Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
8. říj 2009

HEHE tak já na to upozorním nějakýho našeho ajťáka 😀 a šéfa, že možná budu do budoucna potřebovat novej monitor 😀 😀 😀

no HEHE já bych řekla, že ta kámoška má bříško větší než teď CAT 🤐

prosteja
8. říj 2009

a je to taková ždiblinka..... není že by třeba byla silná a řekla bys, že to na ní jde víc vidět.... neeee, je drobunká a má jen to panděro, bys normálně řekla tak 30tt v pohodě 😖

hehena
autor
8. říj 2009

mno tak já mám taky jen o fous menší pupík než CAT 🙂))) teda aspoň se mi zdá fakt obrovskej na ten týden... divný no... 😀

hehena
autor
8. říj 2009

šmarjá se mi nechce nic dělat... :(

prosteja
8. říj 2009

tak HEHE mě taky přijde můj břuchan větší než většiny holek tady v tom samým týdnu... ale zatím mi nijak nepřekáží, přes pupíka mám 90 cm.... a váhu? tu doma nemám, takže nevím 😀 jsem zvědavá za 14 dnů u doktora, jestli jsme konečně něco přibrali 😀

a ta kámoška to nejde ani přirovnat, prostě to bys ji musela vidět a hned by ti bylo jasný, že má megapupek 😀 😅 a nabráno má už teď kolem 13 kil a když to tak bude pokračovat, tak nevím nevím...... prostě jen říkám, že tahat bych se s tím nechtěla a ona i sama říkala, že není co závidět, že ji hrozně bolí záda a připadá si jak před porodem 😔 chudina... 😔

hehena
autor
8. říj 2009

no tak mi to jako nedalo a šla jsem se vyfotit jo... 🙂)) 😀

prosteja
8. říj 2009

tak šup sem s tím, letím s papírama za kolegyní a pak to chci vidět, to tvoje pandírko 😀

hehena
autor
8. říj 2009

no 13 kilo žádná vášeň... a jestli už teď jí bolí tolik záda... to musí bejt maso... 😔

hehena
autor
8. říj 2009

čkej stahuju... jsem předtím zapomněla smazat kartu a tak se to bude dýl tahat

hehena
autor
8. říj 2009

ty jo, ale fotit se s takovým foťákem, to je děs... je pěkně těžkej... :((( někdy mám pocit, že mi to urve zápěstí 🙂))) 😀

hehena
autor
8. říj 2009

holky mám dotaz... když vás miminko kopalo, cítily jste to na začátku i přes bříško?
bo mě se zdá, že poslední dva dny cítím takový ťukance, ale jako zdá se mi to fakt jak svalový záškuby 🙂)) tak nevím, jestli to není kopání 🙂))

prosteja
8. říj 2009

HEHE už? 😀 já zas za chvíli budu muset zmiznout 😅

no taky to té kámošce nezávidím, ale co nadělá no.... říkala, že se nijak nepřejídá, ani nic takového, tak co s tím 😔 já jen, že když vidím její pupík, tak si říkám, zaplaťpánbůh za to co mám 😅

HEHE já bych řekla, že to bude ono...... ale přes bříško jako rukou to cítím málokdy........ ale taky mi to připomíná jako svalovej záškub 😀

hehena
autor
8. říj 2009

huš jdu vkládat

hehena
autor
8. říj 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

se zejtra blejsknu zas ve spoďárech... příde mi, že je to víc vidět...

hehena
autor
8. říj 2009

jo a tady náš nákup v sekáčku 🙂) http://picasaweb.google.com/synackovi/Hadrone?a...

prosteja
8. říj 2009

HEHE krááááásný 😵 😵 😵 a klučíkovský podle mě 😀 ..... tak ta kámoška ho má asi tak 2x-3x větší jak ty 😲

hehena
autor
8. říj 2009

jo je tam pindík... já už s tím počítám na stopro 🙂)))

tak to kámošce fakt nezávidím, mě ten můj příde obroidní... 🙂)) 😉

ale za to prostě nemůže, to jsou hormony, tak postavou, místem v pánvi, no nevím...

prosteja
8. říj 2009

HEHE paráda a sleduju, že už se stylizuješ do modré 😀 😀 😀 teda až na tu růžovou bundičku, ta je parádní.... 😉

hehena
autor
8. říj 2009

no tak když ještě nevím, co to bude, tak je vždycky lepší brát modrou než růžovou viď... 🙂)) a ty overálky byly parádní, takže nebylo co řešit 🙂))
ta bundička je pro kamarádčinu holčičku... 😵

prosteja
8. říj 2009

HEHE jasně, že za to nemůže.... však se ji vždycky ještě snažím uklidnit, že to není tak hrozný a že co by neudělala pro miminko... ale když vidíš, jak trpí 😖 no ale nic s tím nenadělá 😔

takovejch už bylo co na stopro počítali.... 😀 u SAC jsme taky počítali na stopro 😀 ....... ale bříško na klučíka máš 😉

prosteja
8. říj 2009

HEHE taky raději šáhnu po modré než po růžové... ale tak i kluk může mít třeba červenou..... já třeba objednala teď plíny červený s bílejma puntikama 😀 😀 😀 a říkám manžovi, co když to bude kluk? a manža prý no co, tak bude mít červenou prýdlku 😀

hehena
autor
8. říj 2009

PROSTEJ já s tím radši asi počítám, protože se musím doznat, že bych tam tu holčičku ráda viděla... ale nevím proč... ještě před dvěma týdny mi to bylo srdečně jedno a včéera jsem viděla naprosto nádhernýho chlapečka, co se na mě zubil jako blázen... a já si říkala "takovýho nádhernýho kloučka bych chtěla..."

