Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
13. lis 2009

CAR to je indovodualni, kazdy mimi roste jinak rychle...nakup si par veci 56, o neco vic v 62, dal uvidis, to se neda rict takhle dopredu!!!!

svoja
13. lis 2009

no tak treba v riflich, ruznych halenkach, kosilich a tak...nacesany, namalovany...ze se rika, ze si ti chlapi pak hledaji milenky, protoze manzelka o sebe nedba a tak....tak jsem si rikala, jestli nejsem jedina, kdo doma chodi v teplakach, tricku, s mastnakem na hlave, nenamalovana....ne vzdycky cerstve oholena...

fuj teda ty deti nektery....a nektery i smrdej, nevsimla sis nekdy? ale to spis ty starsi uz....jako treba u nas ve druzine to byl vzdycky smrad jak ve vopicarne....

sopl je holub, jo...ja myslela, ze to slovo treba nebudes znat 😀 😀 myslim holuba 😀 😀

amallie
13. lis 2009

no, tak pokud ženská o sebe nedbá, to je jiná, ale tím chápu jako vůbec nedbá, ne že má pohodlné hadry doma........ když někam jdeme, tak ze sebe udělám krasavici, to je jasný a jako jde mi to 😉

teď v těhu na to teda prdím, jako hladké nohy nemám ani omylem a tak a i se o dost více potím, ale co jako.......... chlapi se taky před náma nefintěj, ne?

když o sebe manželka nedbá, to je jako ta ze včera z toho pořadu, jsem si tak říkala, jak otěhulila, páč na tu podle mě chlap jen tak nesáhne 😀

židácký děti smrděj, například, páč tam zas nějak z kulturních důvodů se nemůžou mejt furt, jako plný letadlo do izraele, to byla vždycky chuťovka, jsem chodila po kabině někdy i s kapesníkem před frňákem 😀

nebo ty 8. třída třeba, ti páchnou, páč jak dospívaj, tak ty hormony a tak.........

tak mám nové slovo do slovníku, sopl je holub 😀

rifle už umím dýl 😀

dasha0007
13. lis 2009

hlásím se do řad prvsenek a snažilek,chtěla jsem se zeptat jestli nemáte nějaká zkušenost s tím:mám už 6 dní zpoždění,ale na testu se mi neukazuje druhá čárka,nikdy jsem takové zpoždeni nemela,je to moc brzo na test,6 dní zpoždeni?díky za odpoved

svoja
13. lis 2009

😀 bych blila v tom letadle asi....

jinak mas pravdu s tou zanedbanosti....jako ale nesmrdim doma....to ne 😀 😀 nebot telesne pachy nesnasim, takze podpazak a vuni pouzivam i na doma 😀 😀

svoja
13. lis 2009

dash ahoj....zkusenost nemam, ale uz by to tam mohlo byt videt...poku jsi treba nemela ovulaci pozdeji, tim by se to opozdilo....vytrvej jeste par dnu, testuj znovu, pak zkus dr...hodne stesti!!!

amallie
13. lis 2009

ty jo, já snad taky nesmrdím, ale musím se častějc převlíkat a sprchovat, 2x někdy i 3x denně, když jdu ven, neb se potím jak čuně 😝

tak jsem sežrala sušenky a udělalo se mi líp, ale teda jestli se mi bude zdát o rourách, tak potěš koště 😲

jediný, co bych nesnesla, kdyby můj chlap chodil doma v spoďárách, to jako nemůžu! ten můj díky bohu se o to nikdy nepokoušel, ale otec třeba.......... to bylo vždycky 😲

svoja
13. lis 2009

jako jen spodary? jaj 🤐

jako ja jsem stastna, ze ten muj o sebe dba, jakoze se voni, prevlika, nosi jen ciste obleceni....nejakyho prasaka bych nesnesla....takovy jak vyznavaji heslo, ze chlap ma smrdet...fuj 🤐

