Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
15. říj 2009

PETI teda ta druhá vypadá parádně...

prosteja
15. říj 2009

BAE jasně, Kryštůfek je malinkej 😉 to taky od něj nikam neodejdu, to je jasný 😉

hehena
autor
15. říj 2009

PROSTEJ zrovna jsem koukala na rajče na ten ples a teda ty tmavý vlasy ti strašně sluší! ..... 😵 😵 😵

prosteja
15. říj 2009

HEHE ples, ples...... ale kerej 😀 😀 😀 jinak já to mám zasejc natmavo 😀 obarvila jsem to doma, hrozně to odrůstalo, takže to mám teď takový jako skořici..... 😉

hehena
autor
15. říj 2009

jo a tu kontrolu mám zítra v 10.30 měl by to snad už být velký UTZ! 🙂 jsem tak zvědavá... jsem prcka neviděla věčnost 🙂

prosteja
15. říj 2009

a jo, už jsem doma 😀 no to byl náš výroční..... manža byl přesně po desáté.... a příští rok poprvé vynecháme 😢 😢 😢 docela nás to mrzí.......

jj, s touhle barvou jsem byla taky hrozně spokojená 😉 bohužel už to pak nějak nešlo nebo co 😅 vycházely z toho samý paskvily 😔

hehena
autor
15. říj 2009

PROSTEJ a vyfoť, co jste pokoupili a taky bys mohla byteček 🙂 😵 😵 😵 sííím

prosteja
15. říj 2009

HEHE tak na tebe budu od rána myslet 😵 doufám, že budete spokojení 😉 my už se taky na příští středu moc těšíme 😉

hehena
autor
15. říj 2009

no dr. je většinou dobrej, sice mi moc neříká, co mě čeká na další KO, ale jinak ty UTZ mi pěkně popisuje, co tam vidí a tak. tak snad nezklame ani teď. a doufám, že to bude trvat dýl než 2 minuty 🙂)) 😀 😵

prosteja
15. říj 2009

HEHE vyfotím snad i sebe 😀 s tou novou hlavou... i když já už nemám ten tvar správnej co to mělo, hodně mi to odrůstá 😖 ale neva, aspoň tu barvu vyfotím....... jo ten byteček slibuju taky pěkně dlouho 😅 jsem brzda... ale slibuju, že jak budu fotit to, co jsme koupili, tak to nafotím....spešl pro tebe HEHE 😀

svoja
15. říj 2009

S odsavackou teda pockam, kdyztak dokoupime po porodu v lekarne, neni problem.

HEHE vyfot tu sedacku u vas, me to zajima!!!!! Jinak jak rikala ver, jestli to neni zavodnovani....hlidej si to. Nekdo diky zavodnovani zbytecne tloustne, jsou na to leky, v tehu bezny.

Nam ted delaji nabytek v koupelne a knihovnicku do obyvaku, jsem z toho nadsena....huraaaa🙂

Mmch, toho zmetka truhlare, co nam udelal tu strasnou skrin v loznici jsem osobne navstivila v jeho pracovisti (nebyl tam), od jeho kolegy si vzala jeho nove cislo (tamto zrusil) a volala mu. Bez mrknuti oka me slibil, ze dnes prijede...a ho*no ho*no...jeste dnes odesilam na COI, deb*l jeden.

CAT jeee, svetelna reklama...vyfoooot!!!! Pani podnikatelko🙂

VER padej se napit🙂

hehena
autor
15. říj 2009

taky by mě zajímalo, jestli by nám to mohl nahrát na dvd, ale to asi ne. nikde tam o tom nemá info... jsem chtěla aby si vzal manža kameru, abysme to pak mohli všem ukázat 🙂)) ale prej by si připadal jako vidlák nebo co 🙂)) 😀

svoja
15. říj 2009

huraaa PROSTEJ bude fotit.... 😵

prosteja
15. říj 2009

HEHE to je dobře, že vám doktor všechno popisuje 😉 u nás spíš manžovi.... 😀 oni si to totiž ukazují na té obrazovce co na ni vidí doktor a já vidím prd 😀 ..... ale mě stačí, že vidím mimouše a to důležitý mi doktor ukazuje taky 😉 a neboooj, 2 minuty to nebudou, budete kontrolovat všechny orgány 😉

hehena
autor
15. říj 2009

SVOJI jj hned to zítra vybafnu na dr. přece jen se mi to na začátku 22. týden příde fakt brzo. ale třeba to bylo výjimečný. každopádně konzultace neuškodí že jo 🙂

jo sedajdu vyfotím 🙂

hurááá PROSTEJ se těším na fotos!!!

