Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
12. lis 2009

Tak jsem si schválně dělala ovu test, zdálo se mi, že mám plodný hlen, dvě čárky tam byly ale jedna o polovinu slabší takže asi ovulace není 😉 ale vzala jsem to ze srandy ukázat manželovi a on: ty jsi těhotná???no to bysme měli dvě miminka 🙂 🙂 ....no jemu by se to líbilo, mě teda vůbec 😅 😀

luciebx
12. lis 2009

ahojky holky tak sem opet tu.. dneska do sebe laduju co se da.. kdovi jak mi bude zitra hihi..
ale hodlam mit pohodovy den.....

carculka
12. lis 2009

ange 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

p.e.t.u.l.k.a
12. lis 2009

Ange no ty máš dobré ftípky 😀 😀

p.e.t.u.l.k.a
12. lis 2009

Holky tak se mějte pěkně papa

amallie
12. lis 2009

ange: 😀 😀 😀

chci se zeptat, ten perlan mám nastříhat na velké kousky jako ty ubrousky? nebo radši větší?

svoja
12. lis 2009

Cau zeny, tak jsem dnes mela s Barcou krasny den...s kamaradkou jsme si to uzily🙂

ANGE jsi me rozesmala 😀 😀 😀

A jak jste se tady bavily o te krave...tak na alimenty ma narok, ty se vypocitaji z jeho platu(prumeru)-pul roku zpatky(pozor na nejaky finty s nahlou vypovedi, to by po nem sli!!!). pokud on uz na jedno plati, vypocita se to tak, ze obe ty deti budou mit stejne, nemuze mit jedno vic a jedno min. stridavou peci mu zadny soud v cr nepriklepne, pokud nejsou vyslovne domluveni oba rodice (oba by si to museli prat). co se tyka naroku otce na dite-do pece ho dostane pouze kdyby matka byla tezka alkoholicka, fetacka a bylo by dokazano sledovanim, ze se o dite neni schopna postarat, jinak ma smulu. navstevy otce-nejprve za dohledu matky, u miminka spis jen opravdu navstevy. chvili potrva, nez si ji bude moct brat samostatne-kazdopadne kdyz bude dotycna kojit a dite na ni bude fixovane, ma otec smolika. rovnopravnost neexistuje-bohuzel. zkusenost meho manzela od soudu...

amallie
12. lis 2009

svoji: no............. já mám známou soudkyni, která tohle soudí a občas střídavou péči jo, tady právě to mají soudci rádi a já si zas myslím, že je to blbý........... že pak děti nemají domov jeden, musí to být pro ně divný....... 😲

svoja
12. lis 2009

Manzelovi rekli u soudu, ze se to nedava, pouze, kdyz jsou oba domluveni a souhlasi s tim. Me osobne se to taky nelibi.

amallie
12. lis 2009

aha 😲

já o tom nic nevím, jen jsme to jednou s tou paní probíraly

ale myslím, že pro děti je to psycho

svoja
12. lis 2009

Jo, to souhlas.... 😉

A mam kojici podprdu...celkem peknou, i kdyz nic extra sexy teda...sem rikala, ted budu uz jen kojna, zadna vasen🙂 za 500. tvrdili me, ze cerny a jiny barvy se nedelaj....kecy....budu zkouset hledat dal, chci jeste jednu cernou nebo nejakou tmavou.

amallie
12. lis 2009

hlasuju pro carriwel!! mám bílou a vínovou a jsou super, nosím je už teď 😉

carculka
12. lis 2009

carriwel jsou dobry 😉

holky boli mi cely prso,jak prase a mam prasklou bradavku-au..nevim jak je to mozny..

svoja
12. lis 2009

CAR nesmis pri sexu tak zverit🙂

carculka
12. lis 2009

svoji,prave ze tim to urco neni...proste samo,nechapu..ze by zmena hormonu?to jedno mam citlivy treba i pred ms-pred lety jsem mela zanet 😝 a od ty doby je citlivejsi.ale ted boli jak prase 😔

amallie
12. lis 2009

car: zkus bepanthen, ale krém, ten je na to 😉

to můžou bejt hormony, někomu se už tvoří ta melasa

svoja
12. lis 2009

pockej, melasa...to je zas neco jinyho ne? to je neco s jidlem, ne? 😅

amallie
12. lis 2009

no to taky, ale říká se tak i tomu, co předchází mlíku, to se začně tvořit až dýl po porodu, nejdřív máš tu melasu

svoja
12. lis 2009

mlezivo ty tele

amallie
12. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀

no tak jo

carculka
12. lis 2009

jo ale ja to mam praskly do krve..a prso boli jak cert cely...a mazu to bepantenem

amallie
12. lis 2009

jako koukám na jste to co jíte jo, ta ženská je tlustá jak čuně, ale budíž, jenže ona krmí tu malou holčičku těma vysočinama a párkama a tak, fuuuuj, dyť i ta holčička je už baculka a to jí jsou 2 roky 🙄

svoja
12. lis 2009

bepanthen je na to prej dobrej...a nebo matersky mliko 😀 😀 😀 😀

amallie
12. lis 2009

ten bepanthen ale musíš mít ne ten pro miminka, ale ten krém, ten je na takový věci, i na řezný rány a tak 😉

na mlíko si budeš muset ještě počkat

svoja
12. lis 2009

AMAL
😀 😀 😀 😀 😀
http://www.o-zdravi.cz/clanky/melasa.html

taky na to koukam....proc to proboha dela tomu diteti!!!!

carculka
12. lis 2009

amal.ten mam,ale proste nechapu,ze uz zacinam mit trable ted,co bude potom 😖

amallie
12. lis 2009

jojo, ale oboje je na "M" 😀 😀 😀 jsem to pomotala 😀 😀

ty jo a ještě je těhule, no teda!

chudák holčička ale................ jí cpe vysočinou

svoja
12. lis 2009

jako tyvogo...to je hospodyna jak svina....

amallie
12. lis 2009

carcul: no, kamarádka to měla taky, úplně jí tekla krev 😲 😲 bepanthen jí pomohl, ale chvíli to trvalo 😒

ty jo, už mluvěj o tom tlaku a vodě 😅

amallie
12. lis 2009

takhle dopadnu já, panebože 😲 😲 😲 😲 😲 😲

ale jako moje lednička je jiná, to se musí nechat