Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
5. říj 2009

aha HEHE, už na to mrkám 😉 fakt mám dneska delší vedení 😀 no tak to je ještě lepší 😉

jo a HEHE ty AIO se nedělají jen v univerzální velikosti.. možná takhle konkrétní značka, ale jinak jiný značky dělají různý velikosti 😉

prosteja
5. říj 2009

HEHE a co ti ještě můžu poradit, zkus se mrknout na mimibazar nebo aukro jestli je třeba někdo neprodává, já mám pocit, že na tom mimi jsem je viděla od někoho, ale možná se pletu 😉

hehena
autor
5. říj 2009

SVOJI a tady k těm 2v1 ještě něco potřebuju? bo paní říkala, že ta plínka je 3v1... možná to jen popletla, ale radši se ptám...

hehena
autor
5. říj 2009

jj PROSTEJ ještě je nekupuju... radši se radím, pak něco zkouknu na netu a pak projdu něco z druhý ruky 🙂 chtěla bych koupit jen pár a vyzkoušet si to, když nám to bude všem vyhovovat, tak bych až po porodu koupila více plínek...

prosteja
5. říj 2009

HEHE já si nejsem jistá, ale mám pocit, že rozdíl mezi 2v1 a AIO je ten, že u těch 2v1 se musí použít svrchní kalhotky.... ale možná se šeredně pletu 😀

hehena
autor
5. říj 2009

jo tady je ta plínka líp vyfocená.... tak jestli se na to můžete mrknout... děkujuuuu 🙂

http://www.mamajainfo.cz/latkove-pleny-pop-in/

prosteja
5. říj 2009

jasně HEHE, taky se radím, hodně s ANGE, ta těch plenek má fakt vyzkoušenejch hodně..... dobrý je ten server brána k dětem, tam jsou i k jednotlivým plenkám názory maminek a tak..... 😉 a je fakt, že něco může vyhovovat tobě, že se to bude dobře přebalovat a tak, ale miminku vůbec....... může to být malej prďolínek a plenky na něm budou viset, nebo co my víme, že jo.... 😀 ale jinak třeba ANGE mě přesvědčuje každým dnem a každou přidanou fotkou, že látkování jde zvládnout a není to až taková věda, když se v tom trošku zorientuješ 😀

blahovka.cz
5. říj 2009

holky my padime na kontrolu pa pa 🙂

prosteja
5. říj 2009

BLAHU tak ať vám to dobře dopadne i s včeličkou 😉 papa 😵

HEHE no vypadá dobře, klasická plena AIO 😉

prosteja
5. říj 2009

na tomhle odkazu je plenka podobná, ale nemá ty suchý zipy 😉 je vyloženě jen na patentky 😉

hehena
autor
5. říj 2009

akurát ta plínka je nějaká fleesovka není?.... a nic se tam dalšího odepínat nedá... u tý, co jsem vkládala já se dá uvnitř vlastně všechno odepnout... nebo se jen blbě dívám...

já nevím, jestli je plenkování věda, ale pravda je, že si to chci usnadnit... když musím do toho ještě pracovat, tak chci mít všechno co nejjednodušší a rychlý. a taky se mi na tom samozřejmě líbí to, že takhle by dítě zvládl přebalit fakt každej...

svoja
5. říj 2009

na AIO se svrchni kalhotky nedavaji

svoja
5. říj 2009

ja jsem o 3v1 neslysela...ale je fakt, ze jsem natrefila na AIO takove, ze ta "vnitrni streva" se daji odepnout a vyprat jen ta a kalhotky ti zustanou....takze vlastne je nemas jen na jedno pouziti, ale kdyz si treba dite jen cvrkne, odepnes jen tu vkladacku a pripnes tam zas jinou...tak jestli to neni ono

prosteja
5. říj 2009

tak HEHE když to chceš mít nejjednodušší tak určitě AIO 😉 , jak píše SVOJA na to se už ani nedávají svrchní kalhotky, takže je to fakt nejjednodušší 😉

HEHE jsem ti hodila blbej odkaz 😀

verled
5. říj 2009

svoji:to lehátko je mamas and papas???je moc pěkný🙂a ten vak jak jsi ukazovala jsem o víkendu taky našla a silně přemejšlim o tom, že si ho nechám ušít od někoho šikovnýho🙂

prosteja
5. říj 2009

jj SVOJI takhle třeba fungují ITTI BITTI 😉 odepneš tu vkládačku co je v tom (když není samozřejmě pročůraná celá plenka) a vyměníš to, hodně si to maminky pochvalují na procházky a tak.... 😉 ...... ale je fakt, že ty ITTI BITTY jsou krapet dražší no 😖

