Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
13. říj 2009

ahoooj BLAHU 😵 😵 😵 jj, tady je taky pěkná zima.... ten tvůj crohn je teda ale potvora a kdy jedeš do Prahy??? 😉

blahovka.cz
13. říj 2009

ahojky amalky,jo jo pediatr uz pred porodem,nevim jak je to u vas v praze,ale u nas ho manza hlasil uz tesne poporodu sestrickam 😉

verled
13. říj 2009

svoja:a tak já bych ho v tom lehátku asi ani tak dlouho nenechala, jen na dobu nezbytně nutnou.........třeba fakt když budu potřebovat se vysprchovat, umýt nádobí a tak......no kdyžtak koupim nějaký jetý, ale fakt už jsem tak vycucaná:-////navíc potřebuju do toho bytu koberce:-/...a vlastně všecko.-)))))))...no však ne??to je onooo🙂))

prosteja
13. říj 2009

myslím, že ten pediatr je stejný všude.... dítě musí být nahlášeno před porodem a pak jak se narodí, tak se jen doktorce zavolá, že už je na světě.... ona se snad na něj přijede podívat ne? nebo už to tak nefunguje? 😅

amallie
13. říj 2009

ver: no, já si říkám, jak to dělaly ženský dřív, když neměly net a tolik informací................ ale, asi to měly jednodušší, prostě nic neřešily a ono to nějak dopadlo 😀

Takže registrovat...........hm............ to musím asi někoho najít, ale jak jako???? Asi zavolám na lékařskou komoru, páč jinak nevím, jsem přestěhovaná a neznám to tu 😲 😲 😲

Budu taky muset asi pomalu vyprat ty věci pro malou, ale to má snad ještě čas, že bych to nějak příští týden začla dávat do kupy 😉

Holky, do porodnice se berou nějaké věci pro miminko???????? Nebo je pak přinese až manžel, až bude malá venku? Nebo jako jdu s dvěma taškama???? V tom teda nemám jasno 😖 Oni ho prej oblíknou do ústavních hadrů, ne?

angetha
13. říj 2009

Jo Prostějko, s dr. to takhle funguje, takže AMAL nejvyšší čas někoho pro Amálku sehnat 😉
Něžnou náruč rodičů mám taky a třeba malou vyndavám z autosedačky podle toho a je to strašný rozdíl... 😉

prosteja
13. říj 2009

AMAL s těma věcma do porodnice se zeptej přímo v porodce, každá to má jinak 😉 někdo navlíkne do erárních hadrů, někdo ne 😖

s tím pediatrem, najdi nejbližší polikliniku a tam se registruj.... 😉

prosteja
13. říj 2009

ANGE takže taky doporučuješ? teď myslím tu Něžnou náruč rodičů? já si ji právě koupila a pak jsem si říkala, budu to vůbec dodržovat? 😅 ale jak vidno, tak to jde, když se chce 😉 díky za názor... a doktorka se teda přijede na miminko podívat přímo domů jo? 😉

verled
13. říj 2009

AMALL:VYBER SI A ZKUS TO, ASI PODLE TOHO JAK JE DALEKO A POVĚST🙂...mrkni na net......sakra holka ty za měsíc śkorem můžeš rodit.-)...a jinka nějaký věcičky na mimi si asi vezmi.-)

blahovka.cz
13. říj 2009

prostejko jedu pristi ctvrtek huraaaaa,sedela jsem na wc,mela zimnici a potila se a taky drzela lavor na bliti no to byla zase paradicka 😒

amal u nas ti pry v porodce nedaji nic,takze jsem mela sebou odsavacku,kosmetiku,ale nakonec jsem pouzivala jejich,plenovou osusku,hadrove pleny,papirove,odsavacku,veci pro mimi,je fakt,ja to mela jine rodila jsem cisarem,malej byl u sestricek,dotala jsem ho k sobe az 3den a 5.den sla dom,takze se prevazne starali sestricky ,jinak vetsinu veci ti snad poskytnou v porodce kdyz zapomenes 😉

prosteja
13. říj 2009

BLAHU tak už aby byl příští čtvrtek co? to ti teda nezávidím, takový zážitky 😔

cat79
13. říj 2009

Zdravím všechny prvosenky🙂
Holky letím na cvíčo🙂
Jo a akorát jsem deníska přihlásila na plavání🙂)od 6 měsíců🙂
Tady se musí hooodně předem, jinak je to plné na rok dopředu, tak máme místo...jupííí🙂))))

Hezký den, jdu do té zimy...brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

svoja
13. říj 2009

VER vsak jo...nasla jsem nejaky za 740 lehatko, kdybys chtela odkaz....

