Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
6. lis 2009

HEHE však já jsem to tak myslela, že jako chápu, že tě nebaví to sledovat, respektive že na to ani nemáš čas ani náladu 😉 ........ tak až budu na mateřské, tak už svoje plíny budu mít nakoupený tak pro tebe budu dražit 😀

prosteja
6. lis 2009

a pak ti to HEHE pošlu v jednom balíku a ještě s popiskama 😀 😀 😀 ...... ne si dělám srandu, myslím, že můžeš klíďo jít do těch POP-IN, četla jsem, že jsou super 😉

blahovka.cz
6. lis 2009

pro hehenku!!!

LATEX,neboli KUCUK je prirodni a mekky
SILIKON umely a pevny
ORTODINTICKEJ DUDL - pro spravny rustu zoubku,tvaruje patro,ma jiny trvar,nez klasickej
ANTIKOLICKEJ DUDL NA FLASKU - specialne upravenej aby detatku nepusoboval koliku pri jidle a po ,coz rozumej jako prdiky a bolesti briska

tak a nemusis chodit pro slovnik 😀 😀 😀

hehena
autor
6. lis 2009

no PROSTEJ ty POP IN jsou jednovelikostní a vše v jednom... tak se jen bojím toho praní a praní... proto si říkám, jestli to vydrží...

ještě jsem tady na koníkovi viděla reklamu na baby grow, či jak se ty AIO plíny jmenujou, ale na ty tak dobrý reference nejsou... ale mají teda perfektní designy... 😉

hehena
autor
6. lis 2009

ješmarjá ženo... tak kterej dudl mám pořídit 🙂)))) 😀 😀 😀

prosteja
6. lis 2009

no vidíš HEHE tady máš od BLAHU popsaný dudlíky, teď ti ještě s ANGE nachystáme ty plíny a je to, můžeš rodit 😀

p.e.t.u.l.k.a
6. lis 2009

Hehenko já jsme myslela , že jedete někam na výlet s M 😉
Blahu přesně tak 😀

prosteja
6. lis 2009

tak ty druhý neznám HEHE, ale ty POP-IN to jsem fakt slyšela, že jsou dobrý........ a tím praním to nemůžeš úplně zničit HEHE 😅 jak říkám, maximálně budou ty plíny pro druhý dítě trošku žmolečkovaný nebo něco, ale nezničíš je.... teda podle mě..... 😉

blahovka.cz
6. lis 2009

HEHENEKO TO TI REKNU PRESNE,TEN KTEREJ BUDE VYHOVOVAT KUBIKOVI!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hehena
autor
6. lis 2009

holky tak ještě mi sím vás vyberte kočárek... 🙂)))

a pak bych potřebovala ještě balík s nutnou kosmetikou, odsávačkou na hleny, teploměr, hřeben, nůžtičky a prostě další serepetičky... 🙂)))

jo a ty hadříky ještě pokoupit, bo mě něco málo půjčí kamarádka, ale sestřenice dala všechny hadříky po malý na charitu, takže takhle v rodině dostanem leda tak houby s octem 🙂)) 😀

BLAHU jako používáte ty vlhčený ubrousky?

hehena
autor
6. lis 2009

holky kamarádka je ve 12. týdnu a už ví jistě co čekají... to je mazec co 🙂)) 😵 😵 😵

prosteja
6. lis 2009

HEHE to je mazec s tou kámoškou.... čekají kluka? 😉

hehena
autor
6. lis 2009

PETI výlet to je no... za kamarádkou a její dcerou - akorát mě drtí to cestování holky.... tři hodiny sedět v autě, to je prostě děs, takže se ani moc netěším 🙂))) já třeba můžu hodiny pochodovat a nic mě nebolí, ale z dlouhýho sezení mě bolí strašně záda... :((((

BLAHU mno jo, jak jinak viď ))) 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka.o
6. lis 2009

Ahoooj PRVUŠKY 😵
Japa je při pátku? 🙂

Byla jsem dneska na kontrole a vše je v pořádku. Díval se na výsledky u genetiky NT a byly i výsledky krve, vše naprosto v pořádku. Tlak, moč, vše...... ptal se mi, jak mi je, jestli nemám obtíže, tak jsem ho ujistila, že se cítím naprosto ok, jako kdybych těhu nebyla. Miminka sebou mrskala, u A byl krásně vidět profil a "čumáček"(dle slov doktora). 😀
Jenom mi teda včera přepadla hrozný rýma a bolení v krku! 😠 Frňák mám odřenej a už mi to neba. Už aby byl večer a víkend..... 😎

