Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
30. čer 2009

Holky a dávejte si pozor když vstáváte, vstávejte pomalu kvůli vazům u dělohy..to je to jak jsem tu popisovala to píchání v podbřišku a myslela jsem, že by to mohl být slepák

prosteja
30. čer 2009

jo sac, pěkně se tam roztahuje prcek 😀 až si někdy říkám, kruciš, nic mě nebolí a klepu si na bříško, jestli tam je 😀

sacvi
30. čer 2009

Holky já mám pupendos aji pěkněj 😀 ale na bocích a na vrchu stehen mně teda začínají pěkně praskat žilky 😖 Potvůrky 😝

svoja
30. čer 2009

HEHE tehu vytok muze byt i do bezova si myslim ne?....

svoja
30. čer 2009

SAC ahooooj...tak nam taky rekni jake konzistence bylo tve brisko na zacatku....🙂

angetha
30. čer 2009

Sac..kdybys viděla moje prsa 😝

hehena
autor
30. čer 2009

SAC mě teda taky bolí břicho pořád... prostě od vynechání MS to stojí fakt za to..... někdy je to fakt jak silnější MS bolesti, jindy mě dloube, ale jinak ted podbřuch cítím pořád.... 😖

sacvi
30. čer 2009

no to je pěkné prostejko..počkej až si tam udělá pěknou vilku s oobrovskou zahradou..to pak budeš mít jako já 😀

prosteja
30. čer 2009

sac no s tím nic nenaděláš 😖

anget jak jsi to tu nedávno řešila? jestli je to slepák nebo co? no snažím se vstávat pomalu, ale jelikož prcka necítím, břicho nemám, tak občas zapomenu že tam je 😀 😀 😀

hehena
autor
30. čer 2009

SVOJI tak to netuším..... zkusím vyčíst....

svoja
30. čer 2009

HEHE zkus www.prozeny.cz ...tam je tehu poradna a tam toho o tom vytoku bylo napsano dost...i o tech nemocech... PROSTEJ!!!

prosteja
30. čer 2009

holky tak já podbřišek pořád necítím.... většinou k večeru mě to tam pobolívá, tak se snažím doma odpočívat.... 😉 jéééé sac, kdybych měla takovýho pupíčka jako ty, tak si libuju 😵 😵 😵 ty ho máš mooooc krásnej 😉

jo a holky schválně jsem se dívala k tomu novýmu doktorovi jak k němu jdu na jeho stránky kvůli tomu screeningu a máte recht, pojišťovna to normálně neplatí, je to na doktorovi 😉 ale jemu to nikdo neproplatí, když vám ho udělá 😉

svoja
30. čer 2009

ANG co je s nima?🙂 😨 😀

angetha
30. čer 2009

Jé nový pupík u Sac 🙂 🙂
Prostějko jo to je ono..

sacvi
30. čer 2009

jo hehenko to já řešila pořád!! Fakt jo pře sem pořád měla strach esi je to ok ale asi vážně je 😉
A taková ta bolest mě přešla až někdy kolem 6.měsíce 😅 a teď to mám zase zpátky.. 😒

Svoji pěkně špekatý ..no ale to bylo už před těhu.. 😀 Ale teda tvrdý sem ho měla hoodně brzo..manža pořád zkoušel a divil se jakto že je taky tvrdý tak si to podle toho pamatuju 😀

Angethko to je radosti co?! No jo..daň za mimouška 😉 😵

prosteja
30. čer 2009

anget předpokládám, že to není moc dobré, když tě tam tak píchá 😕

angetha
30. čer 2009

Svoji, oblečený jsou krásný, ale když se vidím v zrcadle..mám je popraskaný, úplně do modra, snad to po porodu aspoň trochu zmizí...a to jsem je mazala..ještě to kojení potom..holt je ze mě matka no 😀

svoja
30. čer 2009

SAC jeee, brisko....hezky

Stejne to je ale zvlastni ta velikost brisek. Vim, ze to je dany i geneticky i typem postavy, ale kdyz porovnate velikosti brisek ruznych konikovek a ze tam je vlastne to same zhruba....

angetha
30. čer 2009

Prostějko to bylo jen párkrát..tak už si dávám pozor a vstávám pomalu..

sacvi
30. čer 2009

jo prostejko já Ti dám že by sis libovala 😀 Víš co to je ho tahat 😀 Jako včera sme byli s mužíkem na procházce..ani nijak dlouhé a šli sme úúplně pomaličku ale já spocená jak kravička a už sem myslela že ani nedolezu dom 😨 😀 Záda bolely..teď ten pupek je už těžkej 😀

prosteja
30. čer 2009

jů holky a ten můj novej gyndař ten screening dělá každé ženě standartně 😀 😵 tak to jsem ráda 😵

svoja
30. čer 2009

ANG modry??? 😨 😨 tyvogo....no asi to je tim jak rychle vyrostly....ne?

svoja
30. čer 2009

PROSTEJ zadaco? tak to je super, jako ten muj.... 😀

prosteja
30. čer 2009

anget to je dobře 😉

jj sac, to věřím, že to musí být něco to tahat...... ale já jako myslela, že ho máš strašně krásnej na pohled 😵 to už jsem tu říkala, že miss bříško by jsi tu pro mě byla ty 😵

angetha
30. čer 2009

Prostěko tak supr, budeš mít NT screening 🙂
Svoji no během pár dní..a do modra jich je několik, pak mám i fialové...to je co 😀

prosteja
30. čer 2009

svoji no asi jo 😀 to já ještě nevím, ale sestřička o žádných poplatcích nic neříkala.... a na stránkách má uvedeno, že to dělá standartně každé pacientce 😉 a svoji neplatíš vůbec nic? ani žádný roční poplatek třeba?

svoja
30. čer 2009

jeee, duhova NAG🙂 ne, to si delam srandu...taky me to urcite ceka....vsak ono se to upravi...pry to casem vybledne jsem slysela

PROSTEJ vubec nic

sacvi
30. čer 2009

no tak to pak ano prostejko..děkuji 😀
Jo četla sem že jsi nachlazená..já na začátku taky byla ale pěkně nachcípaná..k tomu strašneej kašel..fakt břicho úplně namožené..v krku mě bolelo víc jak týden a nic nepomáhalo..nos ucpanej..jako byl to děs a podívej..mimískovi to bylo úplně jedno a to sem pokaždé už kašlala se strachem 😒

sacvi
30. čer 2009

angethko ty máš teda výběr 😀

svoja
30. čer 2009

holky ja musim jit neco delat...ale nez pujdu k dr, tak jeste prijdu....a kdepak je cat?....ta uz by mohla mit po....