Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
29. říj 2009

svoja: jsi myslela, že má doma ženskou jo? 😀 😀 😀
on není celebrita, kafrá takhle často, páč oni je vždycky z nějaký tv nebo časáku ukecaj 😉
ale starám se, když je doma, což není často, že 😖

sul je dobrá, ale to mejdlo žlučový jako taky, je to tekutý a pomatleš tím rovnou ten flek, hele, na pleny to bude dobrý 😉

blahovka.cz
29. říj 2009

no jasan,jejasny,ze kdyz diabetik nebasti nic za den,tak si ten dortik muze dat,protoze potrebuje zvednout tu hladinu cukru,tak to je fajn,ze je delaji i dia

angetha
29. říj 2009

Holky děkuju za rady 🙂 bude mít narozeniny, tak to přidám do balíčku 😉

amallie
29. říj 2009

blahu: říkám z vlastní zkušenosti, že v těchto případech už je to úplně jedno, těm lidem prodloužit život nejde, tak jim ho můžeme aspoň zpříjemnit 🙂 Strejc třeba nechtěl dávat babičce ani banán a hejkal na ní i na mě, to byly vždycky boje.......... Ona měla před sebou pár měsíců a on chtěl, aby se dodržovala diabetická dieta 😖 Časem ale pochopil, jak se věci mají

blahovka.cz
29. říj 2009

no dyt pokud uz vedela,ze je to konecna,taky si myslim,ze je v poradku "si to uzit" a zprijemnit ten konec,ikdyz slovo zprijemnit se k ty situaci nehodi,ale chapes mi,proste poskytnout,to co ten clovek ma rad

ono kolikrat kdyz se ty lidi rozhodnout,ze uz zit nechteji,tak umrou,u nekterych je videt,ze s tim bojuji,bohuzel deda bude ten prvni pripad

amallie
29. říj 2009

Holky, ty vložky do podprdy se mění jak často??? Jsem si koupila ty jednorázový, nevím, jestli mi stačí.

amallie
29. říj 2009

blahu: a neuděláš nic.................. 😖

blahovka.cz
29. říj 2009

ami pokazdem kojeni,v tehu jsem menila podle potreby,ale potrebovala jsem je az chvilku pred porodem,mliko mi az tak neutikalo,to je neco ceho je taky velka spotreba

amallie
29. říj 2009

takže spotřebuješ třeba 5x2 ks denně????

amallie
29. říj 2009

já totiž koupila dvě balení těch jednorázovejch, ale zas jako když bych jich měla potřebovat hodně, koupím si ty pratelný

svoja
29. říj 2009

Ty kojo vlozky se pouzivaji i v tehu??? 😲 😲
Amal tece ti neco z prsou? Me vubec, hehe tady psala cosi o mlezivu...

blahovka.cz
29. říj 2009

ange kup treba vic prichuti at zjistite,co ji bude chutnat 😉

ami prave,je tro slozity,navic muj deda s babi spolu zijou uz 20 let o vzkazich na papirku ,babicka se nemohla rozvest,protoze deda vyhrozoval sebevrazdou,je to slozity

amallie
29. říj 2009

no mně teď nic neteče, já se ptám jako dopředu, až po porodu poteče 😉

amallie
29. říj 2009

blahu: 😖 😖

blahovka.cz
29. říj 2009

svoji neplas,to jen kdyz ti opravdu tece mliko a to se moc nestava 😉

ami jak rikam,je to slozity 😒

svoja
29. říj 2009

BLAHU aha, ok

lucikbx
29. říj 2009

no tak me teda tekutina z prsou tece uz posledni 3 roky a tehu nejsem... divne ze...

amallie
29. říj 2009

luci: tak to bych ale řešila u mudra

lucikbx
29. říj 2009

no mudr i p mudrova mi rekli ze toto se stava a ze to jsou jen spatne hormony no ale nikdy mi na to nic nedali.. .tak nevim no.. .

verled
29. říj 2009

ahoj Svoji moje zlatá🙂no tak to je super, kéočka, vzkážu to Tádovi jakou má pěknou nevěstinku😀D...jiank já jsem snad jediná kdo neví jak velký a těžký má dítě🙂))dneska jsem byla na odběrech a jak jsem zvyklá noisit furt nachcáno do zkumavky tak jí to dávám a ona, že to tam nemam vypsaný a já aha, tak Vám jí schovam na příště.-DD

blahovka.cz
29. říj 2009

teeda fuj,ted jsem byla prebalit,kde se v tak malem telicku bere takova zasoba smradu,to nevim 😀

teda musim to zatukat,ale dneska uz je asi Ondraskovi dobre 🙂

lucikbx
29. říj 2009

holciny me tak silene boli bricho uz od pondelka tak sem si rikala ze jde menzes a do dneska nic.. ale dneska uz je to fakt sila.. ale furt nekrvacim je to divne.. menzes by mel dojit vcera no ale tahle bolest se neda vydrzet... silene... ☹

verled
29. říj 2009

svoji:já mám mlezivo už strašně dlouho, teče mi to z prsou snad už od 24tejdne😀D..jinak malej Táda teď taky děsně furt vyvádí, ale to je fakticky mazec jak se mi to břicho klimbá ze strany na stranu jak se tam uvelebuje a já jsem jako on, když je mi nepříjemný jak si lehne tak do něj taky šťouchám, když mi vytelí ty záda.....a on se pak za chvilku schová🙂a nebo když chce hladit ježiš minule jsem se málem rozbrečela jak jsem se tomu začala smát, já si hladim pupek jak tak čumim na bednu a táda přesně tam, kde jsem hladila nastavil ty svoje zádíčka, to bylo roztomilý.-)

blahovka.cz
29. říj 2009

luci a snazili jste se??co zkusit teda testik,kdyz mas zpozdeni????

lucikbx
29. říj 2009

jeeeeeeeee to je tak krasny ja vam tak holciny zavidim kdo uz mate brisko a muzete hladit a koukat jak prcek roste.. no snad se taky dockam...

blahovka.cz
29. říj 2009

luci a co teprv az se narodi a usmeje se na tebe 😀

lucikbx
29. říj 2009

vis co my se snazime a nesnazime.. prasky neberu mam za sebou laparo v kvetnu a rikali ze bych mela ok otehotnet ze proste se mnou nic neni.. ale po tolika letech a to ze sem uz laparo mela v minulosti a nic se nezmenilo tak pochybuju ze budu tehu... cyklus mi chodi jak se mu zachce ale vetsinou ma 2-3 dny odchylku.. .tak nevim pockam do nedele ale tato bolest je silena..
po doktorech sme litali loni napodzim az do kvetna vsechno je ok..

blahovka.cz
29. říj 2009

luci a pritel je ok???to te mudri jako jeste nechteli poslat na vyssi pracoviste,do nejakych center???to je divne

lucikbx
29. říj 2009

no pritelovi delali spermiogram a je taky v norme.. me jedine co nasli je zahnuta deloha na druhou stranu ale pry by to nemel byt zase takovy problem... takze nas vyradili z kliniky a rekli ze at se snazime naplno rok a to min 4x tydne spolu spat... sice nechapu kde na to mame vzit cas... a pak dojit.. jako pritel by radsi dite az po svatbe s cim sice soulasim ale nevim nevim nejak se proste nedari ....

verled
29. říj 2009

lucik:2-3dny odchylku neni jak chce, to je skvělej cyklus ty brďo...........a ta bolest je buď jedno nebo druhý🙂...uvidíš.......