí pro rok 2009 a od ledna 2010 ti začnou vyplácet tu nižší částku ☹ kolegyňka to ještě zjišťuje, ale zatím se nedopátrala 😠

VER však není potřeba podle mě.... 😉 hlavně, že ti udělá tu službu a miminko ti odvozí 😉

BLAHU taky mi přijde, že VEndulka je celá ANGE.... 😀 ale úplně 😀

svoja
2. říj 2009

PROSTEJ to jsem si myslela, dik

Holky....se omlouvam takhle po ranu za to tema...ale co sex v tehu?? Neprijde vam to divny, kdyz se v brise hejbe mimi mu tam neco ..."to"...??

prosteja
2. říj 2009

SVOJI nemáš zač.....

jinak k tomu sexu, mě se zatím v bříšku nic nehejbe, tak nemůžu posoudit, ale musím říct, že sex je teď lepší než kdy jindy 😀 😀 😅 ..... já nevím, tak nějak na to mimi v tu chvíli trochu "sobecky" nemyslím..... 😀 bříško mě po sexu nebolí, žádný problémy nemám, tak myslím, že i mimi je spokojený 😀

cat79
2. říj 2009

..jsem se musela nasnídat a umýt a huš jsem zase tu🙂))

Díky za postřehy🙂 vitamínky teda dozobu, ať se to spapká🙂)))
S tou mateřskou je to hnus fialovej, já se radši nevyjadřuju☹((bejt samoživitelka tak jim tam snad osobně s tim pupíkem půjdu rozbít brejle a ciferník...tak ať si oni utáhnou opasky, svině nenažrany🙂))))jsem zase slyšela kolik si berou úplatky..tomu se nedá ani věřit a holky 9nul!!jo 9nul za tou cifrou!!!!!!

No dnes půjdeme cvičit, ta pusa pořád mazec🙂)hihihi, snad tam nikdo nebude, vypadám furt jak z perlovky🙂))

Nuki nebooj, na dovolence se to většinou podaří, ta pohodička a tak🙂)
Blahu už čtvrt roku, jooo, teeda to mega letí a jaké máš pro nás brzo maminy rady na ty první 3 měsíce?🙂))

svoja
2. říj 2009

No kdyz to teda mam rict narovinu, tak me se v brise hejbe dost, tak me to prijde takovy divny hejbajicimu se diteti tam neco strkat 😅 😅 ...pri tom a hlavne po tom me silene tvrdne bricho...tak nevim 😒 😒

prosteja
2. říj 2009

SVOJI no tak to je jen na tobě a manžílkovi že jo.... tak zkuste něco jinýho 😉 nebo nějakou dobu vynechat a uvidíš.... já jsem taky zvědavá jaký to bude až se mimi bude hýbat a já ho ucítím víc 😉

cat79
2. říj 2009

🙂Svoji u nás moc sex není☹ ten můj má od začátku blok, že něco malýmu udělá a prostě nechce, jednou za čas ho donutím, ale je to na prd...neuvolní se...ale je to zase sladký, že se jako strachuje..jinak já mám období nadrženosti, takže mě to trošku chybí, no, ale zase nebudu ho nutit násilím🙂)))

Prostěj ten sex je lepší protože máš víc prokrvené ty orgány a víc všechno cítíš a prožíváš, četla jsem to v ňákém časopise🙂))

Svoji a vy máte sex normálně???závidím🙂
Si říkám teď přijede po týdnu, že by se na mě už ve dveřích vrhnul...aaaaaaaaaaaaaaaaaa🙂))

verled
2. říj 2009

svoja:prosimtě na co ty nemyslíš??.-))))........to se nikdy k němu nemůže dostat.-)

prosteja
2. říj 2009

CAT jj, taky jsem to četla..... ale zase třeba moje kamarádka vyloženě na sex teď chuť nemá 😅 a když už ji manžel přemluví, tak si to neužívá prej... nic z toho nemá, tak nevím, jestli má nějaký blok ona... možná 😉

cat79
2. říj 2009

Prostěj někdy je to hormonama, kjá ze začátku taky nemusela teda, hlavně mi bylo vždycky večer od 17.50 blbě, takže prd🙂)

Já vím, že se k mimískovi nemůže dostat, ale stejně někdo ten blok prostě má, no☹

verled
2. říj 2009

svoji:ale to ti tvrdne protože ti pracovaly svaly tam🙂jen si toho všímáš víc než dřív🙂
cat:já jsem tajy furt nadržená už od začátku🙂))

svoja
2. říj 2009

Jo, to prokrveni je pravda, to jsem taky cetla.

No, my to nemame normalne...prave. Tak 1 max.2 krat tydne...manzel ma taky takovej divnej pocit se uplne boji...no a ja mam taky divnej pocit...jako vim, ze se to k nemu nemuze dostat, ale kurna, aby se me pri tom hejbalo dite v brise... 😒 😒 Jinak se me o tom casto zda, to zas jo....no ale to tvrdnuti bricha... 😒 😒

cat79
2. říj 2009

Ver a ty zrovna nemáš s kym, chuděrko, to je zákon schválnosti, co??????

prosteja
2. říj 2009

CAT jo asi hormony, někdo má prostě blok.... já taky ze začátku nemusela, ale to fakt ze začátku, když mi bývalo i blbě a pobolívalo bříško a tak 😉 teď je to jiná 😀

hodně tady ten blok mívají chlapi...... manža byl ze začátku taky takovej ostýchavej a asi se trošku bál, ale už je to dobrý...... 😉 věřím ale že někomu to přijde prostě divný a nemá pak na to ani chuť ☹