Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

carculka
21. říj 2009

svoji tak pak dej vedet ktery je nej 😀 jinak mi se mame fajn,a vse stale pri starym 🙂 a doufame ze v pondeli se dozvime pohlavi..a co vy?jakpak je doma?

svoja
21. říj 2009

No tak to vam budu drzet pesti teda, ja uz bych to snad nevydrzela...my se to dozvedeli az ve dvacatym na utz a pak v 25 na 4D nam to potvrdili...snad se nespletli🙂

svoja
21. říj 2009

Jinak doma je paradne, dnes jsem byla na tom vylete, zitra chystame neco s manzelem, v patek mam sraz s kamoskama....uzivam si to🙂

carculka
21. říj 2009

a co chystate na zitra?super ze mas porad program🙂
jinak tohle je taky 4D(ale pisu 3D,jelikoz nechapu ten rozdil)

svoja
21. říj 2009

No tak porad program nemam, nekdy jsem cely den doma a jen se flakam...ted se to tak seslo....
Rozdil je v tom, ze 3D jsou prostorovy fotky a 4D je prostorove video-jakoze mas zachyceny pohyb. V podstate je ten utz 4D, protoze to je jakoby nazivo pohyb toho miminka, ale fotky z toho mas 3D, protoze na fotkach se mimi nehybe🙂 Aspon tak to chapu ja....

svoja
21. říj 2009

To jsem nasla:

3D a 4D zobrazení je prostorovou rekonstrukcí
obrazu plodu. 3D poskytuje statický prostorový
obraz plodu, 4D je dynamickým 3D obrazem
zachycujícím plod v pohybu.

carculka
21. říj 2009

svoji-dekuju 😀 moc se na nej tesim... a co barunka,jakpak se ma?a chybi ti ete neco koupit?

svoja
21. říj 2009

chybi nam uz jen drogerie, kosmetika a veci do porodky-jako pro me myslim...
Barunka se porad tlaci ven brichem, furt se me delaj boule🙂 je to rarasek...
vase uz taky radi??

svoja
21. říj 2009

me tak napada, ze my jdeme v utery na utz vlastne....jeee, tak to se taky tesim 😵 😵

carculka
21. říj 2009

svoji a pak ke koci uz se nedela vid..te uz jich moc neceka

jinak nas uz taky radi 😀 ale ete bude vic 😀 a co ma barunka za oblecek z porodky?

svoja
21. říj 2009

no tento bude posledni ☹ u meho dr se dela jen: samozrejme na zacatku, kdyz se urcuje jestli jsi nebo nejsi tehu, pak ten screening kolem 14tt, pak kolem 20 tt a kolem 32 tt...takze 4-5. me delal 5, ale na tom prvnim byla videt jen bublinka🙂 no a pak jsme byli na tom 4D, ale to jsme byli jinde, soukrome.

oblecek z porodky porad nevim...uz me to zacina deptat🙂 mam par variant, uvidime, jake bude pocasi....

svoja
21. říj 2009

No nic, jdu do hajan...tak vam obema prejem dobrou noc🙂 😵

amallie
21. říj 2009

dobrýýýý večer 😉 jsem se dostala až teď

dneska jsem koupila ještě přebalovací podložku, takže už nám fakt chybí jen mejdlo a aviril a můžem rodit, po koncertě, samozřejmě 😉

carculka
21. říj 2009

vam taky svoji..dobrou 😉

svoja
21. říj 2009

AMAL 😀 😀 😀

amallie
21. říj 2009

no jasně, už to mám s malou domluvený, páč chce jít taky a děti tam nepouštěj, takže ví, že musí jít jedině v břuchu 😀 😀

hehena
autor
21. říj 2009

hoooolky já nakupovala 🙂))) 😀 😀 😀 😀 😀
tož už mám taky něco do výbavy 🙂))) 😵 😵 😵 😵 😵

hehena
autor
21. říj 2009

hurááááááááááááááááááááááááááááá 😀 😵 😵 😵

hehena
autor
21. říj 2009

AMALLI jakej koncert? 😵

hehena
autor
21. říj 2009

SAC Janička je čím dál krásnější!!!! 😵 😵 😵

prosteja
22. říj 2009

dobré ránko všem 😵

mrkám, že HEHE nakupovala 😀 a že jsem jí snad byla inspirací nebo co, nebo teda aspoň manželovi 😀 😀 😀 a co jste koupili HEHE, pochlub se 😉

