Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

blahovka.cz
9. lis 2009

ver to ja jsem si myslela taky a koukej jak me ti holky nahlodavaji 😀

amallie
9. lis 2009

svoji: tak to je dobrý!!!!!!!!!!! páč já platila za jednu hodinu 400 za sebe a účast taťky u porodu je 700 a kdyby šel taťak na kurz, tak ještě 300 za hodinu k tomu

carculka
9. lis 2009

tak ja letim dovarit,zatim paaa 😉

verled
9. lis 2009

blahu:tak to u mě nehrozí🙂

svoja
9. lis 2009

amal tak treba na me jeste nejaky cifry vybalej....ale coz....nevim, jestli je ta 500 za vsechny kurzy nebo jen jeden a jestli je jen za me nebo za oba....ale tak zas....to dam.

blahovka.cz
9. lis 2009

Toz ja budu muset vyzpovidat efi a jak co dela a tak . . .

nebo jestli mi poradite i vy

verled
9. lis 2009

svoja:jdeš na kurz jo??

amallie
9. lis 2009

svoji: no, spíš nevybalej, to bude dle mě za jednu hodinu i s tatínkem, tady já platím velkoměstkej příplatek

svoja
9. lis 2009

Nojo, jdu...uvidime porodku, docela se na to tesim, protoze ta nase porodka je pekna...

zuzka.o
9. lis 2009

Ahoj.... tak se znova hlásím po pracovní odmlce .... potřebuju poradit. Brzo si budu muset pořídit těhu kaťata a když jsem byla v Budějovicích v HM a CA, tak to byla teda bída a katastrofa! Na 1 štendříčku jim tam visel 1 druh kalhot a to bylo vše! Pěkně hnusný... takovej obyč hadr a chtěli za to 1.300!!!
Tak občas máme cestu za babičkou do PRahy, kde je největší výběr? Já potřebuju kalhoty prodloužený, tak abych si vybrala.
Děkuju 😉

svoja
9. lis 2009

Ted to rikam manzelovi a je z toho celej nervozni🙂 Chichi...a bohuzel pujde jen na jeden kurz, bo na ten druhej jde do prace...chjooo...snad si to jeste nejak zaridi treba 😒 Nebo to proste zvladnu...

blahovka.cz
9. lis 2009

zuzi tak to neporadim,ja jsem je totiz kupovaly presne v Ham a CA

svoja
9. lis 2009

ZUZI v CaA me to prijde jako obleceni pro tehotny duchodkyne 😀 z HaM se me kalhoty silene vytahly, ale zas byly pekny. ja mam zn.windstar koupeny v obchode s detskyma vecma asi za 1200 a jedny stejne znacky z netu za 750 asi, ty mam nejradsi.

blahovka.cz
9. lis 2009

jo zuzi na netu www.tehotne.cz

angetha
9. lis 2009

Hehenko určitě je snadnější suchý zip, ale když mimi povyroste a leze, tak se můžou rozepnout, popřípadě je děti samy zkoumají a rozepínají 😀 takže na větší dítě už patentky 😉

verled
9. lis 2009

zuzi:a tak si kup od někoho třeba z mimáče nebo aukra.......

blahovka.cz
9. lis 2009

ange a ty s tema patentkama jsou asi i drazsi,vid??

blahovka.cz
9. lis 2009

a ange kolik mas treba schvrnacku???

svoja
9. lis 2009

Ja jsem slysela, ze v pripade, ze mas ty plenky pak treba na dalsi dite, tak z hlediska trvanlivosti jsou lepsi patentky....ze se jako neopotrebujou tolik, jako ty suchace....ale ty jsou zas takovy "rychlejsi".... 😒

zuzka.o
9. lis 2009

BLAHU: díky za odkaz 😉

VER: já nechci použitý kaťata. A bez zkoušení to bude katastrofa. Abych je pak mohla vrátit,t ak bude lepší nějaký web shop.

SVOJI: díky za info, taky se mi zdálo oblečení jako pro důchodce (a ani jako důchodkyně bych to asi nebrala). 😅

blahovka.cz
9. lis 2009

zuzi nas tech strankach ti prave bezplatne vymeni pokud ti nebudou sedet ty gate

svoja
9. lis 2009

ZUZI z vlastni zkusenosti (dvoje jsem kupovala pres net a nesedely me, musela jsem prodat dal) ti radim, aby sis kalhoty zkusila....ja si koupila ty windstar jedny po vyzkouseni a druhe objednala pres net, protoze uz jsem vedela jaky jsou, tak jsem se nebala

zuzka.o
9. lis 2009

Já se právě taky bojim, že třeba 5x budu muset kalhoty měnit..... a radši bych si je zkusila a pak je někde ty samý splašila jako SVOJA za levnějc..... ale kde v Praze.... počkat... HEHENKA přece měla s kaťatama velké problémy.... já jí písnu 🙂

zuzka.o
9. lis 2009

A holky, který kaťata jsou pohodlnější, ty s tou gumou po stranách nebo s tím vysokým pasem?

blahovka.cz
9. lis 2009

v praze neporadim 😀

amallie
9. lis 2009

zuzi: v praze v mothercare koupíš nejlepší kaťata a i jiné těhu hadříky 😉

například v letňanech, nebo záleží, kam jedete, je taky na příkopech

zuzka.o
9. lis 2009

Super, díky AMALI 😵 .... a cena? Baj vočko?

amallie
9. lis 2009

Zuzi: nedokážu odhadovat, mothercare není levný, ale občas mají slevy, kvalita zaručená, sedí a rostou s maminou............. já takhle koupila teda v nextu kaťata v 10tt a nosím je i teď a to mám o 30kg víc

amallie
9. lis 2009

jo a brala bych s pasem, nemusí bejt ani vysokej, ale ten pružnej, guma tě bude pak na konci těhu už skrtit a potáhne ti na pupíno

zuzka.o
9. lis 2009

Skvělý.... díky za vyčerpávající informace 🙂