Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
29. čer 2009

taky jsem byla na intru... to je opravdu velkej mejdan 🙂))))))
bydleli jsme v přízemí, takže jsme po večerce rozmontovali okno a zdrhli.... spali na letním kině, v parcích, v podchodech, váleli se v putikách.... střední mi přišla o dost volnější a zajímavější než vysoká... 🙂))
tak jsem pařila snad nejvíc, když jsem dostala od bývalýho kopačky... 🙂)) to mi bylo i jedno, že se mnou už nikdo nechce jít, bo jsou všichni unavený 🙂 tak jsem prostě choidla do hospod sama... samo většinou tam, kde se dalo trsat..... párkrát jsem si pospala v nonstopu - to hlavně když jsem po rozchodu neměla kde bydlet 🙂 no a pak ve škole v ateliéru pod stolem.... pár špatných probuzení, kdy nade mnou stála profesorka typografie a co to tam prý dělám? 🙂)))))

jinak se též nenudíme ... většinou pracujem... ale taky chodíme často ven... ale na bowling né, neb mám nějak rozharašený zápěstí a dvakrát hodím a pak s ním nemůžu pár dní pořádně hnout... 🙂))

hehena
autor
29. čer 2009

BAE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hehena
autor
29. čer 2009

pořádně to tam dole procvič.... se ti bude líp rodit.......

já teď na sex nemám chuť vůbec... furt mě bolí panděro...

baeszinka
29. čer 2009

Já ze začátku taky neměla na sex chuť,bylo mi zle a byla jsem unavená 😉 Ale ve 12 týdnu najednou konec všech nevolností 🙂

carculka
29. čer 2009

zuzi...tezko radit...ale zkusit ho svadet i mimo ovulku aby si nemyslel ze je to jen kvuli tomu,nebo nevim ☹

zuzi,jojo to byl..rikam zazila jsem si dost od spatnyho ale i po parby a tak a na to rada vzpominam..a hlavne mi to nejak nechybi,protoze chodime a neco podnikame....

hehena
autor
29. čer 2009

huráááá BAE, tak si snad ještě trochu sexu užijeme 🙂)) 😵

carculka
29. čer 2009

hehe...takze taky pekne propareno 😀

cat79
29. čer 2009

Ahojky🙂 tak jsme nakoupili, ale pak dorazila tchyŃKA, TAK JSEM SE JÍ DO TEĎ VĚNOVALA, NIC JSEM NEUDĚLALA A JE MI ZLE JAK NIKDY, TEN TLAK JE DNESKA SNAD NEJHORŠÍ ZA CELOU DOBU..JE MI NORMÁLNĚ NA OMDLENÍ...STRAŠNÝ☹((
A CO NOVÉHO?
aHOJ vERLED, ZNÁM TĚ Z PRVNÍCH 3 MĚSÍCŮ TĚHU, ŽE JO?🙂..mě ten caps lock zničí🙂))

Ahoj Bae, jak je?Co mužíček?Už jste zase spolu šťastní?

carculka
29. čer 2009

cat....tak sup do postylky 😉 at ti je lip

hehena
autor
29. čer 2009

CARCUl jen tak trochu.... na vejšce už jsem byla pro většinu nudná 🙂)) tam ty lidi pařili snad každej den 🙂)))
ale tak mě to stačilo... občas máme i s manžou nudnější měsíc - né, že bysme se spolu nudili, ale třeba v zimě nikdo ani ze známých nic moc nepodniká, takže se tolik nestýkáme, ale teď je to mnohem lepší 🙂 😵 😵 😵

CAT to je tím počasím... mě je taky nic moc... sotva vnímám... to psaní mě jakštakš udržuje v normálním stavu...

hehena
autor
29. čer 2009

jdu zatáhnout rolety, ať tu není takový dusno a udělám si ledový kafíčko...

baeszinka
29. čer 2009

Hehenko,to víš,že si ještě užijete 😉 Ty začátky jsou nic moc,ale bude líp 😉
Cat,je to asi opravdu tím počasím,mě je dnes taky tak divně,motá se mi hlava...už jsem si udělala i kafčo a to je co říct 😉

carculka
29. čer 2009

no my mame zase zimu super,to jsme furt nekde...ale ted manza jezdi trenovat na motorce a nebo je dost v garazi...ale i tak ten cas se 1-2 tydne najde...no vis na vejse,mozna je to tim ze hromada lidi to tak na stredni nema(kamosa rikala jak si predstavolala vejsku ala mejdan a ze stredni byla lepsi)ale pro nekoho viz my spoluzacky je zazrak kdyz nekam sli jednou za tri tydny a ve dvanact doma a ty to pak chyta zas dyl

cat79
29. čer 2009

jo a někdo tu psal že už mi nedávaj manželky?????NÉÉÉ, TO NEPŘEŽIJU☹((

Jinak Hehe mazej radši k doktorovi, těhu není sranda a každá hodina hraje roli, já být tebou, tak tam jedu, vždyť tě neukousnou. V každé příručce píšou, že špinění je normální, ale je NUTNO okamžitě informovat svého gynekologa!!!hehe nepodceňuj to, mimi má pár milimetrů a každá maličkost ho ohrozí!!!

svoja
29. čer 2009

Tak jsem vyspinkana🙂
Holky tady je priserna bourka, ale zatim bez deste, ale v sousednim meste uz leje a prej to je megabrutal mazec....tak se docela desim co to udela tady....

