Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
2. lis 2009

aha, no to je fakt, já jsem alergická..... 😅 😅 😅

prosteja
2. lis 2009

HEHE a na co? já jsem taky alergická ale s noční košilí to snad nebude mít nic společnýho 😅

hehena
autor
2. lis 2009

a paperland je trefný 🙂))) 😀

hehena
autor
2. lis 2009

no já jsem se v nemocničním oblečku osypala.... tak si pro jistotu vezmu košile svoje...

svoja
2. lis 2009

ja si pro sichr sve dve kosile do porodky vezmu...oddaci list vezmu kopii...pantofle normalni, abych do toho dala ponozku, neb jsem zmrzla porad...zupan nemam, ale pochtivam po nem....

prosteja
2. lis 2009

aha HEHE, tak když to víš, tak jasný 😉 jsi aspoň připravená 😉

amallie
2. lis 2009

prostej: alergická třeba na prací prášek se tím myslí, ne na cokoliv 😀 😀

takže košile dvě si vezmu, mám jednu tu kojící a jednu mám s knoflíčkama, velmi vkusnou 😀 po babičce, ale radši jí přibalím taky

svoji: pantofle ale sprchovací musíš mít a to já nemám, ty moje jsou kožený............ tak vezmu sprchovací žabky a pak látkový pantofle normální, pak je tam hned vyhodím

baeszinka
2. lis 2009

Ježiš Amal,já tě nechtěla strašit s tím krvácením..zrovna to mi nepřjde tak strašný,někdo prostě krvácí víc a někdo míň..a jak ty vložky nemají ten igelit,tak holt hned protečou... 😉

A jiinak s tím skákáním na břicho..to si myslím dělají celkem často a můžu říct,že po hodině tlačení,jsem byla docela ráda,že ta sestřička na mě taky skočila 😉 🙂 No sestřička,měřila tak 180 cm a vážila asi trošku přes 100kilo,ale fakt mi pomohla 😉 😀

Já jsem taky neměla Kryštůfka hned po porodu na břiše ☹ Museli ho rychle jít odsát,protože měl všude plodovku..a jak mě odvezly na pokoj,tak jsem ho dostala asi až za 4 hodiny-nechávají si je u sebe po porodu na pozorování-hlavně prý musí,když vyjde pozitivní ten stěr na GBS..

hehena
autor
2. lis 2009

no člověk tam pojede s loďákem... 🙂)))

no třeba se po tom porodnickým neosypu 🙂
naposled jsem měla teda slušnu vyrážku skoro všude, kde se mě dotkla ta košile 🙂))

svoja
2. lis 2009

no tak to asi pribalim zabky jeste no...a rucniky beru taky svoje....pro jistotu

prosteja
2. lis 2009

AMAL no to je mi jasný, proto jsem se ptala HEHE na co je alergická...... 😀 je mi jasný, že když mám alergii na pyl, tak to s noční košilí nemá nic společnýho, proto jsem se ptala 😉

hehena
autor
2. lis 2009

BAE co je GBS? a ani ti ho nepřiložili? já se pak bojím, že se mlíčko bude tvořit pomaleji a budu z toho víc nervozní... příde mi lepší, když se to zkusí hned 🙂

amallie
2. lis 2009

baes: no, docela mě ta podlaha rozsekala 😀 😀 😀 ale už jsem klidnější, nějak to dopadne, přinejhorším tam zkapu a pak už mi to bude jedno

co je GBS???? a 4 hodiny jim dítě nenechám, to ať nezkoušej 😠 😠 😠 taková námaha a pak by zábavu měli ostatní, to určitě, jako v Třebíči 😖 😖

hehe: právě, ta taška je plná a celkem těžká, neb je tam třeba flaška vody........... to chci vidět, kam s tím pak 😲

svoji: přesně tak, jistota je jistota

baeszinka
2. lis 2009

JJ Hehe,jak ho odsály tak mi ho přinesly a přiložily k prsu a byl s námi celý ty dvě hoďky na sále 😉

hehena
autor
2. lis 2009

BAE tak to joooo.... doufám aspoň v tohle... pak si možná taky budu chtít odpočinout a když ne, tak se třeba se sestrama nějako domluvím 🙂)) třeba 🙂))

hehena
autor
2. lis 2009

jéje.... mi tak došlo, že budu rodit... že budu hekat, sténat a tlačit meloun dirkou sotva o velikosti citronu 🙂)) no mazec 🙂)) 😀 😀 😀 😀 😀 😀

baeszinka
2. lis 2009

to je ten štěr co dělají kolem toho 36TT.na toho streptokoka v pochvě..já ho měla pozitivní,ale všechno proběhlo o.k. i když mě nestihly před porodem přeléčit ATB 😉

amallie
2. lis 2009

hehe: ty tam máš už teď díru na citron???? 😀 😀 😀 😀 😀 ty vogo, tak to jsem jaksi pozadu 😀 😀 😀 😀

amallie
2. lis 2009

baes: aha, tak to se dozvím teď ve čtvrtek, jak mi to dopadlo

prosteja
2. lis 2009

jsem se zrovna HEHE chtěla zeptat na to stejný co AMAL 😀 😀 😀

hehena
autor
2. lis 2009

říkám dírou sotva o velikosti citronu 🙂))) ale jako když si to představíš, tak ten citron by ještě prošel 🙂))) ale meloun :D 😀 😀 😀

verled
2. lis 2009

svoja:já teda minule jak jsem se holila tak to dopadlo děsně a ve středu musim zas😀D..nejhorší je že tan tvrdej pupek nejde dát na stranu jako špeky viď??--)

hehena
autor
2. lis 2009

nožičky k sobě a nikdo ven nepudeeee 🙂))) 😀 😀 😀

hehena
autor
2. lis 2009

bože ženy nepište to s tím holením 🙂) už teď mám depku, že takovou sněžnou ženu tam nikdy neviděli... já totiž pochybuju, že se zmáknu oholit 🙂)) 😀 😀 😀

verled
2. lis 2009

holky já se z vás regulerně poseru, to jsou debaty tady😀DD

verled
2. lis 2009

amal a svoi:vy jste hvězdy fakticky😀DD
svoja:jo balon do pipiny.....a trénovat🙂

hehena
autor
2. lis 2009

jo tak na EPI-no mi drahý řekl, že mi klidně balonek v pipce bude nafukovat sám 🙂))), že si na to, žádnej zázrak epi-no nemám pořizovat 🙂))))))))) 😀 😀 😀 😀 😀

amallie
2. lis 2009

hehe: tak to máš teda vybavenýho muže, když je jak citron 😀 😀 😀 😀 😀

oholit ti to půjde, manža pomůže a zbytek dotáhnou v porodce 😉

ver: hvězdy, jo? těší mě 😉

verled
2. lis 2009

hehe:😀Dtak dobrý:_-)

svoja
2. lis 2009

VER 😀 no, zkousim to nakukovat ze strany, vidim si tak akorat na trisla....