Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
4. říj 2009

Monci a ty jsi ta sestřička uprostřed?
SVOJI a PROSTĚJKO sledujte zde 😉 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

carculka
4. říj 2009

ahoooooooooooooooooooooooooooj 😀

cat79
4. říj 2009

ahoooooooooooooooj🙂))

Svoji krásný věcičky, já chci taky pro deníska ty hrochy!!Odkud je máš?prosím prosím🙂)))
Já dělám obídek, ještě jsem luxovala a vytírala a jsem total KO☹((uf uf uf

carculka
4. říj 2009

jeeee,svoji hrosici perfektni 😉

cat,ahuj,myslim ze svoji rikala ze to maji z http://www.babydracek.com/oddeleni/146-nattou
ale myslim ze jsou jen ruzovym..

nuki
4. říj 2009

Ahojky holky, tak za pár hodin už poletíme, já jsem zatím v pohodě..🙂)) a zatím je v pohodě i mrcha...tak se uvidí..🙂)))
Mějte se tady holky s mrňousky skvěle..🙂))

angetha
4. říj 2009

Nuki tak si to užijte 🙂

svoja
4. říj 2009

NUKI chces tim jako rict, zes to nedostala???? 😲 😲 Jezisi no tak snad!!!!!! 😉 😉 Hezkou dovcu!

CAT jj, to je ten odkaz, jak davala carcul odtamtud je mame. jakpak manzilek?

CAR hoj

Diky, diky diky....jsou to bozani nasi🙂...ti hrosi🙂

ANG rozkosne🙂 my mame patentkovy....stejne to je andilek ta vase Vendulka🙂

angetha
4. říj 2009

Jsem zvědavá, jaká bude Barborka.. 😉

svoja
4. říj 2009

ANG nejsladsi je ta medvidkova hneda...jaky jsou ty itti? jsou nejaky, co jsi zkusila a moc se neosvedcily?? vyborne vypada i ta disana...pod tim ma co? no a jeste se me libi ta ruzova neznoucka Swadlebees...bych se s ni pomazlila🙂

svoja
4. říj 2009

Barborka bude dablik...porad cvici🙂

svoja
4. říj 2009

mmch...tyhle mame my:
http://www.branakdetem.cz/two-size-tencel-popol...
...brouzdam po netu, koukam na plinky....je to veeelmi lakave🙂

carculka
4. říj 2009

ange,svoji ahuuj 😉

jakpak se mate holky?

cat79
4. říj 2009

Díky za info, mě se líbí ta béžová řada, mají ji tu v KV v baby bestu, už to mám zamluvené🙂))
Já musím dneska zazimovat zahrádku a zasadit jednu kytku a pak zamést listí a tak, je krásně🙂)
No a pak musím ty kočárky rozřešit...ale na to se netěším, pokaždý když se už už rozhodnu někdo mi řekně něco negativního☹

Holky kde najdu ty debaty na téma kočárky a značky a tak???
Takže mám dilema V travel 11nebo14, Dorjan 112 nebo Implast bolder černobílé kytičky......kdybyste na tyhle 3 měly některá recenze od kamarádek, budu ráda...

Nuki tak šťastnou cestu a ENJOY!!!!🙂)))

svoja
4. říj 2009

CAT na diskuzich v sekci vybava...
Bolder ma mensi sportak, jakoze nizzsi-na to jsem byla upozornovana ja...procti diskuzi, tam to holky taky pisou...
Manzovi se libi kterej?

