Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
26. říj 2009

ver: tak to toho máš tak trojnásobně, co my a my jsme dva 😕 já právě moc prádla nemám........... jako ale je fakt, že pracovala jsem v uniformě a tu prala čistírna a manžel pracuje v obleku, takže mám jen košili a spodky na praní..........

svoja: no, já mám právě opačnou obavu, abych, až budu tlačit dítě, nevytlačila.........

svoja
26. říj 2009

AMAL ale tak jako pri porodu jo...to uz se s tim pomalu smiruju, ze to tak dopadne, ze se tam poseru...ale ja myslim ted!

AMAL to je muj sen, nemit tolik hader a mit par kousku, ale kvalitnich....driv jsem kupovala kdeco...ted to postupne redukuju, abych mela prave tech par kousku...

amallie
26. říj 2009

já se tam ale nechci posrat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pomóc pomóc

no, jinak já mám hader teda dost, jen je špinavejch
ale mám ty kvalitní, jsem říkala, radši si koupím jedno triko od krokodýla, než 5 z ca

svoja
26. říj 2009

AMAL si nevsimnes, ze ses posrala, pokud nebude dr nahozenej, tak to ani neuvidis🙂 😀 😀 😀

Holky ja mam strach, ze me prdne voda nebo vyleze dite...pomoooc🙂

svoja
26. říj 2009

A jeste dotaz....chcem s manzou kupovat notebooky...ktera znacka se vam osvedcila a kterou byste nedoporucili? Chceme asus asi....

amallie
26. říj 2009

kriste pane a dost!!! nebo nerodím!!!!!!!!!!!!!

si piš, že dítě nevyleze, to by bylo moc jednoduchý 😀 😀 až poleze, budeš tlačit stokrát víc 😉

svoja
26. říj 2009

AMAL 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Jeste viiic? 😅 😅 😅 Vic uz to neumim 😅

svoja
26. říj 2009

Holky pro zasmani: zkopirovano z diskuze o pribirani:

"Toto som nasla v roznych diskusiach na MK:

1. trimester / 1 – 13 tt : 1,5 - 2 kg,
2. trimester / 14 – 26 tt : 6,5 - 7,5 kg (0,5 kg kazdy tyzden)
3. trimester / 27 -40 tt : 4 - 5,5 kg (0,5 kg za tyzden) 7.-8.mesiaci a 9. mesiaci (0 az 1 kg)

a este pre zaujimavost, co kolko vazi v tehotenstve:

dieta 3,5
placenta 0,7
plodova voda 0,8
zvacsenie maternice 1,0
zvacsenie prs 0,4-0,8
narast objemu krvi 2,2
tekutiny v tkanivach 1,5-2,0
zasoby tuku 3,5
=================
t.j. celkovo 13,6-14,5 kg "

amallie
26. říj 2009

no to si piš, že víc, si srovnej velikosti toho a toho

notebook silně doporučuju toshiba a dell, oboje mám odzkoušené, toshiba mi jede v kuse už 8 let!!! no a nedoporučuju compaq, šmejd

svoja
26. říj 2009

AMAL no ja se prave obavam, ze vic uz to nepujde a proto mam obavy, jestli uz Bara neni na suchu ted a nema hlavicku uz za dverma 😅 😀

Dik za tipy...ja jsem z toshiby mela prave takovej zvlastni pocit

svoja
26. říj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

amallie
26. říj 2009

na toshibu nedám dopustit, to je držák!!!!

ty jo, ono to víc půjde, musí 😉

jo, tak já mám asi tu položku tuk a voda vyšší nepatrně 😀

angetha
26. říj 2009

Holky 😀 já se tomu už teď směju..
Samozřejmě mě napadlo na záchodě, jesli mi nepraskne voda...ale při porodu tlačíte trochu jinak..a vlastně všechno děláte tak nějak intuitivně, mozek je naprogramovanej, že právě rodí, tak nemáte čas myslet na blbosti..
Ohozenej doktor 😀 😀
na tvdou vodu mám krystalickou sodu, je to i na fleky a proti usazování vodního kamene a nebo můžete zkusit místo aviváže lžíci octa..

angetha
26. říj 2009

Hm chuť na omítku, já bych se tomu nesmála, protože když jsme dělali novou ložnici, tak to byl štuk, omítka, malta, barvy...a já bych tam nejradši chodila spát, jak mi to dělalo dobře.. 🙂 🙂 😅 hrozně ráda jsem čuchala i benzín, naftu no samý fujtajfly..Ale za to může Vendulka, to jí určitě předal tatínek v genech 😀

svoja
26. říj 2009

AMAL a kolika palcovej mas?

amallie
26. říj 2009

anget: tak snad 😉

ocet pak ale páchne??? nebo není cejtit? jako myslíš normální ocet?

