Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
23. říj 2009

Monci ahojky, neboj, brzy budou pravidelný 🙂 🙂
Carcul dám body, ponožky, overal, popřípadě teplý sametový overal, a na to mikinku a kaťata s ťapkama..a ještě mám takovou parádní vestičku a navrch čepičku..ale tohle je do velký zimy. Mám i nějaké bundičky, s kombinézou je to oblíkání určitě snadnější.( to už bych pod kombinézu nedávala mikinku a tepláčky)
Říká se že mimi by mělo mít o jednu vrstvu víc jak ty a teplota mimi se pozná podle zátylku nebo bříška

carculka
23. říj 2009

ange..dekuju 😉

angetha
23. říj 2009

Tak dobrou...Půjdu vzbudit Vendulku na jídlo a pak se taky vrhnu do postele..

moncicak3
23. říj 2009

Ange já mám na malou do porodky body s dlouhým, na to kabátek s dlouhým a s dupkama, na to jí dám svetřík, pak novorozeneckou čepku a pletenou čepku a pak ji chci dát celou do kombinézky, není to teda moc?

Car no manža už se bojí sexu 😀 že je to prý už v tomhle stádiu zvrhlost 😀 😀 😀 mě fakt vždycky dojme 😀

carculka
23. říj 2009

monci 😀 tak ho musis prinutit jednou jedinkrat jako aby vyhnal malou 😀

hehena
autor
23. říj 2009

aha aha..

EFI tak to jsem nevěděla, žes na to šla takhle... to cos poslala stojí jedna velikosti S 375.- kdybych jich pořizovala 30 jen těch S (pro M je o stovku vyšší cena), tak se teda pěkně prohnu... přes 11 klacků... 😲 safra kdes to pořizovala???

všechny zdravím 🙂

MONCI 😀 😀 😀 no myslím, že dopadnu stejně 🙂))) 😉 😀

hehena
autor
23. říj 2009

ANGE díky za vysvětlení... ty plínky co vkládala EFI se mi zdají předražený, za tu cenu se dá sehnat celá ta AIO plínka... 😲

hehena
autor
23. říj 2009

tady jsou ty samý za 30.- za kus... tak jsem to asi nějako popletla...

http://shop.prdelka.eu/index.php?main_page=prod...

carculka
23. říj 2009

ahoj hehe

hehena
autor
23. říj 2009

no bezva EFI... tak si prostě s těma látkovkama neporadím 🙂)) bo to je tolik druhů a možností... já bych samozřejmě chtěla vybrat tu nejlepší, celkem levnou variantu a hlavně taky praktickou... kdybych asi měla tu sušku, tak to neřeším a beru tyhle, bo je to fakt levný!!! ale teda už se vidím, jak to žehlím.... 😅

hehena
autor
23. říj 2009

CARCUl ahoooj 🙂 😵

jak se máte? pondělí už se ti blížííí... 🙂)) 😵 😵 😵

carculka
23. říj 2009

hehe,no dnes mi neni nic moc...ale jinak to jde..a pondeli uz se blizi,se hrooozne tesim..snad to vyjde 😀 a co vy?a prcek?kope,kope?

hehena
autor
23. říj 2009

japato? něco na tebe leze???

chápu, že se těšíš 🙂 je to fakt paráda to vědět 🙂 a držím paluchy, ať to vyjde a konečně to víte 🙂

prcek ani moc nekope... sem tam mě tak lehce načutne, sem tam se vyboulí, ale je to jen malilinkato... příde mi, že pořád spí... nevím, jestli to taky není třeba tím, že mám tu placentu vepředu a tím pádem toho míń cítím nebo co... ale to je jedno... snad si těch pohybů brzo víc užiju 🙂)

carculka
23. říj 2009

hehe,nebuj si ete uzijes azaz..jinak uz sem nachcipana dyl a vzdy vic nebo min a furt se z toho nemuzu vyhrabat,vzdy je mi lip a pak zas

hehena
autor
23. říj 2009

mě se to teda drží asi tak 10 dní... ani nevím přesně... a dneska už je to lepší teda...

a baštíš aspoň ten septisan? nebo máš bioparox?

carculka
23. říj 2009

no zatim jsem si vzala paralen kdyz bylo hur a cajikuju

septisan??co to?

hehena
autor
23. říj 2009

Septisan jsou cucací tabletky - doporučovala mi je tady BLAHU, tak jsem je koupila.... vypadá to jako bílej prášek, ale chutná jako takovej lehce mentolovej bonbonek a vždycky se mi po tom ulevilo, bo mě dost škrábalo v krku...

no a pak ten Bioparox - to je sprej, používá se jak do nosu, tak do krku, jsou tam u toho nástavce, stojí to asi 400.- ale taky pomohl... ale teda troufla jsem si to stříknout jen do nosu .))) bo je to trošku síla 🙂))

obojí samozřejmě můžou těhulky i kojící 🙂 😉 😉 😉 takže zítra pošli manžu, ať je ti líp, když se ti to tak vleče, tak to není dobrý...

svoja
23. říj 2009

Ahoj zeny, tak jsem se sem konecne dostala....jsem byla na obede s kamaradkou, pak s adlsi kamaradkou a nakonec na srazu s holkama ze skoly. Docela me to uteklo...prisla jsem az v osm domu a teda utahana jako kote. Jsme sli s manzilkem hned spat, ten uz oddychuje jak miminko a ja ne a ne zabrat...tak si vas docitam🙂

