Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
5. lis 2009

AMAL jezisi...to snad neee 😲 😲 zadny ohrozeni nasich amalek, to teda ne!!!!

HEHE hoj, mas krásny brisko🙂

hehena
autor
5. lis 2009

no AMALLI je fakt, že tvoje přibírání je dosti prapodivný, bo z fotek bych teda řekla, že to snad není ani možný, takže rozhodně to bude velkým zavodňováním... no myslíme na vás!!!! ☹

PROSTEJ jé díky 🙂 tys hodná!!! 🙂)) tak jen mamka se mi směje, že mám moc velkej pupek, a že teda musím porodit mnohem dřív než v únoru ...

hehena
autor
5. lis 2009

SVOJI dííííky 🙂)) normálně mi stoupl nos 🙂)) 😀 😀 😀

hehena
autor
5. lis 2009

já vím, že je to divný, ale já to svý pupendo baštím jako blázen 🙂))

prosteja
5. lis 2009

jj z fotek to vůbec nevypadá na tu váhu co tady AMAL píše.... snad to bude fakt dobrý, moc na vás budeme myslet 😉

HEHE cože? 😲 že máš moc velkej pupek jo? kde to mamča vzala? 😀 mě nedávno zas babička řekla k tomu mýmu přibírání ať jsem ráda, že nejsem tlustá 😅

prosteja
5. lis 2009

HEHE na tom není vůbec nic divnýho.... 😀 to já taky.... každej večer si s ním povídáme, hladíme ho pořád..... 😅 si někdy připadám jak blázen.....

no a spíš se začínám pozorovat, co tam podle bříška schovávám 😀 a nevím nevím....... 😅

angetha
5. lis 2009

Ahojky holky 🙂
než vás dočtu tak musím Sac pochválit albíčko s plínkama. Nad Janičkou slintám, má krásný dlouhý řasy 🙂 🙂
No a Vendulka opět usnula až kolem dvanácté..né že by řvala, ale pořád se vrtěla..občas vypadl dudlík..už jsem prostě nemohla, bolel mě žaludek a motala se mi palice, tak jsem šla spát do obývaku, tak ještě dvakrát vstal tatínek a byl klid

svoja
5. lis 2009

AMAL no je fakt, ze to z tech fotek opravdu nevypada na ta kila...tak i kdyby se to nedejboze potvrdilo, vedi jak pomoci ne? ze se na to neprislo driv treba....

HEHE no mas na co bejt s nosem nahoru 😀 ja uz to taky tolik neresim, vsak jsem psala prostej, ale stejne porovnavam briska🙂 asi te tehuli proste chvilku trva nez se srovna s tim, ze se to telo meni....kazda si k tomu dojde....

hehena
autor
5. lis 2009

tak jsem dočetla holky....

NUKI ☹ ☹ ☹ tak hodně štěstí do dalšího kola! 😉

SVOJI bříšenko kráááásně kulaťoučký! mlask! mě se ty pupky tak líběj, že já asi budu nějakej pupkoúchyl bo co 🙂))
PROSTEJ mě se zdá taky, že tvoje je teď pořád stejný 🙂

CAT máme pupky na zasmání 🙂)) no pro vás už asi jo viď... taky asi budu koukat v 31tt na malý pupíno v 25tt a budu si říkat, jé to bylo maličký 🙂))) i když mě teď příde veliký 🙂)) no snad neporostem do extrému 🙂 😵

amallie
5. lis 2009

holky, fakt mám 101 kg normálně 😲 😲 😲 a to už teda děsí i mě................

a za poslední dva dny mám tak neteklé nohy, že mě až bolí, jak jsou napnutý, fuj, dokonce i prsty na rukách..................

snad to nějak dopadne, no, mám nateklej i krk, ale to jsme jim radši neřekla, páč by mě do toho špitálu poslali už určo

potřebuju ještě vyzvednout ten fusak, dodělat kuchyň, jít na koncert a pak teprve rodit, že jo 😉

hehe: vůbec nemáš velkej pupek, máš krásnej subtilní pupíček 😵

prosteja
5. lis 2009

HEHE mě se taky to moje břucho zdá furt stejný 😀 kdybych se neměřila každý týden poctivně v pase a neviděla na tom metru ty rozdíly cenťákový, tak tomu normálně neuvěřím 😀