prosteja
15. říj 2009

HEHE a na 3D nepůjdete? ten vám nahrají na DVD.. my ho pak chceme rozeslat příbuzným k vánocům 😀

SVOJI no moc se netěš 😀 kdoví, kdy se k tomu dostanu 😀 ale snad jo, o víkendu bych to mohla zmáknout.... 😉

prosteja
15. říj 2009

no mě by měli na poštu dorazit plínky další 😀 + kolotoč nad postýlku + nový těhu šatičky...... tak to budu chtít vyblejsknou taky, tak to možná zítra vezmu jedním vrzem... i s bytkem.. 😀

svoja
15. říj 2009

HEHE cetla jsem tady na konoj, ze nejaka tehule hodne pribirala a byla otekla...pak prisli na to, ze se zavodnuje, dal ji nejaky leky a kila "vody" sly dolu a zustalo ji jen to, co by pribrala normalne....asi je to otekani individualni, kazdy telo reaguje jinak... 😉

PROSTEJ zadny o vikendu! dneska🙂 😉

prosteja
15. říj 2009

no dneska to asi nezvládnu...... jdu s kámoškou těhotnou na kafo... už se domlouváme asi 3 měsíce 😅 a dovalím domů dost pozdě.... tak uvidím, jak to budu stíhat 😉

prosteja
15. říj 2009

HEHE jdu mrknout 😉

holky neviděla jste některá naživo kočárek Bébécar.... v podstatě jakejkoliv? 😉

hehena
autor
15. říj 2009

PROSTEJ jj půjdeme - chtěla bych do toho Pronatalu. zdá se mi to dost velká kvalita..
ale tak chtěla jsem mít památku i na tohle no 🙂)) 😀

prosteja
15. říj 2009

HEHE paráda 😵 😵 😵 máš super vkus a hlavně umíš to všechno tak dobře skloubit..... ty dekorace na stěně jsou naprosto super 😉

prosteja
15. říj 2009

HEHE 😀 aha 😀 ..... neboooj, budeš mít 3D... a těšíš se, že vám zítra řeknou pohlaví? 😉

hehena
autor
15. říj 2009

jé díky 🙂 ty dekorace jsou super, ale tady jsou starý stěny, dle mě to řemeslníci dost odflákli když to rekonstruovali, takže je dost nerovná, a ono to na tom sotva drží... teda nic se zatím neodlepilo a to jsme to měli i ve starým bytě... ale dělají se na tom dost bubliny 🙂

jinak ty samolepící dekorace na zeď plánuju i k nám, k postýlce a přebalovacímu pultu, bordury se mi nelíbí, takže to bude jen jednoduchý 🙂

a JOJO těšíííím seeeeeeeeee..... 🙂))) teda samozřejmě hlavně doufám, že prcek bude zdravej a v pořádku a když uvidíme pohlaví, tak to bude bonus 🙂 mě trochu vadí ta anonymnost, takže se těším, budu vědět, jestli je tam prcina nebo pindík 🙂 😵 😵 😵 a manža snad ještě víc 🙂 😀

eeefffaaa
15. říj 2009

musela jsem jit prcek se vzbudil...ted ho mam na kline a za chvili jdu asi uspavat

prostej brisko uz mas paradni 😵 😵 😵 styska se mi po tom svem

hehena
autor
15. říj 2009

EFI i mě se bude stýskat... to je mi jasný už teď. líbí se mi ten stav! 🙂 je to krásný. úžasný očekávání, člověk je zvědavej, napjatej, a hlavně furt v údivu, jak je možný, že z jedný malý spermijky a kuličky je člověk...

hehena
autor
15. říj 2009

holky tak nohy mám oteklý víc než ráno... ty joooooo .... 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

prosteja
15. říj 2009

HEHE fakt krásný 😉 máš moc dobrej vkus 😉

a zeptám se jako tatar... když nalepím na stěnu do ložnice k postýlce nějaký ty samolepící dekorace, odlepím to pak? 😅 já s tím nemám zkušenosti 😅