AMAL 😀 😀 😀 😀 az budes o nekom vedet, o nejakym dr, tak koukni na www.znamylekar.cz tam byva hodnoceni....

prosteja
13. říj 2009

AMAL k té porodce, ty jsi registrovaná v Motole? tak mrkni sem:
http://www.fnmotol.cz/pouceni-pro-nastavajici-m...

blahovka.cz
13. říj 2009

no prostejko vetsina dnu je dobrych,ale kdyz je zle,je zle 😒 uz mi zmenil leky,ale asi to moc nepomaha ,tak jsem zvedava na vysledky krve,musim je vyzvednout u mudry,ale tesim se i na ty nakupy,hodne usetrime i vanece jsem se letos rozhodla resit driv kvuli financim az prejdu na rodicak bude to ficak

verled
13. říj 2009

svoja:na bazáči maji i za 500, ale mě se nechtělo dávat ani to:-/....no uvidim, přinejhoršim zezeačátku bude v sedačce a pak z porodnýho to dokoupim.-)

prosteja
13. říj 2009

BLAHU tak uvidíš, co doktor na to 😉 a nákupy si užijte....

svoja
13. říj 2009

VER jasne!

amallie
13. říj 2009

Holký!!!!!!!!!!!!!!!! to je děsný tohle jako nikde vám nic poraděj 😠

Volala jsem na pediatrickou společnost, tam mi řekli, že mi mám najít ve zlatejch stránkách nějakýho mudra poblíž..... jak kdybych nějaký zlatý stránky nebo či co měla že jo 😀 😀 😀

no nic, našla jsem na netu mudru, zavolala a prej nás neregistruje, ale až se mimi narodí, mám zavolat 😲 😲 😲 Tak já nevím teda..................

Anget: kdy se přijede na mimi podívat??? A i když bydlím blízko ní???

Blahu: aha aha, takže si mám zabalit nějaké věci rovnou a přivezu si je tam. Pane jo, to mi budete muset přesně říct, co si mám zabalit teda 😲 😲

svoji: díky díky, mrknu 😉

verled
13. říj 2009

svoja:jojo:-))).......nějak se to zmákne🙂

prosteja
13. říj 2009

AMAL určo mrkni na ty stránky tvé porodky, nemusíš mít pro mimi z oblečení nic, poskytnou ti i kosmetiku, je tam vyloženě napsaný, že oblečení pro mimi ti přivezou v den odchodu z porodky 😉 a myslím, že ti to řeknou i až tam půjdeš sepsat porodopis 😉

s tou doktorkou nevím teda.... 😅 co jsem zatím holky slyšela, tak jsou děti registrovaný ještě před narozením.... 😕

angetha
13. říj 2009

Amal přijdeš domů z porodky, zavoláš dr. a tu první kontrolu udělá u tebe..pak už se chodí na kontroly normálně k ní do ordinace

prosteja
13. říj 2009

BLAHU teď mrkám na fotky malýho.... v té sedačce je úplně k sežrání 😀 😵 😵

svoja
13. říj 2009

Holky, sislate nebo budete sislat na deti?

blahovka.cz
13. říj 2009

amalko porodka,pro sebe jsem mela :kojopodprdy,kalhoty,vlozky,vlozky do kojopodprd,kosmetiku,masticku na bradavky,hyg.potreby,jeden rucnik na telo a jeden vylozene na spodek (ocistky jsou infekcni),neco na zabaveni jako ctivo a tak,ale stejne jsem necetla a pro malyho jsem mela,obleceni ,hadrove a papirove pleny,zinjky,jeho kosmetiku,veci na koupani,plenovou osisku,odsavacku,dudlik(ale to byla chyba),lih na pupicek a tamponky na ten lih

tak snad jsem si vzpomela na vsechno dulezite,hele vzdycky mas lepsi byt pripravena,nez aby to schazelo 😀

svoja
13. říj 2009

blahu to vam toho ta porodka teda moc neposkytla....

svoja
13. říj 2009

...jo a jeste bych teda s sebou vzala doklady, tehu prukazku, rodny list, oddaci list....

blahovka.cz
13. říj 2009

svoji ani nesislam,ale spis ten zvatlavej ton v hlase mam a porad se culime na sebe,ale nejsme s manzou zastanci sisli mysli 😀

ami je fakt,ze me nenapadlo jak pise prostejka,treba vam vse poskytnou,nam rekli vemte si vsechno 😉 lisi se to porodnici

vid prostejko byl to fesak vcra na nakupech na tom prebalovaku jsem ho nechytla,jak se smeje

prosteja
13. říj 2009

teda já to beru tak, že případně jde vždycky zbytek přivést..... když porodím přes den, tak manža pro to může zajet domů hned a když porodím třeba v noci, tak druhý den na návštěvě to můžu mít u sebe.... 😉 ale BLAHU vám toho fakt moc nedali..... 😖

SVOJA no já nevím, já šišlat teda určitě nechci 🤐

prosteja
13. říj 2009

BLAHU no hotovej model 😀