Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cat79
2. říj 2009
svoja
2. říj 2009

CAT taky me to je zahadou, co maj proti fotkam deti...stjne si ji tam zas dam🙂
Hezky si uzij milacka🙂🙂🙂

svoja
2. říj 2009

Jsem nasla ve starych diskuzich svuj prispevek, kdyz jsem nasla //🙂🙂 To byly casy tenkrat🙂🙂🙂

carculka
2. říj 2009

ahoooj holky,jakpak se mate?

hehena
autor
2. říj 2009

CAT super z druhý ruky 🙂 já myslím, že s tou brzdou to může být náhoda, vada jednoho kočárku, prostě smůla, která se ti může stát i u toho nejdražšího... .)

S fotkama miminek taky nechápu... kdybych si tam teda psa, tak dobrý... já myslím, že tu kdesi je diskuse k pravidlům a jsou tam stížnosti, ale holt je tu někdo, kdo nemá pochopení, takže se s tím ani nikdy nic nestane...

SVOJI taky jsem našla v předchozí diskusi to moje oznámení o // 🙂))) "já se pose*u..." a podobně 🙂))) no legrace číst to zpětně... taky jsem dneska myslela na to, jak jsem viděla prcka a měl 11 milimetrů 🙂)) a teď má kolem 25 cm 🙂)) neskutečný!!!! 😀

hehena
autor
2. říj 2009

eště se mi fakt moc líbí ten MUTSY slider, je to jeden z nej. kočárků a cena taky není špatná, ale ono se to asi nasčítá...

hehena
autor
2. říj 2009

holky zahušťovaly jste někdy ovesnýma vločkama??? - doporučuju!!!! 😵

carculka
2. říj 2009

hehe ahuuuuj...mutsy je pry moc dobry kocarek 😉

hehena
autor
2. říj 2009

mno já vím... a jde na to nasadit i autosedajda Maxi Cosi... 🙂

jak se máš Carcul? .)

svoja
2. říj 2009

Dneska me tak napadlo, ze uz jsem pres pul roku tehotna...to zni strasne strasne, kdyz si to takhle reknu...a jak to leti, mazec...

HEHE no ze jo🙂

CAR hojky🙂

carculka
2. říj 2009

hehe,nevim,ale myslim ze ji kamaradka mela a meli mutsy..muzu se zeptat....jinak my se mame paradne 😀jen pekne rostem... 😀 😀..uz se tesim na dalsi utz az prcka uvidim 😀

svoji ahuuuj...my si to nedavno taky rikali ze to je jak chvilka co jsme to zjistili a ono za chvili sestej mesic na krku 😀

hehena
autor
2. říj 2009

nene CARCUL. to vím, že jde! je to i u těch kočíků napsaný! to by se mi líbilo no.

chtěla jsem kvalitnější autosedačku, jenže ona nejde nasadit na každej kočárek... 😒

hehena
autor
2. říj 2009

tož jsem z toho jelen... z těch kočárků... kdyby mě tak netížily finance, tak bych brala Mutsy Slider asi...

ale to Espiro se mi teda taky líbí... jenže tam zas u autosedačky není ta základna na isofix...

carculka
2. říj 2009

hehe,vim ze nejde nasadit na kazdy kocarek...dost jsem to taky resila...a jinak pry ikdyz neni ten isofix(ktery taky u nejakych autosedacek propadl) tak nektery baze jsou srovnatelne bezpecny,jen musis vybirat....

hehena
autor
2. říj 2009
blahovka.cz
2. říj 2009

tak se navas jdu mrknout holky a vy jse od odpoledne moc neodbocily z tematu 😀 ,tak kolotoc vecerni je za nama,malej je v postylce a asi uz spinka

je to fuska vybrat ten nejvic vyhovujici kocar,co,navic kazda maminka ma jine zkusenosti s urcitym kocarkem,projizdela jsem vase odkazy a jeden hezci nez druhej 🙂

hehena
autor
2. říj 2009

CARCUL to je právě ale to, co mi nejde... :((( vybírat... to jsou hodiny a hodiny u internetu :(((( chjo...

cat79
2. říj 2009

Hehenko já to s tou první autosedačkou tak nežeru, páč zatím mi dost holek řeklo že jim vydržela max 4-5 měsíců a pak už byla malá, takže oak si stejně pořídíš ňákou nejlepší co vydrží třeba do 3 let věku a do toho už klidně zainvestuju víc..
No mě zase rozhodila kámoška že jí ten V travel rozmlouvali v krámě že prej moc reklamací a tak maj implast bolder, ale já nevím, ten se mi zdá takovej umělohmotnej, holky co já budu dělat🙂)
Mutsy je prej super, ale barvičky nic moc☹a totéž peg pelegro, já bych ho brala, ale nemaj ty barvy..a já jsem úleťačka.-))

