Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
19. lis 2009

To mi připomíná dobrej příběh 😀

Jak existuje ještě ptačí chřipka jo............. Tak jednou takhle v Skopje (Makedonie) nastupuje do letadla ženská s prckem, kterej měl očividně neštovice a to úplně čerstvý. Tak se jí ptám, jestli má potvrzení od mudra, že už není infekční a tak.............ona, že ne. Volám teda lékařskou službu, ať si to přijdou zkontrolovat. Jenže anglicky se neštovice řekniu "chicken pox" no a jak ti blbci slyšeli chicken, hned si mysleli, že máme na palubě ptačí chřipku. Chvíli se nic nedělo a najednou najede k letadlu několik sanitek a vyskáčou lidi v takovejch jakoby protichemickejch oblečkách či co a běžej po schodech nahoru............. já myslela, že padnu, lidi čuměli, panika,..................... a prej, že jsem hlásila ptačí chřipku 😀 😀

no, vysvětlilo se to, sanity odjeli, ženskou s neštovicema si odvezli s sebou a byl klid, ale celkem prča je vidět 😀 😀 😀 😀

prosteja
19. lis 2009

AMAL 😀 😀 😀

amallie
19. lis 2009

ty jo, fuj, tak to jsem zvědavá, bez čeho přijdu já 😒

prosteja
19. lis 2009

jsi normálně způsobila hromadnou paniku 😀 😀 😀 no jo, ono se vždycky něco nafoukne, novináři z toho udělají ještě větší bublinu a pak to takhle dopadá..... někdo slyší pták a je z toho hned ptačí chřipka 😀

amallie
19. lis 2009

U nás to taťka zvládne, nachystá přebalovák, postýlku a tak, co já teď s tím budu dělat, že jo............

I kdyby nic nebylo, stejně jde všechno sehnat kdykoliv a kdekoliv, že............ Moje babička rodila tátu o dva měsíce dřív, neměla doma vůbec nic no a taky z něj vyrostl statnej zdravej chlap. Než přišla z porodky, děda sehnal nějaké plíny a pár hadříků a stačilo 😉

prosteja
19. lis 2009

SVOJI co to je? 😲 ......

AMAL kuš..... teď rodila v Motole od kolegyně dcera a moooooc spokojená 😉

amallie
19. lis 2009

jinak teda sanity odjelY a ženskou si dovezlY jsem chtěla napsat, že

já se Motola nebojím, věřím jim 😉

svoja
19. lis 2009

AMAL buricka 😀 😀 😀 😀

Tak ja si dam jeste mesic voraz a necham to tak...postylka nam v loznici teda stoji, ale je v ni pouze matrace v igelitu...nic jineho vybalene nemam a ani se na to nechystam. Prat zacnu v prosinci. A je to.

Holky cetly jste o tom vrahovi jak ugriloval toho chlapka na grilu a pritom znasilnoval jeho pritelkyni?

http://www.novinky.cz/krimi/184725-zalobkyne-ch...

Poslechnete si to video s ni...Jako prijde vam normalni si privest do baraku neznamyho cloveka z hospody, svliknout se pred nim, postupne se umyt v jedne koupelne...atd.? Jako prijde vam ta zenska psychicky v prdeli???? Muze byt pod praskama nebo v soku, to jo....ale me se to teda nezda....

amallie
19. lis 2009

svoji: fuuuuuj 😲 😲 😲 😲 jestli ona s ním nebyla dohodnutá.................

svoja
19. lis 2009

Tyjo, to je koren!!!! 😲 😲 😲

http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-domaci-cel...

prosteja
19. lis 2009

SVOJI jj, to jsem slyšela..... ona je z toho prej v šoku, bude mít doživotní následky..... ale taky to nechápu, cizího chlápka si vzít takhle domů...... no brrrrr 😔 😔 😔

svoja
19. lis 2009

No na me ta zenska z toho zaznamu teda nepusobi ze by byla psychicky v prdeli....jak to tam s usmevem vypravi do mikrofonu....mnonic.

Si pripadam jak pavlacova drbna, tady sjizdim blesk....vypila jsem asi litr sladkyho kakaa (at zije zavodnovani a praseceni v tehotenstvi) a asi si pujdu jeste lehnout...

angetha
19. lis 2009

SVoji nečti ten blesk 😀 já tu holku viděla včera ve zprávách a kdyby se to stalo mě, tak nikam do televize nelezu, natož o tom ještě vyprávět..podle obrazu vypadala jako černovlasá, černooká..no..
Ale chci se zeptat, jestli nemáte zkušenosti s tím menstruačním kalíškem..? Nechci šustit na každém kroku a tampony už se mi taky nějak nezamlouvají, bolí to 😕 kdyby něco tak pište do IP, děkuji 🙂

hehena
autor
19. lis 2009

ahoooooooj 🙂

prosteja
19. lis 2009

SVOJI tak ten záznam jsem neviděla.... mrknu na to odpolko 😉 jen jsem četla, že je psychicky na tom špatně 😉

