Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
3. lis 2009

me nic netece ani neteklo nikdy

prosteja
3. lis 2009

SVOJI díky 😉

zuzka.o
3. lis 2009

SVOJI: to mi je jasný, že kdybys chrupkala celou noc, byl by to masakr! 😀 TO já měla noc celkem poklidnou, jenom jsem teda uklízela 3byty, protože se na ně měl něko přijít podívat .... a do toho mi za domem vyrostla pouť či co to bylo, k tomu mažoretky, nějaká sláva, rámus.....

hehena
autor
3. lis 2009

ahoooj ženy.. jdu vás pozdravit... dneska toho s váma asi moc nepoklábosím... :(
nějaký novinky za dnešek? sím? .)

PROSTEJí ti musím říct, že máme taky levičáka.. a mlezivo pozoruju tak 14 dní... ale je to hrozně nepatrný, žádný mokro v podprdě teda nemám 🙂 ale tím bych se neznepokojovala... 😉

hehena
autor
3. lis 2009

holky já poslední dobou spím docela mizerně... to se musím totálně utahat, abych spala jako mimino, jinak jsem několikrát a noc vzhůru a do toho mě ještě budí manža neskutečným chrápáním... :( jako chrápal vždycky, ale já dřív neměla tak lehký spaní...

svoja
3. lis 2009

zuziku pockej a to byly sny nebo realita????🙂

hehena
autor
3. lis 2009

NUKI tak jak u tebe?

zuzka.o
3. lis 2009

Svoji..... sen, ale jako živej 😀

Ahoj HEHE 🙂

hehena
autor
3. lis 2009

kdypa příde asi Kebulka s pozitivním testem.. se někde flákotí opica...

hehena
autor
3. lis 2009

ZUZI ahoooj 🙂 😵 jak se máte s prckama? 🙂

prosteja
3. lis 2009

ahoooj HEHE 😵 já už prťouse včera přemlouvala, jestli nechce být raději neutrální 😀 ... a nic... 😀 a já teda mlezivo nic, ale kámoška se tím nijak neznepokojuje, ale fakt říkala, že jí vyloženě teče mlíko, to mi přijde divný 😖 😲

jinak teda holky já musím říct (a ťuk ťuk i zaklepat), že spím zatím dobře.... vzbudím se tak jednou za noc na záchod, někdy ani to ne.... 😉

svoja
3. lis 2009

zuziku 😀 😀 😀

hehe no a predstav si byt total utavena a ne a ne zabrat...to je k vzteku 😠

amallie
3. lis 2009

svoji: 😀 😀 😀 😀 jo, bude to asi byložravec 😀

taky me boli vsechno, ale prej uz to lepsi nebude, jen snad prestane palit zaha, jak klesne bricho, i kdyz, bricho klesa a zaha pali dal, fuj

holky, se rozloucim, jdu na ten kurz predporodni, pak povypravim

luciebx
3. lis 2009

no my sme to museli rict pac sme v nedeli vecer rozesilali email ohledne nasi svatby aby si lidi zacali kupovat letenky, tak jen rodice plasili co se deje a tak... jako oni vi ze se muze jeste cokoliv stat ze jo... jinak nikdo dalsi o tom nevi a pockame az do vanoc..

svoja
3. lis 2009

amal pis si vypisky!

zuzka.o
3. lis 2009

Chichi... musím vám povyprávět, jak mi v neděli večer bylo blbě, jsem se sama sobě musela smát. Vůbec mi nepřipadalo, že mám hlad, ale najednou se mi udělalo zle od žaludku, tak jsem si chtěla z ledničky vyndat polívku, že si jí dám.... smrad z ledničky mi nakopnul ještě víc, tak jsem si nic neohřívala a hupky šupky na záchod. Tam byl taky smrad, tak jsem si pšoukla osvěžovač.... no a vůně květin mi udělala líp. Otevřela jsem záchod, ten taky smrděl, tak jsem šla pro "kachnu na záchod" a záchod umyla a říkám si, teď můžu vrhnout do umytého .... a ta kachna tak hezky voněla, že se mi přestalo chtít ..... tak jsem se vrátila pro polívku do ledničky a zblajzla jí .... a bylo mi dobře 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka.o
3. lis 2009