asi je to těma snama, už 3x se mi zdálo, že tam nakonec byla pipinka... 🙂)) tak nevím...

hehena
autor
8. říj 2009

no tak červená by mi taky nevadila, když by na tom teda nebyly vyšitý růžový srdíčka 🙂))) šak i kluci nosí červenou, můj manža taky .)

prosteja
8. říj 2009

HEHE jasně, že kluci nosí i červenou 😉 můj manža taky.... navíc když je to třeba v kombinaci s nějakou jinou barvou, tak bych to neřešila vůbec... ale je fakt, že růžová už je moc 😀 i na mě...... ale tak mě se stejně nelíbí holčičky v takovejch těch cukrovejch barvách 😅 ..... jako růžová jo, ale nesmí jít být moc 😀

a taky se mi dvakrát zdálo o porodu a narodila se mi holčička, tak nevím no 😅 i když podle mýho břuchoňa to poznat nejde, podle ksichtu taky ne, jebáky se mi dělají furt tak jak před otěhu.... 😀 jediný co, tak možná podle chutí bych odhadovala taky u sebe kluka, protože mi moc neleze sladký, ale spíš maso 😅 ....

hehena
autor
8. říj 2009

tak mě leze obojí... 🙂))) k snídani nejlépe sladký a to pak i večer... ale k obědu jako - to ani nemůžu říkat... prostě jím věci, co jsem roky nejedla... jako svíčkovou, vepřo knedlo zelo... no a co se týče polívek, tak na ty mám taky větší chuť, ale ty my chutnají pořád stejný... kulajda a zelňačka... ale ty jsem taky moc předtím nejedla, ale tady v hospodě tyhle polívky mají skvělý 🙂)))

kdybych to měla specifikovat ouplně - tak z těch jídel jasně vidíš, že mi chutná sladkokyselý!!! to je nejvýstižnější...

teď jsem měla třeba Kung-pao ve sladkokyselý omáčce... no mňááááám... i svíčková je sladkokyselá, zelo je taky sladkokyselý 🙂)) a ta zelňajda takyýýýý ... 🙂))) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

TAKŽE JÁ ČEKÁM OBOJETNÍKA 😀 😀 😀

prosteja
8. říj 2009

jo tak HEHE já taky nemůžu říct, že na sladkým ujíždím, nebo že sladký vyloženě neeee.... to taky ne 😀 jen bych řekla, že spíš než na sladký dostanu chuť raději na maso nebo na zeleninu 😀 ..... no a podle břuchoňa u mě nepoznáš nic, takže já čekám asi mimozemšťánka 😀 😀 😀 ale všichni mi tipují holčičku a táta tvrdí, že si dělal holčičku, tak ať mu do toho nemluvíme 😀

hehena
autor
8. říj 2009

PROSTEJ mě zas všichni kluka.... tak když budeme mít fakt kloučka, tak u vás je ta holka taky jasná 🙂)) 😉

no táta to pěkně vymyslel 🙂)) bych chtěla vidět jeho výraz při porodu, když tam bude pindíííík 🙂)) stejně furt nechápu, jak to můžete vydržet 🙂)) 😀

hehena
autor
8. říj 2009

jsme si stěžovaly jak máme hromadu práce a teď jsme tu jen my dvě 🙂)))) 😀 😀 😀

prosteja
8. říj 2009

HEHE já to ani nedokážu vysvětlit, ale já po tom nijak netoužím.... jako že spousta lidí řekne, že se těší až bude vědět pohlaví, tak to já říct nemůžu, mě je to prostě asi natolik jedno, co to bude, že je mi fuk, kdy se to dozvím, nebo nevím, jak to prostě popsat 😀 😀 😀 😅 měla jsem strach, jestli to třeba vydržím, když doktor se zeptá na utz a minule se ptal a už zajížděl mezi nožičky a my oba s manžou néééé, my to nechceme vědět 😀 ..... takže to asi vydržíme 😀

a jinak manžu u porodu chci taky vidět, až vyleze ven kluk 😀 😀 😀

prosteja
8. říj 2009

no já HEHE hromadu práce mám a budu tady asi spát 😠 můj největší problém je, že jsem odvislá od práce ostatních, takže momentálně jsem v čekací době a čekám na výsledky práce jiných, bez nich pracovat nemůžu 😠 😠 😠