Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
19. lis 2009

CARCUL jo po šestinedělí jo, normálně mimi zaběhnout do běžnýho života rodiny.... jen se asi prostě zezačátku opravdu budu vyhýbat tomu, abych vyhledávala přeplněný MHD a třeba ty supermarkety..... nedávno jsem četla v Mamince takový názory a rady, že první půlrok by se dítě takhle vozit třeba do těch supermarketů vůbec nemělo 😔 ale zase jak nakoupit že jo.... takže si myslím, že šestinedělí dodržet spíš doma a procházky a pak uvidíme, budeme si zvykat 😉

cat79
19. lis 2009

Jojo, Sac měla mega pupendo, to mi ten můj říkal, to nee, to ty budeš mít malý a jsem schválně zvědavá, ale myslím že Sac doženu🙂)hihihihi

Já teda zaplať pán Bůh mám jen to bříško, stehna, ruce a ostatek malinkato obalené, ale jeany co mám bokovky zapnu normálně, jen mě tlačí podprsenky, jak mám už to bříško od prsou a malej mi do pravého pořád kope..jak se mi bez podprdy válí na břiše..to je divnej pocit, že jo??🙂)hhihihii

carculka
19. lis 2009

cat..ty si myslim ze budes ukazkova tehule az do konce 😉

svoja
19. lis 2009

AMAL jezisi ty me tesis🙂

CAT obdivuju te a zavidim tu disciplinu...to me teda chybi...a ty ledovy speky bohuzel-realita 😠

Sestinedeli - asi par navstev rodiny u nas, nejaky vychazky...asi to je spis o te mamce, aby se dala do kupy a s mimi se nechodilo na verejny mista, kdyz nema imunitu....

hehena
autor
19. lis 2009

VODNICE chápu.... ale tak třeba bysme si s tebou pokecaly a poradily ti i my... přeci jsem se taky snažily, některý dýl, nekterý kratší dobu, s potížema i bez.... 😉

CARCUL šestinedělí si nijak neplánuju, to se prostě uvidí, jak to bude... ale tipuju, že prvních 14 dní určitě ani vylýzt ven nebudu chtít 🙂)) 😀
ale jinak bych pak taky ráda mimi zvykala na ruch a dění... návštěvy, procházky a tak... ale radši si to fakt nijak neplánuju 🙂 ONO SAMO SE TO... 🙂))

amallie
19. lis 2009

do suproše je dobrý poslat muže, nebo spíš mužovi nechat mimino a jít nakoupit bez něj

cat79
19. lis 2009

Prostěj taky jsem to četla v mamince, a teď když vidím ty prťousky v hypermarketech, je mi jich úplně líto..já když na nákup, tak bude tatínek hlídat, nebo dostane tatínek seznam a půjde sám...však se to musí taky naučit🙂)))

Car to jsem zvědavá s čím přijdeš v pondělí, já včera měla 13kg nahoře🙂))jojo,snad těch 15 nepřekročím🙂)
Ikdyž teda říkají optimim 10-12, ale to tady ani jedna z nás nedocílila, tak co je to za statistiky????🙂)

svoja
19. lis 2009

CAT ty jsi me rozesmala s tim prsem....mam to taky tak 😀 😀 😀

amallie
19. lis 2009

my budeme mít šestinedělí přes vánoce, takže jsem zvědavá, no, ono se to nějak vyvrbí

svoji: dnes jsi ale lepší, neb já jsem žádný nehty a nic a jsem ještě neumytá............... jen zuby, ty jsem stihla ráno 😅

cat79
19. lis 2009

My asi taky, vzhledem k počasí v lednu nebude těžké šestinedělí pobýt doma, max malou prohcázečku, naše rodina je veliká, takže než se všichni přijdou podívat, bude 6 týdnů pryč🙂)a pak podle venkovní teploty, ale myslím, že procházečky budou když nebude mrznout jak v rusku a od března už hezky ven a ven a ven a pak už máme od 6. měsíce to plavání, taky cvičení s mimi a v 8. měsíci bude svatba..myslim, že si malej na hodně lidí zvykne rychle🙂)))jen kolik má tetiček🙂))hihihi

carculka
19. lis 2009

cat..no ja uz se hrozim dopredu...az vlezu na tu vahu,zas na me pujdou mdloby..ale tesim se na malou az ji uvidim 😵 😵 😵

amallie
19. lis 2009

plavání chceme od 2. měsíce, na to se těším 😉

cat79
19. lis 2009

Svoji, viď?Mě když se poprve prso dotklo břicha tak jsem se lekla, dneska ani nevim jaké to je, když se nedotýká🙂)hihihihi

