Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
16. říj 2009

svoji: mami drink byl v tom púrenatala boxu, co jsme dostala ve 12tt a bylo to celkem dobrý

když je sleva na vložky při nákupu 2 ks 15 kč, tak když si jich koupíš 6 ks, tak bude 45 kč 😉 takže přesně, jak říkáš

carculka
16. říj 2009

svoji ja uz na to jukala 😀 prave se moc tesim...ale treba znami byl i ten 3D k nicemu ☹ ☹ za mesic jde rodit a nevi co

hehena
autor
16. říj 2009

mno jo vidíte... já vůbec nevím, kdy jdu na cukr... 😅 mi to dr. nějak neřekl a já se nezeptala...

SVOJI "bejby list" je něco jako "svatební list"

prostě sepíšeš seznam, co bys chtěla (když teda rodina chce nakupovat) a oni si to nějako rozeberou... samozřejmě nemusí všechno, to je jasný.

carculka
16. říj 2009

ange..snad...a jak vy se mate?

hehe...no me dala papir(doporuceni)a papir s informacema s tim ze se mam objednat...

svoja
16. říj 2009

AMAL ja ten mami drink mela skoro prosly, ta krabice byla takova nafoukla, trochu jsem se toho bala....mam k takovym vecem respekt... 😒 😖

Diky holky, tak snad tam nebudu za debilku proboha, to si nemuzu dovolit 😅

Ahaaa...(viz. bejby list)

hehena
autor
16. říj 2009

takhle nějak to vypadalo u nás 🙂 😵

http://z.about.com/d/pregnancy/1/0/f/Y/3/07horn...

svoja
16. říj 2009

ANGET jeste me prozrad, jak casto prebalujes a jak casto peres? Tak cca?

amallie
16. říj 2009

ange: žlučové mýdlo 😖 to je jako ze žluči??? ježíši, co já budu muset ještě podstupovat........... páchne to??? a to teda vyhodíš tu separační plínku a zbytek poleješ tím mejdlem a dáš někam do kýble a pak jednou za dva tři dny to nasypeš do pračky a vypereš? už s tím nic neděláš? nebo se to nějak jako předepírá v ruce? to mi furt vrtá hlavou, jak já to budu prát............ žehlila jsem 50 ks obyč plín a měla jsem toho teda dost 😖

a toho jelena teda nastruháš, zasypeš sodou, zaleješ vodou z rychlovarky a šupneš to do pračky???

svoja
16. říj 2009

Mam pocit, ze ta kamoska, jak jsem se ji chtela ptat v cem pere ty latkovy pliny taky mluvila o tom zlucovym mydle...co to jako je? Voni to?

amallie
16. říj 2009

svoji: no fuj a to dávaj maminám, jo? k tomu já mám respekt teda taky, ale já měla dobrej 😉

carculka
16. říj 2009

hehe 😀 😀 😀 😀 nojo chlapak kterej se nezapre

svoja
16. říj 2009

AMAL 😀 😀 😀 😀 😀 Taky si rikam, co nas jeste potka (viz. rybi mast 🤐 )...ja mam na ty latkovy nejakou vodu - PERMON D se to jmenuje a po znecisteni to tim postrikas a ono se to vydezinfikuje a vydrzi to v kosi (nebo jinde kde to budes skladovat) i par dni nez to budes prat...a KRASNE TO VONI!!!!

hehena
autor
16. říj 2009

holky a tady je ještě foto z UTZ... 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

amallie
16. říj 2009

tak to bych chtela cejtit, jak krásně voní posraná plína 😀 😀 😀 Permon D teda, jo? Kde to seženu???

carculka
16. říj 2009

hehe a zeptej se na ten cukr,at za mesic neni pozde..jelikoz ja kdyz se objednavala meli misto az od listopadu

amallie
16. říj 2009

hehe: krásná fotečka 😵 😵 😵

jinak já na cukru byla někdy snad ve 27tt a prej je to jedno, chodí se 24-28 a když se to nestihne, taky neva............

hehena
autor
16. říj 2009

hm.... tak nevím CAR:.. tohle mě trochu štve, že mě ten můj dr. neupozorní... :(

svoja
16. říj 2009

Tady je nejaky info o tom...ja jsem do toho jeste presne nepronikla, tohle jsem si jen nechala poradit a poridila jsem na to "skladovani posranych plinek"...na to prani se jeste podivam bliz a pozeptam....

http://www.opravdoveplinky.cz/product_info.php?...

hehena
autor
16. říj 2009

AMALL a testovali tě kde?

svoja
16. říj 2009

HEHE krasnyyyy 😵 😵 Ja byla taky az dyl....

amallie
16. říj 2009

svoji: to jako stojí ........ ?????? 😲 😲 😲 a safra teda na jak dlouho to je?????????

hehena
autor
16. říj 2009

no tak dobrý... další KO mám na konci 24. týdne, tak mi asi řekne pak 🙂 😵

hehena
autor
16. říj 2009

teda vlastě ne... 25-26tt... ještě umět počítat 🙂)) 😀

carculka
16. říj 2009

hehe..a krasna fotecka 😉

amallie
16. říj 2009

hehe: poslali mě do Hemilabu na Praze 4.
ale fakt to má čas, žádnej strach 😉

svoja
16. říj 2009

AMAL my mame 500ml za 129 Kc objednavali jsme to spolu s plinama a jak dlouho to vydrzi, to nevim, ale asi dlouho, protoze jsme k tomu dostali i zasobnik a rozprasovac a pry staci parkrat striknout na tu plinku....

Holky ja jdu do pelechu....brou s kobrou!

carculka
16. říj 2009

svoji..brou 😉

amallie
16. říj 2009

svoji: aha, já právě viděla tu cenu přes litr........... tak to jo, 130 dám taky, se na to mrknu zítra

holky, já jdu taky, přišel mi muž, tak budem snad něco jíst 😉

mějte se, papapapa

hehena
autor
16. říj 2009

holky brou noc 🙂 😵

carculka
16. říj 2009

holky brou 😉