Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
9. říj 2009

hehenko: chci 😉 ale nemůžu ☹ dám obřad a jdu domů, beru si svoje auto

elitera
9. říj 2009

Hehe, nic, já mám stále monu a bohužel se na testech zjistilo, že Lišák ji prodělal taky, takže se nějak kurýrujem oba.

prosteja
9. říj 2009

taky asi monitor dechu kupovat nebudu, uvidím až co prcek a jak to budu bez monitoru zvládat 😉 dlouho jsme nad tím špekulovali jestli jo nebo ne a pak se rozhodli, že dokoupit se dá vždycky, když bychom měli nedejbože předčasnej porod nebo prťa zdědil dýchací problémy.... ale ťuk ťuk, na to radši nemyslíme 😅

ELI novinek určo fůra, protože jsi tady dlouho nebyla 😀 to ti asi každej poví sám, co se u něj událo novýho 😉

verled
9. říj 2009

amal:ok tak když nebudem moct spát tak tu budem spolu😀DD...to jsem ráda....moje máma se taky bez toho obešla.-)

hehena
autor
9. říj 2009

AMALLI a to by nikdo nepochopil? no každopádně ti přeju, ať to nějako zvládneš...

VER mě se klasický zavinky nelíbí 😅
add monitor dechu - uvažuju nad ním - na aukru taky nabízí...

verled
9. říj 2009

eli:ajejej takže se mušíte vykurýrovat.-).......
amal:koukalas na můj báchor??.-)

angetha
9. říj 2009

Ahoj Eli, je tu spoustu miminek 🙂

prosteja
9. říj 2009

ELI a pořád se kurýrujete?

VER jj, klasická zavinovačka s kanýrama má něco do sebe 😵 😀 a spát nebudu kdyžtak s váma 😀

hehena
autor
9. říj 2009

ELI to ještě není pryč ty potvora??? no to je pěkný teda... .((((

jinak u nás asi novýho nic... na UTZ jdem za týden...

moncicak3
9. říj 2009

no nám pediatrička říkala, že fakt ten monitor dechu není potřeba, většinou že ho používají pro nedonošený děti nebo pro děti s dýchacíma problémama....jinak že je vesměs k ničemu, spíš to maminky prý znervózňuje, když to začne zbytečně řvát, že jsou pak maminky vystresovaný a jedou zbytečně k dr a taky to prý maminky evokuje k tomu, že ten monitor to dítě hlídá a oni se na dítě tolik dívat nemusí 😉
já to včera říkala tchýni, že mi to přijde jako zbytečnost a jéééé no prostě my ho mít musíme ona nám ho koupí.....

prosteja
9. říj 2009

AMAL bílá v oranžové barvě 😀 😀 😀 to je dobrý no... 😠

HEHE když se ti klasický zavinky nelíbí, tak bych to neřešila vůbec 😉 budeš mít rychlozavinku a nějak si poradíš 😉

prosteja
9. říj 2009

MONCI maximálně když tě bude monitor dechu stresovat jako SAC tak ho vypneš a hotovo..... 😉

hehena
autor
9. říj 2009

mě akorát kamarádka radila, že když rychlozavinku, tak má být silnější... prostě jakoby peřinka, že to pak drží dobře!

moncicak3
9. říj 2009

ahoooj Amal a Eli 😎

Amal dobrýýýýý 😀 bílá v oranžový barvě 😀

prosteja
9. říj 2009

HEHE jj, taky jsem slyšela, že rychlozavinku silnější... a HEHE některý ty rychlozavinky jsem viděla i jako kombinaci s tou klasickou.... vypadá to jako rychlozavinka, ale jde to přes mimi zavázat, to si prý taky maminky pochvalují 😉

hehena
autor
9. říj 2009

PROSTEJ jo? tak to jsem neviděla, musím vyzkoumat... 🙂 😵

moncicak3
9. říj 2009

Prostejko jj taky jsem si to tak naplánovala, ale víš co, aby manža nebonzoval 😀
a navíc, když jsem řekla, že ani pediatři dneska nedoporučují dodržovat to starosvětský pravidlo šestinedělí, že by se maminka s dítětem neměli v šestinedělí hnout z domu a ani žádný návštěvy, tak to byl oheň na střeše.....že prý ona by to nedovolila, ale já si to PROSTE dovolím a manža s tím taky souhlasí, přece nebudem pořád sedět doma a nepustit dovnitř žádnou návštěvu je nesmysl 😒

prosteja
9. říj 2009

HEHE já to viděla v nějakým obchodě 😅 s dětským zbožím....... tak zkus pohledat... třeba i na netu se to sežene, to nevím, nedívala jsem se po tom, protože budu mít ty klasický...... ale v obchodě jsem to viděla 😉

hehena
autor
9. říj 2009

dívejte ženy.. i s ozdobičkou.. 🙂))

http://www.ecipisek.cz/detail/ruzek-bily-s-ozdo...

