Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
2. říj 2009

...asi jo 😀

hehena
autor
2. říj 2009

no jistá si furt nejsem 🙂))) ale asi jo 🙂))) zeptám se na tom veletrhu... a bude!!! .)))) 😀

svoja
2. říj 2009

Jak mame v loznici uz tu postylku jo...tak jsem si tam dneska privazala mantinel...🙂 chichi...mam tam sice matraci v igelitu, ale nad ni krasnej zelenej mantinel se srdickama🙂 a kocham se🙂

hehena
autor
2. říj 2009

a tohle je jako asi ta báze... 😅 http://www.czrso.cz/observ/197/item_388.gif

hehena
autor
2. říj 2009

SVOJI 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 chápu

carculka
2. říj 2009

svoji jo presne tak...ale nektery baze sou pry srovnatelny s isofixem...a zas ne kazda autosedacka s isofixem je lepsi...ale obecne je bezpecnejsi

svoja
2. říj 2009

...tak jo, rozdil je jen v pridelani do auta...bazi pasem, isoxif cvaknes primo do auta(ktery to musi umet) jinak je to totez a na to nacvaknes sedacku...
Vida, jak jde jednu vec rozepsat do dvou stranek 😀 😀 😀

hehena
autor
2. říj 2009

SVOJI já na tom pořád nepoznám ten rozdíl... ale to je jedno. optám se, ať mám jasno...

někde je tam napsáno báze-isofix... to je fakt blázinec 🙂))) 😀 😀 😀

hehena
autor
2. říj 2009

JO 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

svoja
2. říj 2009

uzz?

carculka
2. říj 2009

hehe...v obchode ti to ukazou..tak jak jsme kupovali meli i jako sedacku do auta kam ti to pripevni abys videla...

holky jaky koupite lehatko,jestli koupite??a budete porizovat stojan na vanicku?

svoja
2. říj 2009

lehatko uz nam ceka na poste to, jak mam v albu - objednane pres net...bez vibraci, obyc
stojan na vanicku neeee

carculka
2. říj 2009

svoji a kolik vas vyslo?a je polohovaci?

svoja
2. říj 2009

To se me libilo moc, malem bylo...ale rikali jsme radeji neutralni

http://www.babydracek.com/zbozi/3021-esprit-bou...

a mame:

http://www.babydracek.com/zbozi/555-lehatko-hau...

odtud

carculka
2. říj 2009

dekuju...koukala jsem na brisko-to novy obleceny..prijde mi ouplne krasny a malinky na to v kolikatym jsi tt😉

svoja
2. říj 2009

diky...ale zvetsuje se fakt kazdym dnem...je to uz melounek🙂 fakt jo...kouka me z tricek a tak...fakt uz tehotny bricho🙂

carculka
2. říj 2009

jo svoji ale proste na ten tt co jsi je krasne malinky...tak v tvym tt je jasny ze poleze z drivejsich tricek... 😀 ja uz se taky necitim v nekterych trikach

hehena
autor
2. říj 2009

já bych asi lehátko brala... asi mi ho půjčí kamarádka 🙂 takže s tím bude vystaráno.

a stojan na vaničku... nad tím uvažuju... jak budete koupat??? my budem mít všechno tohle asi nahoře a koupelna je ouplně pidi ani vana tam není.... a na postel pokládat vaničku se mi zdá úlet...

svoja
2. říj 2009

no na postel to je fakt ulet!!! my budem asi vanicku davat na stul v kuchyni, resp. v jidelne...ten mame obr...v koupelne se vejde jdine do vany, ale zas to bychom museli byt ohnuti. uplne mimi asi v te jidelne

car diky....vsak pockej, az buds mit bubinek...🙂 fakt roste strasne rychle...nojo, taky sedmej mesic uz🙂

hehena
autor
2. říj 2009

no jo, my to tu máme do patra, jinak bych koupala taky v kuchyni, ale přenášet všechno na koupání dolů je asi taky blbost... no uviídme, třeba to vymyslíme jinak 🙂 😵

carculka
2. říj 2009

hehe...no ja prave uvazuju nad stojanem..ale zas kdyztak mzu vanicku strcit do vany nebo sprchace a ohnout se..no jeste uvidim...

svoji..mi povidej,fakt brisko roste a ted uz je krasne videt i rano...i manzilek to rika ze uz je pekne videt 😀

hehena
autor
2. říj 2009

no ty stojany jsou teda pěkně drahý... šmejdi... 😠 😠 😠

hehena
autor
2. říj 2009

to teda považuju pomalu za zlodějinu... ani za sušák nedáte tolik a to je tam těch šprušlí a všeho víc....

http://www.malvik.cz/Vanicky-a-kybliky/stojanky...
http://www.malvik.cz/Vanicky-a-kybliky/stojanky...

carculka
2. říj 2009

hehe,no ja ho chtela urcite,ale kdyz jsem videla cenu,tak nevim nevim..jelikoz mi ete napadla-jak dloho budu mimi koupat ve vanicce??a co kdyz se mi tam vetsi bude mlit??-aby byl stojan fakt stabilni

svoja
2. říj 2009

hehe a mit veci na koupani dole rovnou???

ja tem stojanum teda moc neverim...co se tyka stability....to kdyz uz teda, tak celej ten pult....to me pripada stabilnejsi

carculka
2. říj 2009

hehe a nebo das dve zidle a vanicku na to

hehena
autor
2. říj 2009

no to nejde SVOJI, máme tu pracovnu, firmu, navíc ten obývák s kuchyní není moc velkej, nevím, kde bych to tady všechno narvala, takže prostě naší část bydlící chci udržet nahoře - navíc nahoře je koupelna, dole jen záchod... to si tam radši dovalím nějakej starej stůl...

hehena
autor
2. říj 2009

CARCUL ty si hlava 🙂))) no ty vade, takovej mega problém a mě to fakt nenapadlo 🙂))) se picnu!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

svoja
2. říj 2009

no jasne...ty zidle....🙂