Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cat79
25. říj 2009

..a ještě kosmetika a plínky🙂))
Carcul já končím, klekne mi za chvilku baterka....a nabíječku mám daleko🙂
Tak papa zítra...ty máš zítra kontrolu, viď?tak mooc držíme palečky ať už mimi ukáže copa má mezi nožičkama🙂))

carculka
25. říj 2009

amal ahuuj

amallie
25. říj 2009

už jsem koupila olejíček hlásím, ještě mejdlo a můžem rodit 😵

carcul, tak zejtra, jo??? no hurá, hořím zvědavostí

carculka
25. říj 2009

amal..a jaky olejicek?no zitra🙂se nemuzu dockat..a az asi v pul 3

hehena
autor
25. říj 2009

ahoooooj ženy... a já jsem právě zjistila, že už jsem v 6. měsíci 🙂))

jak se máte?

carculka
25. říj 2009

ahooj hehe,jojo to jsme obe 😀

hehena
autor
25. říj 2009

MONCI myslím na tebe!!! 😵

a jdu vás dočíst...

jsem se přežrala kulajdou 🙂)) ale je to děs navařit víc ... bych si ještě šla přidat 🙂)) 😀

hehena
autor
25. říj 2009

n jo to já vím CAR, že jsme obě... ale já to nějak zjistila "až" teď 🙂))

carculka
25. říj 2009

hehe si pridej🙂mnam kulajda..
ale je to mazec vid-6.mesic..toto leti,jak blazen

hehena
autor
25. říj 2009

jo mazec... jinak se to snad ani popsat nedá 🙂)) 😀

hehena
autor
25. říj 2009

akurát ten můj malej prďola furt chrní... není to divný???

carculka
25. říj 2009

no hrozne to utika-nedavno jsme meli na testu // 😀

hehe,myslim ze jeste v nasech tydnech je to v poho..urcite te obcas kopne a proste nekdy chce mit klid 😀

amallie
25. říj 2009

carcul: aviril dva kusy 😉

ještě chybí mejdlo

ahoj hehenko! ta moje prďola taky chrní, jsem tu psala, že teda rozhodně neskáče, jak tu holky píšou

hehena
autor
25. říj 2009

BLAHU tu byla tak je fajn, že jsou ok 🙂

AMALL ještě si tam Amálku na chviličku dopeč 🙂 ale připravenost závidím .))
už se taky těším, až tu tak nějak skoro všechno bude 🙂 😵

hehena
autor
25. říj 2009

no tak snad jo holky... ale od tý noci, kdy mě strašně okopával se skoro nehýbe a už je to několik dní.. sem tam mě kopne, někdy víc někdy míň... dneska mě kopnul až odpoledne asi 3x a tak nepatrně, že ani nevím, jestli to nebyly spíše tiky..... musím přiznat, že někdy mě to znervozňuje... 😅

angetha
25. říj 2009

Ahoj těhulky 🙂
Já se těším až zas budu těhotná...když jsme byli v porodnici na kyčlích tak jsem potkávala maminky s bříšky a zrovna vezli novorozeňátka z kontroly..3 vozíky 😵
Amal a jaký chceš mejdlo?

amallie
25. říj 2009

hehe: no, ještě jí tam nechám, ale za tři týdny, ať je venku, páč už se mi blbě hýbe a tak

jinak o připravenosti nemůže být řeč, mám všechno doma, vyprané až na pár kousků, resp. vyprané ty věci velikosti newborn, zbytek až časem, ale nemám to nachystané ani uklizené, je to v různejch krabicích a taškách v pokoji, kde je teď skladiště 😲 ale což, kdyby se vyklubala, tak to vytáhnu, no

hehena
autor
25. říj 2009

jo tak já to všechno vůbec nechápu, jak to utíká... před chvíli tu byl červen a my koukaly na ty dvě čáry na testu, celý v šoku a netrpělivě jsme čekaly na UTZ 🙂)) a teď se podívám směrem na nohy a tam takový bendžo 🙂)) 😀 😀 😀

carculka
25. říj 2009

hehe,my jsme od patku taky naky az moc klidny,ale rikam si obcas kopne a za par dni zas bude radit 😀

carculka
25. říj 2009

hehe..presne tak 😀

hehena
autor
25. říj 2009

no právě AMALL, důležitý je, že to tam někde máš 🙂)) a neboj, on by tam manžel něco připravil, než by si vás vezl domů z porodky 🙂 😉

CARCUL jo to taky doufám... jako vyčetla jsem, že v tomhle období miminko víc spí, už si teda nepamatuju kvůli čemu 🙂) ale aspoň mě to trošku uklidnilo 🙂 😉

carculka
25. říj 2009

holky jak si treba holite nohy atd ke konci tehu ?

amallie
25. říj 2009

anget: jako fakt se těšíš??? ty jo, to teda klobouk dolů, já se těším až nebudu a to nadlouho 😀
sebamed mejdlo musím koupit

a ženy, koukala jsem v lékárně na tu rybí mast, stojí 100g 56 kč, kdežto bepanthen 100g stál 305 kč

já říkala, že mi nesmí do baráku a stojím si za tím, ale teda....... svrběla mě ruka.............. 😀 😀 😀 zatím držím ale, žádnej rybí smrad tu nechci

hehena
autor
25. říj 2009

ANGE já ještě ani neporodila a už se taky těším na další těhu🙂)) to sem magor co? 🙂)) 😀 😀 😀

teď jsem asi v období, kdy je to pro mě hrozně krásný a kdyby to tak mohlo zůstat dýl 🙂)) 😀

hehena
autor
25. říj 2009

jo tak to holení by mě teda taky zajímalo...... 😀 😅 😅 😅

hehena
autor
25. říj 2009

rybí smrad 🙂)))) 😀 😀 😀

hehena
autor
25. říj 2009

já se nenechám odradit legendou o rybím smradu 🙂))) a asi kvůli tý ceně 🙂)) 😀 😀 😀

amallie
25. říj 2009

hehe: jo, tak ten můj by to určo připravil 😀 😀 😀 😀 by šel radšiá koupit nové, než to někde hledat 😀 😀 😀

carcul: cožpak nohy, ty mi celkem jdou, neb se depiluju, takže jednou za 14 dní akce na hodinu, dám hnátu třeba na vanu nebo záchodovou mísu a jedu strojkem, ale jako pip..... mi nejde 😖 tam si nevidím a když neco vytvořím, vypadám jak vypelichaná slepice 😀 😀 😀 musím to nějak domluvit s manžou, aby kdyby se jelo rodit ..............

hehena
autor
25. říj 2009

AMALLI 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

amallie
25. říj 2009

holky, vy ste blázni normálně s tím těhulením 😲 😲 😲 já se přiznám, že kdybych mohla teď odhodit břuch, neváhám ani minutu

v mým těhu teda není jeden krásnej den 😲 jsem tlustá, nemotorná, bylo mi furt zle, teď mi zas žáha pálí a nohy natejkaj, nemůžu pracovat a nevejdu se do hadrů, mimino mě dloube jak nějaká ryba v břuchu............ no hrůůůza 😲 😲 😲 už ať je venku a nosí ze školy samé jedničky, ať můžu mít radost 😀 😀 😀