amallie
13. lis 2009

jo, některý chlapi choděj jen ve spoďárech, fuj tajbl 😝 já i nesnáším, když chlapi nosí nátělníky v létě a otevřený boty, nejhorší jsou "kristusky" s ponožkama, to mám hned jasno, já jsem strašnej estét 😅

ten můj zas o sebe dbá až moc 😀 ale lepší, než prasák a smraďoch

jsem si před manžou začala s jedním, kterej byl věčně cejtit, voňavku neměl, neb je to prej "holčičí".......... ble ble

jako říkám začala, neb nikdy jsme nikam nepokračovali, to bych nekousla a ještě by mi dělal ostudu 🤐

svoja
13. lis 2009

no asi tak....jako smradlavy lidi...fuj...kdyz smrdi chlap, je to hovado a co teprve zenska.... 🤐

no a kdyz tem chlapum (nebo i zenskym nedej boze!!!) kouka z natelniku chomac chlupu v podpazi....

jako obcas to musim mojemu trocho doladit, ale jinak zaplatbuh za nej 😎 ...by si to mohl precist, jak ho chvalim 😀

amallie
13. lis 2009

chlupy 😲 😲 😲 😲 pomooooooc

zas ale, mohla by to bejt celkem levná antikoncepce 😀 😀 😀 😀

ty jo, radši ať nic nečte, myslím, že by upadl přečíst si ty naše tlachy 😀 😀 😀

můj zlatík stále montuje, to je něco 😎

amallie
13. lis 2009

sakriš........... ono asi není úplně automatický, že zaleze břuch 😲 😲 😲

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

svoja
13. lis 2009

no to by byla primo sterilita uz ale 😀 😀 😀

no obcas mu reknu, co tady treba probirame, pac mu neni jasny, co jako tady porad delam...tak mu rikam, ze je tady nekdy docela kulna...si myslim, ze by se ti chlapi docela pobavili.... 😎

ted ctu diskuzi na beremese o tom, jak manzilci doma pomahaji nebo ne...

no ten tvuj jede jak fretka...ho musis nejak odmenit pak 😕

peknej pupek zustal teda... 😲

amallie
13. lis 2009

ježíš, tak to já tomu mému říct, co tady píšu, ten by se asi zbláznil 😀 😀 😀

kulna je co? kromě domku na nářadí teda...........

co je týče manžílků a pomáhání, razím zásadu, jaký si to uděláš, takový to máš 😎

svoja
13. lis 2009

kulna je krom domku na naradi i "sranda"

aj ja to tak rikam....hlavne to chce ale ujasnit si to od zacatku uz....

amallie
13. lis 2009

jasně, sranda 😀 se tady ještě naučím po vašem 😀

ujasnit a hlavně se nepředvádět, že........... jsou pipky, co se můžou před chlapem přetrhnout a pak se divěj, že on doma nic nedělá, že..........

svoja
13. lis 2009

no, to se pak neni cemu divit...ja si teda na nic nehraju a kdyz chci, tak ho zaprahnu 😎 😎 😎 😎

na beremese je tema "prvni rozvod"...dobry... 😅

amallie
13. lis 2009

my máme doma práce rozdělené, vzniklo to samo a přirozeně a jsem spokojená 😉

ty jo, to téma jsem četla někdy loni.............. zajímavý 😅

svoja
13. lis 2009

my si to rozdelujeme operativne....a rozhodne si nestezuju.... 😉

jako to je mazec to cist kolikrat...i tady teda 😕

amallie
13. lis 2009

já teď zas četla, jak se perou o děti, taky masakr 😲

bože můj, ať se mi tohle nikdy nestane!!!!!

ty jo, šla bych spát, ale ten můj pořád montuje, ho nechci nechat samotnýho, snad už brzo půjdeme

vladenkaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
svoja
13. lis 2009

ho bez odmenit ne...tam chudak maka jak bulhar...

