Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
11. lis 2009

CAT 😀 😀 😀

blahovka.cz
11. lis 2009

CAT TAK TO MOC STRUCNY NEBYLO CO? 😀 😀 😀 😀

Ahojky ver,tak to drzime palce kamosce

ahojky svoji a nuki to jste hodny ,ale jsem v pohode,az me to prekvapuje 😉

orchi co bych za to dla,kdyby byla venku 😀

cat79
11. lis 2009

Blahu děkuju🙂
Vyřídím..no kdybych šla já na císaře tak to asi bude podobné, ne?
Ale moje kamarádky byla na císaři a za dva dny tam běhala jak čamrda🙂))a malou kojila taky obstojně🙂))
No holky snad se otočí, teda trošku mě znervózňuje že tady jsem sama, kdo má mimi hlavičkou nahoře ve 33tt, ale kouknu na ňákou debatu jinou, určo je nás víc s tvrdohlavýma prckama🙂))

Jdu dneska do fitka, tak třeba se tam rozhoupe🙂))
jinak reklama funguje super, lidičky volají na netradiční dárečky, mám radost, bude na dárečky🙂))

blahovka.cz
11. lis 2009

jasne cat bylo ¨by to stejne 😉 to zakladni se nemeni 😀

prosteja
11. lis 2009

CAT uvidíš, budu držet palec, aby se malej otočil....... mám pocit, že podobný to měla BAE, taky kolem toho 33tt měla malýho hlavičkou nahoru a na další poradně už byl hlavičkou dolů 😉

nuki
11. lis 2009

Orchi: tak to moc děkuji..🙂)chytám tyto bacílky🙂

Blahu: to bylo vyčerpávající..🙂

Cat: neboj, ještě má čas, chlapi si dávaj na čas..🙂))

cat79
11. lis 2009

JO?Bae to měla taky tak?Já si myslím, že se otočí, věřím v to🙂)

Přidala jsem fotečky deníska, včera jsem si večer vyhrála🙂)je to ňunu
Kdybyste to taky chtěly tak na
http://www.loonapix.com/cz
doporučuju, je to prča aty fotečky jsou nádherný, hlavně ty se šablonama...vyzkoušejte🙂)

blahovka.cz
11. lis 2009

nuki moc strucne se mi to nepovedlo 😀

prosteja
11. lis 2009

CAT no myslím, že to byla BAE 😉 taky měla před další poradnou trošku strach a pak přišla nadšená, že už je hlavičkou dolů 😉 tak držím palec, aby se otočil 😉

nuki
11. lis 2009

CaT: moc hezky sis pohrála....šikula🙂

cat79
11. lis 2009

Tak to jsi mě Prostěj uklidnila.-)))
Děkuju za pochvalu Nuki🙂 taky si vyhraješ, jen to zkus🙂)))
je tam toho mraky🙂))

Holky musím už pomalu jjít, budu tu odpolko, tak zase pokecáme🙂)
zatím se mějte všechny mooc krásně a papapapa

prosteja
11. lis 2009

CAT hezký foto 😉

prosteja
11. lis 2009

holky a musím se vám pochlubit, dneska máme s manžou výročí 😵 je to přesně 4 roky, kdy jsme spolu začali chodit 😀

blahovka.cz
11. lis 2009

pa pa cat 😉

tak jsem ulozila malyho a konecne se taky dostala ke snidani 😀

prosteja
11. lis 2009

CAT papa 😵

BLAHu to brzo 😀

blahovka.cz
11. lis 2009

teeeda prostejko,tak to by mohla byt nejaka ta veca,ne??? 😀 a manzele jste jak dlouho???

