Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
5. říj 2009

hehe:koukala jsem na tebe a ty odpovídáš jako já🙂)))koukni na moje pupíno ve 20tt, fakticky rosteš podobně.-)

carculka
5. říj 2009

verled.krasny brisko..ma to drobek ale maminku kocku 😀

verled myslim ze si zadnej spek nemela

verled
5. říj 2009

carcul:no oproti tobě měla ale🙂takhle to myslim, neboj já nemam komplexy🙂

hehena
autor
5. říj 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

hele tohle je minipupínko 🙂))) vůbec nechápu, kde to dítě je... 🙂)) 😀

hehena
autor
5. říj 2009

CAT tady jsou parádní kytičky...

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

hehena
autor
5. říj 2009

VER u mě taky tlačí před sebou špek 🙂))) jinak by taky nebylo nijak velký... ale nevím no. příde mi, že to fakt kolísá, jak jsi psala... jednou je malý, podruhý velký.. a kolísá to i v těch centimetrech... 😕

carculka
5. říj 2009

hehe,jako na 30tt,to je mazec 😀

hehena
autor
5. říj 2009

CARCUL mno ale takový budeš taky... to je jasný 🙂)) 😉

verled
5. říj 2009

hehe:jo tu znám, to je mazec no, nemá tam nikde nic🙂...ale to máš jedno hlavně že prcek roste.-)

hehena
autor
5. říj 2009

jo to je jasný, jen mi příde zajímavý jak to každýmu roste jinak... a ve 30. týdnu takovýho maloška, neskutečný 🙂

upřímně jsem teda radši, že se klube trošku víc, i když se teda bojím, jak to bude na konci... ale člověk si s tím bříškem právě víc uvědomuje, že je fakt těhotnej 🙂 navíc jsem i ráda, že to registruje okolí.....

holky nepřipadáte si na miminko mladý?

verled
5. říj 2009

hehe:je to tim kolek místa máš v pánvi si myslim........a kam všude se ti vejde rostoucí děloha....já ani nevim, ale asi ne, já jsem se starala o dva mladší sourozence a ani mi to nepřijde, ale včera jsem měla docela depku z toho že ani nevim jak dostatečně teple se miminko oblíká a tak

carculka
5. říj 2009

hehe...no ja jsem z vas nejmladsi a mooc se tesim..dnes se da delat s prckem veci a uzit si to ze to uz neni jak driv

hehena
autor
5. říj 2009

😀 😀 😀 promiň... já vím, že je to nevhodný, ale mě to prostě příde vtipný... tyhle starosti máme asi každá bez ohledu na věk... taky nevím, jak dostatečně dítě oblíct, hlavně vůbec když už ty hadry budu mít, tak jak to nich dostanu to mini dítě 🙂)))

no mě to zrovna před dvěma dny napadlo... většina našich kamarádů je starších a skoro nikdo nemá děti... tak jsem si říkala, jestli my náhodou nejsme exoti.... 😅

carculka
5. říj 2009

holky to vsechno vychytame 😀 😀 😀

hehena
autor
5. říj 2009

CARCUL to jo... já to ani nemyslím tak, že by pak všechno končilo...

ale vzhledem k okolí... máte kamarády s dětma? jak se třeba dívají na to, že čekáte???

neříkám, že bych se podle toho řídila, ale když ty lidi vidím občas si říkám, proč je teď tak nemoderní mít děti... je to taky hodně tím velkým městem, tady často lidi nemají ve 30ti ani partnera... prostě je to tu takový zvláštní...

ale když se nad tím zamyslím - tak ze základky už bude mamin asi víc, já ani nevím, bo jsem prostě daleko a vůbec s nikým se nestýkám... ze středtní je těch holek taky jen pár...

pomalu si připadám jako průkopnice 😀 😀 😀

je to teda jen takovej myšlenkovej pochod, nijak se tím netrápím, to ne, bo tohle je prostě náš život a takhle jsme to chtěli... ale tak ráda bych měla kolem sebe víc takových jako jsme my, kterým na tom nepříde nic divnýho....

