Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
20. říj 2009

ver: tak to jsem ráda, že nejsem sama, koho mimino dloube a v kom neskáče 😀

hehe: ty jo, co by dělal, kdyby viděl jiné ceny, než ikea?? páč tam je zrovna levně
u nás to bylo zase tak, že manžu děsilo množství věcí, co tahám domů, ceny se neptal, ale ptal se, na co to a ono potřebujem

no, lepší je jít nakoupit sama, sama si to uklidit a ať on se stará o svoje, já to tam dělám i s jídlem a mám klid...... jinak to jsou furt kecy a otázky, ale pak se shání, co je k jídlu, to zas jo

hehena
autor
20. říj 2009

neboj PROSTEJí podle toho jak popisuješ se váš prcek hýbe víc než náš... já až teď dva dny cítím vyloženě kopání 🙂 už to nejsou jen tiky, ale silnější tiky a občas mi taky kůže nadskočí, ale ještě jsem to neviděla...
no a manža to okomentoval slovy: "tak teď jsem něco už cejtil teda..." 🙂)) takže on si taky není jistej... .)))

no on mi říká, že ví, že nevybírám drahý věci a že to musíme koupit, ale že je to prostě dražší než si myslel... já ho jako chápu, ale už takhle komentuje všechno a člověk má fakt pocit, jak kdyby trpěl celej život nákupní horečkou a jeho to teď přestalo bavit... já jsem na to prostě cíťa na tyhle řeči no. a divím se, že ho furt baví se tak divit 🙂))

jo tu postýlku už bych taky snesla 🙂)) ale je u babičky v kolíně... tak ještě musíme vydržet.. možná tam zajedem o víkendu... 🙂 uvidíme... ještě jsem jí vlastně ani neviděla. ani nevím v jakým je stavu a jaký má rozměry.

hehena
autor
20. říj 2009

jo AMALLI on není držgrešle, snesl by mi modrý z nebe a dal co mi na očích vidí... ale čím dál častěji se to neobejde bez řečí... a samozřejmě mě to už taky nebaví poslouchat. holt všechno něco stojí že jo a prostě to pořídíme a basta a chtěla bych z toho mít aspoň trochu radost, né pořád řešit, jestli vzít tohle, protože je to o 50.- kaček levnější i když se mi to míň líbí anebo řešit, jak je všechno předražený... to prostě všichni víme 🙂))

hehena
autor
20. říj 2009

no prostě buď pojede se mnou a zalepím mu pusu anebo si tam dojdu sama... ale to mi zas vynadá, že to nemůžu všechno tahat 🙂))) 😀

hehena
autor
20. říj 2009

žjů koukám, že píšu elaboráty přímo... 🙂))) jsem tu pár dní nebyla a teď se ze mě potentujete než to všechno načtete 🙂))

amallie
20. říj 2009

hehe: radím koupit, uklidit a neřešit 😉 bude klid, věř mi

ten můj ani neví, co máme a je klid

amallie
20. říj 2009

s tím taháním, to já mám zařízený tak, že manža pak vynáší tašky z auta a když piskuje, na co to máme, tak mu vždycky říkám, že na vyhození, aby měl možnost vynášet smetí 😀

prosteja
20. říj 2009

HEHE a jak ležíš u doktora? já na to vidím dobře 😅 mám obrazovku přímo před sebou a doktor mi to na ní všechno ukazuje 😉

jinak jj, já takové kopanečky pravé cítím už cca týden..... myslím, že i manža by to cítil, ale prostě jak mu tam přiložím ruku, tak prcek přestane 😀 to jsou zákony schválnosti...... 😉

prosteja
20. říj 2009

holky tak já mažu dneska domů..... mějte se krásně, zítra ráno se tu ještě objevím, než půjdu k doktorovi....papa 😵

svoja
20. říj 2009

Tak sme byli ve meste...a mame spravenou tu skrin...ten debil poslal nejaky dve mlady ucha, tak to tady dve a pul hodiny spravovali. Se na ne clovek ani nemuze zlobit, ale esteticky a kvalitou teda skrin hrozna. A tu COIku na nej stejne poslu.

