Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
6. lis 2009

NUKI na vyšetření držím paluchy!!! snad vás to posune dál...

add to zpoždění MS - já jí po vysazení neměla vůbec pravidelnou.. jednou byla MS slabší, jednou silnější... určitě se to stává a může to být samozřejmě i tím, že se povedlo, ale neudrželo se.... ovšem to nezjistíš, takže radši nepřemejšlet...

hehena
autor
6. lis 2009

vetřelec mi to příde, když nekope, ale otírá se o břuch .... to je fakt zvláštní 🙂)) 😀

blahovka.cz
6. lis 2009

holky u nas mlha a leze slunicko,tak to po obede asi pujdeme do mesta,musim skocit pro materskou a koupit dudliky na flasky novy,protoze ty co jsou u novych lahvicek malymu nevyhovujou,chce ty antikolicky a chce to jiny dudanky,protze ty co jsem koupila jsou absolutne nahovso,jsem natrefila na smejd ortodontickej,kde to nejde dudlat

prosteja
6. lis 2009

jj to taky potvrzuju, když mimi nekope, ale šmrdolí se tam.... to je fakt jako vetřelec 😅

BLAHU šmejd ortodontickej 😀 a jaký používáš dudlíky?

p.e.t.u.l.k.a
6. lis 2009

Ahojte holky podívejte do albumu 🙂

hehena
autor
6. lis 2009

my dneska razíme do těch jeseníků... doufám, že budu mít odpoledne lepší náladu.. musím něco popracovat a hlavně trochu poklidit... ráno tu Rozule rozervala taky kus plotu - ještěže jsou majitelé tak hodný a nehrotí tyhle věci a ještě jí pochválí jak je hodná 🙂))

to srovnání je zajímavý.... holky já jsem taková držgrešle, že asi nakoupím ty plíny co má EFI nebo co... 😀

blahovka.cz
6. lis 2009

no mae tri,do obyvaku pres den ortodontickej,ten je tak podudlat,malej az tak moc nechce aby mi s tim usnul a v postylce a na cestovani (autosedacka a kocarek) mam klasicky,oboje maji ale latex,malej mi silokon nechce,ale za se na krmeni jedine silikon,akorat,ze jsem ten koupila novej ortodontickej a je to zmetek,piska a vydava pazvuky,kdyz Onda ho dudla,tak se vzdycky zarazi co to je za zvuky 😀

hehena
autor
6. lis 2009

žjjůůůů to je fešááááák PETI 🙂)) 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

blahovka.cz
6. lis 2009

ahojky peti,no to je fesak,aby jeste netrumfnul zenicha 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hehe tak mi napadlo,.ze jsem to sem jeste nikdy nepsaly po tom porodu,ze jsme jen psaly porizovaci cenu vybavicek 😀

p.e.t.u.l.k.a
6. lis 2009

´Hehenko ty se máš že jedeš na víkend pryč 🙂
To my máme teď máme víkendy nabité 😒

prosteja
6. lis 2009

PETUL ahoooj 😵 tý jo, to je frajer 😀 😵

HEHE tak snad se nálada zlepší 😉 a ty plíny co má EFI, jako myslíš látkový? 😉 protože ona ještě používala ty eko jednorázový a ty mi přišly zase hrozně drahý 😅 jinak HEHE já jsem tu nedávno psala, že už má cca spočítáno na kolik mě pleny vyjdou.... do začátku.... jestli chceš, můžu ti stručnej souhrn napsat do IP 😉

BLAHU takže máte latexový dudlíky, jeden ortodontickej a 2 klasický jo? a na krmení máte silikon, ale ne ortodontickej, respektive máš ortodontickej, ale chceš jinej 😀 to je složitý kruciš.... 😀 a co ty kaučukový? já jsem omrkávala včera v obchodě ty 😉

p.e.t.u.l.k.a
6. lis 2009

Blahu nechci být hnusná, ale asi trumfne 😀 ženich má zvláštní styl 😀 ale co každý je nějaký a hlavně že se mají rádi

blahovka.cz
6. lis 2009

prostejko latex je kaucuk 😀 na krmeni mame silikon,ale antikolickej,ale ja koupila novy vetsi lahvicky a tam byl hladkej dudlik a ten malymu nevyhovuje 😀

p.e.t.u.l.k.a
6. lis 2009

Tak já dudle zatí řešit nemusím, Vítek nechce cumel ani vidět

hehena
autor
6. lis 2009

PETI jak nabitý? mě příde, že to máme nabitý těma návštěvama... já bych zas brala, aby třeba někdo přijel za náma, my furt jezdíme jak blbci... buď vysočina, nebo Kolín, nebo teď ty jeseníky...

už skoro třeba nejezdíme za manžovým bratrancem, protože co jsme s manžou tak jsme tam byli nespočetně krát a oni k nám za těch víc jak pět let přijeli jednou... tož na to fakt se*em, když na nás někdo hází takovýho bobka a furt jen posloucháme jak nemají čas - a to mají kousek oboje rodiče, takže babičky jsou neustále k dispozici a bratranec chodí ve 3 domů z práce.... my často děláme do noci, rodinu máme po celý republice a oni nám furt píšou kdy dorazíme... to byste se pos*ali..

prosteja
6. lis 2009

ahááááá BLAHU a já to včera zkoumala v tom obchodě jakej je mezi kaučukem a latexem rozdíl 😀 jak blbá blondýna a říkala jsem si, že se musím zeptat holek 😀 😀 😀 a je to složitý, to mě nepřesvědčíš že ne 😀

PETUL fakt mu to moc sluší..... bude za hvězdu 😀

svoja
6. lis 2009

😵 😵 😵 Dobre rano

blahovka.cz
6. lis 2009

petulko,my tak dudlik na uklidsneni,takl zdrave,nejsme zavislaci 😀 zvlastni styl jako extravagance 😀 😀 😀

p.e.t.u.l.k.a
6. lis 2009

Holky mě teda výbavička vyšla na pár korun. Kupovala jsem jen pár věcí, zbytek máme půjčené nebo nám je někdo dal 🙂

hehena
autor
6. lis 2009

PROSTEJ jo já samozřejmě myslím ty látkový, vícevrstvý... vyšlo jí to na 2 tisíce...