prosteja
11. lis 2009

no a já čekám pořád až se mi ozvou z PPL, že už pro mě mají ten balík z www.mamitati.cz a furt nic 😠 já už chci ten svetřííííííííík 😀 😀 😀

a taky jsem dneska hromadně poplatila všechny objednaný plínky a ještě mám 2 takový namixovaný balíčky oblečení, tak už skoro s výbavičkou finišuju.... pleny už budu mít skoro všechny a do výbavičky už budu nakupovat jen tak, když někde uvidím akce nebo operativně, co budeme ještě potřebovat..... tak ještě kočár holky a můžem rodit 😀 😀 😀

prosteja
11. lis 2009

BLAHU asi si zajdeme do nově otevřené pizzerie tam u nás, ale asi až o víkendu 😉 a 3 roky manželství oslavíme příští rok v dubnu 😉 😵

cat79
11. lis 2009

Prostějko tak to congratulation🙂)
tak já letííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím🙂)

prosteja
11. lis 2009

CAT děkujuuuuu 😵 a opatrně, ať se nepřerazíte 😀 😀 😀 papa 😵

hehena
autor
11. lis 2009

holky ahoooooooooj 🙂 jak se máte??? 🙂 😵 😵 😵

hehena
autor
11. lis 2009

PROSTEJ ty už máš všechno? i takový ty serepetičky jako teploměr, odsávačku, kosmetiku a tak? 🙂

blahovka.cz
11. lis 2009

no prostejko,taky bych si zasla 😀 vemte me sebou 😀 😀 😀 😀 nas ceka pristi rok stastna sedmicka - seznameni

ahojky hehe 🙂

hehena
autor
11. lis 2009

PROSTEJKO gratuluju k výročí .) to chce určitě nějakej příjemnej večer 🙂

my "už" budem s prckem slavit v květnu 6 let chození 🙂)) a pak v srpnu 2 roky... a fakt je neskutečný jak to letí, ani mi to nepříde... 🙂

nuki
11. lis 2009

Cat: jojo taky něco vyzkouším..🙂)

hehena
autor
11. lis 2009

ty 2 roky jsem myslela svatby 🙂))) se ani vymáčknout neumím 🙂))

krása BLAHU 7 let... tak to vás s Ondráškem ta sedmiletá krize mine 🙂 jste si to krásně naplánovali 🙂))

prosteja
11. lis 2009

ahooj HEHE 😵 jééé, ty jsi perfekcionista 😀 😀 😀 to samozřejmě nemám, já myslela takový ty důležitý věci.... 😉 ještě mi schází vanička a lehátko a kosmetika a čtvercový plíny.... 😀 a možná nějaká hračka nebo něco, to uvidím......... s těma ubrouskama mě hodně navnadila ANGE včera, asi pořídím taky ten Perlan... 😉 a jen pár balíčků ubrousků na cesty a tak 😉 ..... z kosmetiky toho kvanta kupovat nebudu, jsem na tom podobně jako holky, nemám ráda 60 flašek doma, který se pak nevyužijou 😅 no a o odsávačce pro mimi pořád váhám kterou koupit a odsávačku pro sebe na mlíko pořídím do začátku tu obyč a pak uvidím, jak to vůbec bude s mlíčkem a kojením a kdyžtak bych pořídila nějakou lepší 😉 jo a ještě teda budu pro sebe kupovat nějakou kojící podprdu a samozřejmě košile noční a pak takový ty věci do porodky 😅 kruci rodit ještě nemůžu 😀 😀 😀

blahovka.cz
11. lis 2009

teda jsem tak unavena,posledni tri noci nam bobisek moc nespal,ma nejaky divoky spani,place ze spani nekdy se vzbudi,ale v 90= je to ze spani,tak jsme ho vzali k nam do postele,vcera jsme nadali kasicku,abysme zjistili,jestli je to tim a asi ne . . . to abyste nerekli,ze je to nase dite bezproblemovy 😀 😀 😀 snad to porazime

prosteja
11. lis 2009

tý jo BLAHU 7 let, no to bude pořádná oslavička co? 😀 😉

HEHE díky, strašně to letí..... fakt mi to tak vůbec nepřijde 😅 jako že v dubnu to budou už 3 roky od naší svatby.....

prosteja
11. lis 2009

no a taky jsem holky uvažovala, že bych měla pořídit nějaký obyč koš na použitý plíny a taky na oblečení pro prcka...... 😅 to doufám seženu na výletě do IKEA, kde chci pořídit vaničku a nějaký drobnosti 😉