...se mi chce nák spát, kurnik, to tam zase na kurzu prozívám...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa🙂

cat79
19. lis 2009

Amal to je to plavání ve vaně?tady je s kojencema v bazénku až od 6. měsíců, ale vím že je i to ve vaně, ale nevím nevím...v únoru někam....☹uvidíme
Máme cvičení a masáže od 4 týdnů..to jsem zvědavá, ale asi tam začneme chodit až po šestinedělí

amallie
19. lis 2009

já mám prsa na břiše, když sedím, to když nemám podprdu, tak si pod ně cpu triko, aby se mi nelepily 😅

svoja
19. lis 2009

No nic, mela bych jit se sebou neco udelat, bo jdeme teda mezi ty lidi....ja uz ani nemam chut se nejak "hezkat", me se ani nikam nechce...kdyz se vidim v tom zrcadle...ksicht sama jizvicka nebo pupen, vlasy presrostly, cela odula....podprda me tlaci, kalhotky me tlacej...jako fakt nadhera.

Ale zase jako kdyz odhlidnu od tohodle, tak je to stastny obdobi, to nemuzu rict....mam se jak prase v zite, manzel se muze zblaznit, .....to zas abych nevypadala, ze si jen stezuju.

Ted jsem poobedvala (kvetak a brambor) a MUSIM si dat tatranku aspon...proste MUSIM!!!

amallie
19. lis 2009

cat: jojo, ve vaně 😉 už to mám dohodnuté, se těším 😵 😵 😵

hehena
autor
19. lis 2009

tak manža nakupuje normálně i teď, tak vyšlu manžu 🙂 to je fakt... )

hehena
autor
19. lis 2009

jo a ten pocit prsou na břiše je fakt divnej 🙂))) 😀

carculka
19. lis 2009

amal...my chcem tez 😀 ve dvou mesicich..a jeste az se zahoji pupicek prijede kamoska mi ukazat jak malou nechat plavat(ponorit a taak)ve velky plny vane...aby si zacla zvykat hned..ona dela ty kurzy pro mimisky..

svoja
19. lis 2009

AMAL ja taky...abych nemela tu rejhu pod nima zaparenou 😀 😀 😀 😀

hehena
autor
19. lis 2009

CAT já všude četla, že normálně je 12-15 kilo, né 10-12.....

a vanu nemáme buééééééééééééééé to je mi líto... 😢

hehena
autor
19. lis 2009

PROSTEJ jsem se tě chtěla zeptat, jestli jsi ty vícevrstvý Popolinky kupovala nový? ....

amallie
19. lis 2009

svoji: když musíš, tak musíš 😉 😉 😉 já ten banánek a kyselé žížalky taky musela 😀

můj manža občas taky nakupuje, ale příznám se, že radši sama.......... to mu strčím dítě a pojedu já

carculka
19. lis 2009

svoji a kam dneska jdete?

cat79
19. lis 2009

Svoji a Amal to máte asi tím, že čekáte ty holčičky, já fakt sladký nemusim, max 1 kostičku z mileny, tu miluje můj drahý a já mu tu 1. kostičku vždycky ukousnu🙂))

Amal hihihihihi, aby se ti nepřilepily🙂)hihihihihihihiihi
Já si to těhu zatím užívám fakt na 100%, vymýšlím kombinace dlouhých svetříků a punčošek a kozaček a k tomu ve stejné barvě mašličku pod prsa...fakt mě to baví, jeany teda taky nesnáším, ale šatičky pletené a ty dlouhé svetry...to je super!!!!zkuste holky, a mají teď tolik krásných punčocháčů a podkolenek....jéééééééé

amallie
19. lis 2009

carcul: právě to chcem, ten kurz ve vaně 😉 😉

svoji: právě, ať se koziska nelepěj 😀

cat79
19. lis 2009

jé, Carcul to máš super, že je to kámoška!!!!
Ňáám, ale kyselé žížalky bych si teda dala.-))))

amallie
19. lis 2009

cat: jednu kostičku, jo???? 😀 😀 😀 😀 tak to já musím mít jednu tabulku, kostičkou by mě teda neuctily 😀 😀 😀

na šatičky, punčošky i nevím co kašlu, já chodím v teplákách i ven 😀 ještě se oblíkat do punčoch, no to by mě nikdo nedonutil

prosteja
19. lis 2009

taky chceme na plavání co nejdřív to půjde... a hrozně se mi líbilo to plavčo ve vaně, jak tu říkala SAC, to je asi to co říká AMAL a CARCUL.... paráda, na to se taky těším 😉

HEHE neee, z druhé ruky....... měla jsem z toho trošku strach prva, ale neoprávněnej.... 😀 není to na nich vůbec poznat, paní se k nim chovala opravdu dobře, žádnej flíček, žádný žmolečky, nic..... jsou nebělený (což je prej lepší kvůli savosti) a vyfotím a večer hodím na rajče 😉