četla jsem, že tě to vyjde na zhruba 6-7 tisíc do začátku... já jen nejsem do toho takovej nadšenec a nebaví mě procházet ty tuny značek a variant plín... buď bych si koupila ty AIO - klidně POP IN - bo na jiný diskusi jsem na ně našla jen kladný reference od holek látkovek (na koníkovi je zase ta paní co má ten krámek haní - no tak si vyber - to je tak se vším - s kočárkama, očkováním, dr....) anebo bych zas šla do těch co má EFI - a to kvůli ceně... u těch AIO POP IN se bojím jen toho, aby to vydrželo pořádně i na druhý dítě no, když už bych do toho vrazila kolem 9 klacků... 😅

prosteja
6. lis 2009

HEHE to my to máme tak podobně s manžovou tetou, bydlíme od sebe asi 3 km všehovšudy a vždycky jdeme my tam.... a už jsme je několikrát zvali, v podstatě od té doby co bydlíme v novým bytě, tak ať přijdou se podívat a na kolaudačku a posedět....... ať vezmou i dceru a děti a přivalí... a oni pořád nemají čas, nejdříve, že až bude léto, ale to se čas nenašel, pak prý až dcera porodí druhý mimi a to mi bylo jasný, že taky nepřijdou, že se čas nenajde s dvouma malejma dětma 😅 ...... no a výsledkem bylo, že nám minule v 8 hodin večer něco vezli a my už jsme pořád z toho zvaní na kafe tak unavení, že jsme se ani nezeptali jestli nechtějí jít dál a teď je z toho oheň na střeše a jsou na nás naštvaní, že jsme je nepozvali 🙄 chápeš to? zveme je už víc jak rok skoro každej měsíc a nic a jednou nic neřekneš a je zle 😠 🙄

blahovka.cz
6. lis 2009

ahojky svoji a barunko

peti moje rec,rekla bych,ze to malej tak pul na pul nove s pouzitym

hehena
autor
6. lis 2009

ty jo ještě chvíli se bavte o těch dudlech a budu panikařit 🙂))) já vůbec nevím o čem to mluvíte... jsem myslela, že naběhnu do obchodu dva vezmu a nazdar.... ale vy na mě takhle... 🙂)) jdu si pro slovník cizích slov 😀

hehena
autor
6. lis 2009

si jako nemůžu dát ani čas s citronem.. i po tom mě pálí žáha 🙂))) 😠

prosteja
6. lis 2009

HEHE já na ty POP IN četla taky dobrý reference 😉 tak to zkus 😉 anebo jdi do toho co EFI 😉 2 tisíce je super..... 😉 je fakt, že já si s tím dávám práci no, sháním po aukcích, sleduju si to, ale stojí to za to, protože na plínkách to vůbec nejde poznat, že by byly používaný a mám je za hubičku 😉 ale chápu, že každýho to nebaví 😀

ahooj SVOJI 😉

hehena
autor
6. lis 2009

PETI a co jste pořizovali???

prosteja
6. lis 2009

jo a jinak s těma dudanama, tak já mám ten silikonový, jeden jsem koupila a jeden byl v tom Prenatal Boxu... no a teď teda koupím asi ten latexový 😉 a vyzkouším, jestli mimi vůbec dudlana bude chtít a jaký 😉

prosteja
6. lis 2009

horší to bude s těma na lahvičku 😅 chtěla jsem jít do té startovací sady od AVENTU, co ji tu holky pořizovali, tak uvidím no... musím to ještě proštudovat, co je tam za savičky 😉

jinak musím taky potvrdit, že výbavička jako oblečení a tak nás nevyjde na moc... nejvíc zblajzne jen kočár s autosedačkou, samozřejmě postýlka a všechno do ní a oblečení už není vůbec taková pálka, hodně věcí půjčených nebo sehnaných z druhé ruky 😉

hehena
autor
6. lis 2009

mě by nevadili ty aukce, šak s věcma z druhý ruky nemám problém... ale mě nebaví to procházet, sledovat... často makám do večera, a pak jsem ráda, že už na net nemusím a akorát vám tak něco málo napíšu do diskuse.... na víc se moc nezmůžu... občas koukám na bazoších po kočárcích a tak... ale plínky, to mě neba no...

už jsem to tu psala, brala bych, aby mi to někdo dovezl jako balík a nazdar 🙂))) 😀 😀 😀

prosteja
6. lis 2009

jo a HEHE ještě k těm plínám, já myslím, že to na druhý dítě vydrží 😉 to potvrzují všechny maminky látkařky, že to je nejvěší výhoda těch látkových plín, že na druhý dítě už nic nepořizuješ 😅 to nemůžeš zničit, maximálně už nebudou úplně nový, ale já když fakt vidím, že mi paní třeba napíše, že plínu používala 4 měsíce a pak mi ji pošle a na té plíně to není vůbec poznat, tak si myslím, že můžeš být v klidu 😅 😀 😉