HEHE tyhle reci znam, u nas spis porad posloucham ze uz nic nepotrebujeme a ze musime setrit🙂 me prijde, ze uz to rika tak nejak ze zvyku, protoze kdyz na to prijde, tak se dokaze rozsoupnout daleko vic nez ja a to mam vzdycky radost, protoze mu to muzu pripominat🙂 😀 udelala jsem si ze zacatku takovej seznam uplne vseho, co budeme kupovat miminku a z toho jsem postupne skrtala. tak to videl, co je potreba a nebrblal. a ja jsem si taky udelala jasno....no ale vyslo nas to teda na daleko vic penez nez jsme si mysleli....ale co uz 😅

AMALKO me taky vylozene neskace v brise, ale kopka(docela silne teda), mrmoli se a spis se jakoby prevaluje a casto to vypada, ze se jakoby tlaci ven...se snad toci cela uplne dokola me prijde. je to vubec mozny? jak ted asi lezi?

Jo a jmeno JAKUB je nadherny a ja jsem chtela Jakoubka, ale manzeluv bracha ho ma 🙄 🙄 🙄

amallie
20. říj 2009

svoji: tak to je dobře, že máš taky neskákavý dítě, já už myslela, že jsem exot 😀 ale hýbe se, to jo, dloube, mlátí mě rukama i nohama 😀

hurá, že ta skříň je vyřešená, nám jednu dovezou ve čt, jsem zvědavá

a v sobotu dovezli desku do kuchyně z kamene, která je podělaná, takže nemám kuchyň a shání se nová, jako na oběšení

verled
20. říj 2009

svoja:no právě teď se teda Táda převaluje slušně ....dělá vlna a kope jak ďas dokoncedohromady rukama a nohama🙂))jeeee mě asi fakticky roztrhne😀D

svoja
20. říj 2009

No ja mam nekdy pocit, ze tam mam ty mimina dve jak se hejbe vsude 😀 😀

AMAL tak to je taky dobry...tyhle zadrhele nesnasim!!! 😠 Kdyz uz neco delam, tak chci, aby to k necemu vypadalo a bylo to hned....zvlast, kdyz za to platim!

Vyreseny to mozna vypada, ale myslim, ze se pan podnikatel jeste poradne zapoti!!!

amallie
20. říj 2009

svoji: no................ blby je, ze prostě lidi jsou omylní a nic s tím neuděláš no. Já mám teď doma půl tuny kamene, kterej je na nic a trčí to tu, ale co nadělám, oni mi víc nepomůžou, sháněj novej a jestli ne a jen to říkaj, taky s tím nic neudělám

ta ČOI si myslím, že ti nepomůže, spíš pomůže dát na chlapa špatné reference, aby neměl kšefty
na nás ten udělala jedna firma taky podraz, vyloženě podraz a co já s tím nadělám, maximálně všem říkám, ať si od nich nic nekupujou

já věděla, že to stěhování bude mazec a taky, že je 😖

cat79
20. říj 2009

Ahooooooooooooj🙂
Tak dneska vás fakt nestíhám.((
Co nového?
My byli na těhu cvíču, pak na obídku a pak pro ňáké vyřazené věcičky po kámošky prckovi, takže tím končím definitivně s nákupama🙂)))
Za 10min letím na ruštinu a pak hned přezout auto a zítra v 6.30 směr Praha a 2 dny veletrh...teeeda asi pak padnu.-)))
Holky co se tu dne událo nového????
Jo Svoji asi tu jednu vaničku od tebe z mimáče si vezmeme, tu béžovou, myslím 2. odkaz, paní s tím dává vše co má do kompletu a jen za 1800,- a je tam toho tak za 3500, takže super🙂 moc díky!!!!

Holky letíííím....papapappapa

verled
20. říj 2009

cat.paaa ploetucho🙂

hehena
autor
20. říj 2009

SVOJI já ještě právě nic nekoupila (krom těch pár kousků oblečení ze sekáče - jinak naprosto nic!) takže to moc nechápu no. ale už jsme si to snad vysvětlili a dobrý. uvidíme jak to bude 🙂))

jinak miminko vyjde na dost, ale je hroooomada věcí, na kterých se dá velmi ušetřit...
viž třeba ten komplet, co teď chce objednat CAT - já vybrala vaničku v ikea a koupat budu na takovým malým erár stolku... atd atd...
no ale na konečnej součet toho všeho jsem teda taky zvědavá 🙂))

ke skříni gratulu i když vás to asi bude štvát pěkně dlouho a ani jí zřejmě nemůžete nějak slušně prodat...