ja uz asi usnu...tak brou, at se ti neco pekneho zda...treba o rektalnich rourkach nebo soplech 😀 😀

amallie
13. lis 2009

jasný 😉

dobrou, ty jo, já už jdu taky snad, nestraš s těma snama proboha, bych zas nespala 😨 😨 😨 😨

svoja
13. lis 2009

si reknem zejtra 😉 😎

cat79
14. lis 2009

Ahooooooooooooooooj holky, teda tady bylo večer rušno🙂))
musím dočist copa jste probíraly🙂)
My teda v 19h šli na tu exkurzi do porodky a super, bylo to moc fajn, je to tam fakt hezké, ten nadstandard je super, snad budeme mít štěstí a bude volno až nás to chytne🙂)
Jinak kozy na porodním sále nové, hezké, no to šestinedělí nic moc, ale to už bude jen na 3 dny a tradá do našeho království🙂)
Dostali jsme seznam co s sebou, ty dotazníky co se vyplňujou a podepisujou abychom si ušetřily čas a pak jsme dostali recepty na yal (gelový klistýrek)
Jinak ani nevím cob bych vám měla říct, klasika 1, 2, 3 doba porodní, 1. přiložení, bodování miminka a pak co smí a nesmí tatínek a tak..my se teda dohodli že i šňůru přestřihne🙂)jsem na něj zvědavá🙂)))

Všem vám přeju krásnou sobotu!!!!my jdeme hrabat listí a pak na obří nákup🙂)

svoja
14. lis 2009

Dobre rano zeny, preju hezkou sobotu 😵

Tak jsem se kupodivu vyspala...peru, varim...jeste musim do kramu, to se me nechce 😒 Muz me dnes odjizdi na basket, vraci se zitra a to zas jede na nocni, takze budu furt sama....koukejte naklusat na kone 😀 😀

CAT tyjo, ty uz jsi informovana a muzes klidne rodit 😉 Ja mam hruzu z jedne veci: kdyz me praskne voda a bude to rybnik, tak ok...to snad poznam 😅 ...ale kdyz bude ukapkavat nebo vytece ve sprse nebo na zachode, tak to nepoznam 😅 😕 Na to sem se bala zeptat dr, to by me mel uz za hotoveho blazna...tak snad na me treba Bara houkne, ze uz leze az poleze 😀 😀 😀

cat79
14. lis 2009

svoji nebooj, to poznáš🙂tý vody je fakt hodně a nevyteče najednou, jak se mimi hýbe tak ona vytéká postupně, nám to říkali na kurzu, že ať se nebojíme že bychom to ve sprše propásly.-)))jakmile vylezeš a pohneš se vyteče další část...a je to narůžovělá voda a asi bude teplá.-))

svoja
14. lis 2009

Si budu myslet, ze ucuravam🙂
mamka me rikala, ze citila lupnuti jakoby....a ze to poznam...no nevim 😒
Ale az bude hlavicka venku, tak to uz poznam a vyrazime 😀 😀 😀

cat79
14. lis 2009

včera mi vyprávěla kámoška že doma čekala tak dlouho že málem porodila na schodech do porodnice, že byla hodinu ve sprše a právě jí odtekla voda a ona si říkala, to ještě je čas a pak přiběhla na sál za 5min 12 a malá byla za 20min venku🙂))
no já uvidím jak dlouho budu čekat doma, asi zavolám pak kámošce co se vyzná a řeknu po kolika mám kontrakce a od nás je to do porodky cca 5min🙂)takže asi pohoda, no mluvila jsem včera v tý porodce k denískovi a říkala mu, tak tady poprve uvidíš světlo a mě a tatínka...no bylo to takové dojemné a je fakt sranda že to tak bude🙂

svoja
14. lis 2009

Taky to mame blizko, nastesti...

My jdem do porodky na zacatku prosince a moooc se tesim, mame to tady hezky...jen doufam, ze na pokoji bude nejaka fajn zenska a cistotna 😉