carculka
5. říj 2009

hehe,ja co znam holky,tak treba rikali ze uz by je to taky lakalo,ale ze k tomu nemaj podminky,zajisteni nebo spravnyho chlapa...a jinak pak mame i znamy s detma 😀

verled
5. říj 2009

jasně holky budem to mít v pohodě, podívejte se na maminy, Sac a efi atd a jak to zvládaj.-)
hehe:to chce klid a nohy v teple, já ma jen dvě dětnatý kamarádky

blahovka.cz
5. říj 2009

tak jukam,malej neplace,taK JSEM SE VZDALILA, to jsem si dovovlila 😀

hehe propoctarko,my uz pouzivam ty midi kde je tech 56 kusu,tam ty byly pocatecni,ale chci kupovat ty z tesca za 200 a tam je tech 72 plen,to mam tak 6-7 za den max.ted 😀 to jest cca jedno baleni na 10 dnu,na mesic jich je 3,takze tak 600 - no a jakmile bude sedet,bude se ucit na nocnicek 😀

hehena
autor
5. říj 2009

já vlastně ani jednu VER 🙂))

ty dětný jsou 150 km, nebo pak 350 km... takže nula s nulou ponde 🙂))

a v Pze jsou fakt nějaký nepárující se lidi...

hehena
autor
5. říj 2009

BLAHU tak držím paluchy, jsem zvědavá jak rychle ho naučíte 🙂

hehena
autor
5. říj 2009

si třeba vemte 29ti letýho chlapa, co se mojeho muže ptá "ty si jako ženatej???.........a tos musel nebo cooo???"

grrrrrrrrr 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 a takových kousků je tu hafo... 🙂))

hehena
autor
5. říj 2009

tak jsem v rychlosti nafotila ty hadříky holky... nakonec je to 15 kousků myslím...

carculka
5. říj 2009

hehe,jaky hadriky,?v albiku nic nevidim

moncicak3
5. říj 2009

ahoooj princezny tak jsem zasejc tu 🙂
manža už je v trapu, jel do Prahy a už se asi tlačí u bran Edenu 😀 dostala jsem příkaz nerodit, že mě dneska nemůže zachránit 😀 😀 😀

u nás to Hehe spíš brali tak, jakože "kdy se budete brát? už jste taky spolu 100 let....".... 😀 😀 😀 takže u nás se spíš lidi a kamarádi divili, proč jako do toho nepraštíme a kdy jako budeme mít děti 🙂

hehena
autor
5. říj 2009

tož tady to jest... chybí tam jedny tepláčky, ale ty jsou takový obyč hnědý pro větší dítko...

http://picasaweb.google.com/synackovi/Hadrone?a...

carculka
5. říj 2009

holky hodi se pro holku i kluka??

moncicak3
5. říj 2009

Hehe kráááásný 🙂 slintám u poslední fotos s tím kabátkem 😵

hehena
autor
5. říj 2009

MONCI mno jo, taky jste starší... a opravdu jste spolu byli dlouho před svatbou, takže to chápu...
asi kdybysme oba byli ještě o dva roky tak už to nikdo neřeší....

rodině to brzo nepříde, příde jim to akorát... většina kamarádů i známých na to reaguje dobře, takže je to fajn, ale najdou se tyhle debíci, a pak je mi líto, že nemám kamarádku s kterou bych to sdílela osobně... spolužačka z vejšky má dítě... ale ta je právě těch 350 km daleko a druhá je teď těhotná.. ale ta je taky tolik km daleko 🙂)) takže si píšem přes skype a tak... ale tak chápete, že to není ono, že jo...

hehena
autor
5. říj 2009

jjj ten kabátek jsem koupila kamarádce... je to pro větší mimčo.. myslím 6-9 měsíců... k tomu jsem jí vzala tu čepičku a rukavky...

hehena
autor
5. říj 2009

CARCUL co se hodí pro holku i pro kluka????