jinak Jakoubka má i manžův bratranec. jsem to tenkrát nemohla vůbec rozdejchat, protože se rozhodovali mezi Martinem a Štěpánem a ptali se nás samozřejmě, že kdybysme čekali chlapečka, tak jaký bysme mu dali jméno... no my oba řekli, že Jakuba... a za týden říkali břuchu Jakub...

my to teď vlastně řešili jen kvůli rodině, ale i teta řekla, že jim to absolutně nevadí a že je to naše věc. takže už to nebudu řešit. třeba nás ještě políbí nějaká múza, ale myslím, že ne...
i když teď se mi dva dny za sebou zdálo o tom, že máme Adama 🙂)))) no nějak boj mám v hlavě 🙂))

AMALLI snad se to brzo s tou deskou vyřeší, abyste stihli kuchyň pofackovat nějak v klidu, než se rozdvojíš...
😉

verled
20. říj 2009

hehe:je to prostě bomba jako zařizovat pro mimino, ale je fakt že jdyž nejsi náročná a nechceš utrácet tak se dá ušetřit všude.-)

hehena
autor
20. říj 2009

PROSTEJKO add to bříško... taky jsem to takhle pár dní zkoušela, přiložit manžovi ruku na břicho 🙂 a malej taky vždycky přestal kopat 🙂)) jsem si fakt už říkala, že to pozná a uklidní ho to nebo co... 🙂))

no ale včera vyloženě do toho břucha hulákal "kubííííkuuuuu, kubííííčkuuu" 🙂)) jsem si říkala, že jestli ho ten bengál nevyprovokuje tak už nic... a jak přiložil hlavu tak ho nakopnul 🙂 😀

hehena
autor
20. říj 2009

VER jo já byla tak ráda, že jsem si tak nějak vyhlídla spoustu levných věcí. ani kočár z druhý ruky by mi nevadil - taky pojedem do toho bazáče. vanička za 160.-, postel máme starou, matraci prý koupí tchán... pár věcí chci nakupovat jako ty přes aukro nebo bazos.cz a hadříky žádný zatím už kupovat nebudu a to mám fakt jen těch pár věcí, co jsem vám sem minule vkládala (počkám prostě co nám mamka nakoupí na vánoce) a manžu rozhodí i povlečení v ikea... nechci žádnej komplet, žádný nebesa, mantinel obyčejnej... no a on mi na to řekl, že jestli to nechci nakoupit na aukru....

jako mohla bych, ale copak si peřinku a povlečení nemůžu koupit nový, když to využiju i na další mimčo a pak to dám třeba ségře??? ..... to už na mě prostě bylo moc!

no a v tý poslední řadě je mi to i pěkně líto že jo... jasný - nemáme na rozhazování, ale taky nejsme žádný sociálové....

no ale pryč už s tím... prostě vyřešeno a snad už bude klid.. zatím jsme se kvůli nakupování pro prcka jen dohadovali a to jsme ještě nic nekoupili :(

amallie
20. říj 2009

hehe: bych to vůbec neřešila s rodinou ty jména, prostě ho pojmenujte podle sebe a máte to

u nás teda bližší rodina jména chválila, ale bylo pár keců od vzdálenějších taky, co je mi po nich, oni mají třeba dítě olgu, tak jako pardon.............. 😀

manžu taky kopla malá do ucha 😀

hehena
autor
20. říj 2009

AMALLI my jsme oba takový blbci 🙂)), že nám to nedalo... chtěli jsme prostě vědět, co si o tom kdo myslí, teda né že bysme se vyptávali.... ale když psala např. teta, tak jsem jí napsali, že jméno samozřejmě není tajemství a že se to u nás nezměnilo a pořád chceme Jakuba a že to tak pravděpodobně bude... a ona odepslaa, že jí to vůbec nevadí ...

babičce to manža oznámil tak nějak normálně, že se rozhodujeme mezi Jakubem a Adamem, ale pravděpodobně to bude ten Jakub... a její reakce mě neskutečně potěšila...