verled
9. říj 2009

monci:jo to tady někdo říkal že ty monitory takhle blbnou🙂a stresujou.-)..........no kupovat ho nebudu určitě a za 800půjčovat taky ne.-)
prostej?to sice jo, ale ty peníze už jsou za to pryč-)
hehe:určitě silnější, některý maji i podložku vevnitř pevnou, to ti ulehčí manipulaci s prckem a třeba i když ho někomu půjčíš budeš v klidu🙂))

hehena
autor
9. říj 2009

no tak šestinedělí už snad dneska nedodržuje nikdo - teda myslím, co se týče návštěv a tak...

moncicak3
9. říj 2009

Hehe ta je nádhernáááá 😵 ta se mi líbí

amallie
9. říj 2009

ver: neboj, spá budeme, naopak si myslím, že s tím monitorem bychom nespali, neb to budeš furt pozorovat..... pro mě by to byl jen další krám do bytu 😀
na báchor jsem koukala, větší, než můj 😉 ale zas máš menší zadek a to o dost 😀 😀 😀

hehenko: pochopili by to všichni, ale já musím jít prostě, neodpustila bych si to

holky, já bych se té debilní vaně tak nesmála 😠 😠 😠 😠 jsem myslela, že to rozkopu 😠 😠 😠

zavinku mám jednu klasickou, ještě po mně 😉

holky, nic, vyrážím, ozvu se pak 😉 mějte se fajnově 😉

moncicak3
9. říj 2009

viď Hehe, já mám na tohle svoji tchýni staromódní, ale jinak je v poho, stejnak si budu dělat co budu chtít 😉

prosteja
9. říj 2009

MONCI tak manža snad stojí při tobě ne? 😅

a s těma návštěvama, myslím, že jde hlavně o to, jak se cítí maminka s prckem, třeba když má některá těžkej porod, tak je asi ráda, že je doma a může si třeba lehnout a nemá každej den návštěvu.. a něco jinýho je asi když se na prtě přijedou podívat prarodiče a něco jinýho je, když ti tam opravdu každej den oxiduje 10 lidí 😀 myslím, že dneska je to prostě jen o tom, jak si to kdo udělá, takže se zařiďte podle sebe MONCI 😉

angetha
9. říj 2009

Monci..myslím, že to 6neděli už skoro nikdo moc nedodržuje..v dnešní době to stejně nejde..

verled
9. říj 2009

monci:no to je jasný🙂))))

no hehe ta je pěkńoučká🙂

verled
9. říj 2009

amal:no tak to pěkně kecáš🙂))já mám zadek velkej normálně natož teď, tipuju že kolem prdele mam tak 115cm dálnici.-)))...papa

prosteja
9. říj 2009

HEHE no vidíš 😵

VER myslím jako peníze za ten monitor? ale MONCI ho bude kupovat tchýně i když ho nechce 😉 tak jsem to myslela tak, že když ho tchýně mermomocí koupit chce, tak ať ho koupí, to bych se s ní zase nehádala 😉

AMAL taky mám zavinky ještě po sobě 😅 ten obřad přežij a pak si pořádně s Amálkou odpočiňte...... a ta vana, no tak to budeš reklamovat no 😉

moncicak3
9. říj 2009

Prostejko jo stojí, na nějaký šestinedělí prdíme, ale on aby pak u nich ze srandy neřekl, že máme monitor a já ho nezapínám 😀 to on má manža někdy takový hlášky víš 😀

no holky,já když jsem slyšela, když se narodila malá od manžovi ségry, že když ji chovala, tak měla plínu přes obličej, aby na ni nedýchala a ostatním ji nutila taky.....no comment 😀 ale snad už ji to přešlo 😀