Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
30. čer 2009

amal ještě vydrž, prvorodičky mají pohyby později 😉

a s těma kleštěma, jo jako krajní prostředek jasně, to beru....... a to jsem ani neslyšela, to vím jen od hypo, ta to tu minule psala 😉

hehena
autor
30. čer 2009

AMALLI budeš mít klidňoučký miminko 🙂 😉 😉 😉

hehena
autor
30. čer 2009

a co tu HYPO minule psala o kleštích??? 😕

hehena
autor
30. čer 2009

kde máme vůbec snažilky?????? ORCHI, VENDEL, ZUZI, LENI, ZUBAJ... ????? snad jste nám neutekly.... :((((

tak co CAT??? huš nám řekni zážitky z UTZ.... 🙂

prosteja
30. čer 2009

hehe no hypo přemýšlela kam se registrovat a prý v Motole nějakou její kamarádku rodily kleštěma 😕 ale víc o tom nevím......... je fakt, že kleštěma tě můžou vzít kdekoliv že 🙄

hehena
autor
30. čer 2009

no asi jde o to, jestli kamarádka měla nějaký komplikace.......

prosteja
30. čer 2009

hehe myslím, že orchi a vendel chtěli tak ve čtvrtek testit, tak by mě zajímalo kde jsou 😉

amallie
30. čer 2009

Já mám knížku, tam je to ukázaný, kleště a vakuextraktor. To zas přisajou dítěti na hlavu a táhnou ho tím. Pak jsou tam taky fotky ručního porodu placenty, šítí a kdečeho, takže já už se fakt nebojím 😀 😀 padám jen při té představě.

V práci jsme povinně musely koukat každej rok na porod na videu a taky se učit rodit, stříhat pupečník a co já ještě vím, takže................ radši nevědět, co se bude dít 😲

jestli kámoška neví a Motol nechce, určo Krč 😉 odtamtud si mě přivezla moje mamka 😉

no, tak už aby se to dítě vzdudilo ale, co s ním je, netuším 😲 má už se prej hejbat, říkali u gyndaře. a ono vůbec nic 😲

prosteja
30. čer 2009

amal tak to jsme na tom podobně 😀 taky to v knížce mám všechno podbrobně vyfocený, i s nástřihem 😀

jo amal Krč si teď docela pochvalují..... kolegyňka teda říkala, že už by tam víckrát na gyndu nešla, že prý špína a tak, ale to jsi tu říkala minule, že ses tam byla podívat a že hezký a sparvený 😉

amal já bych řekla že na první pohyby máš času až až 😲 málokdo je měl před 20. týdnem... mám pocit, že u prvorodiček je to 20-22 týden....

amallie
30. čer 2009

pérostej: tak proč mi to jako u gyndaře říkali, ať si to zapisuju??? Teď jsem z toho zbytečně nervózní, co s tím děckem je 😲

Krř i Motol chválil i můj gyndař, ale říkal, že ono je to beztak jedno, někde to dítě ven musí 😀 a že v momentě I. a II. doby porodní je vám jedno úplně všechno a pak už je top zase jedno, páč je dítě venku, úleva a radost 😉

hehena
autor
30. čer 2009

holky já už na ty alba nekoukám....... sem z toho pak posraná.... 😒

AMALLI taky myslím, že to může ještě ty až 3 týdny trvat... a nebuď nervozní, miminku je u tebe bájo!!! .) 😵 😵 😵
a neříkej mi jako, že mě nervozita nepřejde ani po tom prvním trimestru...... safra......

prosteja
30. čer 2009

jj amal, to si myslím, že jakmile začneš rodit, tak je ti vcelku jedno kde 😀 a dítě porodíš všude, když na věc přijde tak i v metru 😀

no amal já nevím, tak se zkus pozeptat prvorodiček, kdy cítili první pohyby 😉 nebo jsou o tom možná někde info na netu, já to fakt nevím, jen mám pocit, že jsem to četla, že prvorodičky mají pohyby později 😉

prosteja
30. čer 2009

hehe já myslím, že nervozita už nás nepřejde nikdy 😀

amallie
30. čer 2009

tak já to teda ještě nechám spát, holky, mám asi líné dítě, no 😀

prostej: v metru nééééé 😀 😀

prosteja
30. čer 2009

amal no kdyby na věc přišlo, tak jooooooo 😀 😀 😀 ono by to bylo tak rychlý, že by ti to bylo ouplně jedno 😉

amallie
30. čer 2009

ale v metru je hodně lidí 😲 😲 😲 😲

prosteja
30. čer 2009

amal 😀 😀 😀 jak říkám, to by ti v tu chvíli bylo asi jedno.... ale nebooooj, porodíš pěkně na termín, krásně v klidu v nemocnici a bude 😉 😵

amallie
30. čer 2009

prostej, hlavně, ať je to v nemocnici 😀

angetha
30. čer 2009

Jsem usnula..tak nějak trochu..
Ahoj Amal a mimi..tak s tím kopáním má tvoje miminko ještě čas, já ho teda cítila na konci 19. týdne ALE mám placentu v zadu, bylo to v teplé vodě večer a vyloženě jsem čekala, protože jsem měla prsty přimáčklé k břichu..a pak zas nic moc..takže buď v klidu 😉

hehena
autor
30. čer 2009

achjoj holky... nějak mě zas víc bolí břuch....

amallie
30. čer 2009

anget: a kde mám placentu já???

prosteja
30. čer 2009

hehe mě taky pobolívá podbřišek, tak kliiiiid 😉

svoja
30. čer 2009

Tak holky, ja jdu na to....pak dam vedet...
Zase tady zacina bourka a pritom venku palermo....jen ty rany, hromy....to zas bude....
AMAL ty pohyby jsou hodne individualni....zatim bych byla klidna....

prosteja
30. čer 2009

svoji držím palec a těším se na zprávičky 😉

misa_1
30. čer 2009

amal, kde jses registrovana ty?

amallie
30. čer 2009

Misa: Motol

holky, já jdu asi na gaučíček, už jsem hoďku a půl vzhůru a dnes je přeci naprosto odpočinkový den 😉

prosteja
30. čer 2009

amal a mimi ahooooj 😵

verled
30. čer 2009

😉 jsem zpět🙂koukám téma furt stejný🙂

verled
30. čer 2009

amal:ahojky, polenoš si¨
svoja:jojo čekáme na zpprávy🙂

prosteja
30. čer 2009

holky tak já jdu něco zblajznout 😉