prosteja
5. říj 2009

neee HEHE beru zpět, odkaz je správně...... 😀 to co jsem sem hodila, to je kapsová plenka, takže tam se to dává dovnitř..... takže ten vnitřek není na patentky, ale má tam kapsu.. ale to je fuk, jen jsem ti chtěla poslat na zkouknutí něco jinýho, podobnýho..... že ta tvoje plenka se hodně tomu podobá 😉 no já se fakt dneska vyjadřuju jak tatar 😀

prosteja
5. říj 2009

jinak teda podle mě ty plenky 2v1 jsou plenky s tou vkládačkou a na to musíš dát ty svrchní kalhotky a 3v1 jsou jako AIO... tzn., že na to už nemusíš používat ty svrchní kalhotky....... aspoň tak si to myslím já 😀 😅

svoja
5. říj 2009

hehe vypadaj dobre ty kalhotky...pokud to nema navrchu ten "igelit", kterej me je teda z duse neprijemnej...i takovych jsem mela par v ruce a je to bleee...jediny, co me zarazi je ta velikost...jako aby melo dite jednu plinu od narozeni po nocnik, to neni zrovna muj salek...

svoja
5. říj 2009

no, ale ty itti bitti jsou prej uzky a obcas protecou jsem zase slysela ja....

a svrchnaky na AIO rozhodne ne, proc taky? ma to tu vrchni vrstvu...proto to je "vse v jednom"...

VER to lehatko je hauck, jestli myslis to, co mame my...je polohovaci, bez vibraci a podobnych kravinek🙂 a ten vak by se me libil....asi ho potrebuju🙂🙂

svoja
5. říj 2009

prostejo:
http://www.branakdetem.cz/plena-2v1-imse-zoo.htm
tyhle mame my, jsou to 2v1 a zadny svrchanky se na to nedavaji!

prosteja
5. říj 2009

SVOJI tak někomu to třeba vyhovuje ta jedna velikost.... 😉 já jsem na zkoušku objednala jednovelikostní jen ty POPOLINKY, tak uvidíme..... jinak taky všechno objednávám tu nejmenší velikost a co nám bude nejvíc vyhovovat, tak pak dokoupím i ve větší 😉 jinak jsem to holky trošku počítala a mě celá plenková výbava do začátku (tzn. ty menší velikosti) vyjde kolem 5.000,- i se čtvercovkama a separačkama....... o něco víc, když ještě objednám ty vkládačky bambusové.... 😉

verled
5. říj 2009

svoja:no nekecej hauck jo??ale vypadá luxusně, tak to ho musim taky někde sehnat🙂)))

prosteja
5. říj 2009

SVOJI maminky prý to občasný protečení u ITTI BITTI tolerují, protože jinak je to podle nich nejlepší plenka 😀 tak nevím...... může se stát, je prý užší 😉 ANGE si zatím nestěžovala, uvidíme, jak to u ní půjde dál 😀

a říkám, že na AIO se už svchrňáčky nedávají......

a pak teda nevím, jaký je rozdíl mezi 2v1, 3v1 (už jsem je taky viděla) a AIO 😖

prosteja
5. říj 2009

HEHENKO:
http://www.branakdetem.cz/plena-pop-in.htm

tady si můžeš počíst 😀 😉

svoja
5. říj 2009

jezisi to vim, ze nekomu to vyhovuje, proc me zas chytas za slovo, umyslne vsude pisu-"muj nazoz" nebo "to neni muj salek", aby bylo zrejme, ze pisu skutecne jen svuj nazor...rikam, ze JA bych nechtela, aby cerstve vylihnute mimi na sobe melo balik pliny, ktera je poskladana po vsech stranach, aby z ni nevypadlo, protoze ji bude nosit jeste za rok....je to MUJ nazor na ME dite 😉 😉

ty ohlasy na brane na ty itti jsem taky cetla...ale myslim, ze existuji i jine uzivatelky techto plin, nejen ty, ktere chodi na branu....

reagovala jsem na tento tvuj prispevek: "jinak teda podle mě ty plenky 2v1 jsou plenky s tou vkládačkou a na to musíš dát ty svrchní kalhotky a 3v1 jsou jako AIO... tzn., že na to už nemusíš používat ty svrchní kalhotky....... aspoň tak si to myslím já"

VER no zejo🙂 bych si do nej nejradsi lehla...ma tam takovej semisek prijemnej...mnam🙂

verled
5. říj 2009

svoja:no, ale já za to nechci stejně dát ticku, asi omrknu aukrooo🙂)))jsem strašnej skrblik 😀 😀 ...jdu na obídek.-)

prosteja
5. říj 2009

SVOJI kdo tě zase chytá za slovo 😀 😀 😀 já třeba v tomhle s tebou naprosto souhlasím, taky bych jednovelikostí nechtěla...... a každá tady říkáme svůj názor, tak jsem jen napsala, že někomu to prostě může vyhovovat ta jednovelikostní plena, někdo si to hrozně chválí..... no nic add pleny raději 🤐 🤐 🤐