prosteja
22. říj 2009

SAC Janička je úžasná na tom videu 😵 😵 😵

no a my dneska máme 2 velký porady, tak se sem dostanu bůhvíkdy 😖

prosteja
22. říj 2009

jinak vám musím popsat včerejší "úžasnej" zážitek z obchodu 😠 byli jsme nakupovat a uviděli i obchod s dětským zbožím a manža prej, pojď se mrknout jestli tam nemají kočárky 😉 tak říkám jo, proč ne.... vlezli jsme tam, měli tam nějaký X-lander a pak Tako, který se nám na internetu moc líbil.... 😉 no a tak jsme si ho trochu prohlídli a nějaké prodavačky se tam zeptali, jestli ho dělají i v jiných barvách, protože kočárek byl nazdobený jako formule jedna 😀 ....... byly tam 3 prodavačky, 2 důchodkyně a jedna mladá.... ty důchodkyně nedělaly nic akorát prndaly a ta mladá lítala kolem všeho... a samozřejmě začala i kolem nás.... tak když byla tak ochotná, tak jsme se ptali, jestli bychom mohli ten kočárek trošku vidět, sundat z toho podstavce a ona že jo, tak nám ho svezla a ukazovala no a když byla tak ochotná, tak jsme s vyptávali že jo... mě to teda přišlo logický, že když už tam jsem, tak ten kočár obhlídnu.... a fakt se nám líbil, ta mladá prodavačka musela pak odskočit k pokladně, protože ty důchodkyně nebyly schopný nic vyřídit a tak nás tam nechala a my jsme si tam kolem toho kočárku lítali sami, pořád obhlíželi, zkoušeli jsme si ho i složit a tak...... důchodkyně nás akorát nevraživě pozorovaly 😲 ... no a pak manža říká, nic ať se s tím nemusí natahovat, tak já to dám zpátky všechno na ten podstavec (měli tam i autosedačku a sportovní nástavbu a tak), takže to vlastně všechno uklidil a té slečny jsme se ještě zeptali, kolik ten kočárek jen tak pro zajímavost váží, že se nám zdá lehký...... tak nám to zjistila a my jí pak říkáme, že moc děkujeme za ochotu, že se nám kočárek líbil a když se pro něj rozhodneme, tak že si ho koupíme u nich 😉 ... a ona, že jo, že díky a nashledanou... a jak odcházíme, tak slyšíme, jak jedna ta důchodkyně takovým medovým hláskem volá: "Kačenko, no my jsme myslely, že prodáváš kočárek a ono nic jo????".... 😲 😠 n to by jste musely slyšet.... nejspíš mají z prodeje provize a ženská si myslela, že když jsme tam 15 minut (podotýkám víceméně sami) běhali kolem kočárku a nikdo se nám moc nevěnoval, tak že ho snad na místě za 11.000,- koupíme nebo co 😲 😲 😲 ta mě dožrala teda 😠

prosteja
22. říj 2009

omlouvám se za román, ale musela jsem vám to sem vypsat.... ženská se chovala fakt, jako kdyby tam každej přišel, kočárek viděl ode dveří a hned ho kupoval 😠 😠 😠 no fuj, jsem říkala, že jestli se pro tento kočárek rozhodnu, tak určitě ne u nich 😖 a tu mladou teda lituju, že tam s nima musí dělat.....

jo a včera jsem fotila břucha, kdo chce mrknout 😉

p.e.t.u.l.k.a
22. říj 2009

Ahojky holky 😉
mrkám na Vás jen na chvilku 😉
Prostej krásná fotečka s mimískem 😵 😵

Sacvi Janička je úžasná

Ef s tím mlíčkem mě to mrzí ☹ Já teď piju pořád čaje pro koj., Caro, meltu... když je venku taková zima tak a´t se mi pořád pěkně tvoří, tak uvidíme jak dlouho to kojení vydrží mě

Vítek měl včera 3 měsíce opravdu to strašně rychle letí 😒 Musím Vám sem vložit fotčky,a le teď se pořád něco dělá než napadné snížek

A dívala jsme se jak vám strašně rychle přibývají tt to snad není ani možné 😵 😵

angetha
22. říj 2009

Ahoj holky..
Sac Janička je fakt boží 🙂 🙂
Prostějko..to jsou teda jedubaby..už aby byly v důchodu.. 😝
Hehenko hned se juknu, cos nakupovala 🙂 🙂
Petulko snad ti to kojení vydrží aspoň do těch 6 měsíců..mě by taky hrozně mrzelo, že nemůžu kojit.. ☹

angetha
22. říj 2009

Aha...
Prostějko, domeček se už zvětšuje 🙂 🙂
a kde najdu Hehe a její výbavičku?

p.e.t.u.l.k.a
22. říj 2009

Angeth mě by to taky mrzelo, ale nic bych nenadělala
Navíc Vítek je jedlík já kojím co 2 hodky 🙂

angetha
22. říj 2009

Já taky někdy po dvou hodinách, ale v noci už ne..

angetha
22. říj 2009

Tak já půjdu něco "podělat" doma..ahojky 🙂