Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

blahovka.cz
29. říj 2009

aha ty zijes vlastne v te anglii,tak tam je ta pece a zdravotnictvi asi jine,kazdopadne uz je to dlouha doba co se snazite

lucikbx
29. říj 2009

no to je fakt.. ale spis beru ze bude menzes ale takhle mi teda jeste nebylo ze by brisko zlobilo od pondeli a mas ctvrtek a furt nic... cekam na menzes a 7 den valim na krev kvuli hladine prolaktinu ... nejak mi to nevychazelo od srpna sme furt nekde byli... ja totiz ziji v anglii a tak to vse resim tu vis.. ale podle me tu jsou doktori jeste vetsi matlaci nez u nas.. kdyz do jara nic.. v dubnu si doma necham prez mamcinu doktorku napsat nejaky leky a je to... cervenec svatba pak svatebka a kdyz do rijna nic tak si necham nasadit hormony ci tak neco..

verled
29. říj 2009

lucik:ono se tro brzo podaří jestli jste oba ok.-).....jako půl roku třeba neni nic neobvyklýho a ještě když povidáš že se jakože snažíte nesnažíte, tak třeba jste se spíš jen netrefili ne?

lucikbx
29. říj 2009

vis co ja od svych 17 let neberu zadny prasky a bude mi v prosinci 28 takze to je uz dlouha doba.. s pritelem ( budoucim manzelem ) spolu spime 3 roky a nic.. .takze proto sem zacala chodit k doktorum ze se mi to vazne zda divne.. ja uz chodila v cr tam mi rekli nepruchodnost vejcovodu a tak ale tu po laparo rikali ze je vse ok.. zadne srusty a nic.. ale bolesti briska sem mela silene.. uplne krece jen rekli ze tam byla tekutina a vycistili me a je to.. v cr sem mela srusty a tak.. takze nechapy trosku jak je mozne ze mi najednou nic neni... jako mam z toho hlavu kolem vis...

verled
29. říj 2009

lucik:no s timhle ti nikdo neporadí, to je na doktorech....

lucikbx
29. říj 2009

jo jo ja vim no.. aspon ze tu se muzu vypovidat pritel si o me mysli ze sem posedla 😀 no nic jdu neco delat.. takze papa a budu tu pozdeji

eeefffaaa
29. říj 2009

ahoj holky!!

tak jsme byli u doktorky kvuli ty zeleny stolici...zacala jsem Davidkovi davat nutrilon a kadi potom uz zase normalne takze to mel asi po tom Babiu...to byly hrozny stolice a hlavne strasne smradlavy a ted uz to ma zase dobry....pribral za tyden skoro 300g 😅 ...mame 5290g a 63cm...ted uz asi od deviti spinka,byl hrozne utahanej

holky nevim jestli jste mi to psaly,ale budete davat miminka teda ockovat??ja se porad rozhoduju...

a nejaky novinky??monci nerodi??

a koukam ze mame novou snazilku 😵 LUCI vitam te a preju ti at se brzy zadari

eeefffaaa
29. říj 2009

jo a ja mam nejakou virozu ☹ mam strach aby to nechytl Davidek,trochu uz kaslal,ale ne nejak moc,tak jsme ho dneska radsi nechala prohlidnout a vsechno dobry...sice jeste asi dvakrat denne kojim,tak by mel byt chranenej,ale neni to valny takze se bojim

eeefffaaa
29. říj 2009

holky kde jste???zrovna kdyz mi Davidek spinka tak tu nikdo neni ☹

angetha
29. říj 2009

Efi já byla u dr., zánět už nemám, ale vyšly mi nějak špatně jaterní testy, tak mám vitamínky a žádnou antikoncepci.. 😅 😅 ale nejsme blbí, že 😎
'Efi my budeme dávat Synflorix 😉 už jsem to dnes psala 😉

blahovka.cz
29. říj 2009

zdar matky.tak jsem ulozila malyho,tak mam 45 minut cas,nez se vzbudi,nas bobanek totiz pres den nespi dyl jak 45 minutovy intervaly 😀

efi malymu se taky zmenila stolice po precghod na mliko,musel si zvyknout,dotaz:co to je babio??? ockovani uvazuju o prevenaru 😉

tak dnesku tu u nas bude spat mamina,ona je porad sama v baraku,kdyz tata jezdi a ja ji nechci ted nechavat samotnou,kdyz ji asi umira tata

blahovka.cz
29. říj 2009

holky vsimate si,ze tu dneska nebyla vubec monci????JA MYSLIM?ZE TO JE JSANY 😀 😀 😀 😀 😀 😀 drzim ji palecky

cat79
29. říj 2009

Zdarec holky, tak jsme si parádne zacvičili🙂 malej se vždycky vzbudí až ve sprše🙂)hhihihihi

Ahoj LucikBX, já bych ještě počkala do něděle a pak testila🙂))držím palečky!
Ahooj Effi, no vyteda rosete jako z vody!!!!
Blahu asi je to u Monči jasné🙂))mooc na ni myslím, ať to má rychle za sebou a hned nám písne jak se s mimi mají🙂)