ahooj ANGE 😵 teda doufám, že se z toho u vás nestane zvyk 😖

holky a koupila jsem si dneska MAMINKU a tam je nabídka na předplatné a můžete si k tomu vybrat dárek, docela mě to překvapilo, je tam třeba zateplená zavinka do autosedačky, podobná jako má SVOJI s tím krtečkem... a HEHE je modrá 😀 😵

amallie
5. lis 2009

svoji: no, pomoct znamená ležet ve špitále a sledovat pořád miminko, páč by mohlo bejt špatně zásobovaný kyslíkem, nebo bejt doma a chodit furt na monitory a utz 😖

jenže radši to roděj císařem, jako to néééééééééé

amallie
5. lis 2009

anget: dobře, že se tatínek stará, musíš si odpočinout

hehena
autor
5. lis 2009

SVOJI no přesně... jako občas se někdy tak jako mírně leknu, když se ráno probouzím a tam velehora a já si říkám, šmarjá kam to poroste, ale stejně dojdu nakonec v zrcadle na to, že se mi to děsně líbí 🙂 prostě já bych takhle mohla vypadat furt 🙂))) fakt bych brala bejt těhotná aspoň ještě 4x... jasný no, po porodu asi budu mluvit jinak, ale teď je to bájo.... asi i za pár týdnů už nebudu z panděra tak nadšená, ale teď jsem, tak si to nehorázně užívám 🙂)) jediný co mě teda trápí je ta celulitida... vypadám fakt hrozně... mám to na stehnech, tak vždycky než vložím pupík, tak si ty stehna a zadek musím rozmazat, jinak bych se propadla.. :(((( a mažu a masíruju se furt, tak fakt jako už nevím co s tím...

no PROSTEJ fakt se jí můj pupek zdál velkej.. viděla mě teď poprvý od 18 týdne myslím... a normálně se chlámala asi 5 minut rovnou mezi dveřma místo uvítačky, až to i manžovi přišlo nemístný... no jelikož já jsem s pupíkem spokojená, tak mě to ani moc nevzalo, ať se klidně chláme... 😉

PROSTEJí jako podle pupíku bych ti i tipla holčičku, ale jinak teda hádám dle intuice a u tebe furt nevím 🙂)

hele k tomu bláznovství... manža teď četl Kubajzovi pohádku o Marbulínkovi 🙂)))))) no o čem to bylo nevím, ale brala bych teda aby nám takhle předčítal pořád, hrozně dobře se miu toho usíná 🙂))

jo a add spaní, zase jsem byla za noc několikrát vzhůru... mám fakt nějaký lehčí spaní a manža mě dost budí chrápáním, tak jsem si šla zase lehnout vedle... jinak teda včera přijel domů až v 11 a odjížděl kolem 6... se o něj teda někdy bojím... měl by jít na operaci s těma křečákama a prdí na to a ještě se takhle přepíná...

hehena
autor
5. lis 2009

AMALLI no uvidíš co zítra... ale kdyby přeci, tak prď na kuchyň i koncerty... držím palce...

jé subtilní pupíček... dííííky 🙂 😵 😵 😵

svoja
5. lis 2009

ANGE jen odpocivej mamko!!!

AMALI tak to je fakt uz takove podezrele ty otoky....a ta vaha...chapu, ze se ti do nemocnice nechce, to se ti nedivim...tak treba to pujde tak, ze te budou pozorovat tema monitorama a utz....vsak uz to mate za par!!! a koncert bude neboj, Amalka je rozumna mala holcicka, ktera vi, co se slusi a patri....

Jooo, krteckovsky zavinky jsou i modry...i zeleny a nejen s krtkem.....ale vzhledem k tomu, ze pro me je krtek srdecni, byla to jasna volba.

prosteja
5. lis 2009

jo tak HEHE to jo, mě kdyby teď viděla mamka, tak možná taky řekne, jak mám velkej pupek 😀

jinak já osobně bych si podla pupka tipla asi holku, podle mé šílené pleti taky, ale to zas tak nemůžu brát, protože já měla pleť šílenou vždycky 😀 a intuice, nevím........ 😅 tam to nějak vázne 😀

prosteja
5. lis 2009

HEHE a od manži je to hezký, že vám předčítá 😵 😵 😵 a že se o něj bojíš, to se ti nedivím, já bych strach nespala ☹