Miláček už je doma, dovezl dárečky, tak ho jdu nakrmit a pomuchlovat🙂)))
a pak si taky najdu staré debatu jak jsem našla // Svoji kde to tak přibližně je, já to zjistila asi 2dny po tobě🙂))

carculka
2. říj 2009

hehe..no ja na to nemam taky extra trpelivost..zkoukla jsem neco na netu,ale nemam trpelivost to cist nekolik hodin denne a pak se stejne nemoct rozhodnout..jsem si vybrala par favoritu,napsala nekolika prodejcum i se zeptala znamyho kterej se vyzna a vysel mi vitez 😀

ahoj blahu

blahovka.cz
2. říj 2009

ahojky carculko,kouka,ze tobe,hehe i prostejce se pomalu blizi,ze vam reknou pohlavi,teda vlastne prostejka to nechce vedet 🙂

carculka
2. říj 2009

blahu,no my tusime a uz dyl,minule uz nam to chtela pani dr rict (potvrdit nebo vyvratit)a prcek mel furt prekrizeny nozicky ☹ tak snad na dalsim utz ukaze 😀

blahovka.cz
2. říj 2009

tusite . . .,tak ze byste videli pindika?????u holek to vetsinou trva,alespon co znam z okoli 😀

svoja
2. říj 2009

Tak asi u kazdyho kociku najdes smejd zejo....a hlavne v kazdym obchode ti taky reknou neco jinyho, coz me dost stve. U nas napriklad strasne pohanili ten peg perego, co mame my. No a v ostatnich kramech, kde jsme se na nej ptali a koukali na nej, tak ho vychvalovali do nebes. A pak si vyberte zjo...kazda mamka ma taky jiny zkusenosti, to je jasny. Je fakt, ze to zabere strasnyho casu, to jo...
Ja jsem zas na jednu stranu rada, ze ten nas nemel tolik barev, vybrali jsme tu nejneutralnejsi ze vsech, protoze mit na vyber z vice, tak vybiram jeste po porodu jako...se znam. Ja jsem vybirala na netu a to me stejne k nicemu nebylo. Lepsi pro nas bylo zajet nekam, kde jich maji hafo, rict pozadavky a sikovny prodavac ti da na vyber z nekolika...my chteli stabilni, vyssi, s velkym a krytym sportakem, velky kola, kvalitni...

CAT jaj to ja uz zas nevim, ale zkus si v diskuzich vyhledat svoji prezdivku....a hledej smudlo🙂

svoja
2. říj 2009

Blahu ahoj...nam rekli holcicku hned...teda, kolem 20tt na utz...pak jeste potvrdili na 3D, ale stejne se bojim🙂

blahovka.cz
2. říj 2009

ahoj svoji,tak to jste rekordmani,holky jsou takovy stydlivky,Ondrasek prej hrde na doktorku vystrkoval pindika pri kazdym utz 😀 😀 😀 😀 😀 je to exibicionista

carculka
2. říj 2009

svoji,na zivo je to uplne neco jinyho nez pres net,souhlasim..co se mi libilo na netu tak pak treba vubec a k tomu pak jizdni vlastnosti,skladani a tak-chce to osahat...a myslim ze jste vybrali moc dobre-taky se mi libil peg perego...a jakou tam mate autosedacku?myslim ze jen jejich

blahu...zatim nepovim,az budu vedet 😀 ale jinak kamaradce rekli holku na sreeningu apak jen potvrdili a potvrzuji doposud-a pry to tak bylo dobre videt na 4D ,ze to kluk byt nemuze

svoja
2. říj 2009

BLAHU 😀 😀 aby mu to nezustalo 😀 😀

CAR no mame celej komplet, takze i s autosedackou+bazi

hehena
autor
2. říj 2009

CARCUL kdy jdeš na další UTZ? to nemám v tabulce....

jak se o tom bavíme, tak se toho UTz nemůžu dočkat....chjo... 😅

carculka
2. říj 2009

svoji ja prave peg perego vyradila,ze tam sla jen jejich autosedajda a chtela jsem nakou fakt supr jelikoz budem hooodne jezdit...ale kocarek fakt hezkej..se mi libil moc..vsak jsem ti uz chvalila driv

hehe..12.rijna a 26 .na 4D 😀 😀 😀 nemuzem se dockat...a to mame utz kazdy tri tydny 😀

hehena
autor
2. říj 2009

CARCUL jj ty chodíš na UTZ snad nejčastěji 🙂)) 😀 a já ti to zááávidíííím 🙂)))))) 😉