Ver, ty se netrap, asi je to teď i tím ppčasím, víš, ale s malym to všechno zvládnete, budete nerozlučná dvojka.a tatínek se taky utčitě ňákej najde, to bych strach neměla🙂))))v létě určo na někoho narazíš(jsem prorok,co?(🙂))

Ahoj Svoji🙂))

svoja
29. říj 2009

ANG tak bacha...to si rikala kamaradka taky a uuups, maji druhe miminko🙂 chichi

verled
29. říj 2009

blahu.no já už jna tu monču taky myslela🙂

cat.snažim se furt, ale nějak už to prostě nejde, neni na to síla........jinak jsi prorok dobrej🙂

svoja
29. říj 2009

Monca je dneska na kontrole...

verled
29. říj 2009

svoja:třeba jí poslali rovnou do porodky🙂

blahovka.cz
29. říj 2009

Aha tak ja tu plasim a Monci je na kontrole 😝

ver nebuj,verim,ze ty to materstvi zvladnes,ona to jen vypada vsechno jako velka veda,ale v podstate to jde samo od sebe a prirozene 😉 a tatik taky bude!!!!!!

svoja
29. říj 2009

No keeez by🙂 Do konce tydne se Terinka urcite narodi!

Holky vcera jsem videla v tom nakupaku kocarek MUTSY...a jeste i s autosedackou maxi-cosi a strasne se me libil....!!!

verled
29. říj 2009

blahu.nebojim se že se nepostaram o malýho, to ne.........spíš mam deprese tak nějak ze svý situace...
svoja:no prosimtě zklidni hormon snad už kočík máš ne??.-DDD

svoja
29. říj 2009

No mam, ja vim....ale je fakt krasnej....🙂

VER tvym depresim rozumim...musi to byt fakt smutny, jeste vydrz, Tada te nenecha (viz.ip) se trapit a nemam strach, ze bychom peci o mimi nezvladly!!!! Toho se nebojim🙂

blahovka.cz
29. říj 2009

ja to chapu ver,mas to strasne tezky,ale rodina stoji za tebou pomuzou ti co budou moct,kazdej chlap,kterej opusti tehotnou zenskou je srab,tohle se proste nedela,bud to dite chci,nebo ne,nevim proc ti chlapi takhle blbnou,ze by krize predstredniho veku . . .

svoja
29. říj 2009

Holky, ja si porad znovu a znovu uvedomuju, ze budu MAMINKA...to je tak kouzelny...malicka na me bude uplne zavisla a ja na ni....budu se o ni starat...kdo ji ublizi, toho zabiju....Musim si to porad opakovat "maminka"...hezkyy 😵 😵 😵

eeefffaaa
29. říj 2009

tak jsem malyho nakrmila,prebalila a ted si hraje...merila jsme mu teplotku a pokazdy mi pokadil teplomer 😀

holky ja prave nevim jestli davat ockovat..nekdo rika,ze je to jen zmedializovany,ze pokud na to deti netrpi neni duvod je zbytecne zatezovat ockovanim a mam strach aby mu po tom neco nebylo...kvuli vyssi teplote to ne,ale treba i nejaky dalsi nasledky...nevim no

blahu Babio je vyziva...je to bio vyziva...ale jak je videt tak mu nedelala moc dobre...ona je totiz takova hustsi a zustavaji tam i obcas kousky ty vyzivy...ale Nutrilon mu dela dobre,takze zustaneme u nej...a navic je Nutrilon levnejsi

no jo ze by Monci rodila!!! 😵

jdu si hrat s malym...az usne tak mozna prijdu..kdyz neusnu taky 😀

eeefffaaa
29. říj 2009

a ver nestresuj se tim co muze byt 😉 urco mas kolem sebe lidi co ti pomuzou a nebudes na to sama...tes se na prcka a uvidis ze to nakonec nebude tak hrozny jak myslis...

svoja
29. říj 2009

Asi bych se na to ockovani zeptala nejaky doktora, kterymu verim....myslim jako o kterem vim, ze neni "zaplacenej" od tech firem, co ockujou.

blahovka.cz
29. říj 2009

aha efi tak toi neznam,levnejsi nutrilon? 😀 😀 😀 😀 😀 ne ja vim,to bio mate asi drazsi,vid,ale videla jsem bio mleka v DM i prikrmy,ale to pisu spis kvuli prikrmum,kdyz uz si zvykl na nutros 😀 tak si uzijte hrani,ja pocitam,ze se malej do 10minut vzbudi,tak ho pak prichystam a pujdem na prochajdu do mesta naproti babince a nakoupit na vecu 😉

verled
29. říj 2009

blahu:děkuju
svoja:díky, ...........no já ti člověče taky pořád na to myslim, že budu mamina🙂je to mazec

lucikbx
29. říj 2009

tak uz sem zase zpet... koukam ze se to tu rozepsalo... 🙂

verled
29. říj 2009

jo a včera jsem očuchávala v krámu persil sensitiv plus nějakej s aloe a ten vonííííí kráááásně......jsem na něj četla v diskuzích chválu tak ho asi koupim......budu se modlit aby se malej neobsypal a kdyby jo tak holt vyměnim...