Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
10. lis 2009

ANGE takže tebe zatím šili, manžel seděl vedle tebe a pak vám malou přinesli ju? 😉 tak to není tak hrozný, já myslela, že to je delší procedura

cat79
10. lis 2009

Prostějko někde přikládají hned ještě neumytý, koukni na ty fotky tady na koníkovi..já bych teda asi radši umytý..jsem cimprlich, ale asi po tom porodu mi to bude absolutně jedno, co????

Holky to taak letí, už se strašně těším až ten náš prďolka bude tady s náma, ale bříško si teda užívám, zatím jo🙂))

prosteja
10. lis 2009

CAT jj, ono jak kde...... co jsem ale hodně viděla a slyšela, tak dají mimi do takové té hadry 😀 zelené....... a takhle ti ho položí na bříško 😉 ........ některý maminky po něm hned natahují ruku, jiný jsou z toho porodu tak vyfluslý a úplně mimo, že o mimi vůbec nejeví na fotkách zájem a jsou asi rády, že je to za nima ☹ to jsou prostě ty první okamžiky, kdy nevíme nikdo, jak se budeme chovat a jak to proběhne, protože ani nevíme, jaký bude porod a tak... a jinak si myslím, že ať už jsi sebevětší cimprlich, tak ti to bude docela fuk a je možný, že nebudeš chtít o ničem slyšet a jen chovat ten špinavej křičící uzlíček u sebe 😉

cat79
10. lis 2009

jé, hezky jsi to prostěj napsala🙂))asi joooooooooooooooooooooooooooooooooo🙂))
Holky dneska všechny spí, co??
Já už musím pomalu jít, budu tu tak po 14h..tak zatím přeju krásný den a jen dobré zprávičky!!!

prosteja
10. lis 2009

CAT no uvidíme jaká bude realita 😀 ...... snad podobná 😉 hezky si zacvičte...papa 😵

cat79
10. lis 2009

Jo a Hypo nádherný fotečky, my máme focení 5.12 odpoledne, tak se strašně těšíme🙂)papapaappa

verled
10. lis 2009

čaaaaau holkyyyy🙂

svoja
10. lis 2009

dobre rano

luciebx
10. lis 2009

dobre ranko... holky byvalo vam taky rano blbe co ste jedli nebo pili? ja vzdycky kaficko ale nejak ne to nemam chut.. ale mam zizen a tak...

amallie
10. lis 2009

dobré ránko 😵

prosteja
10. lis 2009

zdravím všechny, VER, SVOJU, AMAL i LUCI 😵

LUCI no nevolnosti trápí jak koho, budeš muset vyzkoušet co u tebe zabírá... hodně si holky pochvalují něco sníst (třeba piškoty) než vylezeš z postele 😉

luciebx
10. lis 2009

prosteja. moc dekuji me je proste od zaludku jako kdyz po tahu... tak jakoby kyselo prazdnej zaludek.. no udelala sem si matovy caj tak uvidime zda to zabere... uff...

amal dobre ranko

svoja
10. lis 2009

LUCI ja treba nejedla vubec nic...pak jsem mohla jen bily rohliky s pomaz.maslem jinak nic jinyho...jez to, na co mas chut...to samy s pitim...tohle je vazne u kazdyho jiny, musis to vyzkouset no

prosteja
10. lis 2009

LUCI je mi to jasný, taky mi nebývalo po ránu zrovna nejlíp 😒 ... chce to fakt zkusit..... mě hodně pomohlo, když jsem ráno vstala a než jsem se nachystala do práce, tak jsem zblajzla suchý piškoty a zapila je trochou sladkého čaje...... ale to neznamená, že to pomůže tobě 😖 hold budeš muset experimentovat 😀

luciebx
10. lis 2009

jj no tak ja jdu experimentovat.. problem je v tom ze nemam vubec na nic chut ale vim ze bych neco snist mela.. .ja teda obdivuju ze ste zvladali chodit do prace,.. ja mam par schuzek naplanovanych na konec tohoto tydne a nejak nevim jak to budu rano zvladat... asi pomuze se namalovat hihi abych nebyla zelena

prosteja
10. lis 2009

LUCI taky jsem neměla na nic chuť, ale ty piškoty mi fakt pomáhaly, tak jsem se přemohla..... 😅 uvidíš, třeba ti pomůže nejíst vůbec nic ráno 😉 .......

luciebx
10. lis 2009

tak ja si ted udelala toast a dala na to pomazankovy maslo tak uvidime hihi.. ale piskoty jsou dobry napad vsak ty se davaji aji po operaci takze skocim do obchodu a koupim

prosteja
10. lis 2009

no vidíš LUCI, co si pamatuju, tak mě by tohle zabilo 😀 ale to bylo asi taky tím, že mě čekala cesta do práce.... jinak já ráno lupla pár těch piškotů a pak přišla do práce, rozdýchala nevolnosti, šla do jídelny si pro něco k jídlu a většinou odcházela s párkem nebo něčím podobným 😀 a po tom už mi bylo dobře 😀

luciebx
10. lis 2009

no na parek mam teda taky chut.. no toast sem snedla a je mi lepe.. no nevim zda i to vecne cumeni do komplu mi dela dobre... .hiih.. sem jak zavislak tady...

prosteja
10. lis 2009

LUCI tak uvidíš, co ti bude dělat dobře...... 😉 třeba i ten párek 😀

verled
10. lis 2009

luci:jojo jez co můžeš🙂
svoja:já teda nevim ale přijde mě že už zas začínám mít žravou😀DD........jo prosimtě už ti tvrdne občas břicho??mě docela jo, teda hlavně v noci.......mě to vždycky vzbudí a je to mazec, ani hnout se potom nemůžu....

luciebx
10. lis 2009

jdu si dat dalsi toast.. hihi

verled
10. lis 2009

luci.na poárky jsem taky měla furt chu´t a na salámy a takovýá samý "zdravý" věci, ale no a co klidně si dej na co máš chuť......

prosteja
10. lis 2009

LUCI jen běž, když máš chuť 😉 jak píše VER, dej si na co máš chutě 😀

VER tak to tvrdnutí bříška musí být nepříjemné 😖

luciebx
10. lis 2009

takze hura do obchodu hihi.... nejhorsi bylo kdyz sme byli nakupovat o vikendu a ja kdyz videla to jidlo tak mi bylo jeste hur.... no takze sem vubec nic nekoupila.... ated toho lituju hihi

prosteja
10. lis 2009

LUCI chyba 😀 příště nakup raději do foroty 😀 nikdy nevíš, kdy tě přepadne chuť na něco dobrého 😉 😀

verled
10. lis 2009

prostej:to jo.....takhle nějak si představuju že to začne.-)
luci:já si dycky koupila, něco slanýho i něco sladkýho, něco zdravýho a něco co mam fakt ráda🙂

luciebx
10. lis 2009

jdu si asi lehnout... dojdu sem za par hodinek papa

verled
10. lis 2009

a pak jsem většinou všechno najednou sežrala😀

hehena
autor
10. lis 2009

ahoooooooj holky... jak se máte?

jsou nějaký novinky sííím?

jsme včera dovalili od ségry v 11 v noci... jsem byla ouplně zbitá. 😅 a vůbec nějak nemůžu dospat deficit už od minulýho víkendu u našich... u kamarádky jsem se docela i vyspala, ale asi by to chtělo ještě víc bo co 🙂))

jinak mi ségra koupila další bodýčka a taky holky od ní mám už 4 mega balení pampers... nechce někdo??? 😀 😀 😀