Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
30. čer 2009

no holky a já nevím, co to na mě dneska padlo, ale mám hroznej strach ve čtvrtek k tomu doktorovi, mám nervy, že tím mým nachlazením jsem tomu prckovi mohla ublížit a že tam prcek třeba už nebude, nebo se zjistí, že se nevyvíjí nebo tak ☹ omlouvám se za černý myšlenky, nevím, co mě to popadlo, asi nějaká blbá noc nebo co 🙄

hehena
autor
30. čer 2009

joooo a ahoj PROSTEJko a mimi 🙂)) 😵 😵 😵

hehena
autor
30. čer 2009

a vůůůbec zdravím všechny maminky i miminka i snažilky a jejich budoucí miminka... 🙂 😵 😵 😵

prosteja
30. čer 2009

hehenko budu na babičku moooooc myslet, musí to být hrozný pocit, ale operace jí snad pomůže a bude v rámci možností ok 😉

angetha
30. čer 2009

Ahoj Hehe, prostějko a miminka 🙂
Hehe snad to babička zvládne..
A ty se Prostějko neboj, jsi na tu svojí fazolku opatrná, tak co by se jí stalo 🙂

hehena
autor
30. čer 2009

PROSTEJ taky mám černý myšlenky... dneska mě dokonce míň bolí prsa..... 😔
jako těhotenství a jestli tam miminko je.... tak to mi fakt dává zabrat, abych myslela trochu pozitivně... když si vzpomenu na můj herpes virus, špinění....... tak mám pocit, že je to jasný......

angetha
30. čer 2009

Holky zažeňte ty chmury..

hehena
autor
30. čer 2009

mno bych ráda ANGE......

prosteja
30. čer 2009

anget no jsem nachlazená ☹ a cítím to na sobě... jako nemám horečku, ale hroznou rýmu, blbě se mi dýchá, škrábe mě hnusně v krku, pálí oči... snad už to ustupuje, bioparox zabral jak jsem očekávala v podstatě hned.... ale i tak, toho prcka v bříšku pěkně trápím 😖

hehe jj, vím, jak se cítíš..... já kdybych špinila tak bych na to myslela pořád..... myslím na to už teď, vůbec nevím, co mě to tak najednou popadlo, ještě včera v posteli jsme si s manžou říkali, jak se hrozně těšíme až prcka na utz uvidíme...... a ráno jsem se vzbudila s takhle černýma myšlenkama 😖

angetha
30. čer 2009

Já zezačátku taky neměla žádné potíže, až jsem si říkala, jestli je to v pořádku..

prosteja
30. čer 2009

ange to se ti lehce říká 😖 vzpomeň si na sebe, když jsi začala špinit, asi jsi moc v klidu nebyla 😔 jako já si to rozumě umím zdůvodnit, že teď s tím stejnak nic nenadělám a prcek se buď vyvíjí a je ok, nebo nic ok není a já to nijak neovlivním..... ale nemyslet na to anget, to nejde...... 😔

jo a v noci se mi holky zdálo, že čekám dvojčata 😲

hehena
autor
30. čer 2009

no jsou to nervy.... přiznám se, že jsem myslela, že to budu snášet líp......

prosteja
30. čer 2009

a mám na vás malej dotaz holky..... když mi doktorka řekla, že mám 2 folíky, jeden praskne určitě (a ten viditelně praskl 😀 ) a ten druhej buď jo nebo ne.... tak co se stane s takovým folíkem kterej nepraskne 😲

angetha
30. čer 2009

No já jsem tenkrát probulela celý odpoledne 😖

verled
30. čer 2009

ahojky holky🙂máte mě tu zas,chcete??.-))))teda nerada dočítám, al jinak koukám, že tu jsoiu stejný kvítka jako já😀DD

prosteja
30. čer 2009

hehe já jsem to právě do dneška na svůj vkus zvládala až moc dobře 😅 až jsem se sama sobě divila, že si nepřipouštím žádný stresy a tak... no a je to tady... už to prožívám přesně tak, jak jsem si myslela, že to prožívat budu 😀

angetha
30. čer 2009

Prostějko to záleží na tom, jak dlouho po tom první praskl..kdyby tam zůstala nějaká trpělivá spermijka.. 😎

hehena
autor
30. čer 2009

PROSTEJí asi se vstřebá....

no já zatím nebulela, mám takovej divnej útlum... a fakt nechci už nikomu nic říkat, dokud toho prdečka neuvidím... a nejradši bych to vydržela do toho konce 1 trimestru... jsem nějak mimo no...

angetha
30. čer 2009

Ahoj Verled a mimi 🙂

prosteja
30. čer 2009

anget a co když ten druhej vůbec nepraskl.... to mě zajímá,co se s tím stane..... jako kdyby praskl i ten druhej, tak přece buď dojde k oplodnění, nebo by musel vyjít z těla ven a to bych asi špinila minimálně ne? 😅 no takže asi nepraskl (na možnost že praskl a došlo k oplodnění i toho druhýho myslet nechci 😀 ) a mě zajímá, co se s ním stane, když nepraskne.... to jako zmizí 😲

ahoooj verdel a mimi 😵

hehena
autor
30. čer 2009

no mě nejdřív vyděsil ten opar a když jsem to trochu rozdejchala a bylo mi hej, tak zas tohle.... takže nevím no... dneska mám blbej den asi....

hehena
autor
30. čer 2009

ahoooj VERLED... no jasný, že chceme... 🙂 😵

angetha
30. čer 2009

Doufejte, že se mimískové krásně zakousávají 🙂 🙂

hehena
autor
30. čer 2009

no asi se vstřebá... já fakt netuším.... bych se zeptala gyndaře .)

angetha
30. čer 2009

Když nepraskne tak nevím Prostějko..

hehena
autor
30. čer 2009

to doufám ANGE!!!!!! fakt doufám!!!

prosteja
30. čer 2009

anget no vidíš 😖 ty jsi to obulela, tak vidíš, že to nejde zvládat jen tak v pohodě..... 😖

aha hehe, no mě nenapadlo se doktorky zeptat, když nepraskne, tak co se stane.... jestli z něj třeba nemůže být cysta 😒 ale snad ne, snad je to ok 😉

hehenko taky mám v tomhle útlum, hlavně jsem spokojená, že jsem se svěřila mamce a to mi prozatím stačí... nikdo jiný to vědět nemusí 😉

verled
30. čer 2009

prsteja:tak poslouchej, takovýhle myšlenky ti ubližujou mnohem víc než nějaká nemoc, víš to??musíš přece myslet na prcka a dokud se nedovíš nic co by ti mělo zkazit náladu od DR, tak to musíš brát tak, že je všechno v cajku, tak to dělám já, mě třeb dr neposlal vůbec jako všechny holky od nás z diskuze na ten screening v 1.trimestru, tak jsem se ani neptala a řekla si že aspoň můžu bejt dýl v klidu, že je všechno v pohodě až do těch testů ve 2.trim:-)))
prostě se musíš radovat....z toho že prcek je a tyhle myšlenky si zakázat🙂)

prosteja
30. čer 2009

hehe tak to máme blbej den spolu 😀 jestli po té včerejší bouřce nebo co ☹ fakt nevím, proč to na mě tak padlo 😖

anget snad jo, snažím se myslet pozitivně, že je vše ok a ve čtvrtek uvidím prďolku na utz.... 😉

hehena
autor
30. čer 2009

tě neposlal na screening????? dr. má alc-hajmra???