Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

carculka
15. lis 2009

cat..no az to bude aktualni tak ti povim..jelikoz uz jsem ji seznam psala co ma koupit-pokud o bude hezke..a mela tam jit dnes...a je to o tom napsat ji seznam a pockat co budou mit(nejsou zadny stranky a taak)..takze az bych(jestli-podle toho jak dopadne todle a jestli bude ochotna)objednavala zas,tak ti povim,ju..papa cat

svoja
15. lis 2009

Jezisi ten Mares je trapnej!

carculka
15. lis 2009

jsem nevidela,byla jsem pryc..

a kampak zmizla hehenka

svoja
15. lis 2009

hehenka pekne flaka dochazku!!!

mares vypada jako transvestita!

carculka
15. lis 2009

hehe.on ma dost casto zajimavy modely 😀

carculka
15. lis 2009

tak jdu paaa.. a preji hezke sny a klidne spani

svoja
15. lis 2009

CAR pacek

angetha
15. lis 2009

Jeho model byl dnes docela normální ale byl nalíčenej 😝

svoja
15. lis 2009

ANG jj

hehena
autor
16. lis 2009

ahoooj holky... tak sedím v Mekáči a čekám na druhej odběr na tu cukrovku... to divný pití už mám za sebou a normálně mě po tom pálí žáha.... aúúúú a jak bych si dala něco k jídlu, už jen proto, že tu nemám co dělat 🙂))) z nudy bych sežrala celej mekáč... 🙂))

snad se tu někdo objeví, aby to aspoň trochu rychlej uteklo 🙂)) 😵

BRÝ RÁNO VŠEM 🙂

hehena
autor
16. lis 2009

točila se vám po tom taky škeble?

hehena
autor
16. lis 2009

AMALLI kdyby ses tu objevila... sím tě můžeš mi napsat, kde jste kupovali vaší Teutonku?

verled
16. lis 2009

ahojky kočeny tak co o víkendu něco novýho??u nás už je jedna zas po termínu, jsme jí řekla sobotu a nic🙂tak čekáme🙂jinak už mam konečně bundu do který se vejdu jupíííííí, nepotahne na Tádu🙂

cat79
16. lis 2009

Ahoooooj holky🙂
hehe tak ať ti čekání uteče, na žáhu zkus renie, mě to moc pomáhá bez něj bych už neusnula..akorát mi došlo, musím letět do lékárny🙂)

Holky tak denísek je přihlášen k pediatrovi, a dneska jdeme na matriku🙂)jééééééééééééééééééééé
Jinak mám dneska kopu práce a lítání, ta tu moc asi nebudu, ale večer určitě🙂)pokusím se🙂)

Ver bříško roste, co, taky vám ho dneska nafotím a přidám🙂))

cat79
16. lis 2009

Jinak jsem ti ještě Ver chtěla říct, že ti to těhotenství strašně sluší, v obličeji jsi fakt krásnější než před🙂))

verled
16. lis 2009

cat:ahojky, jink jsem minulej tejden říkala že mě se žáha netýká a od víkendu je to děs, malej pořád tlačí na žaludek a já fakt trpim:-//uaaaaa...proč na matriku??dneska ti udělaj všechno v porodce ne??

ježíííš se tu červenám🙂))))))))

svoja
16. lis 2009

Ahoj holky!!!!

angetha
16. lis 2009

Ahoj holky
Verli pěkné nové fotečky 🙂
my jedem konečně pro kamna tak tu opět moc nebudu, ale Vendulka spala od půl desáté do půl deváté ráno 🙂

verled
16. lis 2009

svoja:jsem tu iba ja🙂
a teď ještě Ange🙂.........ty máš tak šikovný mimiiii🙂já už chci takyyyy
ježiš malej se dneska mele🙂je to srandovní jak sedim na židli a najednou jak mi dloubne do žeber se celá nedzvednu🙂)))

verled
16. lis 2009

ange:děkujuuu🙂jsem chtěla předvést jak mi naprasečila držtička taky.-))))

svoja
16. lis 2009

ANGE jeee, ta spinka vic nez ja 😵

VER pekny fotky....fakt ti to slusi....a kabat ti zavidim, horkotezko ted zapinam bundy...jsem zvedava za mesic 😒

cat79
16. lis 2009

..tak jsem přidala dnešní pupendo🙂
Ver my musíme na matriku kvůli příjmení malého, víš, páč ještě nejsme vzatí a to se musí zažádat na matrice...myslím, že ty bys tam asi taky měla zajít..radši se poptej.
Ahoj Svoji a Ange
Ange teda malá je úžasná!!Já chci taky takový miminko!!!
Malej včera tančil zase u super star, teď hajá..miluju ho fakt každým dnem víc a víc!!!

nuki
16. lis 2009

Ahojky holky, přes víkend nebyl čas, musela jsem se věnovat manžílkovi a budu pokračovat dále..🙂))

nějaké novinky? 🙂)

svoja
16. lis 2009

CAT krasny brisko 😉
...taky pridam, ale az se Barca srovna, ted je takova vyboulena 😀 ...a musim to stihnout nez se nasnidam, protoze to zas bude vetsi🙂 😀

verled
16. lis 2009

svoja.no právě, tak jsem za něj moooc ráda🙂
cat:ne u nás to s matrikou zařídí v porodce, a s jménem neni problém, malej bude mít jméno po mě, ani si nemyslim, že by otec stál o to aby měl jeho příjmení....

verled
16. lis 2009

nuki:o ničem nevim🙂
cat:hezký pupek, jakto že jsi všude furt taková hubená, to tady jako kynu do prasátka jenom já nebo co??.-////nespravedlnost na tom světě!! 😠

nuki
16. lis 2009

Hehe: at to máš rychle za sebou...bude to dobrý..🙂))

holky Vám ty bříška tak sluší..🙂)) všem..🙂

svoja
16. lis 2009

NUKI ahoooj🙂

cat79
16. lis 2009

Ver aha☹((ce la vie☹

Svoji já mám 2 kabáty M ale ačkový střih a ty mi jsou naprosto super, asi ho sem nafotim, koupila jsem ho loni v Zaře aniž bych tušila že to bude kauf roku🙂)hihihihi

Jojo, už to bříško fakt roste ze dne na den, připadá mi že i klesá, ale asi je to tou tíhou, musím si vzít ty podpůrné kalhotky.
No a Ver a Svoji poslední týden v práci, co???a od pátku 3 roky mateřská🙂)waw

svoja
16. lis 2009

CAT ja jsem doma uz od sedmeho mesice 😅 😀

Mam zas hlad jak svina, jdu to vyfotit a udelat snidani....