Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

carculka
19. říj 2009

prostej..no ja sem cely vikend provalela a dnes z casti taky-mela jsem teplotu,nebylo mi nejlip,ryma jak prase v krku knedlik-uz je trochu lip..,za chvili ale musim jit neco delat aspon neco malo...jinak v pondeli(za tyden)jdem na 3D 😀 a dalsi tyden v po normalne k moji dr 😀 a den po te na cukr 😖 ...snad uz se dozvim pohlavi at muzu nakupovat 😀 ..a kdy vy?
a holky kolik uz jste pribrali?

prosteja
19. říj 2009

CARCUL tak doufám, že ti bude brzy líp 😉 tohle je nepříjemný....... my jdeme na kontrolu ve středu a budeme se zrovna objednávat na ten 3D utz..... a cukr uvidím, co mi doktor řekne, ale prý na to chodí každá maminka, které je víc jak 25 😉 ....a kolik jsem přibrala nevím, nemám doma váhu 😀 takže ti řeknu ve středu po kontrole 😉

verled
19. říj 2009

carcul:já 10🙂))

carculka
19. říj 2009

prostej,ale me je min nez 25 😀 a jdu tam taky...jee tak se tesis co az uvidis prcka?

ver..to mas super,ze jen tak malo 😉

verled
19. říj 2009

carcul:málo??.-)))já bych to už nejradši stopla🙂

prosteja
19. říj 2009

CARCUL no já to myslela tak, že jsem někde četla, že nad 25 chodí všechny povinně 😉 a pod 25 asi jak doktor rozhodne 😉 ale nevím, třeba to tak není, to jsem jen někde četla 😉 a na prcka už se strašně těším 😀

verled
19. říj 2009

prostej:já mam dojem že ta cukrovka je povinná pro všechny už....

prosteja
19. říj 2009

aha VER, tak to jsem možná četla nějakou zastaralou informaci 😀

carculka
19. říj 2009

ver..jojo malo,mas je to brisenko a ete k tomu akovy pekny

verled
19. říj 2009

carcul:noo neboj mamto pěkně i v zadku a stehnech🙂

angetha
19. říj 2009

Ahoj holky 🙂
Tak Nuki se nám vrátila 🙂 🙂 🙂
Prostějko, neřekla jsem ti, že mám stejnou podložku na přebalování, jen širší..i žirafky se u nás objevily 😉
Verli, super nákup 🙂
Ahoj Carcul, Hehe, Zuzi a miminka 🙂
Hehenko a co třeba Šimon?

angetha
19. říj 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

to jsem dnes koupila Vendulce, sice jsem chtěla něco neutrálního, ale neberte to za 150.. 😅

prosteja
19. říj 2009

ANGE mě by se širší nevlezla na ten stůl 😖 a žirafky miluju 😀

carculka
19. říj 2009

ver,nevypada to tak 😉

ahoj ange 😉

angetha
19. říj 2009

Je ahoj Carcul 😉

carculka
19. říj 2009

holky kdy zacina sesty mesic?od oplodneni ne od PM(hodne holek ma ty tabulky od PM)

angetha
19. říj 2009

Jéé tak paní dnes vyhnala manžela na poštu s vlňáčky Loveybums 😵 😵 😵

angetha
19. říj 2009

Carcul to se přidají tak ty dva týdny ne?

carculka
19. říj 2009

ange takze kdy podle PM zacina 22plus 3 tak kdyz jsem podle utz 21plus4,tak uz je to sestej vid

verled
19. říj 2009

carcul.to je jenom zdání😀D
ange:jojo:-)

verled
19. říj 2009

carkul:ale podle UTZ ti doktor řekne normální skutečný stáří i s těma dvouma tejdnama ne??dr neřeší oplodnění, pro ně je to prostě stáří těhu

verled
19. říj 2009

carcul:protože jestli ti dr řekně že jsi podle UTZ 21+4 tak prostě jsi.........i s těma dvouma tejdnama s těma se na utz taky počítá...

cat79
19. říj 2009

Zdarec kočenky, jéé vy jste toho zase napísaly🙂)
My dneska máme úřední den, ale už je to jakž takž hotové, potkala jsem ve městě i kamarádku se 4 měsíčním miminkem a říkala, že malej už nosí věcičky 6-9 měsíců 😲 😲 😲 že je strašně velkej!!!
No a že prej týden po porodu už nosili věci 62!!Tak to je hustý!!!!
Nicméně říkala, že už se ani do vaničky nevejde, tak nevím jestli má smysl kupovat tu od bebe jou za 2tis když se mi tam vejde 4 měsíce!!!!chjo chjo chjo...to je věcí na mou hlavu🙂))

No a co tady nového?
Ver krásný pupendíčko🙂)my máme nahoře 8,5kg🙂)))ale přijde mi že teď strašně rosteme..jo a kopanečky mají už teda sílu..auuuuuuuuuuuuu🙂))ale strašně me to baví..jinak taky vlnky pod kobercem🙂)))

verled
19. říj 2009

cat:no tak s tou vaničkou, zavrhnout, zbytečný vyhazování🙂...2000´??to je postýlka ty brďo😀.......8.5??to je nespravedlnost🙂

prosteja
19. říj 2009

ANGE jéééé 😵 😵 😵 krásný.... 😵

CARCUL souhlasím s holkama, tak když šestý měsíc začíná - já nevím dám příklad 26+0 tak prostě až jsi ty 26+0 tak ti začíná 6. měsíc... a to stáří u tebe ti určí utz 😉 podle mě přesně jak píše VER 😉

ahooj CAT..... no to je pěknej obřík 😉 s tou vaničkou nevím, co tady holky už mají miminka tak snad od měsíce koupou ve velké vaně 😉

verled
19. říj 2009

cat.a jinak luxusní pokojíček🙂

carculka
19. říj 2009

ver..todle je podle utz,jelikoz podle ms bych mela uuuuplne jinaci termin asi o mesic....

verled
19. říj 2009

carcul:no tak ale 6.tý měsíc začíná furt stejně🙂na mS se vybodni, prostě jsi 22tt a od početí 20týdnů🙂

verled
19. říj 2009

carcul:protože kdyby všechno fungovalo jako tak ti má stáří podle MS a UTZ sedět, ale protože lidské tělo je nevyzpytatelné je to podle MS nepřesný🙂

prosteja
19. říj 2009

CARCUL já ti nevím..... když jsi 21+4 (to máš z utz) tak podle mě jsi ještě pátej.... protože jak píše VER, ten utz počítá těch blbých 14 dní ms 😉 ...... někdo to má přibližně stejný - třeba já, podle ms jsem dneska 21+0 a podle utz jsem 21+0 až ve středu, takže je celkem jedno, kterej ten údaj beru 😉 jsou tam jen 2 dny rozmezí..... ale ty pokud jsi podle ms už někde 25tt a víš, že je to blbost, tak se řídíš utz a ten ti to počítá jakoby od ms 😉 ježiš, vím, že píšu jak tatar, doufám, že to chápeš 😅