Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

zuzka.o
29. čer 2009

Carcul: takovou blbinu, není pořád doma, tak jsem se těšila na víkend. Taťka měl svátek, tak jsem myslela, že odpoledne oslavíme a uděláme si sami krásný večer. Hm, manžovi zavolal kámoš, že ať přijedeme na prase. Já na to, že přece slavíme taťku, tak že budeme tam. On že ne, na oslavě byl hodinu a zmizel. Ještě se urazil, že na to prase nechci. Podotýkám, že u nás lilo a byla zima. No a pak volal, že tam přespí. Domů dorazil v druhý den ráno v 7,15, probudil mě (byla jsem zamčená). No, udělala jsem mu snídani a honem pryč, aby náhodou se mnou nemusel být!!!

Ale oproti holkám je to jenom blbina!

carculka
29. čer 2009

zuzi 😀 😀 😀

hehena
autor
29. čer 2009

CARCUL chlapem je to určitě... .)
ale u mě to bylo i tím věkem... já manžu potkala když mi bylo 22 a ta touha přišla až po třech letech... no a po dalších dvou jsme to prubli .) chtěla jsem od těch 25ti, ale to mi zas nedovolil mozek.... prostě to nešlo...

verled
29. čer 2009

zuz:chlapi..... 😉

angetha
29. čer 2009

Zuzi...a co tak blbne?
Carculko každý má "ten správný věk" jindy 😉

zuzka.o
29. čer 2009

To já jsem teda byla nějaká nevyzrálá. Na mě to přišlo až se svatbou v 28,5letech! dřív jsem si nedovedla představit svatbu natož miminko. No a to jsem pořád byla s tím stejným chlapem.

verled
29. čer 2009

holky děkuju vám za dnešní společnost,mě konečně padla tak pádim domu🙂

paaaačko a mějte se krásně 😲

zuzka.o
29. čer 2009

Já nevim. A další věc, co mi teď štve, (psala jsem to tady už ráno), že mu nějak "nevychází" sexík. Buď doma není nebo je unavenej! Takže v době ovulajdy jsme to dělali jen 12 a 14DC, dneska jsem 19DC a nic! Takhle se mimina nedočkám!!!

zuzka.o
29. čer 2009

Pa Verled, ráda jsem si s tebou popsala 😀 😉 🙂

hehena
autor
29. čer 2009

ZUZI a kam šel ten druhej den, když byl víkend???

zuzka.o
29. čer 2009

HEHE,No v pátek byl unavenej, takže nic a v sobotu byl pryč!

angetha
29. čer 2009

Ahoj Verled..

hehena
autor
29. čer 2009

VERLED páááá...... a přiď zas!!! 🙂 😵 😵 😵

s tím sexem tě chápu, manža mě s tím taky štval...

baeszinka
29. čer 2009

Verled,bude líp,uvidíš 😉 Já taky nejsem pořád úplně v poho,dneska jsem taky pěnila,manža má dovču(jen dnes),zapnul si na chvíli icq a už mu ta pipka psala a samozřejmě se vyptávala,kde má svou drahou polovičku..to mě tak namíchlo,že řvu jak na lesy na chlapa,kde bych asi jako měla bejt,když tu bydlím,jsem těhotná a za pár tejdnů budu rodit 😠 Ale pak jsem se za chvíli uklidnila a trošku si rejpla.Povídám manžoj,jestli už se naučil používat pračku,protože mu peru naposled a ta jeho lehčí hospodská kamarádka mu trenýrky nevypere 😀 😎 😎 se mi tak ulevilo 😀 😀

Jéé Hehenko,tak to ti budu držet pěstičky na ten UZV 😉 .U nás by to snad mělo být všechno v pořádku,mudr.mě před 14 dny vyšetřoval a dělohu mám hodně vysoko,tak mimi roste 😉 Mám totiž za celou dobu tři kila nahoře,tak jsem měla trochu strach,ale všechno prej o.k. 😉

angetha
29. čer 2009

Bae, tak je u vás "veselo" 😅

zuzka.o
29. čer 2009

HEHE, kdyby šlo "jen" o sex, ale ono jde o ovulajdu. Jindy když nechce, tak mi to nevadí. Ale já blbá se tam producíruju v prádýlku a tak, kroutím se... a on nic! Kamarádka je na tom stejně, taky makají na miminku a ten její je snad kopie toho mýho! Ona chudinka mrzla v prádle, ten její si jí ani nevšiml, šel se vysprchovat, pak napapat,... a když to trvalo 1,5hod, kámoška zmrzlý nohy, tak se naprdla, převlíkla se do antierotický tlustý nočkoš a šla spát 😀 😀 😀 .........tak asi taky brzo dopadnu, ještě že je léto 😀

carculka
29. čer 2009

verled,jojo..naprostej souhlas..paa

zuzi...ale chapu te 😉

hehenko..no vis me se doktorka ptala uz pred rokem jestli bych uz nechtela....a hlavne ja jsem se fakt vydovadela az beda a preci mimcem zivot nekonci 😀 ..zajisteny jsme taky takze hlady trpet nebude atak...jinak ja driv mela taky jinaci plany 😀

zuzka.o
29. čer 2009

BAE: skvěle jsi mu to dala s tou pračkou!!! Jen tak dál 😀 😀 😀

hehena
autor
29. čer 2009

BAE to sis rejpla moc dobře 🙂))))) 😀 😀 😀 a ta pipka je fakt hustá... bože jak já bych jí nejradši zašlapala do země...