svoja
19. lis 2009

ANG chichi, to vis, nuda na materske 😀 😀 😀

prosteja
19. lis 2009

ahooj ANGE 😵 myslím, že zkušenosti má ELITERKA 😉

ahoooj HEHE 😵

hehena
autor
19. lis 2009

ženy co se týče očkování, tak mám taky strach, ale nešla bych do toho, kvůli dítěti. když teď přišli s metodou léčení, tak bych spíše spolýhala na to... samozřejmě se i bojím s tím mým srdíčkem, jakou zátěž by vydrželo, ale jsou daleko nemocnější těhulky a tak musíme doufat, že to všechno bude ok.
pro jistotu jsem byla včera u dr. - dělala mi výtěr z krku, tak uvidíme. ale dneska už je mi o dost líp, v noci jsem se ani jednou neprobudila, což je úspěch a fakt doporučuju Bioparox při jakýmkoliv nachlazení... je to vlastně antibiotikum, ale jelikož se stříká, tak působí jen lokálně a taky rychle.

tak jsem dneska mylselal, že jdem do divadla a my jdem až příští týden 🙂

jinak jsem vadná, jezdím si tu po obývačce s teutonkou, ale zaboha nemůžu přijít na to, jak se sklopí ta stříška u sporťáku 🙂))

svoja
19. lis 2009

hehe se mas, taky bych chtela jezdit doma s kocikem, ale manzel ho tady nechce...

amallie
19. lis 2009

svoji: jakej kořen???????????????? 😵 😵 😵 😵 😵 borec je to 😉

ang: tak s tím zkušenosti nemám, ale zas jsem četla o pratelnách vložkách, ty nešustí............

jakto, že tampony bolí?????? to potěš koště teda 😲 😲 😲 nemáš to ještě úplně zahojené? nebo to je už nafurt? 😲 😲 😲

amallie
19. lis 2009

bioparox je blé blé ale 😒

hehena
autor
19. lis 2009

já mám postýlku už složenou v ložnici... chtěli jsme vidět, jak ta stoletá postel vypadá a už jsme jí nerozkládali a do vedlejšího pokoje se momentálně nevleze, bo je tam skladiště... 🙂)) mám na ní i kolotoč, ale nemám jí povlečenou - jsou tam naházený některý nakoupený věci a oblečky 🙂)

no a do toho mi tady stojí kočár že 🙂)) takže já jsem fakt asi magor a radši ani nic fotit nebudu 🙂)) ještě si zaťukáte na čelo 🙂)) 😀 😀 😀

amallie
19. lis 2009

si jako říkám, že nemám vůbec žádné poslíčky, tvrdnutí břicha, prostě nic.............. takže buď budu šíleně přenášet, nebo nás potká překotnej porod 😲 😲 😲 dobré vyhlídky teda

amallie
19. lis 2009

hehe: a jak ta vložná taška? je to praktický? to bych třeba vidět chtěla na fotce...............

hehena
autor
19. lis 2009

SVOJI no manža ho tady taky nechce, ale zatím nevíme, tak bysme ho dali... k manžově matce asi nee, bydlí jen v obýváku a ve zbývajících dvou pokojích má nájemníky a kočár za takový prachy... no prostě tam ne... ale je jediná z příbuzných, která bydlí v praze 🙂))

pak by připadala v úvahu ségra, ale cesta k ní je 60 km, tak nevím kdy tam pojedem... takže tipuju, že než to vyřešíme, tak si na to už zvykneme a nebudem to prostě řešit 🙂)) 😀

angetha
19. lis 2009

Amalko jo pratelný vložky znám, ale do toho se mi nechce 😉 no a bolí to, protože už jsem matka a ne jen žena, takže změny tam nějaký proběhly 😀

svoja
19. lis 2009

kořen znamena jako fesak AMAL

bioparox je hnus hnusnej...sem ho strikla jednou a sel z domu!!!

hehe koukej fotit!!!!

amal kliiiid, to se muze rozbehnout z minuty na minutu....jako se me to rika, kdyz ja plasim uz ted, ze....

hehena
autor
19. lis 2009

tu vložnou tašku ještě nemáme AMALLI... mě se zdála praktická... prostě nepotřebuješ korbu - to se mi prostě líbí no 🙂)) na další zimu by nám asi nevydržela, jedině, že bysme měli malý dítě, ale jelikož to bude kluk, tak pochybuju... navíc o polovinu levnější než korba 🙂)) no nás to nadchlo, sklopíš stříšku, šapneš uši a jdeš... asi je to i fajn, když ti mimčo usne v kočárku, takovej šetrnější přenos... ale určitě to má i tunu nevýhod, který já prostě nevidím...

tys tu ložnou tašku na krámě neviděla?

hehena
autor
19. lis 2009

SVOJI tak to ti asi nebylo moc zle ne? mě tak šíleně bolel krk, že mi nic jinýho nezbylo 🙂)) a jelikož výsledky jsou vidět docela brzo, tak ho používám dál, ale teda stříkat do krku, to je masakr no 🙂)) pokaždý se zakuckám 🙂)) 😀

hehena
autor
19. lis 2009

PROSTEJ vy máte taky postýlku už nějakou dobu složenou ne?