Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

baeszinka
3. lis 2009

Ahojky Holky,jen hlásím,jak jsme dopadli na neurologii..nic moc ☹ Zítra jdem na rehebilitaci-Vojtova metoda.Doktor mě připravoval na to,že je to pro maminky dost náročný,miminko to pry bolí a hodně brečí...a samozřejmě já,přehormonovaná matka už předběžně celý odpoledne řvu,protože to mýho Broučka bude bolet ☹ ☹ 😢 😢 😢

cat79
3. lis 2009

Jsem tu🙂
Ještě jsem si objednala nůžtičky pro mimi a teď řeším kojo polštář, holky jaký jsou nejlepší?
S polystyrenovýma kuličkama nebo jaký???

Košilka je fakt super, díky za odkaz Svoji, taky jsem tam měla dáreček🙂a jaký sis objednala ty???

Nuki ty máš teda pevný nervy, já bych to nevydržela🙂)
Ahoj Cib, neboj zadaří se brzičko!!!

Hehe četlas že jsem si tu teplotu spletla🙂)hihihi, na 22,ř max 23,5..30 to néééé🙂)hihihi

cat79
3. lis 2009

Bae chuděrko malá a malej, to je mi líto..a co vám je?Ňák jsem tu asi nebyla když jsi tu řešila...co na neurologii???

svoja
3. lis 2009

BAE neboooj, to zvladnete. miminko se tim protahuje, trva to chvilinku a ucinky to ma obrovsky!!!!! hlavu vzhuru mamko!!!!!

carculka
3. lis 2009

no holky fakt tam maj krasny kosilky,pak tam taky objednam az teda budu trosku vedet kam porostu 😀

nuki
3. lis 2009

tak se mějte krásně, já se jdu dívat na ulici a zítra dám vědět..🙂)

cat79
3. lis 2009

Svoji hezký, mě se ta moje taky mooc líbí🙂 máme pokojíček s žirafkama, a modrou abych ladila k oblečkům pr´dolky🙂))

svoja
3. lis 2009

ja jsem se te velikosti bala a objednala jsem xl...mohla jsem mit i mensi, asi me budou volnejsi dost, ale co uz....kdovi, jak budu vypadat ze🙂

carculka
3. lis 2009

bae..to mi moc mrzi,ale urco to zvladnete na jednicku a vse bude v poradku 😉

nuki..paa a drzime paluchy 😉

carculka
3. lis 2009

a cat jakou mas velikost ty?

svoji..no ty velikosti se pekne blbe odhadujou z netu,vid

svoja
3. lis 2009

ty mas tu sedou s modrym vid? taky byla pekna...mas ty knofliky po stranach ze?
jsem zvedava, az je obliknu, tak jestli me prsa dosahnou do tech otvoru🙂 uz se vidim, jak si je lovim v noci v polospanku🙂

svoja
3. lis 2009

bae a neber to tak, ze ho budes trapit...naopak, budes mu pomahat!!!! neboj🙂

cat79
3. lis 2009

já mám L a je to trošku větší, ale prsa se nám ještě nalijou, takže to bude akorát🙂)doufám🙂)

http://www.tehotne.cz/tehotenska-moda-produkty/...

svoja
3. lis 2009

cat krasna 😵 budem kocandy🙂

cat79
3. lis 2009

mě ty knoflíčky přijdou super, a když si to obleču tak je to přesně na prsa a teď s bříškem je mi teda super🙂)

Holky poučte mě některá ohledně těch kojo polštářů, ať vím co si mám koupit, ten za těch 1800,- od notou jsem zavrhla🙂))ale chci nákej už do porodky🙂)

svoja
3. lis 2009

cat ja kojo polstar nekupuju

cat79
3. lis 2009

aha, tak kdo se v tom vyznáte please🙂)moc děkuju

hehena
autor
3. lis 2009

BAE to je mi moc líto... ale snad to zmáknete... musíš zatnout zuby a zvládnout to pro Kryštůfka .)

CAT co se týče kojo polštáře tak by měl mít svlíkací povlak (což má skoro každej), ale výhoda je, že i ta vnitřní část se dá vyprat, tzn, že je taky svlíkací... lepší je prý plnění EPS kuličkama, bo je to hygieničtější či co....
no a dělají se kojo polštáře rovný, že si je stočíš jak to vyhovuje tobě nebo miminku anebo se dělá podkova, s kterou už moc nepohneš... a co je lepší fakt těžko říct, takže se rozhodnout musíš sama...

já ho kupovat budu už kvůli spaní, zádům... a pak se v tom dá miminko dobře ukotvit 🙂)) no prostě dole to svážeš tkaničkou a miminko leží v tom... bych řekla, že se jim to líbí, navíc můžeš nechat dítko chviličku jen tak a nemusíš se bát, že se ti překulí....

hehena
autor
3. lis 2009

CAT tak o teplotě jsem nečetla 🙂)) no vidíš to 🙂))

SVOJI aha, já myslela, že máš tu první, tak je fakt jak šatky...

hehena
autor
3. lis 2009

CAT ta košilka je parádní, jen nevím jestli ty knoflíčky nebudou nepraktický...

hehena
autor
3. lis 2009

tys mi sem CAT před časem vkládala takoej super kojo polštář pruhovanej a já ho nemůžu vůbec najít buééé .)))

cat79
3. lis 2009

http://www.kojicipolstar.cz/kojici-polstar-tera...

..tenhle je ještě lepší a cena srovnatelná...co myslíš Hehe?

baeszinka
3. lis 2009

No jo,budem to muset nějak zvládnout..hlavně já psychicky..ach ty hormony 🙂

Já mám ten kojící polštář s kulička,160cm velkej a jsem s ním moc spokojená,hlavně ho teda používám v posteli na kojení a nebo když si tam čtu tak na podložení hlavy..je suprovej a pohodlnej 😉 Mám ho i v albíčku-válí se v něm naše psisko 🙂

svoja
3. lis 2009

holky ja bych se bala, kdybych do toho polozila miminko, ze me tim otvorem protece....

carculka
3. lis 2009

cat,ja mam ten s tema kulickama a ten vetsi a je fajn.. 😀

svoja
3. lis 2009

chichi BAE 160 cm, to je skoro velkej jak ja🙂

carculka
3. lis 2009

holky a jaky mate zupanky?ja budu muset naky poridit

svoja
3. lis 2009

ja nemam jeste zadnej...

carculka
3. lis 2009

svoji a mas uz nejakej v planu?ja bych chtela ten hunatej(takovej ten prijemnej)