svoja
26. říj 2009

ANG 😀 😀 😀 tak me voni ruzny veci...treba savo a tak dokonce i malta me voni, ale ze bych ji mela chut zrat, to teda ne🙂 to si dam radsi tu detskou kasi 😀 😀 😀

intuitivne rikas...no snad mas pravdu a Baru se tam neplaca sucha 😒

amallie
26. říj 2009

svoja: hele, tak ptala ses na značku, to jako jo

ale nějaký palce a tak, to seš na nesprávným místě, o tom nemám ani páru 😀 😀 😀 😀 absolutně netuším co to je ani kde to je 😀

angetha
26. říj 2009

SVoji buď v klidu..však se Barča hýbe ne?
Amal nepáchne, je ho tam jen troška stejně se to pak vyvětrá...myslím normální ocet za těch pár korun, ale nevím, jestli se tam dá dát ovocný nebo tak..

amallie
26. říj 2009

anget: no obvocnej páchne snad ze vššeho nejvíc.............. a pračka nepáchne pak? bych to i zkusila do těch plín, páč píšou, že je to dezinfekce

teda holky, jaký savo, malta a tak? no fuj....................

a já jsem prase, neb jsem právě sežrala pytlík sušenejch brusinek, ale neumytejch a píšou tam, že je to chemicky ošetřený, no hnus

svoja
26. říj 2009

AMAL 😀 😀 😀 jako jak ho mas velkyho... 😀 😀 😀

ANG hybe...a dost...kdyby bylo neco spatne jak to poznam? krev? zadny pohyby? krece? sorry za ty poplasny slova...

amallie
26. říj 2009

svoji: no, já mám starej hodně, říkám, už je mu 8 let, velkej teda je, ale jak, to nevím.............. asi normálně 😉

ty jo, to se fakt neboj, vodu poznáš 😉 a jako zase věř přírodě, přece by nedovolila, aby se ženský nemohly normálně vys......., ne?

svoja
26. říj 2009

OK, nechame hovoru o ho*ne🙂 Trochu jste me uklidnily 😉

AMAL aha...tak ja budu koukat po "normalne velkych".... chichi....manzel hleda podle toho, co to ma umet a ja si do vyhledavace zadavam podle barev 😀 😀 "ruzovy notebook"...ma ze me prdel 😀 😀

amallie
26. říj 2009

já technice nerozumím ani trochu

ten můj jsem vybrala tak, že jsem si koupila šmejd compaq, vrátila ho a našla si tu mojí toshibu, tenkrát jsem ho kupovala v usa a nadchlo mě, že měl vestavěnou wifi, což tady v čr byl unikát 😉

svoja
26. říj 2009

hmhmhm...

AMAL jsi ted v novem byte? uz jste zabydleni?

amallie
26. říj 2009

no, právě že jsem a zabydlení nejsme ☹

kuchyň nemáme, neb přivezli špatnej kámen na desku a na novej se čeká

šatna měla být k vyzvednutí v obchodě a není, takže to nemáme z čeho udělat

skříň dělali v pátek, podělali to a dneska volali, že jako příští pondělí 😠 to jsem ovšem rovnou řekla, že to teda, ať koukají najet dřív, že čekat nebudu

takže máme všechno v krabicích a mně ubývají síly, skvělý 😖

svoja
26. říj 2009

ty vogo AMAL, to bych byla besna teda....

amallie
26. říj 2009

no.............. tak běsná jsem byla prvních 14 dní, teď už na to prdím, neb na hlavu se nepostavím..................... samozřejmě, že mi to neskutečně vadí, neb si nemůžu uvařit, jen ohřívat v mikrovlně, nádobí ale meju ve vaně, což s tím břichem nejde, takže jíme z plastovejch talířů, věci máme v bednách, jako teda ne všechny, ale většinu.................... co s tím ale nadělám, že jo

máme obývák, naštěstí, pracovnu skoro hotovou taky, spát máme kde, tak vyčkávám, nic jiného mi nezbyde

už nikam nevolám, neb se akorát rozčílím, např. tu šatnu asi pojedu rovnou vyzvednout a jestli nebude, bude bugr, já když mě vyotčej, tak jsem drsná 😠

svoja
26. říj 2009

No nejhorsi je, ze s tim clovek fakt nic neudela...

amallie
26. říj 2009

vůbec nic.................... můžeš řvát, prosit, neplatit............ stejně je výsledek stejnej

a to podotýkám, že mám muže advokáta, takže, kdyby něco dělat šlo, už se to děje

já ho s tím ani nezatěžuju, prostě, až to bude, tak to bude. Deska je slíbená tento týden po, út, st......... po je v prdeli, takže út, nebo st, když nebude, tak jim zavolám, že to nechci a že si jí objednám jinde. Skříň to samé.