CAR premlouvam se, abych sla neco delat... 😠

carculka
4. říj 2009

cat jak mas ty temata na zacatku-tak si dej VYBAVA a tam je pak kopec temat...a jaka bezova rada?

holky poradte k pokojiku http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=1292606 chvi dat bezovy zdi....a povleceni nevim jestli do barvy podle pohlavi(ruzova,modra) a nebo naky pekny bezovy a pak barevny ostatni doplnky....

cat79
4. říj 2009

Svoji miláčkovi se líbí všechny🙂)ale teda jestli je sporťák malej tak to neee, to mi usnadní výběr🙂 prej ale má lepší podvozek než ten Dorjan a V travel, není totiž polskej ale belgickej, ale potahy jsou už polská výroba....jeden pán v prodejně říkal že je to sranda, že se kocíky jmenují jinak ale jsou z jedný velký fabriky v polsku..myslel DorJan, V travel Xtravel, V cross, Firkon.....sranda,co???🙂)

Jinak chválil strašně Mutsi, Babay confort, ale na casual play, buga boo a na jané byl vyloženě alergickej a to vlastní obchod s kočárkama víc než 15let!!!!
Peg pelegro má super recenze, ale ty barvy☹a totéž to chico...

svoja
4. říj 2009

ty zdi na obrazku nejsou spatny, ale k tomu ti nebude ladit ruzovy a modry povleceni...k te oranzove...k bezove zdi by to snad slo, ale nevim, jestli by se to netlouklo...to spis neutral povleceni si myslim...

my mame povleceni zelene a bile...neutr....

svoja
4. říj 2009

Nojo, to me manzel taky rikal, ze jsou pekny vsechny...a nakonec ten nas vybral on🙂
Ja mela vyhlidnutej bebe confort high trek...uz jsme si pro nej i jeli...ale zklamal me sportak-takovej melkej a odkrytej.
Jo, v-travel, v-cross, dorjan...ono to bude asi na jedno brdo🙂
Casual se me osobne libi teda...ale sportak pro nas nevhodnej.
Jane neni spatnej, ale je jich strasne moc...a obcas poruchovy.
Mutsy vypada zajimave, me se docela libil...ale videla jsem nazivo jen hlubokej.
Nas peg perego nam z toho vysel nejlip, jen co nam ho ukazali, vedeli jsme, ze to je ON🙂
Chicco...byla jsem zklamana, zkouseli jsme tu trojkolkovou verzi a prislo me to jako levnej nekvalitni plastak rozhrkanej....muj nazor.

cat79
4. říj 2009

Svoji fakt ti závidim že už to máte vyřešený🙂))už hledám v debatách, ale každá chválí ten svůj, to je jasný🙂))a naopak ty ostatní haní🙂)jojo, prostě výběr bude dramatický asi do poslední minuty🙂))hihihihi

jinak my máme taky zelenkavé povlečení a pak safri, protože bude ten pokojíček safari🙂))

svoja
4. říj 2009

no a jak to vypada s pokojikem, uz bude? mate volnou mistnost? jak vubec velkej mate byt?

carculka
4. říj 2009

svoji,taky myslim ze asi ta bezova bude nejlepsi a hodi se k tomu vsechno...docela je hezky tohle ze jo? 😀 a jakou mate matraci?

svoja
4. říj 2009

kokos-molitan-kokos

carculka
4. říj 2009

svoji...dekuju 😀

svoja
4. říj 2009

car neni zac a co delas vubec takhle v nedeli?

carculka
4. říj 2009

chystam se jit uklizet a furt se nemuzu zvednout...od ctvrtka mi neni uplne echt(naka nachcipla)tak se cely vikend povaluju 😀

svoja
4. říj 2009

to je dobre, jen se povaluj, ja se taky porad povaluju az me to je blby🙂

carculka
4. říj 2009

svoji... 😀 😀 😀 😀 😀

carculka
4. říj 2009

svoji,jaka je kvalitou ta perinka z batoleshop??jako jestli je lehoucka a tak

svoja
4. říj 2009

no, popravde jsem ji celou jeste nevytahla,je to zabaleny, ale mela jsem venku polstarek, coz je uplne to same, ale mensi a to se me zda celkem ok...asi bude lehoucka...

svoja
4. říj 2009

je antialergicka, coz je super...