v podstatě se do toho víc míchal jen tchán, ale taky to nebylo nic hroznýho - teda až na pár momentů, ale přežili jsme 🙂)) 😀 😀 😀

no a moje mamina je z Jakuba nadšená a vlastně od začátku těhulení mi říká ať pozdravuju Kubíčka 🙂))

amallie
20. říj 2009

hehenko: já teda vůbec nechápu, co do toho ti lidi žvaní, ať si pojmenujou své děti, jak chtějí a vám tuto výsadu neberou!!!! copak oni se ptali někoho, jak pojmenovat své děti???

k těm nákupům, chlapi vůbec nemají páru o tom, co je a není potřeba, co je levné a drahé a to nejen v dětských věcech. Asi takhle, manžu třeba překvapí povlečení za 500 z ikea, ale kdybys mu řekla, jak jsi to super výhodně koupila na netu s 80% slevou za úžasných pouhých 500 kč, ještě by tě pochválil 😀 😀

takže radím, neřešit, neříkat, neukazovat, nakoupit, vyprat, uložit a mít klid 😉

hehena
autor
20. říj 2009

AMALLI my se ze začátku ptali v dobrý víře na názor a ono se pak trošičku zvrhlo no... tchán se zamiloval do Adama a každý další jméno se mu nelíbí a Jakubů je hodně a Matěj je blbý a tak dále 🙂))
jako je to na nervy lezoucí, ale čekala jsem to ještě horší, ale třeba to ještě příde 🙂))) holt chce každej poradit a oni to přeci myslí dobře 🙂)) 😉

no přesně.... neumím to prostě správě podat 🙂))) 😀 😀 😀

amallie
20. říj 2009

tak jim taky můžete říct, že to bude třeba adam, nebo co se jim líbí a pak si ho pojmenujete jakub, až vykoukne 😉

já lituju, že jsem jména prozradila, protože mi vadí, jak břichu říkají třeba adélka a tak

za prvé, nikdo neví, jestli holka, nebo kluk, tak je to hlupý a za druhý, je to amálka 😠

hehena
autor
20. říj 2009

si někdo spletl Amálku s Adélkou?

a vy jste si pohlaví nechali pro sebe? 🙂 to by ta naše rodinka nepřežila 🙂))) 😀

amallie
20. říj 2009

pohlaví u nás neví ani manžel, jen já

pletou si amálku s adélkou, aničkou, prostě já už na to nereaguju, ale sere mě to 😠 😠 😠

kluka zas třeba řešil známej, proč to nebude Miloš 😀 😀 😀 to je jen pro pobavení, on má Tobiáše, což je teda pro mě osobně děs 😀 😀 😀

hehena
autor
20. říj 2009

jo moje mamina mi zase nutila Tadeáše, což není tak pro pobavení jako Miloš od známýho 🙂)))

no jednou ho možná bude mít ségra... pro mě je taky spousta jmen děs - jako třeba Robin.. spousta mi jich příde amerických a já si nedovedu představit, že bych tak pojmenovala naše dítě, když žijeme v čr 🙂
co člověk to názor no 🙂))

aha no jo... já na to ouplně zapomněla, že to vlastně neví ani manža.. ale to už musel třeba z těch věcí, cos pokoupila postřehnout ne?

amallie
20. říj 2009

hehe: on ty věci neviděl právě, si to kupuju sama

jako proč ti máma něco nutí............ že;si tak ona nepojmenovala svoje děti, že jo 😀

cizí jména taky nesnesu, to dávaj lidi, co je viděli v nějaké soap opeře 😀 😀

baeszinka
20. říj 2009

Ahojky Holky,jsem dočítala tuhle stránku a musím se smát,skoro všichni chlapi jsou stejní..ten můj my taky říkal,proč mám všeho tolik a furt nakupuju...nakonec jsem to udělala jako Amalli a už mu nic neukazovala 😉 A teď prcka do něčeho oblíknu a manža valí oči a chválí,že tohle je krásný a tohle roztomilý...je to teď i pro něj takový překvápko,do čeho toho našeho cvalíka oblíknu 😵 😎

Dnes jsme byli v paní doktorky na vážení a už nás nesprdla,že moc přibíráme,tentokrát nás pochválila,že jsme se zlepšili 😉 Takže teď vážíme 4590gramů-tak tedy nevím,jestli to tak půjde dál,tak za chvilku budeme mít 20kilový miminko 😀 😀 😀