Ahoj HEHENKO 😵 Je nám naprosto fajn....už se těším, až v pátek prcky uvidím. Byla tady za mnou holčina, co má dvojčátka holčičky (narozené loni den před Vánoci) a říkala, že tak měsíc je záhul, než si zvykneme na režim a pak že je to naprostá pohoda, že vůbec se nemám stresovat, že to není vlastně skoro žádná práce navíc. Tak mi uklidnila, protože takhle přesně si to představuju. A spousta "chytrých" kolem mi tvrdí, jak to bude strašný, jak to nezvládnu a tak (viz tchýně)! Tak jsem tak optimisticky naladěná.... už aby tady prdelky byly 🙂

svoja
3. lis 2009

ZUZI 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to jsou dobre nevolnosti 😀

hypo
3. lis 2009

ahojky, jdu vas po delsi dobe pozdravit 🙂
koukam ze tehulite pekne.......
prostej k tomu melzivu, u me treba zacalo teci az ve 29tt a to spolu se stahama delohy....... ale jako zadne mokro v podprde 🙂 jen kdyz si ji nevemu tak mam fleky na triku (mimochodem nejdou vyprat) a jeste mi tece jen lepe prso 🙂 tak jsem se na to ptala dr. a prej mam byt v klidu ze u nekoho k uniku ani nedojde a krasne koji.... ja se bala ze treba v pravym prsu nebude mliko ale prej tam mam vytrenovanejsi sverace 😀

prosteja
3. lis 2009

ahoooj HYPO 😵 jak se máte? vám už se to taky pěkně krátí 😀 díky za info.... já jako nemám strach, že když neteče mlezivo, takže nebudu kojit nebo tak, vím, že to s tím vůbec nesouvisí.... jen mi prostě přišlo divný přímo to mokro v podprsence, myslela jsem, že když teče mlezivo, tak ti to udělá flíček nebo tak, ale ne že přímo něco teče jak to popisovala ona 😉

svoja
3. lis 2009

HYPO ahoooj, koukala jsem na albicko🙂

Trochu se nudim, jdu zas predelat album.-)

hypo
3. lis 2009

jo to je divny ale treba to mame kazdy jinak 🙂 u me tak max kape 😀 a jen jedno prso

zuzka.o
3. lis 2009

Ahoj HYPO a Amálko 😵 Jak vám je?

hypo
3. lis 2009

nam je kupodivu dobre, ale nejak jsem se zasekla na vaze...... ne ze by mi to vadilo ale vypadato ze fakt budem mit prcka :_) na poslednim velkym UTZ rekli ze je amalka mensi tak uvidime v prosinci 🙂

svoja
3. lis 2009

HYPO a jak vam rekli ze je ami velika? nam rekli na poslednim 1600g...ale teda vaha moje se rozhodne nezasekla...to ti zavidim🙂

nuki
3. lis 2009

holky tak jsem z obídku zpátky..🙂))

Hehe: Ahojky mrcha nikde, tak zkusím zítra testík..🙂

prosteja
3. lis 2009

HYPO nemusíš rodit obříka 😉 a s tím mlezivem to má asi fakt každá ženská jinak, jen u té kámošky, to se mi stalo poprvé aby mi někdo říkal, že mu tak teče mlíko hrozně 😖 to jí teda nezávidím

hypo
3. lis 2009

ja byla na UTZ 29+4tt a meli jsme 1370g pry o tyden mensi ale dle tabulek stale v norme......

svoja
3. lis 2009

my byli 31+1, termin posunuli o tri dny(takze puvodne jsem si myslela, ze jsme taky 29+neco), pry je to takova decentni holcicka a porodni vaha by mela byt cca 3300-3400, tak me zajima, jak jste na tom...jako ty tabulky...ja jich videla nekolik a na kazde je jine cislo, dokonce jsem cetla i 1800 v 31tt, tak nevim...

hypo
3. lis 2009

nam rekli porodni vaha kolem 3000 jako nejak mi to nevadi aspon by mohl byt lehci porod nez 4kg dite 🙂 spis me ted desi to ze doopravdy skoro nejim a tim padem nenabiram (jako pribrala jsem 12kg tak zas takova tragedie to neni ze dal nekynu) 🙂 jen abyla amale neco nechybelo....