a díky za palce, i tobě......

jen 3 kilíčka??? no ty hubeňourku...

zuzka.o
29. čer 2009

BAE: a proč ho pořád otravuje, když s ní nic nemá, to nechápu! Jestli ona to nehraje na všechny chlapy v okolí, má ráda ten pocit, že jí všichni žerou!!!

zuzka.o
29. čer 2009

CARCUL: tos teda musela pořádně pařit, když ve 21letech už máš dost: Tos musela začít v 15 a pařit všechny víkendy a prázdniny,..... 😀

carculka
29. čer 2009

bae...je dobre si mu to dala 😀

zuzi,chlapi...znama rikala ze ji dr rekla ze at to nehroti ze proste chlapi si prijdou jak spermobanky a stavkujou,kdyz vi ze se maji snazit...

baeszinka
29. čer 2009

Hm,Hehe,tak hubeňour teda rozhodně nejsem,to je vidět i na fotkách 🙄 🙂
Jó,u nás je veselo,já mu nic neodpustím a jak on do mě,tak já do něj 😉
Tý jo Holky,já zase měla opačnej problém s tím sexem..ten můj mohl..a může furt...jsme e milovali pořád a jelikož jsem měla dlouhý menstruační cykly,tak jsem vždycky na koncii mlela z posledního 😀 Ale taky mě štval,protože zrovna když jsme začli pracovat na miminku,tak chodil do sauny a navíc si ho ještě každej den hondil 😀 .Ale nakonec se teda zadařilo 😉

baeszinka
29. čer 2009

Zuzi,hraje to na všechny strany,asi má ráda,když po ní chlapi slintaj!Ale už mě namíchla,se ptá manži pořád,kde má drahou polovičku...tý jo,no kde bych asi mohla bejt 😠

carculka
29. čer 2009

zuzi od mych patnacti patky,soboty,nedele kdyz jsem prijela na intr(soukromej takze jak privat)v tydnu kazdy den vychazky(obcas jsme protahli do rana) 😀 a tretak ,ctvrtak jsem mela individual a chodila do skoly jak chtela a na pisemky... 😀 😀 pak jsem chodila z parby do prace(brigady)
no s manzou jsme se seznamili taky zajimave....jinak s manzou jsme vzdycky chodili nekam do spol,takze mi to vyhovuje(nejmin jednou az dvakrat do tydne jdem na vecu,divadla,muzikaly,bowling ,motokary,minigolf,kino,akce a tak)takze to kolikrat nechodi ani nezadani 😀

carculka
29. čer 2009

a myslim ze mimcem nic nekonci,znami maj jednou do tydne udelanej vecer na sebe a v tydnu i obcas grilujou kdyz mala spinka 😀 nebo vzdy k nim nekdo prijde-kamoska uvari italskou...mnam mnam..zrovna ve stredu tam jdem 😀 pokecaj,popijou(ona jen malo),chlapy posedi do rana...ona vetsinou jde zalehnout driv..ale stejne to maj fajn zarizeny

zuzka.o
29. čer 2009

BAE: tak to je teda ale výkonnej manžílek (i když teď je to stejně jedno). Já to musím říct tý svý kámošce, ona pořád volá po tom, "kde prý jsou ty chlapi co můžou pořád, já žádnýho takovýho neznám" . Tak jí jednoho takovýho "představim" a řeknu jí, že ať se drží toho svýho!

Přesně to jsem si myslela, že je to taková ta koketa, co se všude jenom kroutí, špulí,.....Ty nesnášim!!! A je pěkně debilní, že se ptá, kde jsi. Asi jsi odložila břicho doma do skříně a šla se proběhnout, ne???!!!

Carcul: něco na tom možná bude, ale on ví, že je zrovna ovulajda, takže to mu zatajit nemůžu. Co s tim?

zuzka.o
29. čer 2009

CARCUL: tak to teda byl jeden velkej mejdan! A to, že nesedíte doma u telky, je fajn.

hehena
autor
29. čer 2009

já mám taky paření dost 🙂))) a to jsem myslím ještě ani pořádně nezačala... 🙂))) 😀 třeba si to vynahradíme s prckem....

tyjo BAE tvůj manža je asi pěkně při chuti co??? to já měla před touhle Ovulací.... myslím,že to byla první pořádná ovulace vůbec.... to jsem chtěla fakt každej den 3x 🙂))) ale drahý byl furt někde v háji.... 🙂))

baeszinka
29. čer 2009

Manža je při chuti furt..a já teď taky...a když je tu a leží vedle mě v posteli,tak co bych toho nevyužila,že? 😀 😉 😀