VER az ted jsem si vsimla, ze jsme podobne tehotny🙂 a jeste jednou...klobouk dolu....

BAE ahoooj kocko....brisko krasny....!!!!

HEHE jeeezis, to je mi lito...drzim pesti at se da babi do poradku...a dedu nejak prezijes neboj...

ZUZI tak sis mela to cicimimi nechat, kdyz se o nej takhle osklive staraj🙂

carculka
29. čer 2009

svoji...u nas sviti ted slunicko...a vyspinkana do ruzova??

hehena
autor
29. čer 2009

CAT prosím tě neblázni mě... beru UTROGESTAN + vitamín C (což je tak trochu ascorutin, kterej se předepisuje na špinění).... víc mi dát snad ani nemůžou.... zatím je to dobrý, když to zítra bude tak samo, tak jdu....

máš pravdu v tom, že každá hodina hraje roli, ale když už mám tyhle léky, tak se prostě v tak ranným stádiu těhu víc dělat nedá.... a podbřišek mě bolí furt a zas mě trochu brní nohy, tak je to možná tím roztahováním dělohy..... všechno je v pořádku a basta.....

hehena
autor
29. čer 2009

no tak nějak jsem to měla já.... mě střední fakt přišla zajímavější CARCUL... přesně jak tý tvojí kamarádce... .🙂 😵

cat79
29. čer 2009

Svoji fakt tak leje?Já na to už čekám jak na smilování, fakt by to vzdychu ulehčilo, takhle je mi jen slabo a zle☹

Hehenko s babičkou mě to také moooc mrzí, je to smutné☹

Jinak sex se u nás pořád moc nekoná☹ale naštěstí miláček nedoráží, ví, že večer nejsem schopná a ráno moc nestíháme, ale pořád se mazlíme, tak mu to snad stačí🙂))

carculka
29. čer 2009

hehe ale jak se rika duveruj ale proveruj..tak sakra at to doktor proveri...myslime to s tebou dobre 😉

hehena
autor
29. čer 2009

SVOJi..... no vypadá to špatně... mám další info - nádor je velkej, a zřejmě bude po operaci dlouháááá a těžká rekonvalescence a rehabilitace... :((((
zajímavý je, že podobný potíže měla babi před rokem a to na nic nepřišli, zřejmě to někdo přehlídl a teď to takhle vyrostlo.... :(

hehena
autor
29. čer 2009

já vím holky, jste zlatý........ ***************

hehena
autor
29. čer 2009

CAT můj muž taky nijak nedoráží, což mě na jednu stranu trošičku zneklidňuje... nevím, jestli teď bude schopnej, když ví, že je v domečku miminko 🙂)) on je na tohle asi děsná cíťa nebo co.....

carculka
29. čer 2009

cat...milacek to urco chape 😉 snad se ti brzy chut navrati 😉

cat79
29. čer 2009

Ano ano Hehe🙂

Jo k tomu paření, tak to já měla největší období paření na bakaláři, to byl mazec🙂 na gymplu to nešlo, taťka je tam ředitel, tak jsem musela jít příkladem.-)a navíc já do 18-ti závodně tancovala rockńŕoll, takže jsem fakt nepila a jen sportovala a běhala v lese🙂)

Ale na vejšce..jojo, to byly časy🙂)sice skoro bez peněz, ale fakt bomby🙂
Taky si s miláčkem myslíme, že jsme se nakalili až až, fakt já tak od těch 21ti pařila pátek sobota do 6-ti do rána, kluci jen lítali🙂)))hihiihi, nemůžu říct, že jsem něco nestihla nebo zameškala, spíš naopak🙂))hihihhi

carculka
29. čer 2009

hehe...u nas se ted taky nejak zvetsili intervaly co zaclo byt podezreni na tehu....myslim ze se boji ,aby mu neublizil...kamoska ma ten samej problem...a kdyz ja mam chut jako driv 😠 vcera jsem mu to nenapadne naznacila...teda no napadne...

carculka
29. čer 2009

cat 😀 😀 😀 😀 😀

cat79
29. čer 2009

vidíte holky, to mě nenapadlo, že on si ten můj určo myslí, že by mimi ublížil...aha, takže proto je klid...tak to si s ním musím pokecat na téma sex v těhu🙂)

Hehenko to je smutné, babička je už ale stará, víš, to je pak těžké, ach jo achjo, tak držím palečky, ať se operace povede!!!!

svoja
29. čer 2009

CAR jsem prekvapena, ze ti je 20...podle toho, co sis zazila a jak mluvis bych ti rekla vic...nemyslim to jako urazku...ale je videt, ze te ten zivot fakt neco naucil, kdyz uz v 20ti jsi takova....

Tak uz ten dest prisel i k nam a je to teda mazec...cicinky se bojej, chudinky....uz se tesim az to prejde a otevru okna a konecne vyvetram....

HEHE tak to je zly...kolik je babi?

Holky ja na sex taky nemam vubec chut...ale vubec. Manzel je dotcenej, pry jsem ho odstavila a uplne na nej kaslu... 😅

svoja
29. čer 2009

CAT ahoooj