Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cat79
22. říj 2009

Ahoooj🙂
Tak máme brigádku za sebou, bylo to mooc super🙂)
Dneska mám tak oshané bříško, že se Denísek bouří🙂)jojo, tolik ženskejch na něj ještě nesahalo.-))
Ale jsem total KO, nohy bolí a bříško pne🙂
Ochutnala jsem teda trošku vínka, ale jen malilinko, mám strach aby nebyl malej blbej.-)))a stejně mi to žáha nedovolí🙂
Holky hezký večer, zítra vás dočtu🙂
Ver pindík krásnej, Prostěj šatky bomba.-))
papapapapa

hehena
autor
22. říj 2009

ahoooooj...

MONCI tak držím palce, ať už se to rozjede a malá Mončičátková je brzo na světě 🙂

PROSTEJ paráááda... krásná halenka a moc ti sekne!

CAT ahoooj ty pracante 🙂))

a jinak holky když mluvíte o další výbavě, plínách a tak vůbec, tak jsem totálně mimo... ty jo snad to zmáknu se o toho prďolu malýho postarat... 😅

carculka
22. říj 2009

ahoj cat

ahuj monci..jupiii uz se blizi,se moc tesim az nam tu svoji berusku ukazes 🙂

moncicak3
22. říj 2009

teda to byla fuška vás dočíst 😀

Prostej gratulujem ke včerejší kontrole 😵

Ver krásná fotečka pindíka 😀

no holky už aby byla venku, co předvádí v tom břiše to je teda mazec 😀 😀 😀 potkala jsem se u dr se ségrou, ta má druhý termín teď v pondělí, nález má taky stejný, je otevřená na 1 prstík, ale dr jí říkal, že to u ní vypadá, že bude rodit tak týden po termínu....u mě říkal, že to vypadá, že příští týden na KO už nepřijdu 😵 tak uvidíme 😉 ale břichoňa mám dole teda 🙂

carculka
22. říj 2009

monci tak se nakonec mozna minete vid

hehena
autor
22. říj 2009

holky v tý výbavě z netu, co je k dispozici na koníkovi je 30 malých plen, a 20 velkých...

to je potřeba i když nebudeme látkovat?

moncicak3
22. říj 2009

Car třebas ne 😉 ségra prej cítí v kostech, že porodí příští čtvrtek 😀

Hehe to je dobře, že už jsi začala pořádně nakupovat 😉 já taky všechno nakupovala sama, se mi nechtělo poslouchat manžovi kecy 😉 😀

carculka
22. říj 2009

hehe,ja myslela ze uvezujes o latkovani?jinak se mi to zda dost..myslim ze bude stacit min,ale se v tom prd vyznam

hehena
autor
22. říj 2009

tak teď mi kamarádka napsala, že má 30 malých a 3 velký a stačí jí to... takže to udělám asi podobně - bo ona toho moc nekupovala a když využije tohle, tak to tak asi je... asi i záleží jak moc dítě blinká a tak vůbec..

MONCI jj jsem ráda, že něco máme 🙂 a byli jsme oba. snad už plkat nebude, bo ho zbiju 🙂)) 😀

CARCUL mno uvažuju, ale když si vezmu, že budu muset pracovat furt.. a ANGE tu píše jak se o ty plíny stará, tak bych si na sebe nerada ušila zbytečně bič, abych z toho pak nebyla víc ve stresu...
takže pořád nejsem rozhodnutá...

carculka
22. říj 2009

hehe,no my budeme papirovat at to mame o neco snazsi...a jak pises s tim poctem-myslim ze je to akorat

hehena
autor
22. říj 2009

no právě - přeci jen je to snažší... a právě kvůli tý práci - si myslím, že toho celkově budu mít až nad hlavu, ještě se starat o plínky no...

carculka
22. říj 2009

hehe,akorat bych teda dala pozor jaky ty papirovy plinky...treba pani v lekarne rikala at dam bacha na ty beleny chlorem

moncicak3
22. říj 2009

holky my budem taky papírovat 😉 už máme zásobu asi 8 balíků papírových plínek 😀

carculka
22. říj 2009

monci a jaky mas?

moncicak3
22. říj 2009

kupovala jsem jen Pampersky a Huggies, ty jsou prý nej 😉 😵 a do porodky mám ten malý balík New born Pampers 🙂

carculka
22. říj 2009

monci,taky jsem myslela ze koupim tyhle dvoje a uvidim jaky budou sedet a pak jsem premyslela o eko plenkach ale nevim nevim

carculka
22. říj 2009

hehe to to utika,co 😀 nedavno jsme ete psali o bublinkach

moncicak3
22. říj 2009

Car já většinou kupovala plínky v akci a v mega balení, nakupovala jsem je už od 4 měsíce....prostě vždycky když je měli někde v akci, tak jsem je vzala

holčiny jdu chrunět, mějte se krásně a snad se sem zítra dostanu, tak dobrou 😎

carculka
22. říj 2009

dobrou monci 😉

angetha
22. říj 2009

Monci tak už budeš mít Terezku u sebe 😉
Cat Denískovi se nelíbilo když ho osahávali ženský jo? 😀
Hehe je fakt, že o plínky se musíš starat, ale pokud se na to necítíš tak jdi do papírových.. 😉
Carcul a dobrou noc 🙂

svoja
23. říj 2009

prvniiiiiii 😀 A to jsem vzhuru uz pres hodinu🙂

Hezky den vsem 😀

prosteja
23. říj 2009

přeji dobré ránko všem 😵

téda SVOJA si přivstala 😀 tak dobré ránko 😉

a děkuju moc za pochvalu včerejších foteček 😵 šatečky jsou úžasný, nejsou teda nový, jsou z druhé ruky, měla jsem trošku strach jak budou vypadat, protože paní tvrdila, že je nosila celé těhotenství.... ale není to na nich vůbec poznat, žádný žmoleček, ani vytažená nitka, barva nesepraná, prostě nic..... a mají 5 úrovní zapínání a včera jsem to měla zapnutý na tu první 😅 a když jsem to zapla na tu poslední, kdy už budu mít velký bříško, tak si myslím, že bychom se tam vlezli i dvě s břichem 😀 😀 😀 takže paráda 😉

prosteja
23. říj 2009

a HEHE děkuju za pochvalu trička 😀 😀 😀 takový obyč z výprodeje a každýmu se líbí 😀

prosteja
23. říj 2009

a holky musím se pochlubit... máme premiéru.... miminko včera koplo tatínka do dlaně 😵 😵 😵

verled
23. říj 2009

dobré ráno, postýlka je složená.-)

prosteja
23. říj 2009

dobré ránko, VER a kdo ti s tím nakonec pomohl 😉 neříkej, že jsi to skládala sama 😲

verled
23. říj 2009

prostej:kamarádka, sice jsem myslela že pomůže otec, ale ten se na nás jak se říká vysral 😒 .....ale jinak jsem z ní uplně odvařená😀Dje v albíčku

prosteja
23. říj 2009

no a mě asi začíná škrabat v krku 🙄 krucifix....

prosteja
23. říj 2009

už jdu mrknout VER..... a kamarádka je moooooc hodná 😉

prosteja
23. říj 2009

VER krásná 😵 už i s povlečením..... no paráda... teď jen to mimi do toho 😀