blahovka.cz
6. lis 2009

Hehenko ja pouzivam skoro komplet kosmetiku z DM BABYLOVE - mydlo,samponek,olejicek (mimochodem uza vone) a vlhceny ubrousky 😉 a nemam si nac stezovat 😀

cibka
6. lis 2009

ahoj holky,
tak se mi to taky krátí v uterý jedu na ten utz jestli vyrostli nějaký folíky 😀 doufam že jo
Amal: držim palce at je vše ok
zatím vás jen tak pročítam, a moc se neazpojuju do diskuze protože nemam co bych přihodila takový zkušenosti jako máte vy zatím nemam ani nic nekupuju ☹

prosteja
6. lis 2009

ahoooj ZUZI 😵 😵 tak paráda, gratuluju ke kontrole... a doufám, že nachlazení brzo vyležíte 😉 pozdravuj miminka 😀 😵

ahooj CIBKO 😵 tak v úterý budu držet palec, aby byly pořádný folíky 😀 😉

blahovka.cz
6. lis 2009

nazdaek zuzi,tak to je moc dobre,ze jse vsici v poradku,bud rada,ze to je jako bys ani nebyla tehu,az budes mit ve predu batoh,uz to bude jina a propooo kde mame brisko,prvni brisko v diskusi se dvema mimi a fotos nikde 😀

blahovka.cz
6. lis 2009

ahojky cibko a co tatinek,bude jde taky na utz?? 🙂

zuzka.o
6. lis 2009

Ahoj PROSTEJKO: děkuju 😵 Snad se té rýmy brzo zbavím, je to hnus jeden fialovej. Vyřídím pozdravy 😀 A jak se máš ty s prťouskem? Koukala jsem na bříška.... krásný (já tipuju holčičku 😵 )

Ahoj BLAHU: mám v albí fotečku, zatím je to špek, ale ono se to ukáže, jsem si jistá 😎 Ptala jsem se dneska doktora, kolik se tak přibírá při dvojčatech, ať mi postraší .... noooo prej tak o 5víc než při jednom mimi ..... tak to bude mazec! 20-25kg tipuju! A už se na ten batoh docela těším 😀 Ke konci to bude hustý, mudr mi řekl, že se většina dvojčat rodí předčasně, tak prej to s těma kilama tak strašný nebude..... 😅

cibka
6. lis 2009

prostej: diky minule folíky byly 2 tak mi píchli pregnyl ale nakonec se stejně nezadařilo, nejhorší je to čekání jestli mrcha dorazí nebo ne a pak to zklamání 😢 já už chci bej taky mamina
Blahovka: manža je v praci takže tentokrát pojedu sama ☹

zuzka.o
6. lis 2009

CIBKO: držím palečky a bumbej jen čajík 😉

blahovka.cz
6. lis 2009

tak hlavne aby bylo mimisko v poradku zuzi 😉 manza pujde treba priste 😀

prosteja
6. lis 2009

ZUZI děkujem za pochvalu břichoňa 😀 mě fakt holčičku tipuje úplně každej, tak abych nedopadla jak SAC a nevylezl kluk 😀 té jsme všichni tipovali klučíka a jak to dopadlo 😀 ....... i když teď se můžu docela utlouct po sladkým, pleť o tom radši nebudu ani mluvit a bříško bych si sama sobě taky tipla na holčičku, tak uvidíme....... a jinak se máme fajne, jen se začínám pěkně zadýchávat a musím zpomalovat chůzi a to mi ještě moc nejde 😅

hehena
autor
6. lis 2009

ahoooooooj ZUZI, CIB .) jak se máte? 🙂 )

ZUZI moc gratuluju ke kontrole 🙂 a doporučuju Bioparox... .) je jak do krku, tak do nosu, pak ten Septisan pastilky, jak tu doporučovala Blahuška a pak můžeš ten paralen, ale to víš 🙂

BLAHU díky za tip 🙂 tak taky koupím babylove 🙂 - takže máš ke kosmetice jen to mýdlo, šamponek a olejíček? víc netřeba???

prosteja
6. lis 2009

CIBKO to tady známe všechny, to čekání na mrchu 😖 ........ tak budu držet palec 😉

hehena
autor
6. lis 2009

CIB jj to čekání před MS je dlouhatánský a člověk napntutej jak kšandy..... snad se brzo dočkáte!!!

verled
6. lis 2009

ahojky holčiny, tak jak je tu??něco novýho??my jsme byli s Tádou dva dny doma bo jsme měli horečku:-/...takže.....dneska už je nám líp.-)

cibka
6. lis 2009

hehena:ahojky, docela to jde díky za optání
musim vyrazit se psem na procházku tak se prozatím všechnny mamči i mimískové opatrujte 😎