SVOJI no oni právě nabízí asi jen modrou 😅 ..... ale přijde mi to jako dárek za předplatný docela dobrý.... a tu modrou nabízí s Křemílkem a Vochomůrkou 😵 😀

hehena
autor
5. lis 2009

PROSTEJ já si říkala jak budu nakupovat univerzálně 🙂)) ale asi to předsevzetí vezme za svý - chci všecko modrý 🙂)))) předčítal zatím jen jednou .) teda pupíkovi... mě dřív párkrát četl, nebo si vymešlel pohádku 🙂)) to je teprva sranda 🙂))

co se týče pleti, tak já to mám v obličeji celkem dobrý, ale záda furt nic moc... takže dle pleti asi člověk soudit nemůže... 🙂 no pěkně nás napínáte s miminkem 🙂))

amallie
5. lis 2009

Já bych šla do krtka!!!!!!!!!!! Mám i povlečení s krtkem pro sebe a tak 🙂

Jo, Amálka je rozumná hiolčička, ale jako nejlíp by pro ní bylo, aby vylezla hned 😲 tak že by kompromis za 14 dní????

prosteja
5. lis 2009

HEHE 😀 no já včera koupila v KIK punčocháčky, teda vybíral je manžel, hnědý s jakýmsi dráčkem.... a mají modrý pruhy... říkám, žo je diskriminace... a on prej, že holka taky může nosit hnědý punčocháče s dráčkem 😀 😀 😀 takže já se spíš vyhýbám růžové... to až kdyby to byla holčička, tak opravdu si koupím něco růžového typického pro holčičku..... ale jinak mám výbavu spíš na kluka 😀

jo a jinak já pleť to stejný jako před otěhu, pupínek sem, pupínek tam... tak se v tom vyznej 😀 ... a hodně se mi dělají takový až vřídky a to ve výstřihu 😖

AMAL uvidíš, co ty výsledky zítra... kdyby musela ven, tak by prostě musela ven..... ☹

hehena
autor
5. lis 2009

AMALLI máš teda dneska napínavej den... dle otoků soudím, že tě asi stejně budou nutit jít do nemocnice... hlavně, aby vás tam ohlídaly a byly jste v pořádku...

svoja
5. lis 2009

HEHE ja jsem z bricha nadsena i ted!!! vazne...spis ty veci kolem jako ruzny bolesti vseho moznyho, nespavost atd. me vadi...ale porad to jeste jde-nekdy lip, nekdy hur...jeee, tak ja celulitidu rozmazavat na pc neumim, nekdy se to budu muset naucit, to je sikovny....to bych si mohla gumovat i ksicht potom🙂 chichi

PROSTEJ joo, taky jsem videla nejakyho rakosnicka jeste

subtilni pupicek 😀 😀 😀 to je dobra hlaska

amallie
5. lis 2009

prostej: kolim stojí to předplatný? a krtek není, nebo je, ale je modrej?

amallie
5. lis 2009

hehe: nikam nejdu 😠

prosteja
5. lis 2009

AMAL za to předplatný chtějí 429,- a tu zavinku mají podle mě jen modrou a s motivem Křemílka...... zkus si najít na netu předplatný časopisu Maminka, tam to uvidíš 😉 nebo jim pak zkusit napsat, jestli ta zavinka je jen jeden typ 😉

jj SVOJI vím, že je dělají ve víc variantách, ale ten časák nabízí asi jen tu modrou a Křemílka 😉

HEHE a budeme vás s miminkem napínat až do konce... jako SAC 😀 😵

svoja
5. lis 2009

AMAL ti rekl dr, ze by bylo dobry porodit uz treba??
Jo a ty spis v krtkoj??? 😀 😀

HEHE videlas ted nekdy veci v cherokee klucici? jako me se taaak libej...jsou takovy do neutralna vetsina...a nekdy i hezci nez holcici, ty jsou kolikrat az moc preslazeny...

hehena
autor
5. lis 2009

PROSTEJ já vím 🙂)) a asi si z toho ukousnu ruku 🙂))

no SVOJI dá to práci 🙂)) radši už se nebudu fotit jen ve spoďárech nebo si blinknu 🙂)) 😀

prosteja
5. lis 2009

HEHE neukousneš 😀 😀 😀 to by byla věčná škoda u takovýho talentu jako jsi ty 😵

prosteja
5. lis 2009

aby nás mimi nepřekvapilo a na 3D/4D nám bez ptaní neukázalo co se mu to skrývá mezi nožkama 😲 ... z toho mám teda krapet strach 😅