HEHE myslim, ze efii pouziva klasicke vicevrstve plinky a na to svrchnacky. to nejsou ty AIO!!!
jestli to chapu dobre, mas tyt moznosti zhruba:
1.klasicke ctvercovky (70x70 nebo vetsi, ty klasicky takovy) a na ne svrchnacky-zkratka neco nepropustneho
2. vicevrstve ctvecovky (to jsou ty klasicke jakoby uz navrstvene) a na ne zase neco navrch jako v prvnim pripade
3.plenkove kalhotky (ty mam treba ja, ty se perou cely a nezehli se, bo to jsou kalhotky) a na ne svrchnacky-neco nepropustneho
4.AIO a to jsou plenkove kalhotky, ktere maji uz i tu svrchni vrstvu, takze na ne uz nic nedavas a peres to cely (nektery jsou i rozkladaci, ze peres jen ty streva vevnitr)
pro zvyseni savosti davas vkladaci plenky(bambus, tencel, frote, ...) to je takova vlozka, ta se pere a separacky(takova bunicina) a ta se pocurana muze prat a pokadena se vyhazuje
Kdyztak me nekdo opravte, ja to chapu takhle...ty nejzakladnejsi varianty.

svoja
23. říj 2009

jo a tradaaaa...zacina me skrabat v krku 🙄
Nevim, co mam nosit, protoze brisko uz je nezanedbatelne🙂 tak nosim treba dve tricka, teplou mikinu a teplou vestu, kterou mam ovsem rozepnutou...a salku...
JInak me jima hru z toho, jak budu strojit dite...mam pocit, ze nic nemame...jako z tech vrchnich vrstev...nejaky katata a tak...a nemame zadnou teplou cepicku...panikaaa
A dnes me kamoska rekla, ze jaktoze uz nemam sbaleno do porodky!!!!!!! A jaktoze jeste neperu....!!!! Pomooooc 😲

carculka
23. říj 2009

hehe..tak ja ho vyslu 😀

ahoj svoji

svoja
23. říj 2009

hruza me jima...jsem chtela rict

hehena
autor
23. říj 2009

SVOJIiiiii... tak prvně, nepanikař.. na balení do porodky máš ještě čas a na praní si myslím taky .) a kamarádka ať si takhle znervozňuje někoho jinýho...

pak díky za ten soupis... kdyby se tu teď třeba tři holčiny shodly, že jedna varianta se jim zdá nejlepší, tak to nakoupím a je to... vzhledem k ceně mě samozřejmě láká to, co má EFI... ale nejsem si jistá, jestli se mi do toho chce 🙂)) no lenora jako blázen... já vím, že to tu pořád zmiňuju, ale s tou firmou budu myslím ráda, že budu mít vůbec nějakej čas, natož prát a žehlit pleny... taky mě děsí ty hory prádla dalšího... 🙂))) jako každej den prát, když mi to ani tak rychle neschne to prádlo 🙂)) no to bude prča...

SVOJI tak taky Septisan a bioparox...

a co nosit na sebe teda taky nevím... je mi furt zima... mikinu mám jednu tenkou a navíc je s kapucí, takže mi to zas překáží, když na to dám svetr nebo kabát... 🙂)) a já prostě vrstvit musím, bo bych umrzlááá 🙂))) 😀 co jako budem dělat v těch nejchladnějších měsících s tím největším bendžem to teda nevííím 🙂)) 😀 😀 😀

hehena
autor
23. říj 2009

holky nějak mě berou záda nebo cooooo .... tak se asi loučím nebo co... :((((

jsem si zrovna včera říkala že je to fajn, že ty záda jsou v klidu a už je to tu... :((( ☹

svoja
23. říj 2009

HEHE ta kamoska to nemyslela zle, jen se divila...

a ty plinky...kazda varianta ma neco do sebe, je to individualni...nekdo je odvaznej a ma treba cas, tak jde do ctvercovek, protoze ty se zehli, coz byl pro me duvod proc je nebrat(mame jen par tech vicevrstvych pro rezervu). pro me osobne jsou ty plenkove kalhotky spojenim pohodli a latkovani...tzn.nejaka prace s tim bude, budu to prat a veset, ale zas ne tolik, protoze to nebudu zehlit. a svrchnaky me staci dvoje plus jedny na noc a nazdar. ty aio jsou pohodlne, tam to mas vse v jednom, takze oblikas vlastne jen jednu vec, zas byvaji ale drazsi a treba pro me osobne by bylo te pohodlnosti az moc...jestli me rozumis. aio jsou takove latkove jednorazovky, se kterymi je nejmene prace...s plenkovymi kalhotkami je prace o trochu vic jen v tom, ze na ne navlikas ty svrchnaky...jinak je to stejny. pokud nebudes mit moc casu, do ctvercovek bych nesla, byt tebou. to bych se radsi zamyslela nad aio nebo tema kalhotkama se svrchnakama, ktery mame treba my.

svoja
23. říj 2009

chudinko s tema zadama!!!!

bleeee bioparox neeeeee 🤐

carculka
23. říj 2009

holky kde je jaky soupis???

hehe a svoji,holky jo taky netusim co budu nosit ,asi zmrznu..

hehe,zadicka,jo..no myslim ze to lepsi nebude ete par mesicu ☹

svoji,ted pekne zacnes si to pomalu pripravovat a zvladnes levou zadni

svoja
23. říj 2009

no prat asi zacnu az v prosinci....nebo ja nevim 😒 😒

carculka
23. říj 2009

svoji dyt mas ete cas 🙂

svoja
23. říj 2009

nojo...tak uvidime, jak dlouho to vydrzim🙂
uz spim, tak brou

carculka
23. říj 2009

brou noc